Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

ZT-B Dido Supreme Gorzyczki Pełen ekran
2018-06-24 - 2018-06-24
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Dominika Staniczek / Kinga Graca Pastel / Sarmata (85) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
2 Nosal Natalia / Martyna Osior Grentina Gold / Hyrda (84) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
3 Agata Szymonik / Zuzanna Grabowska Isubr / Malta (83) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
4 Kinga Graca / Nikola Jaworska 5 Sarmata/ Divine (86) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
5 Sztafeta 8 Koń Sztafeta 8 (81) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
6 Paulina Nawrocka / Alicja Czogalla Dar Lord / Fatim-L (82) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
7 Nikola Bauerek Bpk Kaszmir (43) Przyjete T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
8 Klaudia Bażan Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka Doardo (3) Przyjete 5 - OPEN 100 cm - "Speed & Music" o Puchar Wójta Gminy Gorzyce, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-24
9 Klaudia Bażan Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka Lusi (15) Przyjete 5 - OPEN 100 cm - "Speed & Music" o Puchar Wójta Gminy Gorzyce, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-24
10 Barbara Bober PLKJ Plessówka Dekada (63) Przyjete T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
11 Wiktoria Bratek PROFIT Orzesze Flawia Gold (24) Przyjete T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
12 Anna Brzazgacz Stanica Hucuł Nambuco (4) Przyjete T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
13 Katarzyna Cieplik Bpk Arizona (75) Przyjete T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
14 Alicja Czogalla Bez Przynależności Klubowej S L A Dar Lord (40) Przyjete T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
15 Klaudia Fojcik LJKS Eldorado Świerklany Tosca (60) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
5 - OPEN 100 cm - "Speed & Music" o Puchar Wójta Gminy Gorzyce, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-24
5 - OPEN 100 cm - "Speed & Music" o Puchar Wójta Gminy Gorzyce, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-24
16 Paulina Garczorz Bpk Nider (48) Przyjete T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
17 Zuzanna Grabowska Stajnia Pasat Malta (38) Przyjete T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
5 - OPEN 100 cm - "Speed & Music" o Puchar Wójta Gminy Gorzyce, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-24
18 Kinga Graca BPK Sarmata (71) Przyjete T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
19 Wiktoria Gracjas BPK Sophie (2) Przyjete T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
20 Martyna Grobelny BPK El-willow Michael (6) Przyjete T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
21 Martyna Grobelny BPK Frida (88) Przyjete T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
22 Kaludia Groborz LJKS Eldorado Świerklany Castello (59) Przyjete T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
23 Zuzanna Hatala LJKS Eldorado Świerklany Engel (55) Przyjete T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
24 Joanna Hibner Stajnia KASZMIR w Olzie Best (77) Przyjete T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
5 - OPEN 100 cm - "Speed & Music" o Puchar Wójta Gminy Gorzyce, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-24
25 Joanna Hibner Stajnia KASZMIR w Olzie Tofik (78) Przyjete T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
26 Kamila Humeniuk Bpk Panda (46) Przyjete T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
27 Karolina Jaworska BRK Dżejna (51) Przyjete T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
28 Nikola Jaworska BPK Divine (50) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
29 Maria Kanior- Schott Joanna Hibner Billy / Best (80) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
30 Sonia Juzek Bpk Berni (5) Przyjete 5 - OPEN 100 cm - "Speed & Music" o Puchar Wójta Gminy Gorzyce, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-24
31 Maria Kanior-Schott PLKJ Plessówka Billy (47) Przyjete T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
32 Patrycja Kasprzyk Bpk Pascal (17) Przyjete T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
33 Katarzyna Kawczyńska Bpk Dedal (16) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
34 Dominika Kotulova / Klaudia Fojcik Vilemina / Tosca (87) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
35 Martyna Kolorz Profit Orzesze Klara (23) Przyjete T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
36 Agnieszka Kołodziejczyk PLKJ Plessówka Dekret (64) Przyjete T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
37 Agnieszka Kołodziejczyk PLKJ Plessówka Korsarz (65) Przyjete T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
38 Klaudia Kominek BPK Sonia (8) Przyjete T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
39 Patrycja Konieczny Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Grys (27) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
5 - OPEN 100 cm - "Speed & Music" o Puchar Wójta Gminy Gorzyce, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-24
5 - OPEN 100 cm - "Speed & Music" o Puchar Wójta Gminy Gorzyce, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-24
40 Lucie Kořonková BPK G-Czarka (79) Przyjete T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
41 Martyna Kot LJKS Eldorado Świerklany Malina (57) Przyjete T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
42 Dominika Kotulová BPK Vilemína (52) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
5 - OPEN 100 cm - "Speed & Music" o Puchar Wójta Gminy Gorzyce, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-24
43 Marta Kowalska Bpk Carlton (41) Przyjete T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
44 Zofia Kronhold BPK Lombard (44) Przyjete T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
45 Zofia Kronhold BPK Norton (45) Przyjete T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
46 Marta Kubica Pbk Kamaro (35) Przyjete T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
47 Zuzanna Kurasz Bpk Bela (12) Przyjete T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
48 Natalia Kurzok Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Hodar (22) Przyjete T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
49 Kamila Langer BPK Bajlando (34) Przyjete T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
50 Natalia Leśniewska LJKS Eldorado Świerklany Intryga (56) Przyjete T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
51 Maja Łazarska Róża Team Róża (61) Przyjete T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
52 Dorota Łubiarz Stajnia na Głożynach Karmelka (14) Przyjete T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
53 Monika Małek SK Folwark Chudów Horest (7) Przyjete T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
54 Julia Małolepszy Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki "Plessówka" Havana (13) Przyjete T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
55 Kinga Markiewka LJKS Eldorado Świerklany Intryga (56) Przyjete T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
56 Patrycja Mądrowska Stajnia Dido Supreme Panda (76) Przyjete T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
57 Roksana Musiolik Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka Misshoe Van De Landhorst (66) Przyjete T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
58 Żaklina Nardelli BPK Arizona (72) Przyjete T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
59 Paulina Nawrocka Bpk Fatim-l (28) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
5 - OPEN 100 cm - "Speed & Music" o Puchar Wójta Gminy Gorzyce, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-24
5 - OPEN 100 cm - "Speed & Music" o Puchar Wójta Gminy Gorzyce, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-24
60 Magdalena Niziałek Profit Orzesze Harma (26) Przyjete T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
61 Natalia Nosal BPK Grentina gold (73) Przyjete T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
62 Anna Nowak Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Grentina Gold (32) Przyjete 5 - OPEN 100 cm - "Speed & Music" o Puchar Wójta Gminy Gorzyce, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-24
63 Paweł Nowak Bpk Piorun (33) Przyjete T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
64 Sylwia Nowak PLKJ Plessówka Ikona (67) Przyjete T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
65 Paulina Orlicka BPK Hyrda (74) Przyjete T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
66 Paulina Orlicka BPK Sarmata (71) Przyjete T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
67 Martyna Osior BPK Hyrda (74) Przyjete T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
68 Klaudia Pawlas Jezz Band (54) Przyjete T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
69 Magdalena Pawlas Gitti (58) Przyjete T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
70 Julia Pudło BPK Mustang (21) Przyjete T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
71 Julia Rusin Profit Orzesze Flamenco (25) Przyjete T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
72 Agata Russin Brak Wamar (49) Przyjete T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
73 Anna Standura Plkj Plessówka Rumianek (68) Przyjete T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
74 Zofia Standura PLKJ Plessówka KORSYKA (69) Przyjete T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
75 Dominika Staniczek BPK Pastel (18) Przyjete T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
76 Paweł Suchanek Bpk Polka (31) Przyjete T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
77 Agata Szymonik Stajnia Pasat Isubr (37) Przyjete T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
78 Wiktoria Tatarczyk Bpk Geniusz (19) Przyjete T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
79 Karolina Utrata Bpk Balerina (42) Przyjete T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
80 Aleksandra Walaszczyk Róża Team Róża (62) Przyjete T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
5 - OPEN 100 cm - "Speed & Music" o Puchar Wójta Gminy Gorzyce, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-24
81 Anastazja Waliczek PLKJ Plessówka Kortina (70) Przyjete T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
82 Maja Włodarska BPK Sonia (8) Przyjete T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
83 Martyna Zgorzalska Stajnia Pasat Heyda (39) Przyjete T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
84 Wiktor Żyła Stanica Hucuł Wałcz (11) Przyjete T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
1. Dominika Staniczek / Kinga Graca
Pastel / Sarmata (85)
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
2. Nosal Natalia / Martyna Osior
Grentina Gold / Hyrda (84)
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
3. Agata Szymonik / Zuzanna Grabowska
Isubr / Malta (83)
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
4. Kinga Graca / Nikola Jaworska 5
Sarmata/ Divine (86)
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
5. Sztafeta 8
Koń Sztafeta 8 (81)
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
6. Paulina Nawrocka / Alicja Czogalla
Dar Lord / Fatim-L (82)
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
7. Nikola Bauerek
Bpk
Kaszmir (43)
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
8. Klaudia Bażan
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Doardo (3)
5 - OPEN 100 cm - "Speed & Music" o Puchar Wójta Gminy Gorzyce, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-24
9. Klaudia Bażan
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Lusi (15)
5 - OPEN 100 cm - "Speed & Music" o Puchar Wójta Gminy Gorzyce, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-24
10. Barbara Bober
PLKJ Plessówka
Dekada (63)
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
11. Wiktoria Bratek
PROFIT Orzesze
Flawia Gold (24)
T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
12. Anna Brzazgacz
Stanica Hucuł
Nambuco (4)
T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
13. Katarzyna Cieplik
Bpk
Arizona (75)
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
14. Alicja Czogalla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dar Lord (40)
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
15. Klaudia Fojcik
LJKS Eldorado Świerklany
Tosca (60)
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
5 - OPEN 100 cm - "Speed & Music" o Puchar Wójta Gminy Gorzyce, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-24
5 - OPEN 100 cm - "Speed & Music" o Puchar Wójta Gminy Gorzyce, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-24
16. Paulina Garczorz
Bpk
Nider (48)
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
17. Zuzanna Grabowska
Stajnia Pasat
Malta (38)
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
5 - OPEN 100 cm - "Speed & Music" o Puchar Wójta Gminy Gorzyce, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-24
18. Kinga Graca
BPK
Sarmata (71)
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
19. Wiktoria Gracjas
BPK
Sophie (2)
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
20. Martyna Grobelny
BPK
El-willow Michael (6)
T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
21. Martyna Grobelny
BPK
Frida (88)
T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
22. Kaludia Groborz
LJKS Eldorado Świerklany
Castello (59)
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
23. Zuzanna Hatala
LJKS Eldorado Świerklany
Engel (55)
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
24. Joanna Hibner
Stajnia KASZMIR w Olzie
Best (77)
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
5 - OPEN 100 cm - "Speed & Music" o Puchar Wójta Gminy Gorzyce, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-24
25. Joanna Hibner
Stajnia KASZMIR w Olzie
Tofik (78)
T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
26. Kamila Humeniuk
Bpk
Panda (46)
T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
27. Karolina Jaworska
BRK
Dżejna (51)
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
28. Nikola Jaworska
BPK
Divine (50)
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
29. Maria Kanior- Schott Joanna Hibner
Billy / Best (80)
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
30. Sonia Juzek
Bpk
Berni (5)
5 - OPEN 100 cm - "Speed & Music" o Puchar Wójta Gminy Gorzyce, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-24
31. Maria Kanior-Schott
PLKJ Plessówka
Billy (47)
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
32. Patrycja Kasprzyk
Bpk
Pascal (17)
T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
33. Katarzyna Kawczyńska
Bpk
Dedal (16)
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
34. Dominika Kotulova / Klaudia Fojcik
Vilemina / Tosca (87)
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
35. Martyna Kolorz
Profit Orzesze
Klara (23)
T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
36. Agnieszka Kołodziejczyk
PLKJ Plessówka
Dekret (64)
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
37. Agnieszka Kołodziejczyk
PLKJ Plessówka
Korsarz (65)
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
38. Klaudia Kominek
BPK
Sonia (8)
T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
39. Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Grys (27)
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
5 - OPEN 100 cm - "Speed & Music" o Puchar Wójta Gminy Gorzyce, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-24
5 - OPEN 100 cm - "Speed & Music" o Puchar Wójta Gminy Gorzyce, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-24
40. Lucie Kořonková
BPK
G-Czarka (79)
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
41. Martyna Kot
LJKS Eldorado Świerklany
Malina (57)
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
42. Dominika Kotulová
BPK
Vilemína (52)
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
5 - OPEN 100 cm - "Speed & Music" o Puchar Wójta Gminy Gorzyce, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-24
43. Marta Kowalska
Bpk
Carlton (41)
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
44. Zofia Kronhold
BPK
Lombard (44)
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
45. Zofia Kronhold
BPK
Norton (45)
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
46. Marta Kubica
Pbk
Kamaro (35)
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
47. Zuzanna Kurasz
Bpk
Bela (12)
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
48. Natalia Kurzok
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Hodar (22)
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
49. Kamila Langer
BPK
Bajlando (34)
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
50. Natalia Leśniewska
LJKS Eldorado Świerklany
Intryga (56)
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
51. Maja Łazarska
Róża Team
Róża (61)
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
52. Dorota Łubiarz
Stajnia na Głożynach
Karmelka (14)
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
53. Monika Małek
SK Folwark Chudów
Horest (7)
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
54. Julia Małolepszy
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki "Plessówka"
Havana (13)
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
55. Kinga Markiewka
LJKS Eldorado Świerklany
Intryga (56)
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
56. Patrycja Mądrowska
Stajnia Dido Supreme
Panda (76)
T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
57. Roksana Musiolik
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Misshoe Van De Landhorst (66)
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
58. Żaklina Nardelli
BPK
Arizona (72)
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
59. Paulina Nawrocka
Bpk
Fatim-l (28)
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
5 - OPEN 100 cm - "Speed & Music" o Puchar Wójta Gminy Gorzyce, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-24
5 - OPEN 100 cm - "Speed & Music" o Puchar Wójta Gminy Gorzyce, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-24
60. Magdalena Niziałek
Profit Orzesze
Harma (26)
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
61. Natalia Nosal
BPK
Grentina gold (73)
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
62. Anna Nowak
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Grentina Gold (32)
5 - OPEN 100 cm - "Speed & Music" o Puchar Wójta Gminy Gorzyce, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-24
63. Paweł Nowak
Bpk
Piorun (33)
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
64. Sylwia Nowak
PLKJ Plessówka
Ikona (67)
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
65. Paulina Orlicka
BPK
Hyrda (74)
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
66. Paulina Orlicka
BPK
Sarmata (71)
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
67. Martyna Osior
BPK
Hyrda (74)
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
68. Klaudia Pawlas
Jezz Band (54)
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
69. Magdalena Pawlas
Gitti (58)
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
70. Julia Pudło
BPK
Mustang (21)
T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
71. Julia Rusin
Profit Orzesze
Flamenco (25)
T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
72. Agata Russin
Brak
Wamar (49)
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
73. Anna Standura
Plkj Plessówka
Rumianek (68)
T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
74. Zofia Standura
PLKJ Plessówka
KORSYKA (69)
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
75. Dominika Staniczek
BPK
Pastel (18)
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
76. Paweł Suchanek
Bpk
Polka (31)
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
77. Agata Szymonik
Stajnia Pasat
Isubr (37)
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Sztafeta klasyczna art.268.2.1 - o nagrodę PLKJ Plessówka, 2018-06-24
78. Wiktoria Tatarczyk
Bpk
Geniusz (19)
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
79. Karolina Utrata
Bpk
Balerina (42)
T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
80. Aleksandra Walaszczyk
Róża Team
Róża (62)
T3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności (Art.269), o nagrodę firmy Aperia 2018-06-24
5 - OPEN 100 cm - "Speed & Music" o Puchar Wójta Gminy Gorzyce, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-24
81. Anastazja Waliczek
PLKJ Plessówka
Kortina (70)
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
82. Maja Włodarska
BPK
Sonia (8)
T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
83. Martyna Zgorzalska
Stajnia Pasat
Heyda (39)
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24
84. Wiktor Żyła
Stanica Hucuł
Wałcz (11)
T1 - KUCE 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z niespodzianką (Art. 238.2.1), 2018-06-24
T2 - 70 cm, konkurs specjalny przebierany, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) o nagrodę Sklepu Jeździeckiego Profit , 2018-06-24

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl