Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Mistrzostwa Śląska w Ujeżdżeniu Pełen ekran
2017-08-26 - 2017-08-27
Komunikaty organizatora
1. Wszelkie uwagi prosimy kierować wyłącznie mailowo na pomoc@equita.pl. Zmiany przyjmujemy jedynie do jutra (tj.25.08.2017) do godziny 15:00!
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Maria Adamek Figa (32) Przyjete 1 - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
2 Aleksandra Błach KJ LIDER RADZIONKÓW Dama kier (36) Przyjete 10 - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
11 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
19 - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
3 Julia Brodziak SILESIA DRESSAGE CLUB Floyid (40) Przyjete 7 - C-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
14 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
22 - C-4 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
4 Klaudia Danecka Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Milwi (48) Przyjete 2 - D-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
9 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
17 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
5 Natalia Drapacz BPK SLA Galatex (27) Przyjete 6 - N-5 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
13 - N-4 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
6 Magdalena Galwas Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Maniana - P (41) Przyjete 5 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
12 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
20 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
7 Marta Gąsienica-Roj Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice Denaro Pp (5) Przyjete 3 - P-6 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
10 - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
18 - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
8 Marta Grela Bez Przynależności Klubowej S L A Werdi (21) Przyjete 2 - D-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
9 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
17 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
9 Magdalena Hasek Klub Jeździecki Zbrosławice Pola (25) Przyjete 5 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
12 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
20 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
10 Magdalena Hasek Klub Jeździecki Zbrosławice Prezydent (20) Przyjete 5 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
12 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
20 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
11 Katarzyna Janik KJ LAMBADA CZĘSTOCHOWA Dudy's boy (17) Przyjete 5 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
12 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
20 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
12 Emilia Jeziorska Bez Przynależności Klubowej S L A Eferra " g" (51) Przyjete 2 - D-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
9 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
17 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
13 Agnieszka Jonczyk BPK SLA Apollin (26) Przyjete 4 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
11 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
19 - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
14 Natalia Juszczyk BPK SWK Donnerwill (30) Przyjete 2 - D-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
9 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
17 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
15 Natalia Juszczyk BPK SWK Wizja (29) Przyjete 2 - D-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
9 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
20 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
16 Barbara Kapsa Bez Przynależności Klubowej S L A Qunetchen (19) Przyjete 7 - C-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
17 Maja Klich Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Amaretto (45) Przyjete 4 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
11 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
19 - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
24 - N-4 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
18 Sylwia Kotula Bez Przynależności Klubowej S L A Lox (37) Przyjete 2 - D-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
4 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
19 Małgorzata Kowalska Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry Glamour pp (39) Odrzucone 3 - P-6 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
10 - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
18 - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
20 Filip Kowalski SILESIA DRESSAGE CLUB Neverland (38) Przyjete 7 - C-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
14 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
22 - C-4 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
21 Aleksandra Krywult Klub Jeździecki Golden Dream Aurea doolittle i (1) Przyjete 5 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
12 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
20 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
22 Aleksandra Krywult Klub Jeździecki Golden Dream Lonthano (46) Przyjete 15 - CC-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
23 - CC-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
23 Maria Kulawiak Bez Przynależności Klubowej M A L Nutka Ponysport (10) Przyjete 1 - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
8 - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
16 - L-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
24 Julia Kuzak Bez Przynależności Klubowej S L A Epril (28) Przyjete 4 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
11 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
19 - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
25 Wiktoria Loska Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Dobry Duch (16) Przyjete 4 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
11 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
19 - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
26 Aleksandra Malej BPK Talizman (11) Przyjete 7 - C-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
14 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
22 - C-4 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
27 Andżelika Markwa Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Ramino (3) Przyjete 5 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
12 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
20 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
28 Małgorzata Miąso Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Dragon (8) Przyjete 5 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
29 Małgorzata Miąso Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Mefisto (7) Przyjete 2 - D-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
5 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
30 Kamila Pilip KJ Facimiech Branja (18) Przyjete 2 - D-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
5 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
31 Roxana Słomiany Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Masumi (35) Przyjete 7 - C-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
14 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
22 - C-4 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
32 Izabela Strzałka Ludowy Klub Jeździecki Lewada Markiza (31) Przyjete 7 - C-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
14 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
22 - C-4 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
25 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
33 Katarzyna Subocz Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Disney L (14) Przyjete 5 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
12 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
20 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
34 Tomasz Szynkiewicz Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Bona (34) Przyjete 1 - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
8 - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
16 - L-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
35 Wiktoria Szynkiewicz Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Hattrick (33) Przyjete 4 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
11 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
19 - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
36 Julia Ślązak LZJ Drama Zbrosławice Ganges (47) Przyjete 6 - N-5 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
13 - N-4 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
21 - N-7 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
37 Karolina Ślązak Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Tores-P (42) Przyjete 4 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
11 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
19 - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
38 Jolanta Tarczyńska Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Iga (22) Przyjete 7 - C-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
14 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
22 - C-4 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
39 Jolanta Tarczyńska Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Tanger (23) Przyjete 13 - N-4 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
24 - N-4 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
40 Jolanta Tarczyńska Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Żabka (24) Przyjete 2 - D-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
41 Roksana Walczuch Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Dante (9) Przyjete 2 - D-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
5 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
42 Agnieszka Wiórek Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry Hancor (49) Przyjete 5 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
12 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
16 - L-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
43 Maria Wiórek Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry Nixon (50) Przyjete 5 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
12 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
20 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
44 Maja Włodarkiewicz BPK SLA Markiz (43) Przyjete 2 - D-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
9 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
17 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
24 - N-4 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
45 Anna Woźnica Towarzystwo Sportowe Kuźnia United Fado (12) Przyjete 5 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
12 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
20 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
46 Agnieszka Żokowska Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice Molia L (2) Przyjete 1 - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
8 - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
16 - L-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
1. Maria Adamek
Figa (32)
1 - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
2. Aleksandra Błach
KJ LIDER RADZIONKÓW
Dama kier (36)
10 - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
11 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
19 - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
3. Julia Brodziak
SILESIA DRESSAGE CLUB
Floyid (40)
7 - C-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
14 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
22 - C-4 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
4. Klaudia Danecka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Milwi (48)
2 - D-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
9 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
17 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
5. Natalia Drapacz
BPK SLA
Galatex (27)
6 - N-5 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
13 - N-4 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
6. Magdalena Galwas
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Maniana - P (41)
5 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
12 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
20 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
7. Marta Gąsienica-Roj
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Denaro Pp (5)
3 - P-6 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
10 - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
18 - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
8. Marta Grela
Bez Przynależności Klubowej S L A
Werdi (21)
2 - D-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
9 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
17 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
9. Magdalena Hasek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Pola (25)
5 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
12 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
20 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
10. Magdalena Hasek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Prezydent (20)
5 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
12 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
20 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
11. Katarzyna Janik
KJ LAMBADA CZĘSTOCHOWA
Dudy's boy (17)
5 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
12 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
20 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
12. Emilia Jeziorska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Eferra " g" (51)
2 - D-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
9 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
17 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
13. Agnieszka Jonczyk
BPK SLA
Apollin (26)
4 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
11 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
19 - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
14. Natalia Juszczyk
BPK SWK
Donnerwill (30)
2 - D-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
9 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
17 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
15. Natalia Juszczyk
BPK SWK
Wizja (29)
2 - D-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
9 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
20 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
16. Barbara Kapsa
Bez Przynależności Klubowej S L A
Qunetchen (19)
7 - C-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
17. Maja Klich
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Amaretto (45)
4 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
11 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
19 - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
24 - N-4 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
18. Sylwia Kotula
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lox (37)
2 - D-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
4 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
19. Małgorzata Kowalska
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Glamour pp (39)
3 - P-6 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
10 - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
18 - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
20. Filip Kowalski
SILESIA DRESSAGE CLUB
Neverland (38)
7 - C-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
14 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
22 - C-4 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
21. Aleksandra Krywult
Klub Jeździecki Golden Dream
Aurea doolittle i (1)
5 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
12 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
20 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
22. Aleksandra Krywult
Klub Jeździecki Golden Dream
Lonthano (46)
15 - CC-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
23 - CC-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
23. Maria Kulawiak
Bez Przynależności Klubowej M A L
Nutka Ponysport (10)
1 - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
8 - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
16 - L-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
24. Julia Kuzak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Epril (28)
4 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
11 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
19 - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
25. Wiktoria Loska
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Dobry Duch (16)
4 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
11 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
19 - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
26. Aleksandra Malej
BPK
Talizman (11)
7 - C-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
14 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
22 - C-4 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
27. Andżelika Markwa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Ramino (3)
5 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
12 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
20 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
28. Małgorzata Miąso
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Dragon (8)
5 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
29. Małgorzata Miąso
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Mefisto (7)
2 - D-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
5 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
30. Kamila Pilip
KJ Facimiech
Branja (18)
2 - D-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
5 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
31. Roxana Słomiany
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Masumi (35)
7 - C-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
14 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
22 - C-4 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
32. Izabela Strzałka
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
Markiza (31)
7 - C-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
14 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
22 - C-4 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
25 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
33. Katarzyna Subocz
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Disney L (14)
5 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
12 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
20 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
34. Tomasz Szynkiewicz
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bona (34)
1 - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
8 - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
16 - L-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
35. Wiktoria Szynkiewicz
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Hattrick (33)
4 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
11 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
19 - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
36. Julia Ślązak
LZJ Drama Zbrosławice
Ganges (47)
6 - N-5 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
13 - N-4 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
21 - N-7 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
37. Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Tores-P (42)
4 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
11 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
19 - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
38. Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Iga (22)
7 - C-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
14 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
22 - C-4 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
39. Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Tanger (23)
13 - N-4 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
24 - N-4 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
40. Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Żabka (24)
2 - D-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
41. Roksana Walczuch
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Dante (9)
2 - D-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
5 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
42. Agnieszka Wiórek
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Hancor (49)
5 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
12 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
16 - L-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
43. Maria Wiórek
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Nixon (50)
5 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
12 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
20 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
44. Maja Włodarkiewicz
BPK SLA
Markiz (43)
2 - D-2 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
9 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
17 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
24 - N-4 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
45. Anna Woźnica
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
United Fado (12)
5 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
12 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
20 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017
46. Agnieszka Żokowska
Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice
Molia L (2)
1 - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
8 - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 26 08 2017
16 - L-2 - Ujeżdżeniowy () - 27 08 2017

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl