Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

MŚl w Damskim Siodle + ZRiT-A SK Arabka Pełen ekran
2018-06-23 - 2018-06-23
Komunikaty organizatora
1. Opublikowano wstępne listy startowe na jutrzejsze konkursy, wszelkie uwagi prosimy zgłaszać WYŁĄCZNIE mailowo na adres pomoc@equita.pl do godziny 16:00! Po tym czasie listy będą ostateczne.
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Agata Bodora Bpk Drahma (57) Przyjete 3A - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
2 Agata Bodora Bpk Medal (55) Przyjete D-4 Finał Mistrzostw Śląska w damskim siodle, 2018-06-23
3 Wiktoria Dróżdż BPK Dezire (9) Przyjete 2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
3A - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
4 Larysa Haberstroh Klub Jeździecki Zbrosławice Claire LG (49) Przyjete 5 - D-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
6 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
5 Agnieszka Helbik - Kuśnierz Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego Cebrian (22) Przyjete 1A - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
6 Agnieszka Helbik - Kuśnierz Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego Cotrosca (23) Przyjete D-4 Finał Mistrzostw Śląska w damskim siodle, 2018-06-23
7 Weronika Janoszek BPK Flamenco G (26) Przyjete 1A - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
8 Bartosz Kabaciński Bez Przynależności Klubowej S L A Alians (17) Przyjete POZIOM I, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
9 Julia Kania Bpk Panicz-0 (8) Przyjete 1A - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
10 Monika Kloska BPK Alians (16) Przyjete POZIOM III, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
11 Maria Knap Bez Przynależności Klubowej S L A Ganimedes (35) Przyjete 1B - L-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
3B - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
12 Anna Korek Klub Jeździecki Zbrosławice Mila (52) Przyjete 1A - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
13 Anna Korek Klub Jeździecki Zbrosławice Panicz-o (51) Przyjete L-1 Konkurs dla początkujących Amazonek w damskim siodle, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
14 Anna Korek Klub Jeździecki Zbrosławice Pielgrzym-o (53) Przyjete 3A - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
15 Anna Korek Klub Jeździecki Zbrosławice Waćpan-O (50) Przyjete Konkurs elegancji w damskim siodle, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
Mistrzostwa Śląska Juniorów w Ujeżdżeniu w Damskim Siodle, 2018-06-23
16 Magdalena Kost-Kaczmarczyk Bpk Medal (38) Przyjete D-4 Finał Mistrzostw Śląska w damskim siodle, 2018-06-23
17 Anastazja Kuśmierz Waćpan-O (40) Przyjete Konkurs przejazd dowolny w damskim siodle, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
18 Milena Majchrzak Katowicki Klub Jezdziecki Rosa (41) Przyjete 1A - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
19 Eliza Mardyło KJ Szarża El-Jad (19) Przyjete D-4 Finał Mistrzostw Śląska w damskim siodle, 2018-06-23
20 Eliza Mardyło KJ Szarża Enio (21) Przyjete 1A - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
21 Eliza Mardyło KJ Szarża Pielgrzym-o (20) Przyjete Konkurs elegancji w damskim siodle, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
Mistrzostwa Śląska Juniorów w Ujeżdżeniu w Damskim Siodle, 2018-06-23
22 Małgorzata Merta Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Ataman (33) Przyjete 1A - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
23 Małgorzata Miąso Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Mefisto (32) Przyjete 4 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
5 - D-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
24 Dorota Opyd KJ Facimiech Sandro Hero (12) Przyjete 10 - CC-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
25 Aneta Pacut Bez Przynależności Klubowej M A L Eltema (54) Przyjete 1A - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
26 Aneta Pacut Bez Przynależności Klubowej M A L Mila (52) Przyjete 3A - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
27 Aneta Pacut Bez Przynależności Klubowej M A L Waćpan-O (50) Przyjete Konkurs elegancji w damskim siodle, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
D-4 Finał Mistrzostw Śląska w damskim siodle, 2018-06-23
28 Anna Pająk BPK Hrabinka (36) Przyjete 1A - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
29 Magdalena Pękała Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Ekstaza (48) Przyjete 1A - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
30 Patrycja Pieńkos Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój S-Rubin (5) Przyjete 4 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
5 - D-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
31 Emilia Rupka Bpk Kaprys (10) Przyjete 1A - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
Konkurs elegancji w damskim siodle, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
Mistrzostwa Śląska Juniorów w Ujeżdżeniu w Damskim Siodle, 2018-06-23
32 Anna Rydzek Stowarzyszenie klub jeździecki Profit Norton (18) Przyjete 2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
3A - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
33 Joanna Sławska Ludowy Klub Jeździecki Lewada Daisy (27) Przyjete 4 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
5 - D-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
34 Paulina Świder Bpk El Zahra (15) Przyjete Konkurs elegancji w damskim siodle, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
Mistrzostwa Śląska Juniorów w Ujeżdżeniu w Damskim Siodle, 2018-06-23
35 Paulina Świder Bpk Enio (14) Przyjete 1A - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
36 Weronika Zienkiewicz Bpk Waćpanna (34) Przyjete 1A - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
37 Justyna Zień BPK Hrabinka (37) Przyjete 2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
38 Wojciech Zuziak Bpk Łilusia (47) Przyjete 1A - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
3A - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
39 Jan Żurek BPK Favory Santa XlII-5 (24) Przyjete 1A - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
1. Agata Bodora
Bpk
Drahma (57)
3A - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
2. Agata Bodora
Bpk
Medal (55)
D-4 Finał Mistrzostw Śląska w damskim siodle, 2018-06-23
3. Wiktoria Dróżdż
BPK
Dezire (9)
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
3A - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
4. Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire LG (49)
5 - D-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
6 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
5. Agnieszka Helbik - Kuśnierz
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
Cebrian (22)
1A - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
6. Agnieszka Helbik - Kuśnierz
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
Cotrosca (23)
D-4 Finał Mistrzostw Śląska w damskim siodle, 2018-06-23
7. Weronika Janoszek
BPK
Flamenco G (26)
1A - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
8. Bartosz Kabaciński
Bez Przynależności Klubowej S L A
Alians (17)
POZIOM I, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
9. Julia Kania
Bpk
Panicz-0 (8)
1A - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
10. Monika Kloska
BPK
Alians (16)
POZIOM III, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
11. Maria Knap
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ganimedes (35)
1B - L-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
3B - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
12. Anna Korek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mila (52)
1A - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
13. Anna Korek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Panicz-o (51)
L-1 Konkurs dla początkujących Amazonek w damskim siodle, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
14. Anna Korek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Pielgrzym-o (53)
3A - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
15. Anna Korek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Waćpan-O (50)
Konkurs elegancji w damskim siodle, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
Mistrzostwa Śląska Juniorów w Ujeżdżeniu w Damskim Siodle, 2018-06-23
16. Magdalena Kost-Kaczmarczyk
Bpk
Medal (38)
D-4 Finał Mistrzostw Śląska w damskim siodle, 2018-06-23
17. Anastazja Kuśmierz
Waćpan-O (40)
Konkurs przejazd dowolny w damskim siodle, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
18. Milena Majchrzak
Katowicki Klub Jezdziecki
Rosa (41)
1A - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
19. Eliza Mardyło
KJ Szarża
El-Jad (19)
D-4 Finał Mistrzostw Śląska w damskim siodle, 2018-06-23
20. Eliza Mardyło
KJ Szarża
Enio (21)
1A - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
21. Eliza Mardyło
KJ Szarża
Pielgrzym-o (20)
Konkurs elegancji w damskim siodle, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
Mistrzostwa Śląska Juniorów w Ujeżdżeniu w Damskim Siodle, 2018-06-23
22. Małgorzata Merta
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Ataman (33)
1A - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
23. Małgorzata Miąso
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Mefisto (32)
4 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
5 - D-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
24. Dorota Opyd
KJ Facimiech
Sandro Hero (12)
10 - CC-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
25. Aneta Pacut
Bez Przynależności Klubowej M A L
Eltema (54)
1A - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
26. Aneta Pacut
Bez Przynależności Klubowej M A L
Mila (52)
3A - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
27. Aneta Pacut
Bez Przynależności Klubowej M A L
Waćpan-O (50)
Konkurs elegancji w damskim siodle, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
D-4 Finał Mistrzostw Śląska w damskim siodle, 2018-06-23
28. Anna Pająk
BPK
Hrabinka (36)
1A - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
29. Magdalena Pękała
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Ekstaza (48)
1A - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
30. Patrycja Pieńkos
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-Rubin (5)
4 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
5 - D-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
31. Emilia Rupka
Bpk
Kaprys (10)
1A - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
Konkurs elegancji w damskim siodle, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
Mistrzostwa Śląska Juniorów w Ujeżdżeniu w Damskim Siodle, 2018-06-23
32. Anna Rydzek
Stowarzyszenie klub jeździecki Profit
Norton (18)
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
3A - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
33. Joanna Sławska
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
Daisy (27)
4 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
5 - D-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
34. Paulina Świder
Bpk
El Zahra (15)
Konkurs elegancji w damskim siodle, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
Mistrzostwa Śląska Juniorów w Ujeżdżeniu w Damskim Siodle, 2018-06-23
35. Paulina Świder
Bpk
Enio (14)
1A - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
36. Weronika Zienkiewicz
Bpk
Waćpanna (34)
1A - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
37. Justyna Zień
BPK
Hrabinka (37)
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
38. Wojciech Zuziak
Bpk
Łilusia (47)
1A - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
3A - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23
39. Jan Żurek
BPK
Favory Santa XlII-5 (24)
1A - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-06-23

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl