Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

ZRiT-B Lando Pełen ekran
2018-05-01 - 2018-05-01
Liczba przyjętych koni: 142
Liczba przyjętych zawodników: 118
Komunikaty organizatora
1. Podane godziny konkursów mogą ulec zmianie +/- 20 min.
2. Prosimy o uregulowanie należności i dostarczenie brakujących dokumentów najpóźniej na godzinę przed planowaną godziną rozpoczęcia konkursu. Braki w dokumentach zostaną umieszczone na fb wydarzenia oraz na tablicach informacyjnych.
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Maria Adamek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Grubianin (159) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
2 Kamelia Babicka
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Libia (83) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
3 Natalia Babicka
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Pati (60) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
4 Anna Badura
Klub Jeździecki Impuls
Della Rosa (53) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
5 Justyna Banach
BPK
Bohun (36) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
6 Betina Bejgier
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Centucky 2 (164) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
7 Katarzyna Bober
Bez Przynależności Klubowej S L A
Sonet G-T (3) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
8 Bartek Bomba
Bpk
Ilona (127) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
9 Katarzyna Bomba
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ryoko (145) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
10 Marta Borowska
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Wprawka (157) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
11 Martyna Bryk
Klub Jeździecki Equiteam
Duke of hope (37) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
12 Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
LIBERIA (90) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
13 Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (15) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
14 Patrycja Bujak
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Imperia (41) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
15 Katarzyna Cieślińska
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sabra (47) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
16 Agnieszka Ciurzyńska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Czakram (114) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
17 Jakub Danis
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Arsen PonySport (96) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
18 Monika Duda
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Embassy Bassy (5) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
19 Julia Dziędziel
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Hyrda (117) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
20 Magdalena Ferdyn
ASK ŚWIERKLANIEC
Cantanis (123) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
21 Magdalena Ferdyn
ASK ŚWIERKLANIEC
Ilario Di Bua (86) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
22 Magdalena Ferdyn
ASK ŚWIERKLANIEC
Niwar (124) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
23 Roxana Gajdzik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Gadia (120) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
24 Julia Gaweł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (130) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
25 Sebastian Gawłowski
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Sedan (58) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
26 Karolina Gerstel
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Somara (167) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
27 Dominika Glück
Bez Przynależności Klubowej O P O
Cynara (126) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
28 Marta Gomoluch
Bpk
Dolce Vita (84) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
29 Anna Gotowiecka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Baster (11) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
30 Anna Gotowiecka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Spring Night ZW (14) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
31 Anna Gotowiecka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Walkiria (8) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
32 Olga Graboś
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Pozew (76) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
33 Dominika Grabowska
Klub Jeździecki Impuls
Dominacja Zw (51) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
34 Zuzanna Grabowska
Stajnia Pasat
Natalia (111) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
35 Martyna Grobelny
BPK
Frida (42) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
36 Jarosław Grycz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Cop The Line (175) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
37 Magdalena Gut
Klub Jeździecki Zbrosławice
Arena (133) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
38 Magdalena Gut
Klub Jeździecki Zbrosławice
N - Connie Of Heritage (132) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
39 Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire Lg (165) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
40 Natalia Janota
LKJ przy stadninie koni w Ochabach
Cisco 241 (18) Przyjete 8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
41 Natalia Janota
LKJ przy stadninie koni w Ochabach
Conflikt (17) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
42 Marusia Jaroszek
Stajnia Pasat
Isubr (99) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
43 Oliwia Jersz
Folwark Chudów
Laki (149) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
44 Aniela Jeżyna
SKJ OMEGA
Paleface (93) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
45 Jakub Jędruch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (153) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
46 Diana Jurczyk
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Horpyna II (56) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
47 Dominika Kaszuba
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Con Chira (45) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
48 Małgorzata Kieszniewska
Klub Jeździecki Equiteam
Foxy Knoxy (39) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
49 Weronika Klabisz
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Notis (20) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
50 Jakub Klekot
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Sztorm (148) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
51 John Gunvar Knutsen
Klub Jeździecki Królmet
Be Quite (66) Przyjete 8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
52 John Gunvar Knutsen
Klub Jeździecki Królmet
Ferrari (65) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
53 Karolina Kobylec
Bez Przynależności Klubowej S L A
Garus (7) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
54 Klaudia Koj
Bez Przynależności Klubowej S L A
Estela (27) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
55 Amanda Kolińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (77) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
56 Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Grom (154) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
57 Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Grys (155) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
58 Patrycja Kościańska
Bpk
Bryza (109) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
59 Aleksandra Kośnik
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Brodway (106) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
60 Aleksandra Kośnik
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Powiew (50) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
61 Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Awantaż (78) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
62 Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dance (79) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
63 Daria Kotarska
JKS Cwał Truskolasy
Grand (57) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
64 Karolina Kozik
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mercury (98) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
65 Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Driada ZK (108) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
66 Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Madeira (107) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
67 Liwia Król
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Cytat (152) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
68 Stefania Król
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Prince (89) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
69 Kornelia Kubicz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso
Dzięcielina (9) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
70 Marta Kusiak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Likura (59) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
71 Katarzyna Kuśnierz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jigo (6) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
72 Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cassawa (139) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
73 Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Check Out 7 (138) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
74 Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sabatini (137) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
75 Anna Laszczak
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Contessa (23) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
76 Marko Lenart
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Megun (29) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
77 Dorota Lenik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
La Costa (118) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
78 Oliwia Lentowicz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Baster (11) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
79 Joanna Lisewska
Klub jeździecki Fart
Lilly (1) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
80 Ewa Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Burhak (129) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
81 Ewa Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Estaban (128) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
82 Julia Majer
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Pogodna M (176) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
83 Julia Majer
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Waness (177) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
84 Katja Miąso
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Dragon (34) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
85 Julia Moczkowska
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso
Silvano (13) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
86 Karolina Moi
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
Joker (172) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
87 Kevin Nagórka
Klub Jeździecki Global
Roma (178) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
88 Natalia Nosal
BPK
Grentina Gold (112) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
89 Aleksandra Oleksy
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Occtopus (161) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
90 Marcin Olszowski
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Orion (49) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
91 Martyna Osior
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Hyrda (110) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
92 Sylwia Papkala
BPK
Heroina (104) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
93 Anna Pęciak
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
Ledanaja II "W" (100) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
94 Wiesław Piecha
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Claas (52) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
95 Patrycja Pieńkos
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-Rubin (24) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
96 Wktoria Pinkawa
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Quasi Una Fantasia (92) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
97 Sylwia Piwoń
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Elipsa (91) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
98 Sylwia Podsiadło
Klub Jeździecki Equiteam
Foxy Knoxy (39) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
99 Sylwia Podsiadło
Klub Jeździecki Equiteam
Queen Isabell (38) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
100 Magdalena Potysz
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Laur (113) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
101 Halina Remisz
Klub Jeździecki Royal
Moonlight shadow (16) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
102 Monika Respondek
Klub Jeździecki Zbrosławice
DRAGO (166) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
103 Martyna Rostek
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (68) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
104 Julia Rozpondek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Mebora (87) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
105 Anna Rumin
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cytra (67) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
106 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (144) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
107 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Paloma (142) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
108 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Samiro (143) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
109 Jagna Silarska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Con Calypso (156) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
110 Joanna Sławik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Kaliope (95) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
111 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Aperitif (170) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
112 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Carmen-N (171) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
113 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lider (150) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
114 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Marcepan (4) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
115 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mizar (162) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
116 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Seaquest (168) Przyjete 8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
117 Agata Słupianek
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Cytrus (64) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
118 Agata Słupianek
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Iga (63) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
119 Agata Słupianek
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Nosferatu (62) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
120 Weronika Sobczyk
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Bolivia (103) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
121 Weronika Sobczyk
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Dunka (102) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
122 Dorota Sornek
BPK
Likier (21) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
123 Paulina Sowa
Klub Jeździecki Amigo
Morgoth (115) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
124 Tomasz Stachowiak
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wigonia M (158) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
125 Weronika Stawicka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso
Walkiria (8) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
126 Maciej Stopa
Klub Jeździecki Impuls
Deniro (55) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
127 Maciej Stopa
Klub Jeździecki Impuls
Fokus (180) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
128 Maciej Stopa
Klub Jeździecki Impuls
Jumbo Jet (54) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
129 Dominika Szotek
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Coffee 23 (121) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
130 Emilia Szyja
Bez Przynależności Klubowej S L A
Mistral (160) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
131 Martyna Tomalik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (135) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
132 Olga Tomanek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Turbud IQ (140) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
133 Olga Tomanek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Winnie (141) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
134 Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Inez-Pro (125) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
135 Bartłomiej Urban
Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Leszczyk (105) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
136 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Chaplain (71) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
137 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Don Bijou II ZW (69) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
138 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Julius (131) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
139 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Pozew (163) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
140 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Quinda-Quando (72) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
141 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (61) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
142 Marcelina Wolny
Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Paco (101) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
143 Anna Zakałużna-Żerebecka
Klub Jeździecki Zbrosławice
Aramis (136) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
144 Klara Zegar
BPK
Salsa (48) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
145 Julia Żogała (Badora)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Lubliniec
Korynt (82) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
146 Pola Żyglicka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (88) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
1
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
3
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
6
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
7
Bez Przynależności Klubowej S L A
9
Klub Jeździecki Zbrosławice
10
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
11
Klub Jeździecki Equiteam
12
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
13
Bez Przynależności Klubowej S L A
14
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
15
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
16
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
17
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
18
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
19
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
23
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
24
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
25
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
26
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
27
Bez Przynależności Klubowej O P O
29
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
30
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
31
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
32
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
36
Bez Przynależności Klubowej S L A
37
Klub Jeździecki Zbrosławice
39
Klub Jeździecki Zbrosławice
40
LKJ przy stadninie koni w Ochabach
41
LKJ przy stadninie koni w Ochabach
45
Klub Jeździecki Zbrosławice
46
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
47
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
49
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
50
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
53
Bez Przynależności Klubowej S L A
54
Bez Przynależności Klubowej S L A
55
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
56
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
57
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
59
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
60
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
61
Bez Przynależności Klubowej S L A
62
Bez Przynależności Klubowej S L A
64
Klub Jeździecki Zbrosławice
65
Klub Jeździecki Zbrosławice
66
Klub Jeździecki Zbrosławice
67
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
68
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
69
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso
70
Bez Przynależności Klubowej S L A
71
Bez Przynależności Klubowej S L A
72
Klub Jeździecki Zbrosławice
73
Klub Jeździecki Zbrosławice
74
Klub Jeździecki Zbrosławice
75
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
76
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
77
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
78
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
80
Bez Przynależności Klubowej S L A
81
Bez Przynależności Klubowej S L A
82
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
83
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
84
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
85
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso
86
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
87
Klub Jeździecki Global
89
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
90
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
91
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
93
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
94
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
95
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
96
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
97
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
100
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
102
Klub Jeździecki Zbrosławice
103
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
104
Bez Przynależności Klubowej S L A
105
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
106
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
107
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
108
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
109
Bez Przynależności Klubowej S L A
110
Bez Przynależności Klubowej S L A
111
Klub Jeździecki Zbrosławice
112
Klub Jeździecki Zbrosławice
113
Klub Jeździecki Zbrosławice
114
Klub Jeździecki Zbrosławice
115
Klub Jeździecki Zbrosławice
116
Klub Jeździecki Zbrosławice
117
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
118
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
119
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
120
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
121
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
123
Klub Jeździecki Amigo
124
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
125
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso
126
Klub Jeździecki Impuls
127
Klub Jeździecki Impuls
128
Klub Jeździecki Impuls
129
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
130
Bez Przynależności Klubowej S L A
131
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
132
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
133
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
134
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
135
Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
136
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
138
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
139
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
141
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
142
Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
145
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Lubliniec
146
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl