Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

ZRiT-B Stajnia Artano Pełen ekran
2016-09-18 - 2016-09-18
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Kamelia Babicka Towarzystwo Sportowe Kuźnia Libia (25) Przyjete 4 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
2 Kamelia Babicka Towarzystwo Sportowe Kuźnia Libia (26) Przyjete 5 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 18 09 2016
3 Kamelia Babicka Towarzystwo Sportowe Kuźnia Noble night (36) Przyjete 6 - P - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 18 09 2016
4 Justyna Banach BPK Bohun (12) Przyjete 2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
5 Paulina Biskup Ts Kuźnia Rybnik Pati (27) Przyjete 1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
6 Paulina Biskup TS Kuźnia Rybnik Uliane (38) Przyjete 3 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
4 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
7 Monika Bugla BPK Jodełka (5) Przyjete 2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
3 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
8 Weronika Bujok Jeans blue (9) Przyjete 2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
9 Liza Czarnecka KJ Amigo Normandia (15) Przyjete 3 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
10 Aurelia Długosz bpk Goliat (35) Przyjete 3 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
4 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
11 Klaudia Fojcik LJKS Eldorado Świerklany Intryga (41) Przyjete 2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
3 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
12 Klaudia Jasnos Bez Przynależności Klubowej S L A K-nico (32) Przyjete 6 - P - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 18 09 2016
4 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
13 Roksana Jędryca TS Kuźnia Rybnik Pasja (29) Przyjete 1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
14 Klaudia Koj Bez Przynależności Klubowej S L A Estela (11) Przyjete 2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
15 Marta Kubica bpk Kamaro (37) Przyjete 2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
16 Anna Lapawa BPK Ultra (34) Przyjete 3 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
17 Dominika Lapawa bpk Ultra (34) Przyjete 2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
18 Jennifer Lewandowska BPK Rosa (31) Przyjete 3 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
19 Dorota Łubiarz Stajnia na Głożynach Szajbus (13) Przyjete 1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
20 Marcelina Małka BPK Ahmed (10) Przyjete 2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
21 Magdalena Meller Halido (30) Przyjete 6 - P - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 18 09 2016
7 - N - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
22 Emilia Mura Towarzystwo Sportowe Kuźnia Hardy (40) Przyjete 2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
23 Emilia Mura Towarzystwo Sportowe Kuźnia Maciek (28) Przyjete 1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
24 Emilia Mura Towarzystwo Sportowe Kuźnia Tobi (44) Przyjete 1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
25 Małgorzata Mysłek TS Kuźnia Rybnik Linda (22) Przyjete 6 - P - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 18 09 2016
7 - N - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
26 Małgorzata Mysłek Towarzystwo Sportowe Kuźnia Lukan (24) Przyjete 4 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
27 Magdalena Ograbek BPK Promyk (2) Przyjete 2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
28 Paula Parchańska KJ Paint Horse Tasandra (17) Przyjete 2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
29 Magdalena Pawlas Bellinda (43) Przyjete 1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
30 Milena Piekoszewska Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Jamajka (7) Przyjete 3 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
3 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
31 Milena Piekoszewska Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Lem (8) Przyjete 5 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 18 09 2016
5 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 18 09 2016
32 Natalia Rączka LJKS Eldorado Świerklany Furia (33) Przyjete 3 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
4 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
33 Zuzanna Rogacz Klub Jeździecki Amigo K-Rewita (6) Przyjete 1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
34 Julia Rybak KJ Na Górce w Marklowicach Hakuna m tata (39) Przyjete 2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
35 Alicja Szumiec BPK Mr.hopsing (14) Przyjete 1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
36 Monika Zalega KJ Amigo Antharo (4) Przyjete 2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
3 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
37 Monika Zalega KJ Amigo Test (3) Przyjete 2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
3 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
38 Matylda Zieleźny Nesi (42) Przyjete 2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
3 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
39 Agnieszka Żokowska Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Molia L (16) Przyjete 2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
1. Kamelia Babicka
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Libia (25)
4 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
2. Kamelia Babicka
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Libia (26)
5 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 18 09 2016
3. Kamelia Babicka
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Noble night (36)
6 - P - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 18 09 2016
4. Justyna Banach
BPK
Bohun (12)
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
5. Paulina Biskup
Ts Kuźnia Rybnik
Pati (27)
1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
6. Paulina Biskup
TS Kuźnia Rybnik
Uliane (38)
3 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
4 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
7. Monika Bugla
BPK
Jodełka (5)
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
3 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
8. Weronika Bujok
Jeans blue (9)
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
9. Liza Czarnecka
KJ Amigo
Normandia (15)
3 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
10. Aurelia Długosz
bpk
Goliat (35)
3 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
4 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
11. Klaudia Fojcik
LJKS Eldorado Świerklany
Intryga (41)
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
3 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
12. Klaudia Jasnos
Bez Przynależności Klubowej S L A
K-nico (32)
6 - P - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 18 09 2016
4 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
13. Roksana Jędryca
TS Kuźnia Rybnik
Pasja (29)
1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
14. Klaudia Koj
Bez Przynależności Klubowej S L A
Estela (11)
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
15. Marta Kubica
bpk
Kamaro (37)
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
16. Anna Lapawa
BPK
Ultra (34)
3 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
17. Dominika Lapawa
bpk
Ultra (34)
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
18. Jennifer Lewandowska
BPK
Rosa (31)
3 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
19. Dorota Łubiarz
Stajnia na Głożynach
Szajbus (13)
1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
20. Marcelina Małka
BPK
Ahmed (10)
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
21. Magdalena Meller
Halido (30)
6 - P - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 18 09 2016
7 - N - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
22. Emilia Mura
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Hardy (40)
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
23. Emilia Mura
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Maciek (28)
1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
24. Emilia Mura
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Tobi (44)
1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
25. Małgorzata Mysłek
TS Kuźnia Rybnik
Linda (22)
6 - P - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 18 09 2016
7 - N - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
26. Małgorzata Mysłek
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Lukan (24)
4 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
27. Magdalena Ograbek
BPK
Promyk (2)
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
28. Paula Parchańska
KJ Paint Horse
Tasandra (17)
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
29. Magdalena Pawlas
Bellinda (43)
1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
30. Milena Piekoszewska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Jamajka (7)
3 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
3 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
31. Milena Piekoszewska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Lem (8)
5 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 18 09 2016
5 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 18 09 2016
32. Natalia Rączka
LJKS Eldorado Świerklany
Furia (33)
3 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
4 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
33. Zuzanna Rogacz
Klub Jeździecki Amigo
K-Rewita (6)
1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
34. Julia Rybak
KJ Na Górce w Marklowicach
Hakuna m tata (39)
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
35. Alicja Szumiec
BPK
Mr.hopsing (14)
1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
36. Monika Zalega
KJ Amigo
Antharo (4)
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
3 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
37. Monika Zalega
KJ Amigo
Test (3)
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
3 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
38. Matylda Zieleźny
Nesi (42)
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
3 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 09 2016
39. Agnieszka Żokowska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Molia L (16)
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 18 09 2016

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl