Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

ZRiT-B Solec Bieruń Pełen ekran
2017-08-05 - 2017-08-06
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Wiktoria Adamska BPK Bols (32) Przyjete A3 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 06 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
2 Klaudia Bajno Szkółka Jeździecka Konna Tęcza Finezja (13) Przyjete A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
3 Ewa Balion LKJ Solec Bieruń Gala (59) Przyjete A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
A3 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 06 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
4 Sabina Baron LKJ Solec Bieruń Donna (38) Przyjete 2 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
2 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
7 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 06 08 2017
7 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 06 08 2017
5 Zuzanna Bernaś Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu Balando (58) Przyjete 7 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 06 08 2017
8 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 06 08 2017
6 Olga Bieniek EQUI-VERSO Jastrzebie Zdrój Santiago (56) Przyjete A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
5 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
5 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
7 Karolina Brysz Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Myron (22) Przyjete A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A3 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 06 08 2017
8 Nikola Cetlicer BPK Justar (31) Przyjete A3 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 06 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
9 Katarzyna Cieplik BPK Santiago (55) Przyjete A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
10 Katarzyna Cieślińska SKJ OMEGA Sabra (30) Przyjete A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A3 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 06 08 2017
A3 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 06 08 2017
11 Aleksandra Czyż Bogusławicki KJ Earthquake v.d. schimmelstal (68) Przyjete A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
12 Natalia Długajczyk Hana (69) Przyjete A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
13 Klaudia Dzida BPK Robson (54) Przyjete 2 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
3 - P - Dwufazowy (274.5.4) - 05 08 2017
8 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 06 08 2017
14 Julia Dziędziel Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Hyrda (66) Przyjete A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
15 Emilia Frankowska Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu Balando (58) Przyjete 1 - LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
2 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
16 Kinga Gołąb Equi-verso Jastrzębie Zdrój Herubin (52) Przyjete A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
1 - LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
2 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
6 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 06 08 2017
7 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 06 08 2017
7 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 06 08 2017
17 Natalia Grzesiak Szkółka Jeździecka Konna Tęcza Gruzja (11) Przyjete A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
18 Julia Hess SKJ OMEGA Myron (22) Przyjete A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A3 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 06 08 2017
19 Julia Janosz Urgent (71) Przyjete 5 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
7 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 06 08 2017
7 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 06 08 2017
20 Wiktoria Janosz Blanka (70) Przyjete 5 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
6 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 06 08 2017
21 Justyna Kapała Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Alegro (51) Przyjete 7 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 06 08 2017
8 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 06 08 2017
22 Weronika Klabisz Notis (72) Przyjete 7 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 06 08 2017
23 Monika Kołodziej Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Piorun (39) Przyjete A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
24 Ilona Kosowska Szkółka Jeździecka Konna Tęcza Fanny (10) Przyjete A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
25 Anna Kościelnik Szkółka Jeździecka Konna Tęcza Tonia (12) Przyjete A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
26 Natalia Kot BPK Awantaż (40) Przyjete 6 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 06 08 2017
6 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 06 08 2017
27 Magdalena Kotulska szkółka jeździecka konna tęcza Hebron (16) Przyjete A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
28 Barbara Krywult LKJ Solec Bieruń Dukat (7) Przyjete 2 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
3 - P - Dwufazowy (274.5.4) - 05 08 2017
7 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 06 08 2017
8 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 06 08 2017
29 Dominika Kunicka SKJ OMEGA Polly victory (29) Przyjete A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
30 Monika Machnik Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu Hidalgo (48) Przyjete 1 - LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
2 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
5 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
7 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 06 08 2017
31 Vanessa Martinez Katowicki KJ S-Rubin (5) Przyjete 2 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
3 - P - Dwufazowy (274.5.4) - 05 08 2017
32 Małgorzata Merta Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Ataman (28) Przyjete A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
33 Oliwia Michalak LKJ Solec Bieruń Wibracja M (63) Przyjete 7 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 06 08 2017
8 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 06 08 2017
34 Daria Michalska SKJ OMEGA Nukis (26) Przyjete A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A3 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 06 08 2017
A3 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 06 08 2017
35 Oliwia Migas Karolina (18) Przyjete A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
36 Małgorzata Niedziela Szkółka Jeździecka Konna Tęcza Kala (9) Przyjete A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
37 Anna Nowak Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Nefra (61) Przyjete 1 - LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
2 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
5 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
7 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 06 08 2017
38 Julia Nowak Rossa nova (17) Przyjete A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
39 Paweł Nowak BPK Piorun (39) Przyjete A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
40 Małgorzata Oswald Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu Wiera (60) Przyjete A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A3 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 06 08 2017
A3 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 06 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
41 Małgorzata Oswald BPK Wiera (33) Odrzucone A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
A3 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 06 08 2017
42 Magdalena Pękała Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Ekstaza (3) Przyjete A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
A3 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 06 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
43 Patrycja Pieńkos Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój S-Rubin (4) Przyjete 5 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
6 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 06 08 2017
6 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 06 08 2017
44 Wiktoria Pinkawa SKJ OMEGA Quasi una fantasia (27) Przyjete A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
45 Sylwia Piwoń Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Elipsa (24) Przyjete 2 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
46 Jadwiga Rogalska KS "Bór" Toporzysko Maraton (67) Przyjete 1 - LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
2 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
2 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
47 Weronika Różycka BPK Charly brown (21) Przyjete A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
48 Iwona Rybak Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Halka (20) Przyjete 5 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
6 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 06 08 2017
49 Ewelina Słupik SKJ OMEGA Ataman (28) Przyjete A3 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 06 08 2017
A3 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 06 08 2017
50 Martyna Tomalik Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Athena (23) Przyjete A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
51 Mateusz Toś BPK Grom (65) Przyjete A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
A3 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 06 08 2017
A3 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 06 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
52 Agrypina Walaszek Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Atena (6) Przyjete 5 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
53 Agrypina Walaszek Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Grom (34) Przyjete 2 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
3 - P - Dwufazowy (274.5.4) - 05 08 2017
8 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 06 08 2017
54 Agrypina Walaszek Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Lukas (47) Przyjete 1 - LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
2 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
7 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 06 08 2017
55 Agrypina Walaszek Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Pensacola (46) Przyjete 7 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 06 08 2017
8 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 06 08 2017
56 Roksana Walczuch Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Dante (25) Przyjete 2 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
3 - P - Dwufazowy (274.5.4) - 05 08 2017
7 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 06 08 2017
8 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 06 08 2017
57 Natalia Wojtyczko Szkółka Jeździecka Konna Tęcza Galicja (14) Przyjete A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
58 Agnieszka Żokowska Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice Molia L (2) Przyjete A3 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 06 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
1. Wiktoria Adamska
BPK
Bols (32)
A3 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 06 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
2. Klaudia Bajno
Szkółka Jeździecka Konna Tęcza
Finezja (13)
A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
3. Ewa Balion
LKJ Solec Bieruń
Gala (59)
A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
A3 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 06 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
4. Sabina Baron
LKJ Solec Bieruń
Donna (38)
2 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
2 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
7 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 06 08 2017
7 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 06 08 2017
5. Zuzanna Bernaś
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Balando (58)
7 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 06 08 2017
8 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 06 08 2017
6. Olga Bieniek
EQUI-VERSO Jastrzebie Zdrój
Santiago (56)
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
5 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
5 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
7. Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Myron (22)
A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A3 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 06 08 2017
8. Nikola Cetlicer
BPK
Justar (31)
A3 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 06 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
9. Katarzyna Cieplik
BPK
Santiago (55)
A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
10. Katarzyna Cieślińska
SKJ OMEGA
Sabra (30)
A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A3 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 06 08 2017
A3 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 06 08 2017
11. Aleksandra Czyż
Bogusławicki KJ
Earthquake v.d. schimmelstal (68)
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
12. Natalia Długajczyk
Hana (69)
A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
13. Klaudia Dzida
BPK
Robson (54)
2 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
3 - P - Dwufazowy (274.5.4) - 05 08 2017
8 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 06 08 2017
14. Julia Dziędziel
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Hyrda (66)
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
15. Emilia Frankowska
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Balando (58)
1 - LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
2 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
16. Kinga Gołąb
Equi-verso Jastrzębie Zdrój
Herubin (52)
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
1 - LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
2 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
6 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 06 08 2017
7 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 06 08 2017
7 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 06 08 2017
17. Natalia Grzesiak
Szkółka Jeździecka Konna Tęcza
Gruzja (11)
A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
18. Julia Hess
SKJ OMEGA
Myron (22)
A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A3 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 06 08 2017
19. Julia Janosz
Urgent (71)
5 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
7 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 06 08 2017
7 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 06 08 2017
20. Wiktoria Janosz
Blanka (70)
5 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
6 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 06 08 2017
21. Justyna Kapała
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Alegro (51)
7 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 06 08 2017
8 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 06 08 2017
22. Weronika Klabisz
Notis (72)
7 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 06 08 2017
23. Monika Kołodziej
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Piorun (39)
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
24. Ilona Kosowska
Szkółka Jeździecka Konna Tęcza
Fanny (10)
A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
25. Anna Kościelnik
Szkółka Jeździecka Konna Tęcza
Tonia (12)
A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
26. Natalia Kot
BPK
Awantaż (40)
6 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 06 08 2017
6 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 06 08 2017
27. Magdalena Kotulska
szkółka jeździecka konna tęcza
Hebron (16)
A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
28. Barbara Krywult
LKJ Solec Bieruń
Dukat (7)
2 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
3 - P - Dwufazowy (274.5.4) - 05 08 2017
7 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 06 08 2017
8 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 06 08 2017
29. Dominika Kunicka
SKJ OMEGA
Polly victory (29)
A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
30. Monika Machnik
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Hidalgo (48)
1 - LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
2 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
5 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
7 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 06 08 2017
31. Vanessa Martinez
Katowicki KJ
S-Rubin (5)
2 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
3 - P - Dwufazowy (274.5.4) - 05 08 2017
32. Małgorzata Merta
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Ataman (28)
A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
33. Oliwia Michalak
LKJ Solec Bieruń
Wibracja M (63)
7 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 06 08 2017
8 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 06 08 2017
34. Daria Michalska
SKJ OMEGA
Nukis (26)
A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A3 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 06 08 2017
A3 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 06 08 2017
35. Oliwia Migas
Karolina (18)
A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
36. Małgorzata Niedziela
Szkółka Jeździecka Konna Tęcza
Kala (9)
A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
37. Anna Nowak
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Nefra (61)
1 - LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
2 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
5 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
7 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 06 08 2017
38. Julia Nowak
Rossa nova (17)
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
39. Paweł Nowak
BPK
Piorun (39)
A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
40. Małgorzata Oswald
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Wiera (60)
A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A3 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 06 08 2017
A3 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 06 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
41. Małgorzata Oswald
BPK
Wiera (33)
A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
A3 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 06 08 2017
42. Magdalena Pękała
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Ekstaza (3)
A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
A3 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 06 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
43. Patrycja Pieńkos
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-Rubin (4)
5 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
6 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 06 08 2017
6 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 06 08 2017
44. Wiktoria Pinkawa
SKJ OMEGA
Quasi una fantasia (27)
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
45. Sylwia Piwoń
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Elipsa (24)
2 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
46. Jadwiga Rogalska
KS "Bór" Toporzysko
Maraton (67)
1 - LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
2 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
2 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
47. Weronika Różycka
BPK
Charly brown (21)
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
48. Iwona Rybak
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Halka (20)
5 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
6 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 06 08 2017
49. Ewelina Słupik
SKJ OMEGA
Ataman (28)
A3 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 06 08 2017
A3 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 06 08 2017
50. Martyna Tomalik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (23)
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
51. Mateusz Toś
BPK
Grom (65)
A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
A3 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 06 08 2017
A3 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 06 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
52. Agrypina Walaszek
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Atena (6)
5 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
53. Agrypina Walaszek
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Grom (34)
2 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
3 - P - Dwufazowy (274.5.4) - 05 08 2017
8 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 06 08 2017
54. Agrypina Walaszek
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Lukas (47)
1 - LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
2 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
7 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 06 08 2017
55. Agrypina Walaszek
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Pensacola (46)
7 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 06 08 2017
8 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 06 08 2017
56. Roksana Walczuch
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Dante (25)
2 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
3 - P - Dwufazowy (274.5.4) - 05 08 2017
7 - L - Dwufazowy (274.5.2) - 06 08 2017
8 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 06 08 2017
57. Natalia Wojtyczko
Szkółka Jeździecka Konna Tęcza
Galicja (14)
A1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 05 08 2017
A2 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 05 08 2017
58. Agnieszka Żokowska
Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice
Molia L (2)
A3 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 06 08 2017
A4 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877
tel: +48 533 453 305

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl