Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

ZRiT-A Cichoń Dressage Pełen ekran
2018-05-27 - 2018-05-27
Komunikaty organizatora
1. Szanowni Zawodnicy! Opublikowane zostały ostateczne listy startowe. Zmiany wyłącznie za zgodą sędziego głównego! Jednocześnie przypominamy o dostarczeniu brakujących dokumentów.
2. Ze względu na dużą ilość przejazdów, wszystkie dekoracje odbywać się będą po każdym z zakończonych konkursów w restauracji Appasionata. Serdecznie zapraszamy!
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Maria Adamek Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Grubianin (67) Przyjete 2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
2 Martyna Biadacz Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Milan (42) Przyjete 2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 Pola Bielska K. S. GosŁaw Jedłownik Kantor (71) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
4 Karolina Brysz Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Liberia (9) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
5 Nadia Cinal Bez Przynależności Klubowej S L A Kadr Ponysport (62) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
6 Julia Dawidowicz BPK Listopad (75) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
7 Adrianna Dowha Klub Jeździecki DERA Wega (77) Przyjete 2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
8 Barbara Drzazga Bez Przynależności Klubowej S L A Per Sempre (97) Przyjete 2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
9 Dominika Dzida Brak Płomyk (68) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
10 Magdalena Galwas Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Maniana - P (40) Odrzucone 5 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
11 Igor Gawłowski Jeździecki Klub Sportow A-Prim Julietta (39) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
4 - N-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
12 Anna Gotowiecka Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Jack Von Daniel's (72) Przyjete 2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
13 Magdalena Hasek Klub Jeździecki Zbrosławice Prezydent (64) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
4 - N-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
14 Emilia Jeziorska Bez Przynależności Klubowej S L A Lukier (19) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
4 - N-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
15 Weronika Kaczmarek Klub Jeździecki DERA Mewolta (78) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
16 Agnieszka Karaszewska Bez Przynależności Klubowej S L A Balanga (41) Przyjete 2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
17 Alicja Kistowska Klub Jeździecki Lando Pyrus (3) Przyjete 4 - N-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
18 Katarzyna Klein-Fryc Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice Bertolli Gold (76) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
MPMK p/f 6, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
19 Maja Klich Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Amaretto (33) Przyjete 5 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
20 Marta Kondziołka Kj Vena Rogoźnik Eliada (36) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
21 Anna Korek Klub Jeździecki Zbrosławice Waćpan-O (45) Przyjete 2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
22 Sylwia Kotula Bez Przynależności Klubowej S L A Lox (43) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
23 Hanna Kuc Bez Przynależności Klubowej S L A Koekoekshof Rosalyn (95) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
24 Małgorzata Kucharczyk Bez Przynależności Klubowej S L A Freaky Like Me (51) Przyjete 2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
25 Julia Kuzak Bez Przynależności Klubowej S L A Epril (30) Przyjete 2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
26 Krzysztof Lala BPK Montana (24) Odrzucone 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
27 Oliwia Lentowicz Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Baster (88) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
28 Agata Leszczyńska K. S. GosŁaw Jedłownik Kantor (71) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
29 Renata Liszka BPK Coeur De Cornet (98) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
30 Wiktoria Loska Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Dobry Duch (66) Przyjete 5 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
31 Wiktoria Loska Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Kadr Ponysport (63) Przyjete 4 - N-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
32 Katarzyna Łakomik Klub Jeździecki Golden Dream Shy Boy (5) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
33 Milena Majchrzak Katowicki Klub Jeździecki Rosa (89) Odrzucone 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
34 Aleksandra Marcińska Ludowy Klub Jeździecki Lewada Felieton GT (13) Przyjete 4 - N-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
35 Eliza Mardyło KJ Szarża El-Jad (56) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
36 Jagoda Matias Katowicki Klub Jeździecki Tamiza (22) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
37 Małgorzata Merta Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Ataman (11) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
38 Katja Miąso Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Dragon (15) Przyjete 2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
39 Małgorzata Miąso Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Mefisto (10) Przyjete 2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
40 Klaudia Molik BPK Imbir (21) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
41 Magdalena Morawska Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Deniro (86) Przyjete 5 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
42 Karolina Mysłek Bez Przynależności Klubowej S L A Happy End Laron (96) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
43 Liwia Olczyk Ludowy Klub Jeździecki Lewada Ladyfy (52) Przyjete 5 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
44 Natalia Olkuska BPK Daddy Cool 15 (82) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
45 Agata Paczyna Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice K-Figa (48) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
46 Patrycja Pieńkos Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój S-Rubin (8) Przyjete 2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
47 Kamia Pilarska BPK Ajris (81) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
48 Monika Popielewicz Bez Przynależności Klubowej S L A Fantastic 35 (12) Przyjete 2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
49 Laura Poznar Bpk Anker (26) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
50 Kamil Puliński Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Zadar (100) Przyjete 5 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
51 Weronika Sender Bpk Frykas (79) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
52 Marta Sitek Ludowy Klub Jeździecki Lewada Aplauz (16) Odrzucone 2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
53 Roxana Słomiany Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Masumi (7) Przyjete 5 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
54 Agnieszka Sobierańska JKS Equi Verso Buster (74) Przyjete 2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
55 Paulina Sowa Klub Jeździecki Amigo Morgoth (65) Przyjete 2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
56 Marta Starzec Bez Przynależności Klubowej S L A Levisionn Contanga E.W.P. (83) Przyjete 2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
57 Oliwia Stolarska Katowicki Klub Jeździecki Vista Ponysport (94) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
58 Małgorzata Szczugiel BPK (Stajnia Sandro-Hero) Enfild (50) Przyjete 2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
59 Paulina Śleziak Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Walkiria (73) Przyjete 2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
60 Jolanta Tarczyńska Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Arabika (91) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
61 Jolanta Tarczyńska Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Iga (90) Przyjete 5 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
4 - N-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
62 Michalina Toborek BPK Malibu (31) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
63 Michalina Toborek BPK Milan (32) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
64 Magdalena Tomków-Bednarska Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Quirin 9 (29) Przyjete 5 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
65 Anna Tupko Bez Przynależności Klubowej S L A Flaming (84) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
66 Aleksandra Walenta BPK Balanga (80) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
67 Katarzyna Waniczek - Dolmet Shaker (44) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
68 Maria Wiórek Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry Heliopolis (58) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
69 Magdalena Wojda JKS Czanki Milagross (59) Przyjete 2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
70 Wiktor Wojtarowicz Bez Przynależności Klubowej M A L Abandonado Cca (57) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
71 Anna Wołczew Bpk Malster-Ł (20) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
72 Anna Woźnica Towarzystwo Sportowe Kuźnia United Fado (69) Przyjete 5 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
73 Julia Wróbel Bpk Pardwa (37) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
74 Daria Wróblewska Jeździecki Klub Sportowy Czanki Rakija (53) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
75 Wojciech Wróblewski BPK Konieczny Doping (54) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
76 Agnieszka Zdunek Bez Przynależności Klubowej S L A Figo G (92) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
77 Aleksandra Żmuda Bpk Kalisto (25) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
78 Agnieszka Żokowska Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Molia L (70) Przyjete 2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
1. Maria Adamek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Grubianin (67)
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
2. Martyna Biadacz
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Milan (42)
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3. Pola Bielska
K. S. GosŁaw Jedłownik
Kantor (71)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
4. Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Liberia (9)
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
5. Nadia Cinal
Bez Przynależności Klubowej S L A
Kadr Ponysport (62)
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
6. Julia Dawidowicz
BPK
Listopad (75)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
7. Adrianna Dowha
Klub Jeździecki DERA
Wega (77)
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
8. Barbara Drzazga
Bez Przynależności Klubowej S L A
Per Sempre (97)
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
9. Dominika Dzida
Brak
Płomyk (68)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
10. Magdalena Galwas
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Maniana - P (40)
5 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
11. Igor Gawłowski
Jeździecki Klub Sportow A-Prim
Julietta (39)
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
4 - N-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
12. Anna Gotowiecka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Jack Von Daniel's (72)
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
13. Magdalena Hasek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Prezydent (64)
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
4 - N-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
14. Emilia Jeziorska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lukier (19)
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
4 - N-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
15. Weronika Kaczmarek
Klub Jeździecki DERA
Mewolta (78)
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
16. Agnieszka Karaszewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Balanga (41)
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
17. Alicja Kistowska
Klub Jeździecki Lando
Pyrus (3)
4 - N-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
18. Katarzyna Klein-Fryc
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Bertolli Gold (76)
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
MPMK p/f 6, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
19. Maja Klich
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Amaretto (33)
5 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
20. Marta Kondziołka
Kj Vena Rogoźnik
Eliada (36)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
21. Anna Korek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Waćpan-O (45)
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
22. Sylwia Kotula
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lox (43)
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
23. Hanna Kuc
Bez Przynależności Klubowej S L A
Koekoekshof Rosalyn (95)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
24. Małgorzata Kucharczyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Freaky Like Me (51)
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
25. Julia Kuzak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Epril (30)
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
26. Krzysztof Lala
BPK
Montana (24)
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
27. Oliwia Lentowicz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Baster (88)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
28. Agata Leszczyńska
K. S. GosŁaw Jedłownik
Kantor (71)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
29. Renata Liszka
BPK
Coeur De Cornet (98)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
30. Wiktoria Loska
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Dobry Duch (66)
5 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
31. Wiktoria Loska
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Kadr Ponysport (63)
4 - N-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
32. Katarzyna Łakomik
Klub Jeździecki Golden Dream
Shy Boy (5)
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
33. Milena Majchrzak
Katowicki Klub Jeździecki
Rosa (89)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
34. Aleksandra Marcińska
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
Felieton GT (13)
4 - N-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
35. Eliza Mardyło
KJ Szarża
El-Jad (56)
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
36. Jagoda Matias
Katowicki Klub Jeździecki
Tamiza (22)
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
37. Małgorzata Merta
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Ataman (11)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
38. Katja Miąso
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Dragon (15)
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
39. Małgorzata Miąso
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Mefisto (10)
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
40. Klaudia Molik
BPK
Imbir (21)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
41. Magdalena Morawska
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Deniro (86)
5 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
42. Karolina Mysłek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Happy End Laron (96)
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
43. Liwia Olczyk
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
Ladyfy (52)
5 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
44. Natalia Olkuska
BPK
Daddy Cool 15 (82)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
45. Agata Paczyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
K-Figa (48)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
46. Patrycja Pieńkos
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-Rubin (8)
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
47. Kamia Pilarska
BPK
Ajris (81)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
48. Monika Popielewicz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Fantastic 35 (12)
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
49. Laura Poznar
Bpk
Anker (26)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
50. Kamil Puliński
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Zadar (100)
5 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
51. Weronika Sender
Bpk
Frykas (79)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
52. Marta Sitek
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
Aplauz (16)
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
53. Roxana Słomiany
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Masumi (7)
5 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
54. Agnieszka Sobierańska
JKS Equi Verso
Buster (74)
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
55. Paulina Sowa
Klub Jeździecki Amigo
Morgoth (65)
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
56. Marta Starzec
Bez Przynależności Klubowej S L A
Levisionn Contanga E.W.P. (83)
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
57. Oliwia Stolarska
Katowicki Klub Jeździecki
Vista Ponysport (94)
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
58. Małgorzata Szczugiel
BPK (Stajnia Sandro-Hero)
Enfild (50)
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
59. Paulina Śleziak
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Walkiria (73)
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
60. Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Arabika (91)
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
61. Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Iga (90)
5 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
4 - N-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
62. Michalina Toborek
BPK
Malibu (31)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
63. Michalina Toborek
BPK
Milan (32)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
64. Magdalena Tomków-Bednarska
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Quirin 9 (29)
5 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
65. Anna Tupko
Bez Przynależności Klubowej S L A
Flaming (84)
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
66. Aleksandra Walenta
BPK
Balanga (80)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
67. Katarzyna Waniczek
-
Dolmet Shaker (44)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
68. Maria Wiórek
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Heliopolis (58)
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
69. Magdalena Wojda
JKS Czanki
Milagross (59)
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
70. Wiktor Wojtarowicz
Bez Przynależności Klubowej M A L
Abandonado Cca (57)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
71. Anna Wołczew
Bpk
Malster-Ł (20)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
72. Anna Woźnica
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
United Fado (69)
5 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
73. Julia Wróbel
Bpk
Pardwa (37)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
74. Daria Wróblewska
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Rakija (53)
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
75. Wojciech Wróblewski
BPK
Konieczny Doping (54)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
76. Agnieszka Zdunek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Figo G (92)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
77. Aleksandra Żmuda
Bpk
Kalisto (25)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
78. Agnieszka Żokowska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Molia L (70)
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-05-27

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl