Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

ZR KJ BIK w Ujezdzeniu i Skokach przez przeszkody Pełen ekran
2017-08-12 - 2017-08-13
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Maja Bajkowska KJ Popławce Nurt (19) Przyjete 1A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
2A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
2 Kinga Fiedziukiewicz KJ BIK Gretka (47) Przyjete 6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
11 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 13 08 2017
15 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
3 Emilia Fudali KJ Ostoja Winter (42) Przyjete 1B - L-1 - Ujeżdżenie kuce () - 12 08 2017
2B - L-3 - Ujeżdżenie kuce () - 12 08 2017
4 Agnieszka Gąsowska KJ Bracia Romanowscy Cyjon (2) Przyjete 1A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
2A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
5 Agnieszka Gąsowska KJ Bracia Romanowscy Etrusk (1) Przyjete 6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
11 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 13 08 2017
11 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 13 08 2017
6 Agnieszka Gąsowska KJ Bracia Romanowscy Hendrix (3) Przyjete 2A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
3A - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
7 Ewa Horbacewicz OSK Kucykowo Orian (33) Przyjete 11 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 13 08 2017
13 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
13 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
8 Milena Jakubiak BPK Karino (27) Przyjete 9 - P - Dwufazowy (274.5.6) - 12 08 2017
10 - N - Dwufazowy (274.5.6) - 12 08 2017
9 Milena Jakubiak BPK Toyota (28) Przyjete 6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
10 Anna Kałużyńska MKS sprzaśla Kardynawa (18) Przyjete 7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
8 - L - Szkoleniowy (Brak art.) - 12 08 2017
13 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
14 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 13 08 2017
14 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 13 08 2017
11 Magdalena Kiluk UKS Victoria Kiliana (29) Przyjete 2A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
12 Agata Klentak KJ Ostoja Petunia (35) Przyjete 6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
11 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 13 08 2017
13 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
13 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
13 Alicja Kubińska KS REVEL Danbury (11) Przyjete 6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
11 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 13 08 2017
11 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 13 08 2017
14 Emilia Kurowska KJ "Białystok" Karino (22) Przyjete 6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
15 Emilia Kurowska KJ "Białystok" Karino (hfk) (51) Przyjete 11 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 13 08 2017
11 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 13 08 2017
16 Dominika Łopieńska BPK Dalia (24) Przyjete 7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
17 Dominika Łopieńska BPK Juga (25) Przyjete 6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
18 Daria Łysenko KJ Kawalkador Rockefeller (4) Przyjete 6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
11 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 13 08 2017
13 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
13 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
19 Inga Łysenko KJ Kawalkador Delgado (5) Przyjete 1A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
2A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
20 Anna Makaruk UKS Victoria Wigor (31) Przyjete 3A - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
21 Patrycja Mościcka KJ Ostoja Hekate (38) Przyjete 7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
9 - P - Dwufazowy (274.5.6) - 12 08 2017
13 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
15 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
22 Emil Mościcki KJ Ostoja Crimson d'ysenbeeck (e.t.) (37) Przyjete 7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
9 - P - Dwufazowy (274.5.6) - 12 08 2017
23 Emil Mościcki KJ Ostoja Ramos (36) Przyjete 7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
9 - P - Dwufazowy (274.5.6) - 12 08 2017
13 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
15 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
24 Emil Mościcki KJ Ostoja Waitaki (39) Przyjete 6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
25 Gabriella Niklińska OSK Kucykowo Bajtek (34) Przyjete 13 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
15 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
26 Julia Paszko KJ BIK Sekator (45) Przyjete 7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
9 - P - Dwufazowy (274.5.6) - 12 08 2017
27 Julia Paszko KJ BIK Sunny boy (43) Przyjete 7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
9 - P - Dwufazowy (274.5.6) - 12 08 2017
13 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
15 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
28 Daniel Piechota Klub sportowy REVEL Cesarz soymax (13) Przyjete 7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
9 - P - Dwufazowy (274.5.6) - 12 08 2017
13 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
15 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
29 Daniel Piechota Klub sportowy REVEL Dewona soymax (14) Przyjete 6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
11 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 13 08 2017
13 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
13 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
30 Karina Piechota KS REVEL Duszka soymax (10) Przyjete 7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
11 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 13 08 2017
13 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
13 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
31 Wiktor Piechota KS REVEL Sorella soymax (15) Przyjete 6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
11 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 13 08 2017
13 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
13 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
32 Agnieszka Prokop MKS Sprząśla Just ice (9) Przyjete 6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
11 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 13 08 2017
11 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 13 08 2017
13 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
33 Aleksandra Raszkiewicz KJ BIK Gieniusze Arktic (16) Przyjete 2A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
34 Sandra Raszkiewicz KJ BIK Gieniusze Aisha (17) Przyjete 1A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
35 Adrianna Serafin OSK „ Stajnia Kucykowo ” Lala (6) Przyjete 3A - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
4A - N-3 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
36 Aleksandra Siemieniuk UKS Victoria Gepard (30) Przyjete 3A - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
37 Izabela Siniło KJ Ostoja Lagoon (40) Przyjete 1A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
2A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
38 Agnieszka Sobolewska KJ Ostoja Waitaki (39) Przyjete 3A - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
39 Zuzanna Tadaj KJ "Ostoja" Cedar (41) Przyjete 3A - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
4A - N-3 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
11 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 13 08 2017
15 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
40 Maria Zajczyk KJ Popławce Grom (20) Przyjete 2A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
3A - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
41 Kornelia Zalewska MKS Sprząśla Akwarela (26) Przyjete 6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
11 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 13 08 2017
11 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 13 08 2017
42 Kornelia Zalewska MKS Sprząśla Akwarela (48) Przyjete 7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
43 Anna Zdunek KS REVEL Galena (12) Przyjete 7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
9 - P - Dwufazowy (274.5.6) - 12 08 2017
13 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
15 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
1. Maja Bajkowska
KJ Popławce
Nurt (19)
1A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
2A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
2. Kinga Fiedziukiewicz
KJ BIK
Gretka (47)
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
11 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 13 08 2017
15 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
3. Emilia Fudali
KJ Ostoja
Winter (42)
1B - L-1 - Ujeżdżenie kuce () - 12 08 2017
2B - L-3 - Ujeżdżenie kuce () - 12 08 2017
4. Agnieszka Gąsowska
KJ Bracia Romanowscy
Cyjon (2)
1A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
2A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
5. Agnieszka Gąsowska
KJ Bracia Romanowscy
Etrusk (1)
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
11 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 13 08 2017
11 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 13 08 2017
6. Agnieszka Gąsowska
KJ Bracia Romanowscy
Hendrix (3)
2A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
3A - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
7. Ewa Horbacewicz
OSK Kucykowo
Orian (33)
11 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 13 08 2017
13 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
13 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
8. Milena Jakubiak
BPK
Karino (27)
9 - P - Dwufazowy (274.5.6) - 12 08 2017
10 - N - Dwufazowy (274.5.6) - 12 08 2017
9. Milena Jakubiak
BPK
Toyota (28)
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
10. Anna Kałużyńska
MKS sprzaśla
Kardynawa (18)
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
8 - L - Szkoleniowy (Brak art.) - 12 08 2017
13 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
14 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 13 08 2017
14 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 13 08 2017
11. Magdalena Kiluk
UKS Victoria
Kiliana (29)
2A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
12. Agata Klentak
KJ Ostoja
Petunia (35)
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
11 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 13 08 2017
13 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
13 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
13. Alicja Kubińska
KS REVEL
Danbury (11)
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
11 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 13 08 2017
11 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 13 08 2017
14. Emilia Kurowska
KJ "Białystok"
Karino (22)
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
15. Emilia Kurowska
KJ "Białystok"
Karino (hfk) (51)
11 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 13 08 2017
11 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 13 08 2017
16. Dominika Łopieńska
BPK
Dalia (24)
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
17. Dominika Łopieńska
BPK
Juga (25)
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
18. Daria Łysenko
KJ Kawalkador
Rockefeller (4)
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
11 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 13 08 2017
13 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
13 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
19. Inga Łysenko
KJ Kawalkador
Delgado (5)
1A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
2A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
20. Anna Makaruk
UKS Victoria
Wigor (31)
3A - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
21. Patrycja Mościcka
KJ Ostoja
Hekate (38)
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
9 - P - Dwufazowy (274.5.6) - 12 08 2017
13 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
15 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
22. Emil Mościcki
KJ Ostoja
Crimson d'ysenbeeck (e.t.) (37)
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
9 - P - Dwufazowy (274.5.6) - 12 08 2017
23. Emil Mościcki
KJ Ostoja
Ramos (36)
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
9 - P - Dwufazowy (274.5.6) - 12 08 2017
13 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
15 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
24. Emil Mościcki
KJ Ostoja
Waitaki (39)
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
25. Gabriella Niklińska
OSK Kucykowo
Bajtek (34)
13 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
15 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
26. Julia Paszko
KJ BIK
Sekator (45)
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
9 - P - Dwufazowy (274.5.6) - 12 08 2017
27. Julia Paszko
KJ BIK
Sunny boy (43)
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
9 - P - Dwufazowy (274.5.6) - 12 08 2017
13 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
15 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
28. Daniel Piechota
Klub sportowy REVEL
Cesarz soymax (13)
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
9 - P - Dwufazowy (274.5.6) - 12 08 2017
13 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
15 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
29. Daniel Piechota
Klub sportowy REVEL
Dewona soymax (14)
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
11 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 13 08 2017
13 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
13 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
30. Karina Piechota
KS REVEL
Duszka soymax (10)
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
11 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 13 08 2017
13 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
13 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
31. Wiktor Piechota
KS REVEL
Sorella soymax (15)
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
11 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 13 08 2017
13 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
13 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
32. Agnieszka Prokop
MKS Sprząśla
Just ice (9)
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
11 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 13 08 2017
11 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 13 08 2017
13 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
33. Aleksandra Raszkiewicz
KJ BIK Gieniusze
Arktic (16)
2A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
34. Sandra Raszkiewicz
KJ BIK Gieniusze
Aisha (17)
1A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
35. Adrianna Serafin
OSK „ Stajnia Kucykowo ”
Lala (6)
3A - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
4A - N-3 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
36. Aleksandra Siemieniuk
UKS Victoria
Gepard (30)
3A - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
37. Izabela Siniło
KJ Ostoja
Lagoon (40)
1A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
2A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
38. Agnieszka Sobolewska
KJ Ostoja
Waitaki (39)
3A - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
39. Zuzanna Tadaj
KJ "Ostoja"
Cedar (41)
3A - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
4A - N-3 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
11 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 13 08 2017
15 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
40. Maria Zajczyk
KJ Popławce
Grom (20)
2A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
3A - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 12 08 2017
41. Kornelia Zalewska
MKS Sprząśla
Akwarela (26)
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
6 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 12 08 2017
11 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 13 08 2017
11 - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 13 08 2017
42. Kornelia Zalewska
MKS Sprząśla
Akwarela (48)
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
43. Anna Zdunek
KS REVEL
Galena (12)
7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
9 - P - Dwufazowy (274.5.6) - 12 08 2017
13 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017
15 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 13 08 2017

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877
tel: +48 533 453 305

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl