Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

ZRiT-B - LZJ Drama Zbrosławice Pełen ekran
2017-10-07 - 2017-10-08
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Agata Arendt LKJ OCHABY Cosmic as ak (60) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
2 Agata Arendt LKJ OCHABY Kiara (59) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
3 Agata Arendt LKJ OCHABY Tbi dusseldorf (58) Przyjete 8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
9 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
4 Aleksandra Babczyńska Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno Marco (49) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne - kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
5 Małgorzata Babczyńska KJ Mustang Jaworzno Elegant (64) Przyjete 1B - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
1B - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
6 Anna Badura Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza Della rosa (98) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
7 Matylda Badura Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Stougjeshoeve Benita (39) Przyjete 1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
8 Otylia Barczyk Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Szarotka (45) Przyjete 3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
9 Aleksandra Barszczak BPK Afera (11) Przyjete 12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
10 Natalia Bartosik Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Sawant (6) Przyjete 13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
11 Katarzyna Bomba Klub Jeździecki Zbrosławice Ryoko (44) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
12 Karolina Brysz Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Myron (132) Przyjete 1B - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
10B - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
13 Karolina Brysz Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Polly victory (133) Przyjete 1B - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
14 Katarzyna Bula Klub Jeździecki Impuls Nike (113) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
15 Katarzyna Cieślińska SKJ OMEGA Sabra (134) Przyjete 10B - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
10B - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
16 Kaja Cot BPK Emma (143) Przyjete 3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
17 Magdalena Cymbryłowicz Bez Przynależności Klubowej S L A Milord (1) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
18 Małgorzata Ćwikło Klub Jeździecki Zbrosławice Deneris z (118) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
19 Małgorzata Ćwikło Klub Jeździecki Zbrosławice Lyjaneiro Z (117) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
20 Małgorzata Ćwikło Klub Jeździecki Zbrosławice Montenea Z (119) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
21 Magdalena Ferdyn Klub Jeździecki Zbrosławice Cantanis (129) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2017-10-08
16 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-08
22 Paulina Furgał BPK Polo Boy (10) Przyjete 1B - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
23 Julia Gaweł Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Luna (73) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
24 Hanna Gocyk Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Klara (46) Przyjete 1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
25 Olga Graboś Klub Jeździecki Vena Rogoźnik Pozew (42) Przyjete 3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
26 Dominika Grabowska Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza Dominacja zw (99) Przyjete 3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
27 Gerard Grutza Klub Jeździecki Zbrosławice Beau Du Sancy (121) Przyjete 8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
9 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
28 Gerard Grutza Klub Jeździecki Zbrosławice Carenza (120) Przyjete 8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
9 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
29 Magdalena Gut Klub Jeździecki Zbrosławice Arena (87) Przyjete 8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
9 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
30 Magdalena Gut Klub Jeździecki Zbrosławice Chicharito (86) Przyjete 14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
31 Kaja Gwoździewicz KJ Zbrosławice Cyrus (125) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-10-07
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2017-10-08
16 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-08
32 Larysa Haberstroh Klub Jeździecki Zbrosławice Claire lg (89) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
33 Martyna Händel BPK Etna (9) Przyjete 3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
34 Julia Hess SKJ OMEGA Myron (132) Przyjete 1B - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
10B - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
35 Inez Hordyczko Bez Przynależności Klubowej S L A Jigo (2) Przyjete 3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
36 Julia Jaglarz Vanto Jumping Team Wunschtraum 88 (152) Przyjete 8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
9 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
37 Wiktoria Janosz Plkj Plessowka Blanka (140) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
38 Dawid Janota Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Quinda-Quando (130) Przyjete 15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2017-10-08
39 Natalia Janota LKJ przy stadninie koni w Ochabach Cisco 241 (128) Przyjete 15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2017-10-08
40 Aniela Jeżyna SKJ OMEGA Polly victory (133) Przyjete 12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
41 Jakub Jędruch Klub Jeździecki Zbrosławice Rowitto (147) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-10-07
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
42 Justyna Kapała Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Alegro (148) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
43 Maria Kaprzyk Vanto Jumping Team Brego (155) Przyjete 3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
44 Izabella Kisielowska Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza Fokus (100) Przyjete 8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
9 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
16 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-08
17 - C, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem Art. 269.5, 2017-10-08
45 Weronika Klabisz Stajnia Don Camillo Notis (112) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2017-10-08
16 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-08
46 Jakub Klekot Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Watra (123) Przyjete 3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
47 Aleksandra Klimczyk Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza Setna (101) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2017-10-08
48 Natalia Kluska Bez Przynależności Klubowej S L A Junisza (126) Przyjete 3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
49 John gunvar Knutsen Klub Jeździecki Królmet Be Quite (165) Przyjete 9 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
50 John gunvar Knutsen Klub Jeździecki Królmet Darwin van de kapel (163) Przyjete 9 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
51 John gunvar Knutsen Klub Jeździecki Królmet Ferrari (162) Przyjete 8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
52 John gunvar Knutsen Klub Jeździecki Królmet Karissa r (161) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
53 John gunvar Knutsen Klub Jeździecki Królmet Zip (164) Przyjete 9 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
54 Amanda Kolińska KJ Trachy Sośnicowice Brando (61) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2017-10-08
55 Patrycja Konieczny Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Lordon (116) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
56 Dorota Korek Klub Jeździecki Zbrosławice Cassawa (90) Przyjete 15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2017-10-08
16 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-08
57 Dorota Korek Klub Jeździecki Zbrosławice Neron (91) Przyjete 15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2017-10-08
16 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-08
58 Oliwia Kosmol Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Dominacja (159) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
59 Oliwia Kosmol Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Tritop 2 (160) Przyjete 8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
60 Grażyna Kozioł Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Portos (62) Przyjete 13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
61 Piotr Kozioł Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Cytra (63) Przyjete 13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
62 Julia Kramarz Klub Jeździecki Zbrosławice Madeira (92) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
63 Beata Krawczyk Vanto Jumping Team Implay (154) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2017-10-08
16 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-08
64 Patrycja Ksiądz Bez Przynależności Klubowej S L A Centessa (127) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
65 Anna Kulawik Bez Przynależności Klubowej S L A Usario (29) Przyjete 3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
66 Oliwia Kulej Sportowy Klub Jeździecki Bajardo Pretty boy (131) Przyjete 15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2017-10-08
16 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-08
67 Dominika Kunicka SKJ OMEGA Polly victory (133) Przyjete 3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
68 Natalia Kurzok Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Flamenco (75) Przyjete 1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
69 Katarzyna Kuśnierz Bez Przynależności Klubowej S L A Jigo (2) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
70 Marta Kwiecińska Klub Jeździecki Zbrosławice La Belle (144) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
71 Wiktor Larkowski Klub Jeździecki Zbrosławice Check Out 7 (88) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
72 Anna Lazar Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Driada Zk (48) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2017-10-08
73 Ewelina Łachańska BPK Haryzma (141) Przyjete 11 - 80 cm, Zawody Regionalne - kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
74 Malwina Łachańska BPK Haryzma (141) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne - kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
75 Ewa Łukasik Bez Przynależności Klubowej S L A Burhak (66) Przyjete 3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
76 Ewa Łukasik Bez Przynależności Klubowej S L A Estaban (67) Przyjete 3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
77 Aleksandra Majeranowska Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno Hawana w (79) Przyjete 3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
78 Anna Makulska Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza Wexa (102) Przyjete 1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
79 Angelika Michalik Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Cicha Toń I (38) Odrzucone 3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
80 Angelika Michalik Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Kasztan (37) Odrzucone 1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
81 Daria Michalska SKJ OMEGA Nukis (135) Przyjete 10B - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
10B - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
82 Patryk Mike Klub Jeździecki Global Chalandra (43) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
83 Sylwia Nowak PLKJ PLESSÓWKA Dekada (142) Przyjete 12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
84 Martyna Osior Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Flawia Gold (76) Przyjete 1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
1B - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
10B - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
85 Agata Paczyna Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice K-Figa (7) Przyjete 1B - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
86 Adrianna Pala Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Monsun (151) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-10-07
6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-10-07
87 Mariam Pervez Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno Haker (80) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
88 Monika Piech Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Hetman (149) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
89 Wiktoria Pinkawa SKJ OMEGA Quasi una fantasia (136) Przyjete 3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
90 Sylwia Piwoń Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Elipsa (137) Przyjete 11 - 80 cm, Zawody Regionalne - kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
91 Milena Płaza Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe Cilena (85) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne - kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
2 - 80 cm, Zawody Regionalne - kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
11 - 80 cm, Zawody Regionalne - kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
11 - 80 cm, Zawody Regionalne - kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
92 Dominika Poliwoda Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Kasafi (110) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
93 Barbara Połap Vanto Jumping Team Olgin (153) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
94 Anna Prażuch BPK Labant (71) Przyjete 3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
95 Natalia Pschionko Vanto Jumping Team Dorado (156) Przyjete 3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
96 Kamil Puliński Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Gorgosz (57) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
97 Kamil Puliński Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Gran torino (56) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne - kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
98 Kamil Puliński Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Hankee doodle (55) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
99 Dominika Raczkowska Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Carmen-N (4) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2017-10-08
100 Monika Respondek Klub Jeździecki Zbrosławice Drago (93) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
101 Karolina Rutkowska Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Sawant (6) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
102 Kinga Sack Klub jeździecki Maciejowka MOSiR Zabrze Astra (20) Przyjete 3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
103 Eliza Sas Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno Zefir (77) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne - kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
104 Anna Sikora BPK Bekas (65) Przyjete 3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
105 Emilia Skorek Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Endo (74) Przyjete 1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
1B - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
10B - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
106 Joanna Sławik BPK Kora (78) Przyjete 3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
107 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Atlanto (82) Przyjete 8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
9 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
108 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Demeter (81) Przyjete 8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
9 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
109 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Mercury (83) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
110 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Seaquest (84) Przyjete 17 - C, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem Art. 269.5, 2017-10-08
111 Nina Sokalska Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Cuppers Monty (41) Przyjete 1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
112 Nina Sokalska Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Wirus (40) Przyjete 1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
113 Zofia Standura PLKJ PLESSÓWKA Korsyka (146) Przyjete 12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
114 Oliwia Stolarska Katowicki Klub Jeździecki Vista Ponysport (70) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne - kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
11 - 80 cm, Zawody Regionalne - kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
115 Maciej Stopa Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza Brenna (104) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne - kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
2 - 80 cm, Zawody Regionalne - kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
11 - 80 cm, Zawody Regionalne - kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
11 - 80 cm, Zawody Regionalne - kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
116 Maciej Stopa Klub Jeździecki Impuls Kennedy hipica (109) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-10-07
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
117 Maciej Stopa Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza Kennedy hippica (103) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2017-10-08
118 Natalia Strzelczyk Stowarzyszenie Klub Jeżdziecki Preria Wilkowice Surinam (157) Przyjete 12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
119 Dalia Syrokosz Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Julissi (107) Przyjete 12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
120 Martyna Szczypa Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Mario (114) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2017-10-08
16 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-08
121 Marzena Szewczyk Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza Saragoss (105) Przyjete 1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
122 Emilia Szojda Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Stefanie (124) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
123 Julia Ślązak LZJ Drama Zbrosławice Ganges (158) Przyjete 8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
9 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
124 Weronika Tokarska Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Euforia (8) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne - kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
11 - 80 cm, Zawody Regionalne - kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
11 - 80 cm, Zawody Regionalne - kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
125 Martyna Tomalik Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Athena (138) Przyjete 3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
126 Olga Tomanek Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Winnie (69) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-10-07
6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-10-07
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
127 Przemysław Trawiński Klub Sportowy "Stadnina Koni Krzywopłoty" Alberjim (122) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2017-10-08
128 Agata Trudzińska AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna Inez-Pro (111) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-10-07
6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-10-07
129 Agrypina Walaszek Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Polonia (145) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
130 Roksana Walczuch Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Dante (139) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2017-10-08
131 Vanessa Waleryszek BPK Niespodzianka (12) Przyjete 1B - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
10B - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
132 Emilia Wiśniewska Bez Przynależności Klubowej S L A Emet (72) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
133 Magdalena Wojda Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Ringo (47) Przyjete 1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
134 Wioletta Wołek - Reszka Katowicki Klub Jeździecki Mizar (150) Przyjete 14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2017-10-08
1. Agata Arendt
LKJ OCHABY
Cosmic as ak (60)
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
2. Agata Arendt
LKJ OCHABY
Kiara (59)
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
3. Agata Arendt
LKJ OCHABY
Tbi dusseldorf (58)
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
9 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
4. Aleksandra Babczyńska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Marco (49)
2 - 80 cm, Zawody Regionalne - kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
5. Małgorzata Babczyńska
KJ Mustang Jaworzno
Elegant (64)
1B - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
1B - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
6. Anna Badura
Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
Della rosa (98)
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
7. Matylda Badura
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Stougjeshoeve Benita (39)
1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
8. Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Szarotka (45)
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
9. Aleksandra Barszczak
BPK
Afera (11)
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
10. Natalia Bartosik
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sawant (6)
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
11. Katarzyna Bomba
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ryoko (44)
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
12. Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Myron (132)
1B - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
10B - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
13. Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Polly victory (133)
1B - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
14. Katarzyna Bula
Klub Jeździecki Impuls
Nike (113)
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
15. Katarzyna Cieślińska
SKJ OMEGA
Sabra (134)
10B - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
10B - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
16. Kaja Cot
BPK
Emma (143)
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
17. Magdalena Cymbryłowicz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Milord (1)
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
18. Małgorzata Ćwikło
Klub Jeździecki Zbrosławice
Deneris z (118)
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
19. Małgorzata Ćwikło
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lyjaneiro Z (117)
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
20. Małgorzata Ćwikło
Klub Jeździecki Zbrosławice
Montenea Z (119)
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
21. Magdalena Ferdyn
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cantanis (129)
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2017-10-08
16 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-08
22. Paulina Furgał
BPK
Polo Boy (10)
1B - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
23. Julia Gaweł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (73)
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
24. Hanna Gocyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Klara (46)
1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
25. Olga Graboś
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Pozew (42)
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
26. Dominika Grabowska
Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
Dominacja zw (99)
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
27. Gerard Grutza
Klub Jeździecki Zbrosławice
Beau Du Sancy (121)
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
9 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
28. Gerard Grutza
Klub Jeździecki Zbrosławice
Carenza (120)
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
9 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
29. Magdalena Gut
Klub Jeździecki Zbrosławice
Arena (87)
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
9 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
30. Magdalena Gut
Klub Jeździecki Zbrosławice
Chicharito (86)
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
31. Kaja Gwoździewicz
KJ Zbrosławice
Cyrus (125)
6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-10-07
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2017-10-08
16 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-08
32. Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire lg (89)
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
33. Martyna Händel
BPK
Etna (9)
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
34. Julia Hess
SKJ OMEGA
Myron (132)
1B - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
10B - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
35. Inez Hordyczko
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jigo (2)
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
36. Julia Jaglarz
Vanto Jumping Team
Wunschtraum 88 (152)
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
9 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
37. Wiktoria Janosz
Plkj Plessowka
Blanka (140)
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
38. Dawid Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Quinda-Quando (130)
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2017-10-08
39. Natalia Janota
LKJ przy stadninie koni w Ochabach
Cisco 241 (128)
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2017-10-08
40. Aniela Jeżyna
SKJ OMEGA
Polly victory (133)
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
41. Jakub Jędruch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (147)
6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-10-07
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
42. Justyna Kapała
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Alegro (148)
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
43. Maria Kaprzyk
Vanto Jumping Team
Brego (155)
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
44. Izabella Kisielowska
Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
Fokus (100)
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
9 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
16 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-08
17 - C, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem Art. 269.5, 2017-10-08
45. Weronika Klabisz
Stajnia Don Camillo
Notis (112)
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2017-10-08
16 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-08
46. Jakub Klekot
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Watra (123)
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
47. Aleksandra Klimczyk
Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
Setna (101)
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2017-10-08
48. Natalia Kluska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Junisza (126)
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
49. John gunvar Knutsen
Klub Jeździecki Królmet
Be Quite (165)
9 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
50. John gunvar Knutsen
Klub Jeździecki Królmet
Darwin van de kapel (163)
9 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
51. John gunvar Knutsen
Klub Jeździecki Królmet
Ferrari (162)
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
52. John gunvar Knutsen
Klub Jeździecki Królmet
Karissa r (161)
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
53. John gunvar Knutsen
Klub Jeździecki Królmet
Zip (164)
9 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
54. Amanda Kolińska
KJ Trachy Sośnicowice
Brando (61)
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2017-10-08
55. Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lordon (116)
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
56. Dorota Korek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cassawa (90)
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2017-10-08
16 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-08
57. Dorota Korek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Neron (91)
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2017-10-08
16 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-08
58. Oliwia Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Dominacja (159)
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
59. Oliwia Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Tritop 2 (160)
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
60. Grażyna Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Portos (62)
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
61. Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cytra (63)
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
62. Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Madeira (92)
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
63. Beata Krawczyk
Vanto Jumping Team
Implay (154)
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2017-10-08
16 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-08
64. Patrycja Ksiądz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Centessa (127)
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
65. Anna Kulawik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Usario (29)
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
66. Oliwia Kulej
Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
Pretty boy (131)
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2017-10-08
16 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-08
67. Dominika Kunicka
SKJ OMEGA
Polly victory (133)
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
68. Natalia Kurzok
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Flamenco (75)
1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
69. Katarzyna Kuśnierz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jigo (2)
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
70. Marta Kwiecińska
Klub Jeździecki Zbrosławice
La Belle (144)
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
71. Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Check Out 7 (88)
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
72. Anna Lazar
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Driada Zk (48)
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2017-10-08
73. Ewelina Łachańska
BPK
Haryzma (141)
11 - 80 cm, Zawody Regionalne - kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
74. Malwina Łachańska
BPK
Haryzma (141)
2 - 80 cm, Zawody Regionalne - kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
75. Ewa Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Burhak (66)
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
76. Ewa Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Estaban (67)
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
77. Aleksandra Majeranowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Hawana w (79)
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
78. Anna Makulska
Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
Wexa (102)
1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
79. Angelika Michalik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cicha Toń I (38)
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
80. Angelika Michalik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Kasztan (37)
1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
81. Daria Michalska
SKJ OMEGA
Nukis (135)
10B - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
10B - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
82. Patryk Mike
Klub Jeździecki Global
Chalandra (43)
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
83. Sylwia Nowak
PLKJ PLESSÓWKA
Dekada (142)
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
84. Martyna Osior
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Flawia Gold (76)
1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
1B - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
10B - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
85. Agata Paczyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
K-Figa (7)
1B - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
86. Adrianna Pala
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Monsun (151)
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-10-07
6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-10-07
87. Mariam Pervez
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Haker (80)
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
88. Monika Piech
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Hetman (149)
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
89. Wiktoria Pinkawa
SKJ OMEGA
Quasi una fantasia (136)
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
90. Sylwia Piwoń
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Elipsa (137)
11 - 80 cm, Zawody Regionalne - kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
91. Milena Płaza
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Cilena (85)
2 - 80 cm, Zawody Regionalne - kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
2 - 80 cm, Zawody Regionalne - kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
11 - 80 cm, Zawody Regionalne - kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
11 - 80 cm, Zawody Regionalne - kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
92. Dominika Poliwoda
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Kasafi (110)
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
93. Barbara Połap
Vanto Jumping Team
Olgin (153)
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
94. Anna Prażuch
BPK
Labant (71)
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
95. Natalia Pschionko
Vanto Jumping Team
Dorado (156)
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
96. Kamil Puliński
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Gorgosz (57)
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
97. Kamil Puliński
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Gran torino (56)
2 - 80 cm, Zawody Regionalne - kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
98. Kamil Puliński
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Hankee doodle (55)
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
99. Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Carmen-N (4)
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2017-10-08
100. Monika Respondek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Drago (93)
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
101. Karolina Rutkowska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sawant (6)
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
102. Kinga Sack
Klub jeździecki Maciejowka MOSiR Zabrze
Astra (20)
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
103. Eliza Sas
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Zefir (77)
2 - 80 cm, Zawody Regionalne - kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
104. Anna Sikora
BPK
Bekas (65)
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
105. Emilia Skorek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Endo (74)
1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
1B - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
10B - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
106. Joanna Sławik
BPK
Kora (78)
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
107. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Atlanto (82)
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
9 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
108. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Demeter (81)
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
9 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
109. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mercury (83)
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
110. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Seaquest (84)
17 - C, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem Art. 269.5, 2017-10-08
111. Nina Sokalska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cuppers Monty (41)
1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
112. Nina Sokalska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Wirus (40)
1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
113. Zofia Standura
PLKJ PLESSÓWKA
Korsyka (146)
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
114. Oliwia Stolarska
Katowicki Klub Jeździecki
Vista Ponysport (70)
2 - 80 cm, Zawody Regionalne - kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
11 - 80 cm, Zawody Regionalne - kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
115. Maciej Stopa
Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
Brenna (104)
2 - 80 cm, Zawody Regionalne - kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
2 - 80 cm, Zawody Regionalne - kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
11 - 80 cm, Zawody Regionalne - kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
11 - 80 cm, Zawody Regionalne - kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
116. Maciej Stopa
Klub Jeździecki Impuls
Kennedy hipica (109)
6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-10-07
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
117. Maciej Stopa
Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
Kennedy hippica (103)
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2017-10-08
118. Natalia Strzelczyk
Stowarzyszenie Klub Jeżdziecki Preria Wilkowice
Surinam (157)
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
119. Dalia Syrokosz
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Julissi (107)
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
120. Martyna Szczypa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mario (114)
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2017-10-08
16 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-08
121. Marzena Szewczyk
Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
Saragoss (105)
1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
122. Emilia Szojda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Stefanie (124)
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
123. Julia Ślązak
LZJ Drama Zbrosławice
Ganges (158)
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
9 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-07
124. Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (8)
2 - 80 cm, Zawody Regionalne - kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
11 - 80 cm, Zawody Regionalne - kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
11 - 80 cm, Zawody Regionalne - kuce, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
125. Martyna Tomalik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (138)
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
126. Olga Tomanek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Winnie (69)
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-10-07
6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-10-07
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
127. Przemysław Trawiński
Klub Sportowy "Stadnina Koni Krzywopłoty"
Alberjim (122)
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2017-10-08
128. Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Inez-Pro (111)
6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-10-07
6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-10-07
129. Agrypina Walaszek
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Polonia (145)
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
130. Roksana Walczuch
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Dante (139)
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2017-10-08
131. Vanessa Waleryszek
BPK
Niespodzianka (12)
1B - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
10B - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
12 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-08
132. Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (72)
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-10-07
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
133. Magdalena Wojda
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Ringo (47)
1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-07
3 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-07
134. Wioletta Wołek - Reszka
Katowicki Klub Jeździecki
Mizar (150)
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-08
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2017-10-08

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877
tel: +48 533 453 305

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl