Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

II kwalifikacja Romico WInter Cup Pełen ekran
2017-11-25 - 2017-11-26
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Matylda Badura Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Benita-betina (1) Przyjete 10 - 70, Runda Kids, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
2 Otylia Barczyk Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Joly's houston (3) Przyjete 10 - 70, Runda Kids, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
3 Otylia Barczyk Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Szarotka (2) Przyjete 10 - 70, Runda Kids, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
4 Kamil Chwołka Salvador (22) Przyjete 13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
5 Agnieszka Ciurzyńska Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Czakram (24) Przyjete 13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
6 Agnieszka Ciurzyńska Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Lala (23) Przyjete 13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
7 Julia Fejdych Klub Jazdy Konnej Romico Seul "M" (25) Przyjete 13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
8 Magdalena Ferdyn Klub Jeździecki Zbrosławice Cantanis (26) Przyjete 13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
15 - N1, Runda Profi, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
9 Hanna Gocyk Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Klara (4) Przyjete 10 - 70, Runda Kids, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
10 Katarzyna Gola Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Conika z (27) Przyjete 13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
11 Oliwia Jakubowska Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów Enrico (5) Przyjete 10 - 70, Runda Kids, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
12 Natalia Janota Ośrodek Sportów Konnych Stadniny Koni "Ochaby" Sp. Cisco 241 (45) Przyjete 15 - N1, Runda Profi, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
13 Sonia Janus Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Bingo (29) Przyjete 13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
14 Sonia Janus Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Sciara Hs (30) Przyjete 13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
15 Weronika Kachel Klub Jazdy Konnej Romico Lukas (14) Przyjete 11 - LL, Runda Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
16 Michaela Karpisz Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Briance (46) Przyjete 15 - N1, Runda Profi, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
17 Aleksandra Kawa Klub Jazdy Konnej Romico Leap Star (15) Przyjete 11 - LL, Runda Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
18 Bibiana Kędzior Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze" Casiquiare (31) Przyjete 13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
19 Natalia Kluska Bez Przynależności Klubowej S L A Junisza (6) Przyjete 10 - 70, Runda Kids, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
20 Monika Kołodziej Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Rubi I (32) Przyjete 13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
21 Anna Kruczek Klub Jazdy Konnej Romico Naitiry (51) Przyjete 11 - LL, Runda Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
22 Adrianna Krzanowska Klub Jazdy Konnej Romico Replay R (33) Przyjete 13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
23 Adrianna Krzanowska Klub Jazdy Konnej Romico Rush R (34) Przyjete 13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
24 Adrianna Krzanowska Klub Jazdy Konnej Romico Winnie The Pooh " R" (47) Przyjete 15 - N1, Runda Profi, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
25 Patrycja Ksiądz Bez Przynależności Klubowej S L A Centessa (36) Przyjete 13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
26 Kaja Langer Klub Jazdy Konnej Romico Oriana (13) Przyjete 13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
27 Ewa Łukasik Bez Przynależności Klubowej S L A Esteban (7) Przyjete 10 - 70, Runda Kids, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
28 Angelika Michalik Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Cicha Toń I (16) Przyjete 11 - LL, Runda Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
29 Anna Michalska BPK Rosomak (8) Przyjete 10 - 70, Runda Kids, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
30 Honorata Molis Bishamon (9) Przyjete 10 - 70, Runda Kids, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
31 Daria Osieka Klub Sportowy Faruk Edison (17) Przyjete 11 - LL, Runda Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
32 Karolina Pala Romica R (18) Przyjete 11 - LL, Runda Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
33 Anna Pęciak Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks Charlytta (37) Przyjete 13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
34 Anna Pęciak Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks Ledanaja II "W" (48) Przyjete 15 - N1, Runda Profi, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
35 Katarzyna Piela Jeździecki Klub Sportowy Czanki Cziko (38) Przyjete 13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
36 Aleksandra Pietryszyn Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Amanita (39) Przyjete 13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
37 Magdalena Piksa Jeździecki Klub Sportowy Czanki Charlotte (10) Przyjete 10 - 70, Runda Kids, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
38 Martyna Rostek Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Braveheart (11) Przyjete 10 - 70, Runda Kids, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
39 Aleksandra Ryt Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Paloma (40) Przyjete 13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
40 Anna Sikora BPK Bekas (19) Przyjete 11 - LL, Runda Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
41 Wiktoria Skorupa Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Ciułala (20) Przyjete 11 - LL, Runda Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
42 Nina Sokalska Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Cuppers Monty (12) Przyjete 10 - 70, Runda Kids, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
43 Dalia Syrokosz Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Julissi (21) Przyjete 11 - LL, Runda Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
44 Emilia Szojda Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Campino Burme (41) Przyjete 13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
45 Michalina Sztuka Klub Jazdy Konnej Solka Oriana (13) Przyjete 10 - 70, Runda Kids, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
46 Marika Uchwat Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze" El Nino (50) Przyjete 11 - LL, Runda Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
47 Sławomir Uchwat Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze" Charlie S 15 (44) Przyjete 13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
48 Sławomir Uchwat Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze" Haston Nita (43) Przyjete 13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
15 - N1, Runda Profi, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
49 Nikola Wolny Kabilla V/D Brouwershoeve (42) Przyjete 13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
1. Matylda Badura
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Benita-betina (1)
10 - 70, Runda Kids, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
2. Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Joly's houston (3)
10 - 70, Runda Kids, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
3. Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Szarotka (2)
10 - 70, Runda Kids, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
4. Kamil Chwołka
Salvador (22)
13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
5. Agnieszka Ciurzyńska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Czakram (24)
13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
6. Agnieszka Ciurzyńska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Lala (23)
13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
7. Julia Fejdych
Klub Jazdy Konnej Romico
Seul "M" (25)
13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
8. Magdalena Ferdyn
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cantanis (26)
13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
15 - N1, Runda Profi, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
9. Hanna Gocyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Klara (4)
10 - 70, Runda Kids, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
10. Katarzyna Gola
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Conika z (27)
13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
11. Oliwia Jakubowska
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Enrico (5)
10 - 70, Runda Kids, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
12. Natalia Janota
Ośrodek Sportów Konnych Stadniny Koni "Ochaby" Sp.
Cisco 241 (45)
15 - N1, Runda Profi, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
13. Sonia Janus
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Bingo (29)
13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
14. Sonia Janus
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sciara Hs (30)
13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
15. Weronika Kachel
Klub Jazdy Konnej Romico
Lukas (14)
11 - LL, Runda Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
16. Michaela Karpisz
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Briance (46)
15 - N1, Runda Profi, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
17. Aleksandra Kawa
Klub Jazdy Konnej Romico
Leap Star (15)
11 - LL, Runda Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
18. Bibiana Kędzior
Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze"
Casiquiare (31)
13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
19. Natalia Kluska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Junisza (6)
10 - 70, Runda Kids, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
20. Monika Kołodziej
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Rubi I (32)
13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
21. Anna Kruczek
Klub Jazdy Konnej Romico
Naitiry (51)
11 - LL, Runda Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
22. Adrianna Krzanowska
Klub Jazdy Konnej Romico
Replay R (33)
13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
23. Adrianna Krzanowska
Klub Jazdy Konnej Romico
Rush R (34)
13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
24. Adrianna Krzanowska
Klub Jazdy Konnej Romico
Winnie The Pooh " R" (47)
15 - N1, Runda Profi, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
25. Patrycja Ksiądz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Centessa (36)
13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
26. Kaja Langer
Klub Jazdy Konnej Romico
Oriana (13)
13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
27. Ewa Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Esteban (7)
10 - 70, Runda Kids, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
28. Angelika Michalik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cicha Toń I (16)
11 - LL, Runda Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
29. Anna Michalska
BPK
Rosomak (8)
10 - 70, Runda Kids, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
30. Honorata Molis
Bishamon (9)
10 - 70, Runda Kids, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
31. Daria Osieka
Klub Sportowy Faruk
Edison (17)
11 - LL, Runda Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
32. Karolina Pala
Romica R (18)
11 - LL, Runda Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
33. Anna Pęciak
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
Charlytta (37)
13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
34. Anna Pęciak
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
Ledanaja II "W" (48)
15 - N1, Runda Profi, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
35. Katarzyna Piela
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Cziko (38)
13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
36. Aleksandra Pietryszyn
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Amanita (39)
13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
37. Magdalena Piksa
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Charlotte (10)
10 - 70, Runda Kids, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
38. Martyna Rostek
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (11)
10 - 70, Runda Kids, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
39. Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Paloma (40)
13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
40. Anna Sikora
BPK
Bekas (19)
11 - LL, Runda Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
41. Wiktoria Skorupa
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Ciułala (20)
11 - LL, Runda Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
42. Nina Sokalska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cuppers Monty (12)
10 - 70, Runda Kids, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
43. Dalia Syrokosz
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Julissi (21)
11 - LL, Runda Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
44. Emilia Szojda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Campino Burme (41)
13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
45. Michalina Sztuka
Klub Jazdy Konnej Solka
Oriana (13)
10 - 70, Runda Kids, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
46. Marika Uchwat
Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze"
El Nino (50)
11 - LL, Runda Amator, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
47. Sławomir Uchwat
Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze"
Charlie S 15 (44)
13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
48. Sławomir Uchwat
Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze"
Haston Nita (43)
13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
15 - N1, Runda Profi, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29
49. Nikola Wolny
Kabilla V/D Brouwershoeve (42)
13 - P, Runda OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-29

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl