Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

ZRiT-A Cichoń Dressage Pełen ekran
2018-07-21 - 2018-07-22
Komunikaty organizatora
1. Szanowni zawodnicy! Wprowadziliśmy drobne zmiany w jutrzejszych listach startowych w konkursach P3 i L3
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Martyna Barczyk Bez Przynależności Klubowej S L A Werbel (28) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
2 Daria Bebłot Bpk Rinus (40) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
3 Małgorzata Belicka Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry Docent (55) Przyjete 4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
5 - C-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
10 - N-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
4 Pola Bielska K. S. GosŁaw Jedłownik Kantor (63) Przyjete 7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
5 Katarzyna Bryzik BPK Harad (54) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
6 Nadia Cinal Bez Przynależności Klubowej S L A Kadr Ponysport (67) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
7 Łukasz Cywiński BPK Duchasse G (78) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
8 Julia Dawidowicz BPK Listopad (32) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
9 Adrianna Dowha Klub Jeździecki DERA Wega (12) Przyjete 8 - L-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
10 Dominika Dzida Bpk Płomyk (75) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
11 Karina Gajda Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Piacza (36) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
12 Ida Gajewska Klub Jeździecki Zbrosławice Gardenia (29) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
10 - N-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
13 Agata Gałęziowska-Kalukin Jeździeckie Towarzystwo Sportowe "Stanica" Łoskot (2) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
14 Igor Gawłowski Jeździecki Klub Sportow A-Prim Julietta (57) Przyjete 9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
15 Anna Gotowiecka Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Jack Von Daniel's (52) Przyjete 2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
8 - L-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
16 Larysa Haberstroh Klub Jeździecki Zbrosławice Claire LG (82) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
10 - N-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
17 Magdalena Hasek Klub Jeździecki Zbrosławice Prezydent (73) Przyjete 4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
10 - N-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
18 Sylwia Jachimczyk Bpk Randia (18) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
19 Weronika Kaczmarek Klub Jeździecki DERA Mewolta (13) Przyjete 8 - L-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
20 Patrycja Kamińska Bez Przynależności Klubowej S L A Lucky (8) Przyjete 7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
21 Alicja Kistowska Klub Jeździecki Lando Pyrus (1) Przyjete 4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
10 - N-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
22 Alicja Kołodziejczyk Bpk Fortuna (60) Przyjete 7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
23 Klaudia Kominek BPK Sonia (7) Przyjete 7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
24 Sylwia Kotula Bez Przynależności Klubowej S L A Lox (14) Przyjete 4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
25 Aleksandra Krywult Klub Jeździecki Golden Dream For Love 7 (43) Przyjete 5 - C-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
11 - C-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
26 Aleksandra Krywult Klub Jeździecki Golden Dream Google (44) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
11 - C-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
27 Zuzanna Krzysztofik BPK Oliwka (35) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
28 Maja Kubara BPK Listopad (39) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
29 Wiktoria Kubat Bpk Gibonas (34) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
30 Małgorzata Kucharczyk Bez Przynależności Klubowej S L A Freaky Like Me (51) Przyjete 2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
8 - L-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
31 Oliwia Lentowicz Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Baster (53) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
8 - L-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
32 Agata Leszczyńska K. S. GosŁaw Jedłownik Kantor (63) Przyjete 7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
33 Milena Majchrzak Katowicki Klub Jezdziecki Rosa (45) Przyjete 7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
34 Małgorzata Merta Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Ataman (27) Przyjete 8 - L-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
35 Katja Miąso Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Dragon (22) Przyjete 9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
36 Małgorzata Miąso Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Mefisto (26) Przyjete 9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
37 Paula Mikoda Bpk Karat (42) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
38 Klaudia Molik BPK Imbir (3) Przyjete 7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
39 Magdalena Morawska Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Deniro (21) Przyjete 11 - C-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
40 Paulina Mystek Bpk Stella B. (56) Przyjete 7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
41 Marta Niedźwiedź Bez Przynależności Klubowej S L A Maja (61) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
42 Weronika Noszczyk BPK Saram (48) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
43 Dorota Opyd KJ Facimiech Sandro Hero (38) Przyjete 6 - CC-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
12 - CC-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
44 Aleksandra Ordon Ludowy Klub Jeździecki Lewada Don Glory (81) Przyjete 6 - CC-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
12 - CC-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
45 Renata Pawełkiewicz Klub Jeździecki LAMBADA Częstochowa Metylan (25) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
10 - N-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
46 Sabina Pawełkiewicz Klub Jeździecki LAMBADA Częstochowa Karambola (24) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
47 Patrycja Pieńkos Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój S-Rubin (5) Przyjete 8 - L-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
48 Aleksandra Płucennik Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Konieczny Doping (71) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
49 Monika Popielewicz Bez Przynależności Klubowej S L A Fantastic 35 (10) Przyjete 9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
50 Kamil Puliński Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Favola di Notte (79) Przyjete 5 - C-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
11 - C-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
51 Paulina Selega Ludowy Klub Jeździecki Moszna Wiedźmin (77) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
10 - N-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
52 Weronika Sender Bpk Donovan G (41) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
53 Roxana Słomiany Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Masumi (6) Przyjete 6 - CC-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
11 - C-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
54 Aleksandra Sobik Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Rosa (68) Przyjete 2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
8 - L-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
55 Marta Starzec Bez Przynależności Klubowej S L A Levisionn Contanga E.W.P. (46) Przyjete 2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
8 - L-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
56 Izabela Strzałka Ludowy Klub Jeździecki Lewada Markiza (83) Przyjete 5 - C-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
11 - C-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
57 Małgorzata Szczugiel BPK (Stajnia Sandro-Hero) Enfild (47) Przyjete 2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
8 - L-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
58 Jolanta Tarczyńska Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Arabika (17) Przyjete 9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
10 - N-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
59 Jolanta Tarczyńska Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Iga (16) Przyjete 10 - N-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
11 - C-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
60 Sandra Trzepaczyńska Bpk Efekt (31) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
61 Dominika Trześniewska Ludowy Klub Jeździecki Moszna SYRIA M (30) Przyjete 2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
62 Roksana Walczuch Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Ataman (65) Przyjete 7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
63 Roksana Walczuch Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Dante (64) Przyjete 8 - L-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
64 Aleksandra Walenta BPK Balanga (33) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
65 Magdalena Wojda JKS Czanki Milagross (69) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
66 Magdalena Wojda JKS Czanki Ringo (70) Przyjete 2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
8 - L-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
67 Anna Wołczew Bpk Malster-Ł (74) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
68 Anna Woźnica Towarzystwo Sportowe Kuźnia United Fado (66) Przyjete 11 - C-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
69 Daria Wróblewska Jeździecki Klub Sportowy Czanki Rakija (72) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
70 Wojciech Wróblewski BPK Konieczny Doping (71) Przyjete 7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
71 Agnieszka Zdunek Bez Przynależności Klubowej S L A Figo G (80) Przyjete 7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
8 - L-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
72 Aleksandra Żmuda Bpk Kalisto (59) Przyjete 7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
73 Agnieszka Żokowska Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Molia L (62) Przyjete 8 - L-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
1. Martyna Barczyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Werbel (28)
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
2. Daria Bebłot
Bpk
Rinus (40)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
3. Małgorzata Belicka
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Docent (55)
4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
5 - C-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
10 - N-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
4. Pola Bielska
K. S. GosŁaw Jedłownik
Kantor (63)
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
5. Katarzyna Bryzik
BPK
Harad (54)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
6. Nadia Cinal
Bez Przynależności Klubowej S L A
Kadr Ponysport (67)
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
7. Łukasz Cywiński
BPK
Duchasse G (78)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
8. Julia Dawidowicz
BPK
Listopad (32)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
9. Adrianna Dowha
Klub Jeździecki DERA
Wega (12)
8 - L-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
10. Dominika Dzida
Bpk
Płomyk (75)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
11. Karina Gajda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Piacza (36)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
12. Ida Gajewska
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gardenia (29)
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
10 - N-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
13. Agata Gałęziowska-Kalukin
Jeździeckie Towarzystwo Sportowe "Stanica"
Łoskot (2)
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
14. Igor Gawłowski
Jeździecki Klub Sportow A-Prim
Julietta (57)
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
15. Anna Gotowiecka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Jack Von Daniel's (52)
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
8 - L-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
16. Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire LG (82)
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
10 - N-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
17. Magdalena Hasek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Prezydent (73)
4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
10 - N-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
18. Sylwia Jachimczyk
Bpk
Randia (18)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
19. Weronika Kaczmarek
Klub Jeździecki DERA
Mewolta (13)
8 - L-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
20. Patrycja Kamińska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lucky (8)
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
21. Alicja Kistowska
Klub Jeździecki Lando
Pyrus (1)
4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
10 - N-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
22. Alicja Kołodziejczyk
Bpk
Fortuna (60)
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
23. Klaudia Kominek
BPK
Sonia (7)
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
24. Sylwia Kotula
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lox (14)
4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
25. Aleksandra Krywult
Klub Jeździecki Golden Dream
For Love 7 (43)
5 - C-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
11 - C-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
26. Aleksandra Krywult
Klub Jeździecki Golden Dream
Google (44)
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
11 - C-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
27. Zuzanna Krzysztofik
BPK
Oliwka (35)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
28. Maja Kubara
BPK
Listopad (39)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
29. Wiktoria Kubat
Bpk
Gibonas (34)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
30. Małgorzata Kucharczyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Freaky Like Me (51)
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
8 - L-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
31. Oliwia Lentowicz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Baster (53)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
8 - L-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
32. Agata Leszczyńska
K. S. GosŁaw Jedłownik
Kantor (63)
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
33. Milena Majchrzak
Katowicki Klub Jezdziecki
Rosa (45)
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
34. Małgorzata Merta
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Ataman (27)
8 - L-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
35. Katja Miąso
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Dragon (22)
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
36. Małgorzata Miąso
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Mefisto (26)
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
37. Paula Mikoda
Bpk
Karat (42)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
38. Klaudia Molik
BPK
Imbir (3)
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
39. Magdalena Morawska
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Deniro (21)
11 - C-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
40. Paulina Mystek
Bpk
Stella B. (56)
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
41. Marta Niedźwiedź
Bez Przynależności Klubowej S L A
Maja (61)
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
42. Weronika Noszczyk
BPK
Saram (48)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
43. Dorota Opyd
KJ Facimiech
Sandro Hero (38)
6 - CC-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
12 - CC-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
44. Aleksandra Ordon
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
Don Glory (81)
6 - CC-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
12 - CC-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
45. Renata Pawełkiewicz
Klub Jeździecki LAMBADA Częstochowa
Metylan (25)
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
10 - N-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
46. Sabina Pawełkiewicz
Klub Jeździecki LAMBADA Częstochowa
Karambola (24)
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
47. Patrycja Pieńkos
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-Rubin (5)
8 - L-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
48. Aleksandra Płucennik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Konieczny Doping (71)
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
49. Monika Popielewicz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Fantastic 35 (10)
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
50. Kamil Puliński
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Favola di Notte (79)
5 - C-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
11 - C-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
51. Paulina Selega
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (77)
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
10 - N-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
52. Weronika Sender
Bpk
Donovan G (41)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
53. Roxana Słomiany
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Masumi (6)
6 - CC-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
11 - C-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
54. Aleksandra Sobik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Rosa (68)
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
8 - L-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
55. Marta Starzec
Bez Przynależności Klubowej S L A
Levisionn Contanga E.W.P. (46)
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
8 - L-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
56. Izabela Strzałka
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
Markiza (83)
5 - C-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
11 - C-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
57. Małgorzata Szczugiel
BPK (Stajnia Sandro-Hero)
Enfild (47)
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
8 - L-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
58. Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Arabika (17)
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
10 - N-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
59. Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Iga (16)
10 - N-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
11 - C-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
60. Sandra Trzepaczyńska
Bpk
Efekt (31)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
61. Dominika Trześniewska
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
SYRIA M (30)
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
62. Roksana Walczuch
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Ataman (65)
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
63. Roksana Walczuch
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Dante (64)
8 - L-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
64. Aleksandra Walenta
BPK
Balanga (33)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
65. Magdalena Wojda
JKS Czanki
Milagross (69)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
66. Magdalena Wojda
JKS Czanki
Ringo (70)
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
8 - L-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
67. Anna Wołczew
Bpk
Malster-Ł (74)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
68. Anna Woźnica
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
United Fado (66)
11 - C-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
69. Daria Wróblewska
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Rakija (72)
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-21
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
70. Wojciech Wróblewski
BPK
Konieczny Doping (71)
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
71. Agnieszka Zdunek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Figo G (80)
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
8 - L-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
72. Aleksandra Żmuda
Bpk
Kalisto (59)
7 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
73. Agnieszka Żokowska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Molia L (62)
8 - L-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22
9 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-22

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl