Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

ZRiT Aura Wyry 01.10.2016 Pełen ekran
2016-10-01 - 2016-10-01
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Zuzanna Bernaś Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu Balando (25) Przyjete 5 - L1 - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 01 10 2016
5 - L1 - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 01 10 2016
2 Emilia Frankowska Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu Plejada (24) Przyjete 5 - L1 - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 01 10 2016
3 Karina Gajda BPK Czador (37) Przyjete 2 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
3 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
4 Wiktoria Grabiec Kawaleryjskie stowarzyszenie jeździeckie Ataman (34) Przyjete 1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
5 Olga Graboś BPK Lotka (44) Przyjete 1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
6 Klaudia Hajok BPK Andora (11) Przyjete 2 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
3 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
7 Klaudia Hajok BPK Bojar (12) Przyjete 1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
2 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
8 Milena Hołda BPK Hostessa (50) Przyjete 1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
2 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
9 Nina Hoszek BPK Grand (9) Przyjete 2 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
3 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
10 Diana Jurczyk Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Horpyna II (21) Przyjete 5 - L1 - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 01 10 2016
5 - L1 - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 01 10 2016
11 Diana Jurczyk Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Imperia (22) Przyjete 2 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
3 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
12 Patrycja Kamińska BPK Lucky (35) Przyjete 2 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
4 - L - Dwufazowy (274.5.3) - 01 10 2016
13 Maria Kanior-Schott PLKJ Plessówka Billy (39) Przyjete 1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
2 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
14 Wioletta Karpińska KJ Profit Orzesze Flinstone utopia (27) Przyjete 4 - L - Dwufazowy (274.5.3) - 01 10 2016
5 - L1 - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 01 10 2016
15 Martyna Kaźmierczak LJKS Eldorado Świerklany Sellavi (30) Przyjete 2 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
3 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
16 Karolina Kobylec Bez Przynależności Klubowej S L A Lontar (40) Przyjete 4 - L - Dwufazowy (274.5.3) - 01 10 2016
6 - P - Z wyborem trasy (Art. 271) - 01 10 2016
17 Patrycja Konieczny Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Lukas (41) Przyjete 4 - L - Dwufazowy (274.5.3) - 01 10 2016
6 - P - Z wyborem trasy (Art. 271) - 01 10 2016
18 Patrycja Konieczny Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Pensacola (42) Przyjete 6 - P - Z wyborem trasy (Art. 271) - 01 10 2016
7 - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 10 2016
19 Agnieszka Kopiec BPK Gota (33) Przyjete 1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
20 Marta Kusiak Bez Przynależności Klubowej S L A Kandika (43) Przyjete 4 - L - Dwufazowy (274.5.3) - 01 10 2016
4 - L - Dwufazowy (274.5.3) - 01 10 2016
21 Aleksandra Lesisz BPK Norton (26) Przyjete 1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
2 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
22 Jakub Lubszczyk Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany Duchin (19) Przyjete 4 - L - Dwufazowy (274.5.3) - 01 10 2016
6 - P - Z wyborem trasy (Art. 271) - 01 10 2016
23 Nina Mazur BPK Cyrus (47) Przyjete 1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
24 Nikola Pal LJKS Eldorado Świerklany Pirx (45) Przyjete 3 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
5 - L1 - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 01 10 2016
25 Magdalena Pawlas Bellinda (32) Przyjete 1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
2 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
26 Sylwia Piwoń Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Elipsa (15) Przyjete 2 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
2 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
27 Julia Przybyła Promocja (18) Przyjete 1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
28 Julia Pypłacz BPK Apis (49) Przyjete 1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
29 Marta Starzec BPK Kinder (36) Przyjete 1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
30 Roksana Walczuch Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Dante (14) Przyjete 4 - L - Dwufazowy (274.5.3) - 01 10 2016
6 - P - Z wyborem trasy (Art. 271) - 01 10 2016
31 Agata Warzyńska BPK Bolero (46) Przyjete 1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
32 Agata Warzyńska Volf (48) Przyjete 2 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
33 Agata Warzyńska BPK Volf (48) Przyjete 3 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
34 Emilia Wiśniewska Bez Przynależności Klubowej S L A Emet (23) Przyjete 4 - L - Dwufazowy (274.5.3) - 01 10 2016
4 - L - Dwufazowy (274.5.3) - 01 10 2016
35 Barbara Wrońska KLUB JEŹDZIECKI AMIGO Gryps (10) Przyjete 4 - L - Dwufazowy (274.5.3) - 01 10 2016
6 - P - Z wyborem trasy (Art. 271) - 01 10 2016
36 Agnieszka Zając Imbasol (29) Przyjete 1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
2 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
37 Zuzanna Zejer BPK Kinder (36) Przyjete 1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
38 Matylda Zieleźny Nesi (31) Przyjete 2 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
3 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
1. Zuzanna Bernaś
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Balando (25)
5 - L1 - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 01 10 2016
5 - L1 - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 01 10 2016
2. Emilia Frankowska
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Plejada (24)
5 - L1 - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 01 10 2016
3. Karina Gajda
BPK
Czador (37)
2 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
3 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
4. Wiktoria Grabiec
Kawaleryjskie stowarzyszenie jeździeckie
Ataman (34)
1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
5. Olga Graboś
BPK
Lotka (44)
1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
6. Klaudia Hajok
BPK
Andora (11)
2 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
3 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
7. Klaudia Hajok
BPK
Bojar (12)
1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
2 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
8. Milena Hołda
BPK
Hostessa (50)
1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
2 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
9. Nina Hoszek
BPK
Grand (9)
2 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
3 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
10. Diana Jurczyk
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Horpyna II (21)
5 - L1 - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 01 10 2016
5 - L1 - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 01 10 2016
11. Diana Jurczyk
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Imperia (22)
2 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
3 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
12. Patrycja Kamińska
BPK
Lucky (35)
2 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
4 - L - Dwufazowy (274.5.3) - 01 10 2016
13. Maria Kanior-Schott
PLKJ Plessówka
Billy (39)
1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
2 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
14. Wioletta Karpińska
KJ Profit Orzesze
Flinstone utopia (27)
4 - L - Dwufazowy (274.5.3) - 01 10 2016
5 - L1 - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 01 10 2016
15. Martyna Kaźmierczak
LJKS Eldorado Świerklany
Sellavi (30)
2 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
3 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
16. Karolina Kobylec
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lontar (40)
4 - L - Dwufazowy (274.5.3) - 01 10 2016
6 - P - Z wyborem trasy (Art. 271) - 01 10 2016
17. Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lukas (41)
4 - L - Dwufazowy (274.5.3) - 01 10 2016
6 - P - Z wyborem trasy (Art. 271) - 01 10 2016
18. Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Pensacola (42)
6 - P - Z wyborem trasy (Art. 271) - 01 10 2016
7 - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 10 2016
19. Agnieszka Kopiec
BPK
Gota (33)
1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
20. Marta Kusiak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Kandika (43)
4 - L - Dwufazowy (274.5.3) - 01 10 2016
4 - L - Dwufazowy (274.5.3) - 01 10 2016
21. Aleksandra Lesisz
BPK
Norton (26)
1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
2 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
22. Jakub Lubszczyk
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Duchin (19)
4 - L - Dwufazowy (274.5.3) - 01 10 2016
6 - P - Z wyborem trasy (Art. 271) - 01 10 2016
23. Nina Mazur
BPK
Cyrus (47)
1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
24. Nikola Pal
LJKS Eldorado Świerklany
Pirx (45)
3 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
5 - L1 - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 01 10 2016
25. Magdalena Pawlas
Bellinda (32)
1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
2 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
26. Sylwia Piwoń
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Elipsa (15)
2 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
2 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
27. Julia Przybyła
Promocja (18)
1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
28. Julia Pypłacz
BPK
Apis (49)
1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
29. Marta Starzec
BPK
Kinder (36)
1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
30. Roksana Walczuch
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Dante (14)
4 - L - Dwufazowy (274.5.3) - 01 10 2016
6 - P - Z wyborem trasy (Art. 271) - 01 10 2016
31. Agata Warzyńska
BPK
Bolero (46)
1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
32. Agata Warzyńska
Volf (48)
2 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
33. Agata Warzyńska
BPK
Volf (48)
3 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
34. Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (23)
4 - L - Dwufazowy (274.5.3) - 01 10 2016
4 - L - Dwufazowy (274.5.3) - 01 10 2016
35. Barbara Wrońska
KLUB JEŹDZIECKI AMIGO
Gryps (10)
4 - L - Dwufazowy (274.5.3) - 01 10 2016
6 - P - Z wyborem trasy (Art. 271) - 01 10 2016
36. Agnieszka Zając
Imbasol (29)
1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
2 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
37. Zuzanna Zejer
BPK
Kinder (36)
1 - 60 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 10 2016
38. Matylda Zieleźny
Nesi (31)
2 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016
3 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2016

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl