Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Finał RWC + ZRiT - B Pełen ekran
2018-05-05 - 2018-05-06
Liczba przyjętych koni: 100
Liczba przyjętych zawodników: 87
Komunikaty organizatora
1. Godziny konkursów mogą ulec zmianie +/- 15 min
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Matylda Badura
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Isabella (130) Przyjete 9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
10 - 70/80 cm, Finał RWC rundy KIDS, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
2 Helena Bartusek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ksena (45) Przyjete 1 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” , 2018-05-05
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
3 Klaudia Bażan
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Lusi (128) Przyjete 12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
14 - P1, Finał RWC rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
4 Katarzyna Bober
Bez Przynależności Klubowej S L A
Sonet G-T (90) Przyjete 4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-05-05
5 - P, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY OPEN, Dwufazowy(art. 274.5.3), 2018-05-05
5 Agata Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cabora (32) Przyjete 4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-05-05
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-05-05
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-06
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-06
6 Aleksandra Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ksena (31) Przyjete Specjalny - My Little Pony, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-05
Specjalny - My Little Pony, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-05
Konkurs Specjalny Pony - My Little Pony, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
7 Marta Borowska
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Wprawka (12) Przyjete 3B - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-05-05
11B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
8 Maja Bromboszcz
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Madam " W " (94) Przyjete 5 - P, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY OPEN, Dwufazowy(art. 274.5.3), 2018-05-05
6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
9 Agnieszka Ciurzyńska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Czakram (125) Przyjete 5 - P, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY OPEN, Dwufazowy(art. 274.5.3), 2018-05-05
7 - N1, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY PROFI, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-05
14 - P1, Finał RWC rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
10 Agnieszka Ciurzyńska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Lala (124) Przyjete 5 - P, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY OPEN, Dwufazowy(art. 274.5.3), 2018-05-05
14 - P1, Finał RWC rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
11 Marek Drzyżdżyk
Bez Przynależności Klubowej M A L
Elbra (91) Przyjete 11A - LL 90 Finał RWC rundy AMATOR, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
12 Monika Duda
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Embassy Bassy (101) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
7 - N1, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY PROFI, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-05
14 - P1, Finał RWC rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
13 Maria Dzida
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Duńczyk (29) Przyjete 3B - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-05-05
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
14 Magdalena Ferdyn
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cantanis (127) Przyjete 7 - N1, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY PROFI, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-05
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-05
16 - C, Finał RWC rundy PROFI, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
15 Magdalena Ferdyn
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Ilario Di Bua (23) Przyjete 2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1 ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY KIDS , 2018-05-05
3B - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
11B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
11B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
16 Iwona Ficek
PLKJ Plessówka
Don Hetman (71) Przyjete 2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1 ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY KIDS , 2018-05-05
3A - LL 90, Towarzyski - ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY AMATOR, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
17 Klaudia Fiołek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gold Marke (24) Przyjete 2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1 ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY KIDS , 2018-05-05
3A - LL 90, Towarzyski - ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY AMATOR, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
3B - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
10 - 70/80 cm, Finał RWC rundy KIDS, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
11B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
11B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
18 Roxana Gajdzik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Gadia (103) Przyjete 5 - P, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY OPEN, Dwufazowy(art. 274.5.3), 2018-05-05
6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
19 Masza Galocz
Klub Jazdy Konnej Romico
Jessi (36) Przyjete 2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1 ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY KIDS , 2018-05-05
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1 ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY KIDS , 2018-05-05
3A - LL 90, Towarzyski - ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY AMATOR, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
10 - 70/80 cm, Finał RWC rundy KIDS, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
10 - 70/80 cm, Finał RWC rundy KIDS, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
11A - LL 90 Finał RWC rundy AMATOR, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
20 Masza Galocz
Bpk
Jessi (126) Odrzucone 3B - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
3B - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
10 - 70/80 cm, Finał RWC rundy KIDS, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
11A - LL 90 Finał RWC rundy AMATOR, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
21 Hanna Gocyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Klara (52) Przyjete 2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1 ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY KIDS , 2018-05-05
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1 ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY KIDS , 2018-05-05
10 - 70/80 cm, Finał RWC rundy KIDS, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
10 - 70/80 cm, Finał RWC rundy KIDS, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
22 Maciej Handzlik
Bpk
Pigment (107) Przyjete 1 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” , 2018-05-05
1 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” , 2018-05-05
23 Natasza Jakubiec
Bpk
Lotka (116) Przyjete 1 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” , 2018-05-05
1 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” , 2018-05-05
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1 ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY KIDS , 2018-05-05
24 Nikola Jakubiec
Bpk
Lady (117) Przyjete 1 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” , 2018-05-05
1 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” , 2018-05-05
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1 ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY KIDS , 2018-05-05
25 Oliwia Jakubowska
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Enrico Pony Sport (66) Przyjete 2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1 ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY KIDS , 2018-05-05
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1 ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY KIDS , 2018-05-05
10 - 70/80 cm, Finał RWC rundy KIDS, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
10 - 70/80 cm, Finał RWC rundy KIDS, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
26 Dawid Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Apollo (78) Przyjete 4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-05-05
5 - P, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY OPEN, Dwufazowy(art. 274.5.3), 2018-05-05
14 - P1, Finał RWC rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
27 Dawid Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Gorgosz (77) Przyjete 3A - LL 90, Towarzyski - ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY AMATOR, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
11A - LL 90 Finał RWC rundy AMATOR, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
28 Dawid Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Quinda-Quando (76) Przyjete 5 - P, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY OPEN, Dwufazowy(art. 274.5.3), 2018-05-05
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
29 Natalia Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Conflikt (108) Przyjete 5 - P, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY OPEN, Dwufazowy(art. 274.5.3), 2018-05-05
30 Sonia Janus
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Bingo (105) Przyjete 4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-05-05
5 - P, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY OPEN, Dwufazowy(art. 274.5.3), 2018-05-05
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
14 - P1, Finał RWC rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
31 Sonia Janus
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sciara Hs (106) Przyjete 5 - P, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY OPEN, Dwufazowy(art. 274.5.3), 2018-05-05
6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
14 - P1, Finał RWC rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
32 Weronika Kachel
Klub Jazdy Konnej Romico
Korgan (39) Przyjete 3A - LL 90, Towarzyski - ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY AMATOR, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
3B - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
11A - LL 90 Finał RWC rundy AMATOR, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
11B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
33 Zuzanna Kaczmarzyk
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Dafne (81) Przyjete 4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-05-05
5 - P, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY OPEN, Dwufazowy(art. 274.5.3), 2018-05-05
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
14 - P1, Finał RWC rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
34 Zuzanna Kaczmarzyk
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ritus (82) Przyjete 4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-05-05
5 - P, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY OPEN, Dwufazowy(art. 274.5.3), 2018-05-05
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
14 - P1, Finał RWC rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
35 Zuzanna Kamińska
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Hipis (47) Przyjete 2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1 ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY KIDS , 2018-05-05
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1 ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY KIDS , 2018-05-05
10 - 70/80 cm, Finał RWC rundy KIDS, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
36 Michaela Karpisz
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Briance (14) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
7 - N1, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY PROFI, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-05
16 - C, Finał RWC rundy PROFI, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
37 Aleksandra Kawa
Klub Jazdy Konnej Romico
Indi (40) Przyjete 12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
38 Karolina Kobylec
Bez Przynależności Klubowej S L A
Garus (110) Przyjete 5 - P, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY OPEN, Dwufazowy(art. 274.5.3), 2018-05-05
6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
39 Klaudia Koj
Bez Przynależności Klubowej S L A
Estela (16) Przyjete 3B - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
3B - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
11B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
40 Amanda Kolińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (4) Przyjete 4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-05-05
5 - P, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY OPEN, Dwufazowy(art. 274.5.3), 2018-05-05
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
14 - P1, Finał RWC rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
41 Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Grom (89) Przyjete 5 - P, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY OPEN, Dwufazowy(art. 274.5.3), 2018-05-05
6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
42 Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Grys (132) Przyjete 11B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
11B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
43 Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lordon (88) Przyjete 5 - P, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY OPEN, Dwufazowy(art. 274.5.3), 2018-05-05
6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
14 - P1, Finał RWC rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
44 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Imiro VDH (119) Przyjete 4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-05-05
5 - P, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY OPEN, Dwufazowy(art. 274.5.3), 2018-05-05
14 - P1, Finał RWC rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
45 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
L-Quick Jump (122) Przyjete 3B - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-05-05
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
46 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Nevil (121) Przyjete 3B - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
3B - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
11B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
11B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
47 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Q 7 (120) Przyjete 5 - P, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY OPEN, Dwufazowy(art. 274.5.3), 2018-05-05
6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
14 - P1, Finał RWC rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
48 Laura Kóska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lord Eduard (68) Przyjete 1 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” , 2018-05-05
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1 ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY KIDS , 2018-05-05
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1 ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY KIDS , 2018-05-05
10 - 70/80 cm, Finał RWC rundy KIDS, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
10 - 70/80 cm, Finał RWC rundy KIDS, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
49 Anna Kruczek
Klub Jazdy Konnej Romico
Naitiry (41) Przyjete 4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-05-05
5 - P, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY OPEN, Dwufazowy(art. 274.5.3), 2018-05-05
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
14 - P1, Finał RWC rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
50 Barbara Krywult
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
DUKAT (104) Przyjete 4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-05-05
5 - P, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY OPEN, Dwufazowy(art. 274.5.3), 2018-05-05
14 - P1, Finał RWC rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
51 Adrianna Krzanowska
Klub Jazdy Konnej Romico
Replay R (44) Przyjete 7 - N1, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY PROFI, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-05
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-05
16 - C, Finał RWC rundy PROFI, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
52 Adrianna Krzanowska
Klub Jazdy Konnej Romico
Zantino-V (43) Przyjete 3A - LL 90, Towarzyski - ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY AMATOR, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
3A - LL 90, Towarzyski - ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY AMATOR, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
11A - LL 90 Finał RWC rundy AMATOR, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
11A - LL 90 Finał RWC rundy AMATOR, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
12A - L, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
53 Natalia Kubik
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Jackonder (80) Przyjete 3A - LL 90, Towarzyski - ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY AMATOR, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
3A - LL 90, Towarzyski - ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY AMATOR, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
4A - L, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-05-05
11A - LL 90 Finał RWC rundy AMATOR, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
11A - LL 90 Finał RWC rundy AMATOR, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
54 Aleksandra Kułaga
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Nirwana (123) Przyjete 4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-05-05
5 - P, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY OPEN, Dwufazowy(art. 274.5.3), 2018-05-05
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
55 Anna Laszczak
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Contessa (102) Przyjete 12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
56 Anna Lazar
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Isabella (130) Przyjete 1 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” , 2018-05-05
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1 ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY KIDS , 2018-05-05
57 Anna Lazar
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Waczafa (109) Przyjete 3B - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
3B - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
11B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
11B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
58 Amelia Lodek
Klub Jazdy Konnej Solka
Orina (28) Przyjete 1 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” , 2018-05-05
1 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” , 2018-05-05
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
59 Jakub Lubszczyk
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Duchin (129) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
7 - N1, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY PROFI, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-05
60 Zuzanna Marugi
BPK
Metro (112) Przyjete 1 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” , 2018-05-05
1 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” , 2018-05-05
61 Eliza Masny
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cherokee (15) Przyjete 4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-05-05
5 - P, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY OPEN, Dwufazowy(art. 274.5.3), 2018-05-05
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
14 - P1, Finał RWC rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
62 Angelika Michalik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cicha Toń I (79) Przyjete 3A - LL 90, Towarzyski - ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY AMATOR, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
3A - LL 90, Towarzyski - ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY AMATOR, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
11A - LL 90 Finał RWC rundy AMATOR, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
11A - LL 90 Finał RWC rundy AMATOR, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
63 Gabriela Mika
Bpk
Pumar (115) Przyjete 10 - 70/80 cm, Finał RWC rundy KIDS, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
11A - LL 90 Finał RWC rundy AMATOR, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
64 Zuzanna Muc
BPK
Abidżan (13) Przyjete 4A - L, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-05-05
12A - L, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
12A - L, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
65 Roksana Musiolik
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Misshoe Van De Landhorst (74) Przyjete 1 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” , 2018-05-05
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1 ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY KIDS , 2018-05-05
66 Emilia Nowak
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Aloa (100) Przyjete 2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1 ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY KIDS , 2018-05-05
3A - LL 90, Towarzyski - ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY AMATOR, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
3A - LL 90, Towarzyski - ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY AMATOR, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
10 - 70/80 cm, Finał RWC rundy KIDS, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
11A - LL 90 Finał RWC rundy AMATOR, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
11A - LL 90 Finał RWC rundy AMATOR, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
67 Marcin Olszowski
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Orion (93) Przyjete 4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-05-05
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-05-05
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
68 Julia Orszulak
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sumak (118) Przyjete 5 - P, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY OPEN, Dwufazowy(art. 274.5.3), 2018-05-05
6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
14 - P1, Finał RWC rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
69 Karolina Pala
Politechnika Śląska w Gliwicach
ROMICA R (8) Przyjete 3A - LL 90, Towarzyski - ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY AMATOR, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-05-05
11A - LL 90 Finał RWC rundy AMATOR, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-06
70 Oliwia Pasternak
Bpk
Atrakcyjna Olimpia (86) Przyjete 1 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” , 2018-05-05
1 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” , 2018-05-05
71 Anna Pęciak
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
Ledanaja II "W" (17) Przyjete 7 - N1, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY PROFI, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-05
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-05
16 - C, Finał RWC rundy PROFI, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
72 Magdalena Pękała
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Ekstaza (111) Przyjete 2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1 ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY KIDS , 2018-05-05
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1 ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY KIDS , 2018-05-05
3A - LL 90, Towarzyski - ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY AMATOR, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
73 Katarzyna Piela
JKS "Czanki" Dąbie Chrobakowe
Cziko (22) Przyjete 5 - P, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY OPEN, Dwufazowy(art. 274.5.3), 2018-05-05
6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
14 - P1, Finał RWC rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
74 Kaja Pietraszko
Klub Jazdy Konnej Romico
Olimpia (37) Przyjete 2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1 ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY KIDS , 2018-05-05
3A - LL 90, Towarzyski - ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY AMATOR, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
3B - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
10 - 70/80 cm, Finał RWC rundy KIDS, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
11B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
11B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
75 Aleksandra Pietryszyn
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Amanita (42) Przyjete 5 - P, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY OPEN, Dwufazowy(art. 274.5.3), 2018-05-05
6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
14 - P1, Finał RWC rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
76 Magdalena Piksa
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Charlotte (21) Przyjete 2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1 ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY KIDS , 2018-05-05
3B - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
3B - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
11B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
77 Magdalena Pinocy
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Lord Ii W (95) Przyjete 5 - P, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY OPEN, Dwufazowy(art. 274.5.3), 2018-05-05
6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
78 Magdalena Potysz
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Laur (92) Przyjete 14 - P1, Finał RWC rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
79 Martyna Rostek
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (11) Przyjete 2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1 ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY KIDS , 2018-05-05
3B - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
10 - 70/80 cm, Finał RWC rundy KIDS, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
11B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
80 Mirella Ruczka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Czumiz (64) Przyjete 4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-05-05
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-05-05
81 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (62) Przyjete 5 - P, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY OPEN, Dwufazowy(art. 274.5.3), 2018-05-05
6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
14 - P1, Finał RWC rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
82 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Paloma (61) Przyjete 5 - P, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY OPEN, Dwufazowy(art. 274.5.3), 2018-05-05
6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
14 - P1, Finał RWC rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
83 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Samiro (63) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
7 - N1, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY PROFI, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-05
14 - P1, Finał RWC rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
84 Wiktoria Skorupa
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Ciułala (10) Przyjete 3A - LL 90, Towarzyski - ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY AMATOR, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
85 Nina Sokalska
KJ Profit Orzesze
Cuppers Monty (131) Przyjete 2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1 ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY KIDS , 2018-05-05
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1 ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY KIDS , 2018-05-05
10 - 70/80 cm, Finał RWC rundy KIDS, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
10 - 70/80 cm, Finał RWC rundy KIDS, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
86 Stefania Sowa
Bez Przynależności Klubowej S L A
Brawada (69) Przyjete 1 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” , 2018-05-05
1 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” , 2018-05-05
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1 ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY KIDS , 2018-05-05
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
10 - 70/80 cm, Finał RWC rundy KIDS, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
10 - 70/80 cm, Finał RWC rundy KIDS, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
87 Anna Standura
Plkj Plessówka
Rumianek (73) Przyjete Specjalny - My Little Pony, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-05
1 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” , 2018-05-05
88 Zofia Standura
PLKJ Plessówka
KORSYKA (70) Przyjete 2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1 ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY KIDS , 2018-05-05
3A - LL 90, Towarzyski - ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY AMATOR, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
89 Oliwia Stolarska
Katowicki Klub Jeździecki
VISTA PONYSPORT (5) Przyjete 2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1 ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY KIDS , 2018-05-05
3A - LL 90, Towarzyski - ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY AMATOR, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
3A - LL 90, Towarzyski - ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY AMATOR, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
11A - LL 90 Finał RWC rundy AMATOR, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
11A - LL 90 Finał RWC rundy AMATOR, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
90 Amelia Suwała
PLKJ Plessówka
Irys (75) Przyjete 1 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” , 2018-05-05
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1 ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY KIDS , 2018-05-05
91 Dalia Syrokosz
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Julissi (99) Przyjete 2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1 ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY KIDS , 2018-05-05
3A - LL 90, Towarzyski - ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY AMATOR, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
11A - LL 90 Finał RWC rundy AMATOR, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
92 Michalina Sztuka
Klub Jazdy Konnej Solka
Romeo (27) Przyjete 2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1 ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY KIDS , 2018-05-05
2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1 ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY KIDS , 2018-05-05
10 - 70/80 cm, Finał RWC rundy KIDS, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
93 Mikołaj Szulakowski
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Ramirado 0002 (60) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
7 - N1, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY PROFI, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-05
14 - P1, Finał RWC rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
94 Julia Szydłowska
Klub Jazdy Konnej Romico
Varadero "R" (38) Przyjete 4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-05-05
5 - P, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY OPEN, Dwufazowy(art. 274.5.3), 2018-05-05
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
95 Victoria Urbańczyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emundo (85) Przyjete 1 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” , 2018-05-05
1 - 50 cm, Towarzyski „mój pierwszy raz” , 2018-05-05
96 Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
ETER (113) Przyjete 15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
97 Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Kenia (114) Przyjete 12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
14 - P1, Finał RWC rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
98 Krzysztof Widzyk
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Kenzo (46) Przyjete 7 - N1, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY PROFI, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-05
16 - C, Finał RWC rundy PROFI, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
99 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Chaplain (7) Przyjete 5 - P, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY OPEN, Dwufazowy(art. 274.5.3), 2018-05-05
6 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
100 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Don Bijou II ZW (6) Przyjete 4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-05-05
4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-05-05
12B - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-06
101 Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Opium W (96) Przyjete 4B - L, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-05-05
5 - P, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY OPEN, Dwufazowy(art. 274.5.3), 2018-05-05
102 Joanna Woszczyna
Bpk
Rosomak (58) Przyjete 3A - LL 90, Towarzyski - ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY AMATOR, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
3A - LL 90, Towarzyski - ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY AMATOR, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
103 Joanna Woszczyna
Bpk
Volvo (56) Przyjete 3A - LL 90, Towarzyski - ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY AMATOR, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
3A - LL 90, Towarzyski - ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY AMATOR, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-05
1
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2
Klub Jeździecki Zbrosławice
3
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
4
Bez Przynależności Klubowej S L A
5
Klub Jeździecki Zbrosławice
6
Klub Jeździecki Zbrosławice
7
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
8
Jeździecki Klub Sportowy Desant
9
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
10
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
11
Bez Przynależności Klubowej M A L
12
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
13
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
14
Klub Jeździecki Zbrosławice
15
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
17
Bez Przynależności Klubowej S L A
18
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
19
Klub Jazdy Konnej Romico
21
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
25
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
26
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
27
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
28
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
29
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
30
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
31
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
32
Klub Jazdy Konnej Romico
33
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
34
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
35
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
36
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
37
Klub Jazdy Konnej Romico
38
Bez Przynależności Klubowej S L A
39
Bez Przynależności Klubowej S L A
40
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
41
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
42
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
43
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
44
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
45
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
46
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
47
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
48
Bez Przynależności Klubowej S L A
49
Klub Jazdy Konnej Romico
50
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
53
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
54
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
55
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
56
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
57
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
58
Klub Jazdy Konnej Solka
59
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
61
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
62
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
65
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
66
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
67
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
68
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
69
Politechnika Śląska w Gliwicach
71
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
72
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
73
JKS "Czanki" Dąbie Chrobakowe
74
Klub Jazdy Konnej Romico
75
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
76
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
77
Jeździecki Klub Sportowy Desant
78
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
79
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
80
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
81
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
82
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
83
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
84
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
86
Bez Przynależności Klubowej S L A
91
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
92
Klub Jazdy Konnej Solka
93
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
95
Bez Przynależności Klubowej S L A
96
Bez Przynależności Klubowej S L A
97
Bez Przynależności Klubowej S L A
98
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
99
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
101
Jeździecki Klub Sportowy Desant

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl