Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

HZRiT - B KJK Romico Pełen ekran
2018-04-14 - 2018-04-15
Komunikaty organizatora
1. Z uwagi na małą ilość zgłoszeń i brak zgłoszeń do niektórych kategorii jesteśmy zmuszenie przenieść Finał RWT na termin 05 – 06.05.2018, a w terminie 14 – 15.04 zostaną rozegrane ZRiT. W związku z powyższym pula nagród zostanie przeniesiona na zawody majowe.
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Aleksandra Adamska BPK Boeckmann’s Looping (33) Przyjete 11A - LL 90, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
2 Zuzanna Bernaś Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu Balando (64) Przyjete 4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2018-04-14
3 Barbara Bober PLKJ Plessówka Dekada (39) Przyjete 1 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” , 2018-04-14
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1, 2018-04-14
4 Katarzyna Bober Bez Przynależności Klubowej S L A Sonet G-T (52) Przyjete 3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
5 Patrycja Bujak Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Imperia (75) Przyjete 2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1, 2018-04-14
3A - LL 90, Towarzyski - Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
6 Marek Drzyżdżyk Bez Przynależności Klubowej M A L Elbra (74) Przyjete 11A - LL 90, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny(Art. 6. Reg.), 2018-04-15
7 Monika Duda Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Embassy Bassy (22) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2018-04-14
6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-04-14
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
8 Maria Dzida Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Duńczyk (24) Przyjete 3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny(Art. 6. Reg.), 2018-04-15
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny(Art. 6. Reg.), 2018-04-15
9 Julia Fejdych Klub Jazdy Konnej Romico Seul "M" (80) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2018-04-14
6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-04-14
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
10 Magdalena Ferdyn Klub Jeździecki Zbrosławice Ilario Di Bua (8) Odrzucone 3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
11B - LL 90, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
11 Iwona Ficek PLKJ Plessówka Don Hetman (38) Przyjete 2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1, 2018-04-14
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1, 2018-04-14
12 Klaudia Fiołek Bez Przynależności Klubowej S L A Gold Marke (35) Przyjete 2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1, 2018-04-14
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1, 2018-04-14
3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
11B - LL 90, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
13 Emilia Frankowska Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu Plejada (68) Przyjete 3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
14 Hanna Gocyk Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Klara (27) Przyjete 10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
15 Martyna Grobelny BPK Frida (62) Przyjete 9 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
9 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
16 Maria Jaszczurowska BPK Bonanza (50) Przyjete 9 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
17 Diana Jurczyk Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Horpyna II (73) Przyjete 3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
18 Weronika Kachel Klub Jazdy Konnej Romico Korgan (12) Przyjete 3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
11B - LL 90, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
11B - LL 90, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
19 Zuzanna Kamińska Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka Hipis (29) Przyjete 2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1, 2018-04-14
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1, 2018-04-14
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
20 Michaela Karpisz Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Briance (9) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-04-14
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018--04-14
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
16 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
21 Aleksandra Kawa Klub Jazdy Konnej Romico Indi (13) Przyjete 4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny(Art. 6. Reg.), 2018-04-15
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
22 Karolina Kobylec Bez Przynależności Klubowej S L A Garus (26) Przyjete 4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2018-04-14
23 Anna Kruczek Klub Jazdy Konnej Romico Naitiry (78) Przyjete 4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2018-04-14
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
24 Anna Kruczek Klub Jazdy Konnej Romico Sylvian Rk (81) Przyjete 1 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” , 2018-04-14
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1, 2018-04-14
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1, 2018-04-14
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
25 Barbara Krywult Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu Dukat (43) Przyjete 4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2018-04-14
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
26 Adrianna Krzanowska Klub Jazdy Konnej Romico Replay R (11) Przyjete 7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018--04-14
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
27 Adrianna Krzanowska Klub Jazdy Konnej Romico Replay R (11) Przyjete 16 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
28 Aleksandra Kułaga Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Nirwana (63) Przyjete 4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
29 Sandra Kuśka Bez Przynależności Klubowej S L A Dorina (66) Przyjete 3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
11B - LL 90, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
30 Kaja Langer Klub Jazdy Konnej Romico Oriana (79) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-04-14
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018--04-14
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
31 Alicja Litner Bpk Juka (48) Przyjete 9 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
32 Ewa Łukasik Bez Przynależności Klubowej S L A Burhak (44) Przyjete 3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
11B - LL 90, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
33 Ewa Łukasik Bez Przynależności Klubowej S L A Estaban (45) Przyjete 2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1, 2018-04-14
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1, 2018-04-14
3A - LL 90, Towarzyski - Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
11B - LL 90, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
34 Monika Machnik Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu Hidalgo (69) Przyjete 3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
35 Eliza Masny Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Cherokee (10) Przyjete 3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
36 Roksana Musiolik Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka Misshoe Van De Landhorst (41) Przyjete 1 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” , 2018-04-14
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1, 2018-04-14
37 Joanna Nowak BPK Bonanza (51) Przyjete 9 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
38 Karolina Pala Bez Przynależności Klubowej S L A Romica R (3) Przyjete 3A - LL 90, Towarzyski - Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
3A - LL 90, Towarzyski - Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
11B - LL 90, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny(Art. 6. Reg.), 2018-04-15
39 Anna Pęciak Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks Ledanaja II "W" (16) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-04-14
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018--04-14
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
16 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
40 Anna Pęciak Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks Malibu (23) Przyjete 3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
41 Monika Piech Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka Hetman (70) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2018-04-14
6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-04-14
42 Aleksandra Ryt Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Paloma (25) Odrzucone 5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2018-04-14
6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-04-14
43 Anna Standura Plkj Plessówka Rumianek (40) Przyjete Konkurs Specjalny My Little Pony dla dzieci do lat 9 na kucach, 2018-04-14
1 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” , 2018-04-14
44 Zofia Standura PLKJ Plessówka KORSYKA (37) Odrzucone 1 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” , 2018-04-14
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1, 2018-04-14
45 Dalia Syrokosz Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Julissi (36) Odrzucone 2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1, 2018-04-14
3A - LL 90, Towarzyski - Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
3A - LL 90, Towarzyski - Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
11A - LL 90, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
46 Eliza Szczepan BPK Juka (49) Przyjete 9 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
47 Michalina Sztuka Klub Jazdy Konnej Solka Romeo (5) Przyjete 3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
11B - LL 90, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
11B - LL 90, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
48 Mikołaj Szulakowski Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Ramirado 0002 (46) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-04-14
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018--04-14
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
49 Julia Szydłowska Klub Jazdy Konnej Romico Varadero "R" (15) Przyjete 3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny(Art. 6. Reg.), 2018-04-15
50 Michalina Toborek BPK Borówka (34) Przyjete 2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1, 2018-04-14
3A - LL 90, Towarzyski - Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
3A - LL 90, Towarzyski - Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
11A - LL 90, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
51 Marzena Tylka Klub Jeździecki Facimiech Daarisie (18) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-04-14
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018--04-14
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
52 Natalia Walaszek Bez Przynależności Klubowej S L A Chanel (65) Przyjete 3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
11B - LL 90, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
53 Krzysztof Widzyk Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka Kenzo (28) Przyjete 7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018--04-14
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
54 Emilia Wiśniewska Bez Przynależności Klubowej S L A Emet (67) Przyjete 3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
55 Magdalena Wojda JKS Czanki Milagross (53) Przyjete 2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1, 2018-04-14
3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
11B - LL 90, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
56 Agnieszka Żokowska Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice B-Libia (72) Przyjete 13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny(Art. 6. Reg.), 2018-04-15
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny(Art. 6. Reg.), 2018-04-15
1. Aleksandra Adamska
BPK
Boeckmann’s Looping (33)
11A - LL 90, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
2. Zuzanna Bernaś
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Balando (64)
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2018-04-14
3. Barbara Bober
PLKJ Plessówka
Dekada (39)
1 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” , 2018-04-14
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1, 2018-04-14
4. Katarzyna Bober
Bez Przynależności Klubowej S L A
Sonet G-T (52)
3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
5. Patrycja Bujak
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Imperia (75)
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1, 2018-04-14
3A - LL 90, Towarzyski - Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
6. Marek Drzyżdżyk
Bez Przynależności Klubowej M A L
Elbra (74)
11A - LL 90, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny(Art. 6. Reg.), 2018-04-15
7. Monika Duda
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Embassy Bassy (22)
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2018-04-14
6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-04-14
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
8. Maria Dzida
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Duńczyk (24)
3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny(Art. 6. Reg.), 2018-04-15
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny(Art. 6. Reg.), 2018-04-15
9. Julia Fejdych
Klub Jazdy Konnej Romico
Seul "M" (80)
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2018-04-14
6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-04-14
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
10. Magdalena Ferdyn
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ilario Di Bua (8)
3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
11B - LL 90, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
11. Iwona Ficek
PLKJ Plessówka
Don Hetman (38)
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1, 2018-04-14
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1, 2018-04-14
12. Klaudia Fiołek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gold Marke (35)
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1, 2018-04-14
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1, 2018-04-14
3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
11B - LL 90, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
13. Emilia Frankowska
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Plejada (68)
3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
14. Hanna Gocyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Klara (27)
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
15. Martyna Grobelny
BPK
Frida (62)
9 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
9 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
16. Maria Jaszczurowska
BPK
Bonanza (50)
9 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
17. Diana Jurczyk
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Horpyna II (73)
3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
18. Weronika Kachel
Klub Jazdy Konnej Romico
Korgan (12)
3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
11B - LL 90, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
11B - LL 90, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
19. Zuzanna Kamińska
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Hipis (29)
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1, 2018-04-14
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1, 2018-04-14
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
20. Michaela Karpisz
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Briance (9)
6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-04-14
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018--04-14
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
16 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
21. Aleksandra Kawa
Klub Jazdy Konnej Romico
Indi (13)
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny(Art. 6. Reg.), 2018-04-15
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
22. Karolina Kobylec
Bez Przynależności Klubowej S L A
Garus (26)
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2018-04-14
23. Anna Kruczek
Klub Jazdy Konnej Romico
Naitiry (78)
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2018-04-14
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
24. Anna Kruczek
Klub Jazdy Konnej Romico
Sylvian Rk (81)
1 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” , 2018-04-14
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1, 2018-04-14
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1, 2018-04-14
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
25. Barbara Krywult
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Dukat (43)
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2018-04-14
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
26. Adrianna Krzanowska
Klub Jazdy Konnej Romico
Replay R (11)
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018--04-14
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
27. Adrianna Krzanowska
Klub Jazdy Konnej Romico
Replay R (11)
16 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
28. Aleksandra Kułaga
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Nirwana (63)
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
29. Sandra Kuśka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dorina (66)
3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
11B - LL 90, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
30. Kaja Langer
Klub Jazdy Konnej Romico
Oriana (79)
6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-04-14
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018--04-14
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
31. Alicja Litner
Bpk
Juka (48)
9 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
32. Ewa Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Burhak (44)
3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
11B - LL 90, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
33. Ewa Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Estaban (45)
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1, 2018-04-14
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1, 2018-04-14
3A - LL 90, Towarzyski - Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
11B - LL 90, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
34. Monika Machnik
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Hidalgo (69)
3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
35. Eliza Masny
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cherokee (10)
3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
36. Roksana Musiolik
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Misshoe Van De Landhorst (41)
1 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” , 2018-04-14
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1, 2018-04-14
37. Joanna Nowak
BPK
Bonanza (51)
9 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
38. Karolina Pala
Bez Przynależności Klubowej S L A
Romica R (3)
3A - LL 90, Towarzyski - Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
3A - LL 90, Towarzyski - Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
11B - LL 90, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny(Art. 6. Reg.), 2018-04-15
39. Anna Pęciak
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
Ledanaja II "W" (16)
6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-04-14
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018--04-14
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
16 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
40. Anna Pęciak
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
Malibu (23)
3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
41. Monika Piech
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Hetman (70)
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2018-04-14
6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-04-14
42. Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Paloma (25)
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 274.5.3), 2018-04-14
6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-04-14
43. Anna Standura
Plkj Plessówka
Rumianek (40)
Konkurs Specjalny My Little Pony dla dzieci do lat 9 na kucach, 2018-04-14
1 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” , 2018-04-14
44. Zofia Standura
PLKJ Plessówka
KORSYKA (37)
1 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” , 2018-04-14
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1, 2018-04-14
45. Dalia Syrokosz
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Julissi (36)
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1, 2018-04-14
3A - LL 90, Towarzyski - Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
3A - LL 90, Towarzyski - Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
11A - LL 90, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
46. Eliza Szczepan
BPK
Juka (49)
9 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
47. Michalina Sztuka
Klub Jazdy Konnej Solka
Romeo (5)
3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
11B - LL 90, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
11B - LL 90, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
48. Mikołaj Szulakowski
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Ramirado 0002 (46)
6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-04-14
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018--04-14
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
49. Julia Szydłowska
Klub Jazdy Konnej Romico
Varadero "R" (15)
3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny(Art. 6. Reg.), 2018-04-15
50. Michalina Toborek
BPK
Borówka (34)
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1, 2018-04-14
3A - LL 90, Towarzyski - Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
3A - LL 90, Towarzyski - Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
11A - LL 90, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
51. Marzena Tylka
Klub Jeździecki Facimiech
Daarisie (18)
6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-04-14
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018--04-14
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
52. Natalia Walaszek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Chanel (65)
3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
11B - LL 90, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
53. Krzysztof Widzyk
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Kenzo (28)
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018--04-14
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
54. Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (67)
3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-04-14
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
55. Magdalena Wojda
JKS Czanki
Milagross (53)
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1, 2018-04-14
3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
11B - LL 90, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-15
56. Agnieszka Żokowska
Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice
B-Libia (72)
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny(Art. 6. Reg.), 2018-04-15
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny(Art. 6. Reg.), 2018-04-15

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl