Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

MISTRZOSTWA PODLASIA w Ujeżdżeniu Pełen ekran
2017-09-23 - 2017-09-24
Liczba przyjętych konii: 27
Liczba przyjętych zawodników: 28
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Maja Bajkowska
KJ Popławce
Nurt (17) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
7B - L-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
2 Oliwia Brasławska
UKS Victoria
Ogimann (14) Przyjete 2A - L-3 - Ujeżdżenie kuce () - 23 09 2017
3A - P-2 - Ujeżdżenie kuce () - 23 09 2017
7A - L-4 - Ujeżdżenie kuce () - 24 09 2017
8A - P-4 - Ujeżdżenie kuce () - 24 09 2017
3 Gabriela Czerniewicz
UKS Victoria
Huk (13) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
7B - L-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
4 Emilia Fudali
KJ Ostoja
Jerone (26) Przyjete 2A - L-3 - Ujeżdżenie kuce () - 23 09 2017
7A - L-4 - Ujeżdżenie kuce () - 24 09 2017
5 Antonina Jaworska
KS Pieńki
Goździk (16) Przyjete 2A - L-3 - Ujeżdżenie kuce () - 23 09 2017
7A - L-4 - Ujeżdżenie kuce () - 24 09 2017
6 Antonina Jaworska
KS Pieńki
Lando (15) Przyjete 2A - L-3 - Ujeżdżenie kuce () - 23 09 2017
7A - L-4 - Ujeżdżenie kuce () - 24 09 2017
7 Anna Kałużyńska
MKS Sprząśla
Kardynawa (27) Przyjete 4B - N-4 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
9B - N-6 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
8 Justyna Kiljan-walerzak
CSJ Chraboły
Dirk (22) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
7B - L-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
9 Magdalena Kiluk
UKS Victoria
Kiliana (12) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
7B - L-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
10 Aleksandra Kuczyńska
CSJ Chraboły
Grafit (23) Przyjete 3B - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
8B - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
11 Karolina Kułak
KJ Popławce
Marsylia (18) Przyjete 3B - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
4B - N-4 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
8B - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
9B - N-6 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
12 Filianowicz Magdalena
UKS VICTORIA
Hipnoza (8) Przyjete 1B - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
6B - L-2 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
13 Anna Makaruk
UKS Victoria
Wigor (10) Przyjete 3B - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
8B - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
14 Zuzanna Marcińczuk
UKS Victoria
Gepard (6) Przyjete 1B - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
6B - L-2 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
15 Julia Misiewicz
UKS VICTORIA
Orkan (11) Przyjete 1B - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
6B - L-2 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
16 Patrycja Mościcka
KJ Ostoja
Sekwana (25) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
7B - L-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
17 Alicja Nazarkiewicz
KJ Ostoja
Candy kiss (21) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
7B - L-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
18 Edyta Popko
MKS Sprząśla
Kalif (28) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
7B - L-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
19 Urszula Popko
MKS Sprząśla
Kardynawa (27) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
7B - L-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
20 Ewelina Putra
UKS VICTORIA
Wigor (10) Przyjete 1B - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
6B - L-2 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
21 Adrianna Serafin
OSK „ Stajnia Kucykowo ”
Lala (2) Przyjete 3B - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
4B - N-4 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
8B - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
9B - N-6 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
22 Julia sabina Serafin
UKS Victoria
Borys (7) Przyjete 1B - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
6B - L-2 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
23 Aleksandra Siemieniuk
UKS Victoria
Gepard (6) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
3B - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
7B - L-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
8B - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
24 Aleksandra Siemieniuk
UKS Victoria
Rocky (9) Przyjete 1B - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
6B - L-2 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
25 Izabela Siniło
KJ Ostoja
Lagoon (20) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
7B - L-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
26 Agnieszka Szafran
CSJ Chraboły
Fanira (24) Przyjete 4B - N-4 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
5B - C-1 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
9B - N-6 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
10B - C-2 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
27 Zuzanna Tadaj
KJ "Ostoja"
Cedar (3) Przyjete 3B - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
4B - N-4 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
8B - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
9B - N-6 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
28 Paulina Taraszkiewicz
KJ Kawalkador
Saracen (5) Przyjete 7B - L-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
8B - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
29 Maria Zajczyk
KJ Popławce
Grom (19) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
3B - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
7B - L-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
8B - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
30 Aleksandra Zarecka - kondratiuk
Centrum Szkolenia Jeździeckiego "Chraboły"
Black - boy (1) Przyjete 5B - C-1 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
10B - C-2 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
21
OSK „ Stajnia Kucykowo ”
30
Centrum Szkolenia Jeździeckiego "Chraboły"

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl