Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

MISTRZOSTWA PODLASIA w Ujeżdżeniu Pełen ekran
2017-09-23 - 2017-09-24
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Maja Bajkowska KJ Popławce Nurt (17) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
7B - L-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
2 Oliwia Brasławska UKS Victoria Ogimann (14) Przyjete 2A - L-3 - Ujeżdżenie kuce () - 23 09 2017
3A - P-2 - Ujeżdżenie kuce () - 23 09 2017
7A - L-4 - Ujeżdżenie kuce () - 24 09 2017
8A - P-4 - Ujeżdżenie kuce () - 24 09 2017
3 Gabriela Czerniewicz UKS Victoria Huk (13) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
7B - L-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
4 Emilia Fudali KJ Ostoja Jerone (26) Przyjete 2A - L-3 - Ujeżdżenie kuce () - 23 09 2017
7A - L-4 - Ujeżdżenie kuce () - 24 09 2017
5 Antonina Jaworska KS Pieńki Goździk (16) Przyjete 2A - L-3 - Ujeżdżenie kuce () - 23 09 2017
7A - L-4 - Ujeżdżenie kuce () - 24 09 2017
6 Antonina Jaworska KS Pieńki Lando (15) Przyjete 2A - L-3 - Ujeżdżenie kuce () - 23 09 2017
7A - L-4 - Ujeżdżenie kuce () - 24 09 2017
7 Anna Kałużyńska MKS Sprząśla Kardynawa (27) Przyjete 4B - N-4 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
9B - N-6 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
8 Justyna Kiljan-walerzak CSJ Chraboły Dirk (22) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
7B - L-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
9 Magdalena Kiluk UKS Victoria Kiliana (12) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
7B - L-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
10 Aleksandra Kuczyńska CSJ Chraboły Grafit (23) Przyjete 3B - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
8B - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
11 Karolina Kułak KJ Popławce Marsylia (18) Przyjete 3B - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
4B - N-4 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
8B - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
9B - N-6 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
12 Filianowicz Magdalena UKS VICTORIA Hipnoza (8) Przyjete 1B - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
6B - L-2 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
13 Anna Makaruk UKS Victoria Wigor (10) Przyjete 3B - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
8B - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
14 Zuzanna Marcińczuk UKS Victoria Gepard (6) Przyjete 1B - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
6B - L-2 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
15 Julia Misiewicz UKS VICTORIA Orkan (11) Przyjete 1B - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
6B - L-2 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
16 Patrycja Mościcka KJ Ostoja Sekwana (25) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
7B - L-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
17 Alicja Nazarkiewicz KJ Ostoja Candy kiss (21) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
7B - L-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
18 Edyta Popko MKS Sprząśla Kalif (28) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
7B - L-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
19 Urszula Popko MKS Sprząśla Kardynawa (27) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
7B - L-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
20 Ewelina Putra UKS VICTORIA Wigor (10) Przyjete 1B - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
6B - L-2 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
21 Adrianna Serafin OSK „ Stajnia Kucykowo ” Lala (2) Przyjete 3B - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
4B - N-4 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
8B - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
9B - N-6 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
22 Julia sabina Serafin UKS Victoria Borys (7) Przyjete 1B - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
6B - L-2 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
23 Aleksandra Siemieniuk UKS Victoria Gepard (6) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
3B - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
7B - L-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
8B - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
24 Aleksandra Siemieniuk UKS Victoria Rocky (9) Przyjete 1B - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
6B - L-2 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
25 Izabela Siniło KJ Ostoja Lagoon (20) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
7B - L-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
26 Agnieszka Szafran CSJ Chraboły Fanira (24) Przyjete 4B - N-4 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
5B - C-1 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
9B - N-6 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
10B - C-2 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
27 Zuzanna Tadaj KJ "Ostoja" Cedar (3) Przyjete 3B - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
4B - N-4 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
8B - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
9B - N-6 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
28 Paulina Taraszkiewicz KJ Kawalkador Saracen (5) Przyjete 7B - L-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
8B - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
29 Maria Zajczyk KJ Popławce Grom (19) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
3B - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
7B - L-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
8B - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
30 Aleksandra Zarecka - kondratiuk Centrum Szkolenia Jeździeckiego "Chraboły" Black - boy (1) Przyjete 5B - C-1 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
10B - C-2 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
1. Maja Bajkowska
KJ Popławce
Nurt (17)
2B - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
7B - L-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
2. Oliwia Brasławska
UKS Victoria
Ogimann (14)
2A - L-3 - Ujeżdżenie kuce () - 23 09 2017
3A - P-2 - Ujeżdżenie kuce () - 23 09 2017
7A - L-4 - Ujeżdżenie kuce () - 24 09 2017
8A - P-4 - Ujeżdżenie kuce () - 24 09 2017
3. Gabriela Czerniewicz
UKS Victoria
Huk (13)
2B - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
7B - L-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
4. Emilia Fudali
KJ Ostoja
Jerone (26)
2A - L-3 - Ujeżdżenie kuce () - 23 09 2017
7A - L-4 - Ujeżdżenie kuce () - 24 09 2017
5. Antonina Jaworska
KS Pieńki
Goździk (16)
2A - L-3 - Ujeżdżenie kuce () - 23 09 2017
7A - L-4 - Ujeżdżenie kuce () - 24 09 2017
6. Antonina Jaworska
KS Pieńki
Lando (15)
2A - L-3 - Ujeżdżenie kuce () - 23 09 2017
7A - L-4 - Ujeżdżenie kuce () - 24 09 2017
7. Anna Kałużyńska
MKS Sprząśla
Kardynawa (27)
4B - N-4 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
9B - N-6 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
8. Justyna Kiljan-walerzak
CSJ Chraboły
Dirk (22)
2B - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
7B - L-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
9. Magdalena Kiluk
UKS Victoria
Kiliana (12)
2B - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
7B - L-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
10. Aleksandra Kuczyńska
CSJ Chraboły
Grafit (23)
3B - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
8B - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
11. Karolina Kułak
KJ Popławce
Marsylia (18)
3B - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
4B - N-4 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
8B - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
9B - N-6 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
12. Filianowicz Magdalena
UKS VICTORIA
Hipnoza (8)
1B - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
6B - L-2 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
13. Anna Makaruk
UKS Victoria
Wigor (10)
3B - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
8B - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
14. Zuzanna Marcińczuk
UKS Victoria
Gepard (6)
1B - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
6B - L-2 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
15. Julia Misiewicz
UKS VICTORIA
Orkan (11)
1B - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
6B - L-2 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
16. Patrycja Mościcka
KJ Ostoja
Sekwana (25)
2B - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
7B - L-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
17. Alicja Nazarkiewicz
KJ Ostoja
Candy kiss (21)
2B - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
7B - L-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
18. Edyta Popko
MKS Sprząśla
Kalif (28)
2B - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
7B - L-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
19. Urszula Popko
MKS Sprząśla
Kardynawa (27)
2B - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
7B - L-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
20. Ewelina Putra
UKS VICTORIA
Wigor (10)
1B - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
6B - L-2 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
21. Adrianna Serafin
OSK „ Stajnia Kucykowo ”
Lala (2)
3B - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
4B - N-4 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
8B - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
9B - N-6 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
22. Julia sabina Serafin
UKS Victoria
Borys (7)
1B - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
6B - L-2 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
23. Aleksandra Siemieniuk
UKS Victoria
Gepard (6)
2B - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
3B - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
7B - L-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
8B - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
24. Aleksandra Siemieniuk
UKS Victoria
Rocky (9)
1B - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
6B - L-2 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
25. Izabela Siniło
KJ Ostoja
Lagoon (20)
2B - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
7B - L-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
26. Agnieszka Szafran
CSJ Chraboły
Fanira (24)
4B - N-4 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
5B - C-1 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
9B - N-6 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
10B - C-2 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
27. Zuzanna Tadaj
KJ "Ostoja"
Cedar (3)
3B - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
4B - N-4 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
8B - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
9B - N-6 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
28. Paulina Taraszkiewicz
KJ Kawalkador
Saracen (5)
7B - L-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
8B - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
29. Maria Zajczyk
KJ Popławce
Grom (19)
2B - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
3B - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
7B - L-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
8B - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017
30. Aleksandra Zarecka - kondratiuk
Centrum Szkolenia Jeździeckiego "Chraboły"
Black - boy (1)
5B - C-1 - Ujeżdżenie konie () - 23 09 2017
10B - C-2 - Ujeżdżenie konie () - 24 09 2017

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl