Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Zakończenie sezonu halowego z Vital Horse Pełen ekran
2018-04-14 - 2018-04-14
Komunikaty organizatora
1. Uwaga! Dobra wiadomość dla tych, którzy lubią dłużej pospać :-) Rozpoczęcie zawodów o godzinie 9.30
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Gabriela Basz SRJ Galopuj z nami Dargana (45) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
2 Sara Bętkowska Królewski Klub Jeździecki Wiktoria Niki (53) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
3 Beata Biczysko Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " Dustin (49) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
4 Eryk Bielawski Bpk Midas (61) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
5 Agnieszka Bienert BPK Eturia (32) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
6 Agnieszka Bienert BPK Morepark Ad Alta (31) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
7 Karolina Charko BPK Maja (28) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
8 Maja Chruszcz Klub Jeździecki Volta Wissa (76) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
9 Kamila Cygan Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław Jedwabny Pył (52) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-04-14
10 Magdalena Drewnik Klub Jeździecki Volta Panama (40) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
11 Matylda Dubiniak Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce Friarstown Micheal (79) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
12 Michał Dubiniak Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce Nutka Ewita (78) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
13 Magdalena Filiks Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław Pataszon (42) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
14 Małgorzata Flis Stowarzyszenie Klub Sportowy Arkadia Wito (1) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-04-14
7 - P1, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-04-14
15 Tomasz Gałczyński Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " Ekwador S (48) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
16 Katarzyna Gwóźdź Bpk Warga (46) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
17 Bruno Haniszewski Klub JeŹdziecki Folwark Wenus Suszki Gwiazdeczka (72) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
18 Dominik Jazienicki KJ W SIODLE Revansh (4) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
19 Emilia Kamińska Bpk Muzka (60) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
20 Natalia Karpiewska JKS Szafir Wrocław Reszka (22) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
21 Nikola Klenk Stowarzyszenie 4You Klub Jeździecki Wrocław Solaris (43) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
22 Dorota Kościelniak BPK Gałganek (66) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
23 Karolina Kościelniak Klub Sportowy Small Cherry Abel Tasman (56) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
24 Alicja Kozłowska Królewski Klub Jeździecki Wiktoria Gina (54) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
25 Nikola Kulikowska Bpk Inola (58) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
26 Sonia Lewandowska Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. Cyrkon (33) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
27 Bianka Łakomiec Klub Jeździecki Volta Cumbria (37) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
28 Martyna Łomzik Bez Przynależności Klubowej D O S Elegant (27) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
29 Alicja Łukasiak BPK Discovery (68) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
30 Anna Milewska Bpk Midas (61) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
31 Weronika Morawska Bpk Legolas (62) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
32 Natalia Nabiałczyk Klub Jeździecki Volta Olimpic Lady (38) Przyjete 8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-04-14
9 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
33 Julia Pańczyk Bpk Muzka (60) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
34 Joanna Pawlak Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław Dorryt (50) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
35 Anita Pawłowska BPK Emir (64) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
36 Alicja Piotrowska SK Dębno Grace o’Fairy (3) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
37 Dominika Rękas Bpk Blackie (47) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
38 Ilona Różalska Klub Jeździecki Volta Junak (65) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
39 Izabella Rubiś Stowarzyszenie 4You Klub Jeździecki Wrocław Deniro (44) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
40 Julia Sikorska Bpk Heroina Ponysport (59) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
41 Martyna Sinica KJ Folwark Wenus Suszki Goldi locks (73) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
42 Aleksandra Skąpska Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. Celadine (39) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-04-14
7 - P1, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-04-14
43 Anya St. Georg Bpk Inola (58) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
44 Maja Sukiennik Bez Przynależności Klubowej D O S Genaro (34) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-04-14
7 - P1, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-04-14
45 Wiktoria Synowiec Bpk Legolas (62) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
46 Wiktoria Szebysty Klub Jeździecki Volta Sweet Star (35) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
47 Julia Szmuc Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach Ice Coffe (16) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
48 Michalina Szmuc Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach Citizen (15) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-04-14
49 Julia Szut Klub Jeździecki Picador Cezane (25) Przyjete 8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-04-14
9 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
50 Hanna Szymańska Stowarzyszenie Sportowe Vidavia Torggia Camparia M (6) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
51 Anna Twaróg Klub Jeździecki Volta Bazalt (75) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
52 Zofia Wieruszewska JKS Szafir Wrocław Lotus star (21) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
53 Zuzanna Wiewióra Bpk Modeo (57) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
54 Emilia Wiśniewska BPK Bad Boy (20) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
55 Izabela Wojdyła Ludowy Klub Jeździecki Platan Wrocław Armani (70) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
56 Izabela Wojdyła Ludowy Klub Jeździecki Platan Wrocław Harnaś (69) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
57 Oliwia Wolak Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław Pirella (51) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-04-14
58 Klaudia Wołyńska Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław Pirella (51) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-04-14
59 Natalia Zielant Klub Jeździecki Volta Miss-Loxgraffina (41) Odrzucone 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
1. Gabriela Basz
SRJ Galopuj z nami
Dargana (45)
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
2. Sara Bętkowska
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
Niki (53)
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
3. Beata Biczysko
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Dustin (49)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
4. Eryk Bielawski
Bpk
Midas (61)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
5. Agnieszka Bienert
BPK
Eturia (32)
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
6. Agnieszka Bienert
BPK
Morepark Ad Alta (31)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
7. Karolina Charko
BPK
Maja (28)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
8. Maja Chruszcz
Klub Jeździecki Volta
Wissa (76)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
9. Kamila Cygan
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Jedwabny Pył (52)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-04-14
10. Magdalena Drewnik
Klub Jeździecki Volta
Panama (40)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
11. Matylda Dubiniak
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Friarstown Micheal (79)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
12. Michał Dubiniak
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Nutka Ewita (78)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
13. Magdalena Filiks
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Pataszon (42)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
14. Małgorzata Flis
Stowarzyszenie Klub Sportowy Arkadia
Wito (1)
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-04-14
7 - P1, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-04-14
15. Tomasz Gałczyński
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Ekwador S (48)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
16. Katarzyna Gwóźdź
Bpk
Warga (46)
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
17. Bruno Haniszewski
Klub JeŹdziecki Folwark Wenus Suszki
Gwiazdeczka (72)
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
18. Dominik Jazienicki
KJ W SIODLE
Revansh (4)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
19. Emilia Kamińska
Bpk
Muzka (60)
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
20. Natalia Karpiewska
JKS Szafir Wrocław
Reszka (22)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
21. Nikola Klenk
Stowarzyszenie 4You Klub Jeździecki Wrocław
Solaris (43)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
22. Dorota Kościelniak
BPK
Gałganek (66)
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
23. Karolina Kościelniak
Klub Sportowy Small Cherry
Abel Tasman (56)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
24. Alicja Kozłowska
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
Gina (54)
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
25. Nikola Kulikowska
Bpk
Inola (58)
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
26. Sonia Lewandowska
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
Cyrkon (33)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
27. Bianka Łakomiec
Klub Jeździecki Volta
Cumbria (37)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
28. Martyna Łomzik
Bez Przynależności Klubowej D O S
Elegant (27)
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
29. Alicja Łukasiak
BPK
Discovery (68)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
30. Anna Milewska
Bpk
Midas (61)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
31. Weronika Morawska
Bpk
Legolas (62)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
32. Natalia Nabiałczyk
Klub Jeździecki Volta
Olimpic Lady (38)
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-04-14
9 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
33. Julia Pańczyk
Bpk
Muzka (60)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
34. Joanna Pawlak
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Dorryt (50)
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
35. Anita Pawłowska
BPK
Emir (64)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
36. Alicja Piotrowska
SK Dębno
Grace o’Fairy (3)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
37. Dominika Rękas
Bpk
Blackie (47)
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
38. Ilona Różalska
Klub Jeździecki Volta
Junak (65)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
39. Izabella Rubiś
Stowarzyszenie 4You Klub Jeździecki Wrocław
Deniro (44)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
40. Julia Sikorska
Bpk
Heroina Ponysport (59)
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
41. Martyna Sinica
KJ Folwark Wenus Suszki
Goldi locks (73)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
42. Aleksandra Skąpska
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
Celadine (39)
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-04-14
7 - P1, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-04-14
43. Anya St. Georg
Bpk
Inola (58)
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
44. Maja Sukiennik
Bez Przynależności Klubowej D O S
Genaro (34)
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-04-14
7 - P1, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-04-14
45. Wiktoria Synowiec
Bpk
Legolas (62)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
46. Wiktoria Szebysty
Klub Jeździecki Volta
Sweet Star (35)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
47. Julia Szmuc
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Ice Coffe (16)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
48. Michalina Szmuc
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Citizen (15)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-04-14
49. Julia Szut
Klub Jeździecki Picador
Cezane (25)
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-04-14
9 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
50. Hanna Szymańska
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
Torggia Camparia M (6)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
51. Anna Twaróg
Klub Jeździecki Volta
Bazalt (75)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
52. Zofia Wieruszewska
JKS Szafir Wrocław
Lotus star (21)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
53. Zuzanna Wiewióra
Bpk
Modeo (57)
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
54. Emilia Wiśniewska
BPK
Bad Boy (20)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
55. Izabela Wojdyła
Ludowy Klub Jeździecki Platan Wrocław
Armani (70)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
56. Izabela Wojdyła
Ludowy Klub Jeździecki Platan Wrocław
Harnaś (69)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
57. Oliwia Wolak
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Pirella (51)
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-04-14
58. Klaudia Wołyńska
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Pirella (51)
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-04-14
59. Natalia Zielant
Klub Jeździecki Volta
Miss-Loxgraffina (41)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-14

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl