Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

ZRiT-B Lando Pełen ekran
2018-05-01 - 2018-05-01
Komunikaty organizatora
1. Podane godziny konkursów mogą ulec zmianie +/- 20 min.
2. Prosimy o uregulowanie należności i dostarczenie brakujących dokumentów najpóźniej na godzinę przed planowaną godziną rozpoczęcia konkursu. Braki w dokumentach zostaną umieszczone na fb wydarzenia oraz na tablicach informacyjnych.
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Maria Adamek Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Grubianin (159) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
2 Kamelia Babicka Towarzystwo Sportowe Kuźnia Libia (83) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
3 Natalia Babicka Towarzystwo Sportowe Kuźnia Pati (60) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
4 Anna Badura Klub Jeździecki Impuls Della Rosa (53) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
5 Justyna Banach BPK Bohun (36) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
6 Betina Bejgier Klub Jeździecki Jumping Team Brynica Centucky 2 (164) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
7 Katarzyna Bober Bez Przynależności Klubowej S L A Sonet G-T (3) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
8 Bartek Bomba Bpk Ilona (127) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
9 Katarzyna Bomba Klub Jeździecki Zbrosławice Ryoko (145) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
10 Marta Borowska Klub Jeździecki Vena Rogoźnik Wprawka (157) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
11 Martyna Bryk Klub Jeździecki Equiteam Duke of hope (37) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
12 Karolina Brysz Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Liberia (90) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
13 Zofia Bugla Bez Przynależności Klubowej S L A Every Time (15) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
14 Patrycja Bujak Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Imperia (41) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
15 Katarzyna Cieślińska Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Sabra (47) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
16 Agnieszka Ciurzyńska Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Czakram (114) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
17 Jakub Danis LKJ Moszna Arsen Ponysport (96) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
18 Monika Duda Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Embassy Bassy (5) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
19 Julia Dziędziel Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Hyrda (117) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
20 Magdalena Ferdyn Klub Jeździecki Zbrosławice Cantanis (123) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
21 Magdalena Ferdyn Klub Jeździecki Zbrosławice Ilario Di Bua (86) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
22 Magdalena Ferdyn Klub Jeździecki Zbrosławice Niwar (124) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
23 Roxana Gajdzik Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Gadia (120) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
24 Julia Gaweł Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Luna (130) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
25 Sebastian Gawłowski Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy Sedan (58) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
26 Karolina Gerstel Klub Jeździecki Jumping Team Brynica Somara (167) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
27 Dominika Glück Bez Przynależności Klubowej O P O Cynara (126) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
28 Marta Gomoluch Bpk Dolce Vita (84) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
29 Anna Gotowiecka Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Baster (11) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
30 Anna Gotowiecka Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Spring Night ZW (14) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
31 Anna Gotowiecka Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Walkiria (8) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
32 Olga Graboś Klub Jeździecki Vena Rogoźnik Pozew (76) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
33 Dominika Grabowska Klub Jeździecki Impuls Dominacja Zw (51) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
34 Zuzanna Grabowska Stajnia Pasat Natalia (111) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
35 Martyna Grobelny BPK Frida (42) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
36 Jarosław Grycz Bez Przynależności Klubowej S L A Cop The Line (175) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
37 Magdalena Gut Klub Jeździecki Zbrosławice Arena (133) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
38 Magdalena Gut Klub Jeździecki Zbrosławice N - Connie Of Heritage (132) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
39 Larysa Haberstroh Klub Jeździecki Zbrosławice Claire Lg (165) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
40 Natalia Janota LKJ przy stadninie koni w Ochabach Cisco 241 (18) Przyjete 8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
41 Natalia Janota LKJ przy stadninie koni w Ochabach Conflikt (17) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
42 Marusia Jaroszek Stajnia Pasat Isubr (99) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
43 Oliwia Jersz Folwark Chudów Laki (149) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
44 Aniela Jeżyna SKJ OMEGA Paleface (93) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
45 Jakub Jędruch Klub Jeździecki Zbrosławice Rowitto (153) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
46 Diana Jurczyk Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Horpyna II (56) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
47 Dominika Kaszuba Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Con Chira (45) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
48 Małgorzata Kieszniewska Klub Jeździecki Equiteam Foxy Knoxy (39) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
49 Weronika Klabisz Stajnia Don Camillo Notis (20) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
50 Jakub Klekot Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Sztorm (148) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
51 John Gunvar Knutsen Klub Jeździecki Królmet Be Quite (66) Przyjete 8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
52 John Gunvar Knutsen Klub Jeździecki Królmet Ferrari (65) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
53 Karolina Kobylec Bez Przynależności Klubowej S L A Garus (7) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
54 Klaudia Koj Bez Przynależności Klubowej S L A Estela (27) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
55 Amanda Kolińska Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Brando (77) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
56 Patrycja Konieczny Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Grom (154) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
57 Patrycja Konieczny Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Grys (155) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
58 Patrycja Kościańska Bpk Bryza (109) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
59 Aleksandra Kośnik Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie Brodway (106) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
60 Aleksandra Kośnik Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie Powiew (50) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
61 Natalia Kot Bez Przynależności Klubowej S L A Awantaż (78) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
62 Natalia Kot Bez Przynależności Klubowej S L A Dance (79) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
63 Daria Kotarska JKS Cwał Truskolasy Grand (57) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
64 Karolina Kozik Klub Jeździecki Zbrosławice Mercury (98) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
65 Julia Kramarz Klub Jeździecki Zbrosławice Driada Zk (108) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
66 Julia Kramarz Klub Jeździecki Zbrosławice Madeira (107) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
67 Liwia Król Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda Cytat (152) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
68 Stefania Król Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Prince (89) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
69 Kornelia Kubicz Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Dzięcielina (9) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
70 Marta Kusiak Bez Przynależności Klubowej S L A Likura (59) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
71 Katarzyna Kuśnierz Bez Przynależności Klubowej S L A Jigo (6) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
72 Wiktor Larkowski Klub Jeździecki Zbrosławice Cassawa (139) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
73 Wiktor Larkowski Klub Jeździecki Zbrosławice Check Out 7 (138) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
74 Wiktor Larkowski Klub Jeździecki Zbrosławice Sabatini (137) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
75 Anna Laszczak Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Contessa (23) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
76 Marko Lenart Ludowy Klub Jeździecki Moszna Megun (29) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
77 Dorota Lenik Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój La Costa (118) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
78 Oliwia Lentowicz Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Baster (11) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
79 Joanna Lisewska Klub jeździecki Fart Lilly (1) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
80 Ewa Łukasik Bez Przynależności Klubowej S L A Burhak (129) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
81 Ewa Łukasik Bez Przynależności Klubowej S L A Estaban (128) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
82 Julia Majer Ludowy Klub Jeździecki Moszna Pogodna M (176) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
83 Julia Majer Ludowy Klub Jeździecki Moszna Waness (177) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
84 Katja Miąso Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Dragon (34) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
85 Julia Moczkowska Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Silvano (13) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
86 Karolina Moi Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka Joker (172) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
87 Kevin Nagórka Klub Jeździecki Global Roma (178) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
88 Natalia Nosal BPK Grentina Gold (112) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
89 Aleksandra Oleksy Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów Occtopus (161) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
90 Marcin Olszowski Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Orion (49) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
91 Martyna Osior Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Hyrda (110) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
92 Sylwia Papkala BPK Heroina (104) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
93 Anna Pęciak Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks Ledanaja II "W" (100) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
94 Wiesław Piecha Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Claas (52) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
95 Patrycja Pieńkos Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój S-Rubin (24) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
96 Wiktoria Pinkawa Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Quasi Una Fantasia (92) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
97 Sylwia Piwoń Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Elipsa (91) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
98 Sylwia Podsiadło Klub Jeździecki Equiteam Foxy Knoxy (39) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
99 Sylwia Podsiadło Klub Jeździecki Equiteam Queen Isabell (38) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
100 Magdalena Potysz Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Laur (113) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
101 Halina Remisz Klub Jeździecki Royal Moonlight shadow (16) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
102 Monika Respondek Klub Jeździecki Zbrosławice Drago (166) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
103 Martyna Rostek Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Braveheart (68) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
104 Julia Rozpondek Bez Przynależności Klubowej S L A Mebora (87) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
105 Anna Rumin Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Cytra (67) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
106 Aleksandra Ryt Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Laconiek Z (144) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
107 Aleksandra Ryt Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Paloma (142) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
108 Aleksandra Ryt Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Samiro (143) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
109 Jagna Silarska Bez Przynależności Klubowej S L A Con Calypso (156) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
110 Joanna Sławik Bez Przynależności Klubowej S L A Kaliope (95) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
111 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Aperitif (170) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
112 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Carmen-N (171) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
113 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Lider (150) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
114 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Marcepan (4) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
115 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Mizar (162) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
116 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Seaquest (168) Przyjete 8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
117 Agata Słupianek Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy " Cytrus (64) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
118 Agata Słupianek Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy " Iga (63) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
119 Agata Słupianek Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy " Nosferatu (62) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
120 Weronika Sobczyk Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie Bolivia (103) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
121 Weronika Sobczyk Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie Dunka (102) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
122 Dorota Sornek BPK Likier (21) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
123 Paulina Sowa Klub Jeździecki Amigo Morgoth (115) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
124 Tomasz Stachowiak Ludowy Klub Jeździecki Moszna Wigonia M (158) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
125 Weronika Stawicka Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Walkiria (8) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
126 Maciej Stopa Klub Jeździecki Impuls Deniro (55) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
127 Maciej Stopa Klub Jeździecki Impuls Fokus (180) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
128 Maciej Stopa Klub Jeździecki Impuls Jumbo Jet (54) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
129 Dominika Szotek Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Coffee 23 (121) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
130 Emilia Szyja Bez Przynależności Klubowej S L A Mistral (160) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
131 Martyna Tomalik Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Athena (135) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
132 Olga Tomanek Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Turbud Iq (140) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
133 Olga Tomanek Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Winnie (141) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
134 Agata Trudzińska AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna Inez-Pro (125) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
135 Bartłomiej Urban Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie Leszczyk (105) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
136 Paulina Wielgórska-Zdebel Klub Jeździecki Vena Rogoźnik Chaplain (71) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
137 Paulina Wielgórska-Zdebel Klub Jeździecki Vena Rogoźnik Don Bijou Ii Zw (69) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
138 Paulina Wielgórska-Zdebel Klub Jeździecki Vena Rogoźnik Julius (131) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
139 Paulina Wielgórska-Zdebel Klub Jeździecki Vena Rogoźnik Pozew (163) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
140 Paulina Wielgórska-Zdebel Klub Jeździecki Vena Rogoźnik Quinda-Quando (72) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
141 Magdalena Wojda JKS Czanki Milagross (61) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
142 Marcelina Wolny Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie Paco (101) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
143 Anna Zakałużna-Żerebecka Klub Jeździecki Zbrosławice Aramis (136) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
144 Klara Zegar BPK Salsa (48) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
145 Julia Żogała (Badora) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Lubliniec Korynt (82) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
146 Pola Żyglicka Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Clintella (88) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
1. Maria Adamek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Grubianin (159)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
2. Kamelia Babicka
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Libia (83)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
3. Natalia Babicka
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Pati (60)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
4. Anna Badura
Klub Jeździecki Impuls
Della Rosa (53)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
5. Justyna Banach
BPK
Bohun (36)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
6. Betina Bejgier
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Centucky 2 (164)
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
7. Katarzyna Bober
Bez Przynależności Klubowej S L A
Sonet G-T (3)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
8. Bartek Bomba
Bpk
Ilona (127)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
9. Katarzyna Bomba
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ryoko (145)
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
10. Marta Borowska
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Wprawka (157)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
11. Martyna Bryk
Klub Jeździecki Equiteam
Duke of hope (37)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
12. Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Liberia (90)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
13. Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (15)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
14. Patrycja Bujak
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Imperia (41)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
15. Katarzyna Cieślińska
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sabra (47)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
16. Agnieszka Ciurzyńska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Czakram (114)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
17. Jakub Danis
LKJ Moszna
Arsen Ponysport (96)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
18. Monika Duda
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Embassy Bassy (5)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
19. Julia Dziędziel
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Hyrda (117)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
20. Magdalena Ferdyn
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cantanis (123)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
21. Magdalena Ferdyn
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ilario Di Bua (86)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
22. Magdalena Ferdyn
Klub Jeździecki Zbrosławice
Niwar (124)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
23. Roxana Gajdzik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Gadia (120)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
24. Julia Gaweł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (130)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
25. Sebastian Gawłowski
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Sedan (58)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
26. Karolina Gerstel
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Somara (167)
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
27. Dominika Glück
Bez Przynależności Klubowej O P O
Cynara (126)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
28. Marta Gomoluch
Bpk
Dolce Vita (84)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
29. Anna Gotowiecka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Baster (11)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
30. Anna Gotowiecka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Spring Night ZW (14)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
31. Anna Gotowiecka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Walkiria (8)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
32. Olga Graboś
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Pozew (76)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
33. Dominika Grabowska
Klub Jeździecki Impuls
Dominacja Zw (51)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
34. Zuzanna Grabowska
Stajnia Pasat
Natalia (111)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
35. Martyna Grobelny
BPK
Frida (42)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
36. Jarosław Grycz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Cop The Line (175)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
37. Magdalena Gut
Klub Jeździecki Zbrosławice
Arena (133)
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
38. Magdalena Gut
Klub Jeździecki Zbrosławice
N - Connie Of Heritage (132)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
39. Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire Lg (165)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
40. Natalia Janota
LKJ przy stadninie koni w Ochabach
Cisco 241 (18)
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
41. Natalia Janota
LKJ przy stadninie koni w Ochabach
Conflikt (17)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
42. Marusia Jaroszek
Stajnia Pasat
Isubr (99)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
43. Oliwia Jersz
Folwark Chudów
Laki (149)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
44. Aniela Jeżyna
SKJ OMEGA
Paleface (93)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
45. Jakub Jędruch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (153)
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
46. Diana Jurczyk
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Horpyna II (56)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
47. Dominika Kaszuba
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Con Chira (45)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
48. Małgorzata Kieszniewska
Klub Jeździecki Equiteam
Foxy Knoxy (39)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
49. Weronika Klabisz
Stajnia Don Camillo
Notis (20)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
50. Jakub Klekot
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Sztorm (148)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
51. John Gunvar Knutsen
Klub Jeździecki Królmet
Be Quite (66)
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
52. John Gunvar Knutsen
Klub Jeździecki Królmet
Ferrari (65)
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
53. Karolina Kobylec
Bez Przynależności Klubowej S L A
Garus (7)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
54. Klaudia Koj
Bez Przynależności Klubowej S L A
Estela (27)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
55. Amanda Kolińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (77)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
56. Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Grom (154)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
57. Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Grys (155)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
58. Patrycja Kościańska
Bpk
Bryza (109)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
59. Aleksandra Kośnik
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Brodway (106)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
60. Aleksandra Kośnik
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Powiew (50)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
61. Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Awantaż (78)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
62. Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dance (79)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
63. Daria Kotarska
JKS Cwał Truskolasy
Grand (57)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
64. Karolina Kozik
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mercury (98)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
65. Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Driada Zk (108)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
66. Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Madeira (107)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
67. Liwia Król
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
Cytat (152)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
68. Stefania Król
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Prince (89)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
69. Kornelia Kubicz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso
Dzięcielina (9)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
70. Marta Kusiak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Likura (59)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
71. Katarzyna Kuśnierz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jigo (6)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
72. Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cassawa (139)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
73. Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Check Out 7 (138)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
74. Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sabatini (137)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
75. Anna Laszczak
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Contessa (23)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
76. Marko Lenart
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Megun (29)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
77. Dorota Lenik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
La Costa (118)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
78. Oliwia Lentowicz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Baster (11)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
79. Joanna Lisewska
Klub jeździecki Fart
Lilly (1)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
80. Ewa Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Burhak (129)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
81. Ewa Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Estaban (128)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
82. Julia Majer
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Pogodna M (176)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
83. Julia Majer
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Waness (177)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
84. Katja Miąso
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Dragon (34)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
85. Julia Moczkowska
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso
Silvano (13)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
86. Karolina Moi
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
Joker (172)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
87. Kevin Nagórka
Klub Jeździecki Global
Roma (178)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
88. Natalia Nosal
BPK
Grentina Gold (112)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
89. Aleksandra Oleksy
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Occtopus (161)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
90. Marcin Olszowski
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Orion (49)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
91. Martyna Osior
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Hyrda (110)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
92. Sylwia Papkala
BPK
Heroina (104)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
93. Anna Pęciak
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
Ledanaja II "W" (100)
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
94. Wiesław Piecha
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Claas (52)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
95. Patrycja Pieńkos
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-Rubin (24)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
96. Wiktoria Pinkawa
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Quasi Una Fantasia (92)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
97. Sylwia Piwoń
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Elipsa (91)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
98. Sylwia Podsiadło
Klub Jeździecki Equiteam
Foxy Knoxy (39)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
99. Sylwia Podsiadło
Klub Jeździecki Equiteam
Queen Isabell (38)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
100. Magdalena Potysz
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Laur (113)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
101. Halina Remisz
Klub Jeździecki Royal
Moonlight shadow (16)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
102. Monika Respondek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Drago (166)
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
103. Martyna Rostek
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (68)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
104. Julia Rozpondek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Mebora (87)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
105. Anna Rumin
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cytra (67)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
106. Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (144)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
107. Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Paloma (142)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
108. Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Samiro (143)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
109. Jagna Silarska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Con Calypso (156)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
110. Joanna Sławik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Kaliope (95)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
111. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Aperitif (170)
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
112. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Carmen-N (171)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
113. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lider (150)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
114. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Marcepan (4)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
115. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mizar (162)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
116. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Seaquest (168)
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
117. Agata Słupianek
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Cytrus (64)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
118. Agata Słupianek
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Iga (63)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
119. Agata Słupianek
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Nosferatu (62)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
120. Weronika Sobczyk
Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Bolivia (103)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
121. Weronika Sobczyk
Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Dunka (102)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
122. Dorota Sornek
BPK
Likier (21)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
123. Paulina Sowa
Klub Jeździecki Amigo
Morgoth (115)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
124. Tomasz Stachowiak
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wigonia M (158)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
125. Weronika Stawicka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso
Walkiria (8)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
126. Maciej Stopa
Klub Jeździecki Impuls
Deniro (55)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
127. Maciej Stopa
Klub Jeździecki Impuls
Fokus (180)
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
128. Maciej Stopa
Klub Jeździecki Impuls
Jumbo Jet (54)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
129. Dominika Szotek
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Coffee 23 (121)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
130. Emilia Szyja
Bez Przynależności Klubowej S L A
Mistral (160)
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
131. Martyna Tomalik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (135)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
132. Olga Tomanek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Turbud Iq (140)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
133. Olga Tomanek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Winnie (141)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
134. Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Inez-Pro (125)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
135. Bartłomiej Urban
Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Leszczyk (105)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
136. Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Chaplain (71)
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
137. Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Don Bijou Ii Zw (69)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
138. Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Julius (131)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
139. Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Pozew (163)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
140. Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Quinda-Quando (72)
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
141. Magdalena Wojda
JKS Czanki
Milagross (61)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
142. Marcelina Wolny
Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Paco (101)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
143. Anna Zakałużna-Żerebecka
Klub Jeździecki Zbrosławice
Aramis (136)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
144. Klara Zegar
BPK
Salsa (48)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
145. Julia Żogała (Badora)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Lubliniec
Korynt (82)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-01
146. Pola Żyglicka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (88)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl