Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Pożegnanie ferii z Vital Horse Pełen ekran
2018-01-28 - 2018-01-28
Komunikaty organizatora
1. Podane godziny konkursów mogą ulec zmianie +- 15 minut.
2. Przypominamy o obowiązku umieszczania w widocznym miejscu numeru startowego konia. Nadany numer można znaleźć na liście startowej przy nazwie konia.
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Jarosław Banecki Bez Przynależności Klubowej D O S Uncja (28) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-01-28
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-01-28
2 Beata Biczysko Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " Saga (73) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
7 - P1, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-01-28
3 Agnieszka Bienert BPK Eturia (56) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
4 Agnieszka Bienert BPK Morepark Ad Alta (66) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
5 Karolina Bojda LKS Stragona Strzegom Sylwester (83) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
6 Małgorzata Brodziak Klub Jeździecki Picador Elkanan (51) Przyjete 8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
7 Małgorzata Brodziak Klub Jeździecki Picador Garton (50) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
8 Kamila Budzisz Bez Przynależności Klubowej D O S Hochstyl (24) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-01-28
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-01-28
9 Emilia Chmielowska Klub Sportowy Small Cherry Coriway (65) Przyjete 8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
9 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-01-28
10 Julia Cichecka Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Good Fellow (22) Przyjete 8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
9 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-01-28
11 Julia Cichecka Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Rosa Calia M (23) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
12 Agnieszka Cwynar JKS Szafir Wrocław Bonus Melior Optimus (84) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
13 Przemysław Czekaj Klub Jeździecki Okoły Nikidam Du Chateau (86) Przyjete 8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
9 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-01-28
14 Przemysław Czekaj Klub Jeździecki Okoły Rocco (85) Przyjete 8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
9 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-01-28
15 Matylda Dubiniak Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce Feniks (100) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
16 Matylda Dubiniak Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce Nobody's Perfekt (99) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
17 Michał Dubiniak Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce Nawara Ewita (97) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
18 Michał Dubiniak Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce Nutka Ewita (98) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
19 Laura Forysiak Bez Przynależności Klubowej W I E Emisja M (120) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
20 Karolina Godoś Klub Jeździecki Royal Catoki Son (61) Przyjete 7 - P1, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-01-28
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
21 Karolina Godoś Klub Jeździecki Royal Grandios (60) Przyjete 7 - P1, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-01-28
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
22 Marta Gryglak Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " Alma Ata (1) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
23 Patrycja Grzegorowska Re - Co Roma (82) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
24 Anna Gumowska Klub Sportowy Small Cherry Call Of Duty "M" (8) Odrzucone 6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
7 - P1, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-01-28
25 Weronika Guszpil Kj jaroszówka Armin De Monsieur (104) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
26 Weronika Guszpil Kj jaroszówka Twist (101) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
27 Katarzyna Hałoń Klub Jeździecki Picador Atlantic Magic (87) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
28 Katarzyna Hałoń Klub Jeździecki Picador Jamais Deux Sans Trois.P (88) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
29 Witold Hudzik BPK Outlander (27) Odrzucone 6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
7 - P1, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-01-28
30 Paulina Janiszewska KS Small Cherry Santi (67) Odrzucone 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
31 Zuzanna Januszewska Klub Sportowy Small Cherry Deep Purple Red Wine (112) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
32 Dominik Jazienicki KJ W SIODLE Revansh (49) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
33 Nina Jędrachowicz Klub Jeździecki Jaroszówka Eroika (92) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
34 Małgorzata Kaminiarz Stowarzyszenie KS "Arkadia" Geneza (37) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
35 Małgorzata Kaminiarz Stowarzyszenie KS "Arkadia" Kora (36) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
36 Julia Kędzierska Kj Olmet Ost-speed Oliwier (21) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
37 Aleksandra Kisilewicz Klub Jeździecki Picador Darling Z (52) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
38 Mariusz Kleniuk LKJ Hippologia Strzegom Geisha (116) Odrzucone 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
39 Mariusz Kleniuk LKJ Hippologia Strzegom Laik (105) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
40 Mariusz Kleniuk LKJ Hippologia Strzegom Number One (106) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
41 Laura Kłapińska Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach Cartier (96) Przyjete 8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
9 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-01-28
42 Monika Kłapińska Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach Handikap (95) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
43 Julia Konwant Klub Jeździecki Partynice Caballo (31) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
44 Grażyna Kozioł Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Portos (3) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
45 Piotr Kozioł Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Focus Mk (114) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
46 Jakub Krzyżosiak Klub Sportowy Small Cherry Calicor (16) Przyjete 8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
9 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-01-28
47 Jakub Krzyżosiak Klub Sportowy Small Cherry Catalaya (15) Przyjete 8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
9 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-01-28
48 Dominika Kubacka BPK Ulewa Ii-k (41) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
49 Dominika Luty Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. Archimedes (54) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
50 Dominika Luty Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. Celanique (53) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
7 - P1, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-01-28
51 Dominika Luty Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. Szalony Che (42) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
52 Martyna Łomzik Bez Przynależności Klubowej D O S Elegant (35) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
53 Martyna Łomzik Bez Przynależności Klubowej D O S Fidel (34) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
54 Mariusz Łupkowski Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce Edi (108) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
55 Mariusz Łupkowski Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce Silvio Son 56 (107) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
56 Beata Mączka Klub Sportowy Small Cherry L'chicos (19) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
57 Jacek Mierzwiński Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach Calvados (71) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
58 Jacek Mierzwiński Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach Golden (70) Przyjete 8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
9 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-01-28
59 Natalia Morsztyn Bez Przynależności Klubowej D O S Scarto (121) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
60 Seweryn Murdzia Bez Przynależności Klubowej P K A Corradino (38) Przyjete 7 - P1, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-01-28
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
61 Seweryn Murdzia Bez Przynależności Klubowej P K A Marikosa (12) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
62 Seweryn Murdzia Bez Przynależności Klubowej P K A Quentin Tarantino Ab (109) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
63 Seweryn Murdzia Bez Przynależności Klubowej P K A Qui Gigi (13) Przyjete 7 - P1, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-01-28
9 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-01-28
64 Dobrosława Pacyna Re - Co Kaja (78) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-01-28
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-01-28
65 Maximilian Parkitny BPK Nobilis (111) Przyjete 8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
9 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-01-28
66 Maximilian Parkitny BPK Sopran 10 (110) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
7 - P1, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-01-28
67 Wiktoria Perz Re - Co Gral (79) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-01-28
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-01-28
68 Emilia Pietrzak Klub Jeździecki Jumping Team Brynica Sephora MZ (26) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
7 - P1, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-01-28
69 Emilia Pietrzak Klub Jeździecki Jumping Team Brynica Testarossa (25) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
70 Alicja Piotrowska SK Dębno Grace o’Fairy (5) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
71 Żaneta Powolna Jeździecki Klub Sportowy "Salio" Trefl-K (39) Przyjete 7 - P1, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-01-28
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
72 Wiktoria Robak BPK Sierra (102) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
73 Bartłomiej Rogaczewski Klub Jeździecki " Dworzysko " Sharon Aron (93) Przyjete 7 - P1, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-01-28
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
74 Bartłomiej Rogaczewski Klub Jeździecki " Dworzysko " Toro (94) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
75 Dawid Sacherski Bez Przynależności Klubowej W I E Barbaros (89) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-01-28
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-01-28
76 Zuzanna Społowicz Klub Jeździecki Jaroszówka Woody Allen (90) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
77 Róża Szeląg Klub Sportowy Small Cherry Incala (33) Odrzucone 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
78 Magda Szkudlarek Re - Co Grek (81) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
79 Magda Szkudlarek Re - Co Horyzont Zdarzeń (80) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
80 Julia Szychowiak Klub Sportowy Small Cherry Tornado (115) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
81 Wiktoria Szynkiewicz Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Hattrick (72) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
82 Ewelina Ślusarczyk OSK " Michalscy " Candy Dancer Z (10) Przyjete 8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
9 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-01-28
83 Julia Śnieżek Bez Przynależności Klubowej D O S Horyzont (74) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
84 Aleksandra Świętochowska Stowarzyszenie Sportowe Vidavia Julinero V (32) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
85 Julia Tomczyk Klub Sportowy Small Cherry B - Ultima (119) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
86 Patrycja Urbaniak Klub Jeździecki Jaroszówka Eroika (91) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
87 Martyna Wawrzyniak BPK Belmondo (58) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
88 Martyna Wawrzyniak BPK Wito (57) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
89 Emilia Wieczorek Klub Jeździecki Royal Deja Vu (62) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
90 Emilia Wiśniewska BPK Bad Boy (9) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
91 Amelia Wodzicka Ludowy Klub Jeździecki Moszna Garden M (118) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-01-28
92 Maja Wodzicka Harley (117) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
93 Hubert Wojnowski Bez Przynależności Klubowej D O S Patos (77) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
94 Wiktoria Woźniak Karkonoski Klub Jeździecki Casallina (76) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
95 Wiktoria Woźniak Karkonoski Klub Jeździecki Lafmi J (75) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
7 - P1, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-01-28
96 Natalia Ziembikiewicz Bpk Sierra (103) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
97 Pola Żyglicka Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Clintella (59) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
1. Jarosław Banecki
Bez Przynależności Klubowej D O S
Uncja (28)
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-01-28
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-01-28
2. Beata Biczysko
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Saga (73)
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
7 - P1, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-01-28
3. Agnieszka Bienert
BPK
Eturia (56)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
4. Agnieszka Bienert
BPK
Morepark Ad Alta (66)
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
5. Karolina Bojda
LKS Stragona Strzegom
Sylwester (83)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
6. Małgorzata Brodziak
Klub Jeździecki Picador
Elkanan (51)
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
7. Małgorzata Brodziak
Klub Jeździecki Picador
Garton (50)
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
8. Kamila Budzisz
Bez Przynależności Klubowej D O S
Hochstyl (24)
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-01-28
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-01-28
9. Emilia Chmielowska
Klub Sportowy Small Cherry
Coriway (65)
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
9 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-01-28
10. Julia Cichecka
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Good Fellow (22)
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
9 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-01-28
11. Julia Cichecka
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Rosa Calia M (23)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
12. Agnieszka Cwynar
JKS Szafir Wrocław
Bonus Melior Optimus (84)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
13. Przemysław Czekaj
Klub Jeździecki Okoły
Nikidam Du Chateau (86)
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
9 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-01-28
14. Przemysław Czekaj
Klub Jeździecki Okoły
Rocco (85)
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
9 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-01-28
15. Matylda Dubiniak
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Feniks (100)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
16. Matylda Dubiniak
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Nobody's Perfekt (99)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
17. Michał Dubiniak
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Nawara Ewita (97)
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
18. Michał Dubiniak
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Nutka Ewita (98)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
19. Laura Forysiak
Bez Przynależności Klubowej W I E
Emisja M (120)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
20. Karolina Godoś
Klub Jeździecki Royal
Catoki Son (61)
7 - P1, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-01-28
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
21. Karolina Godoś
Klub Jeździecki Royal
Grandios (60)
7 - P1, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-01-28
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
22. Marta Gryglak
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Alma Ata (1)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
23. Patrycja Grzegorowska
Re - Co
Roma (82)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
24. Anna Gumowska
Klub Sportowy Small Cherry
Call Of Duty "M" (8)
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
7 - P1, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-01-28
25. Weronika Guszpil
Kj jaroszówka
Armin De Monsieur (104)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
26. Weronika Guszpil
Kj jaroszówka
Twist (101)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
27. Katarzyna Hałoń
Klub Jeździecki Picador
Atlantic Magic (87)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
28. Katarzyna Hałoń
Klub Jeździecki Picador
Jamais Deux Sans Trois.P (88)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
29. Witold Hudzik
BPK
Outlander (27)
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
7 - P1, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-01-28
30. Paulina Janiszewska
KS Small Cherry
Santi (67)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
31. Zuzanna Januszewska
Klub Sportowy Small Cherry
Deep Purple Red Wine (112)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
32. Dominik Jazienicki
KJ W SIODLE
Revansh (49)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
33. Nina Jędrachowicz
Klub Jeździecki Jaroszówka
Eroika (92)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
34. Małgorzata Kaminiarz
Stowarzyszenie KS "Arkadia"
Geneza (37)
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
35. Małgorzata Kaminiarz
Stowarzyszenie KS "Arkadia"
Kora (36)
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
36. Julia Kędzierska
Kj Olmet Ost-speed
Oliwier (21)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
37. Aleksandra Kisilewicz
Klub Jeździecki Picador
Darling Z (52)
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
38. Mariusz Kleniuk
LKJ Hippologia Strzegom
Geisha (116)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
39. Mariusz Kleniuk
LKJ Hippologia Strzegom
Laik (105)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
40. Mariusz Kleniuk
LKJ Hippologia Strzegom
Number One (106)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
41. Laura Kłapińska
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Cartier (96)
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
9 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-01-28
42. Monika Kłapińska
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Handikap (95)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
43. Julia Konwant
Klub Jeździecki Partynice
Caballo (31)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
44. Grażyna Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Portos (3)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
45. Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Focus Mk (114)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
46. Jakub Krzyżosiak
Klub Sportowy Small Cherry
Calicor (16)
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
9 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-01-28
47. Jakub Krzyżosiak
Klub Sportowy Small Cherry
Catalaya (15)
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
9 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-01-28
48. Dominika Kubacka
BPK
Ulewa Ii-k (41)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
49. Dominika Luty
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
Archimedes (54)
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
50. Dominika Luty
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
Celanique (53)
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
7 - P1, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-01-28
51. Dominika Luty
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
Szalony Che (42)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
52. Martyna Łomzik
Bez Przynależności Klubowej D O S
Elegant (35)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
53. Martyna Łomzik
Bez Przynależności Klubowej D O S
Fidel (34)
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
54. Mariusz Łupkowski
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Edi (108)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
55. Mariusz Łupkowski
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Silvio Son 56 (107)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
56. Beata Mączka
Klub Sportowy Small Cherry
L'chicos (19)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
57. Jacek Mierzwiński
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Calvados (71)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
58. Jacek Mierzwiński
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Golden (70)
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
9 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-01-28
59. Natalia Morsztyn
Bez Przynależności Klubowej D O S
Scarto (121)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
60. Seweryn Murdzia
Bez Przynależności Klubowej P K A
Corradino (38)
7 - P1, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-01-28
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
61. Seweryn Murdzia
Bez Przynależności Klubowej P K A
Marikosa (12)
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
62. Seweryn Murdzia
Bez Przynależności Klubowej P K A
Quentin Tarantino Ab (109)
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
63. Seweryn Murdzia
Bez Przynależności Klubowej P K A
Qui Gigi (13)
7 - P1, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-01-28
9 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-01-28
64. Dobrosława Pacyna
Re - Co
Kaja (78)
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-01-28
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-01-28
65. Maximilian Parkitny
BPK
Nobilis (111)
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
9 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-01-28
66. Maximilian Parkitny
BPK
Sopran 10 (110)
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
7 - P1, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-01-28
67. Wiktoria Perz
Re - Co
Gral (79)
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-01-28
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-01-28
68. Emilia Pietrzak
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Sephora MZ (26)
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
7 - P1, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-01-28
69. Emilia Pietrzak
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Testarossa (25)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
70. Alicja Piotrowska
SK Dębno
Grace o’Fairy (5)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
71. Żaneta Powolna
Jeździecki Klub Sportowy "Salio"
Trefl-K (39)
7 - P1, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-01-28
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
72. Wiktoria Robak
BPK
Sierra (102)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
73. Bartłomiej Rogaczewski
Klub Jeździecki " Dworzysko "
Sharon Aron (93)
7 - P1, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-01-28
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
74. Bartłomiej Rogaczewski
Klub Jeździecki " Dworzysko "
Toro (94)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
75. Dawid Sacherski
Bez Przynależności Klubowej W I E
Barbaros (89)
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-01-28
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-01-28
76. Zuzanna Społowicz
Klub Jeździecki Jaroszówka
Woody Allen (90)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
77. Róża Szeląg
Klub Sportowy Small Cherry
Incala (33)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
78. Magda Szkudlarek
Re - Co
Grek (81)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
79. Magda Szkudlarek
Re - Co
Horyzont Zdarzeń (80)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
80. Julia Szychowiak
Klub Sportowy Small Cherry
Tornado (115)
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
81. Wiktoria Szynkiewicz
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Hattrick (72)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
82. Ewelina Ślusarczyk
OSK " Michalscy "
Candy Dancer Z (10)
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
9 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-01-28
83. Julia Śnieżek
Bez Przynależności Klubowej D O S
Horyzont (74)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
84. Aleksandra Świętochowska
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
Julinero V (32)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
85. Julia Tomczyk
Klub Sportowy Small Cherry
B - Ultima (119)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
86. Patrycja Urbaniak
Klub Jeździecki Jaroszówka
Eroika (91)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
87. Martyna Wawrzyniak
BPK
Belmondo (58)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
88. Martyna Wawrzyniak
BPK
Wito (57)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
89. Emilia Wieczorek
Klub Jeździecki Royal
Deja Vu (62)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
90. Emilia Wiśniewska
BPK
Bad Boy (9)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
91. Amelia Wodzicka
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Garden M (118)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-01-28
92. Maja Wodzicka
Harley (117)
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
93. Hubert Wojnowski
Bez Przynależności Klubowej D O S
Patos (77)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
94. Wiktoria Woźniak
Karkonoski Klub Jeździecki
Casallina (76)
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
95. Wiktoria Woźniak
Karkonoski Klub Jeździecki
Lafmi J (75)
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
7 - P1, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-01-28
96. Natalia Ziembikiewicz
Bpk
Sierra (103)
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
97. Pola Żyglicka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (59)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl