Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

GRAND TOUR 2018 - etap II Pełen ekran
2018-05-19 - 2018-05-19
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Anita Bogus Krs Tkkf "pegaz" Częstochowa Plejada (40) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
2 Roksana Chaber Stajnia Bastion Bambi (13) Przyjete konkurencja dla zawodników do lat 12 konkurs zwykły dla koni do 145 cm w kłębie
konkurencja dla zawodników do lat 12 konkurs zwykły dla koni do 145 cm w kłębie
3 Maja Cichoń Stajnia Don Camillo Cezar (34) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
4 Lena Czajkowska Stajnia Don Camillo Aero (41) Przyjete konkurencja dla zawodników do lat 12 konkurs zwykły dla koni do 145 cm w kłębie
konkurencja dla zawodników do lat 12 konkurs zwykły dla koni do 145 cm w kłębie
konkurencja dla zawodników do lat 12 konkurs zwykły dla koni do 145 cm w kłębie
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
5 Sonia Gajda Bpk Irokez (3) Przyjete 4 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
5 - 110, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
5 - 110, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
6 Roksana Gawron Stajnia Biały Borek Sanae (12) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
7 Paulina Gonera Stajnia Bastion Bianco (6) Przyjete 4 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
4 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
8 Paulina Gonera Stajnia Bastion Rumian (7) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
4 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
9 Zuzanna Grabowska Stajnia Pasat Luna (19) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
10 Zuzanna Grabowska Stajnia Pasat Natalia (18) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
11 Agata Hubner Klub Jeździecki Laredo Tara (36) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
12 Alicja Jagusiak Stajnia Don Camillo Pan Niko (30) Przyjete konkurencja dla zawodników do lat 12 konkurs zwykły dla koni do 145 cm w kłębie
konkurencja dla zawodników do lat 12 konkurs zwykły dla koni do 145 cm w kłębie
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
13 Zosia Karnicka Klub Rekreacyjno - Sportowy TKKF "Pegaz" Plejada (32) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
14 Weronika Klabisz Stajnia Don Camillo Notis (4) Przyjete 4 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
5 - 110, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
15 Natalia Kot Bez Przynależności Klubowej S L A Awantaż (15) Przyjete 4 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
5 - 110, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
16 Natalia Kot Bez Przynależności Klubowej S L A Dance (16) Przyjete 4 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
4 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
5 - 110, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
17 Zofia Kotas BPK Grecja (31) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
18 Gabriela Kozieł Stajnia Don Camillo Cezar (5) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
19 Maksymilian Kucharski Stajnia Biały Borek Horn (11) Przyjete konkurencja dla zawodników do lat 12 konkurs zwykły dla koni do 145 cm w kłębie
konkurencja dla zawodników do lat 12 konkurs zwykły dla koni do 145 cm w kłębie
20 Aleksandra Kwiatkowska Klub Jeździecki LAMBADA Częstochowa Greta (17) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
4 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
21 Maja Łazarska Róża Team Róża (22) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
22 Zuzanna Musialik BPK Marfia (10) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
23 Laura Podsiedlik Stajnia Biały Borek Finezja (35) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
4 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
24 Julia Polak KJ Rancho Zrębice Pasat (26) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
25 Paulina Skalik Stajnia Pasat Jaremiasz (20) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
26 Zuzanna Stempor KJ Rancho Zrębice Corsarz (28) Przyjete konkurencja dla zawodników do lat 12 konkurs zwykły dla koni do 145 cm w kłębie
konkurencja dla zawodników do lat 12 konkurs zwykły dla koni do 145 cm w kłębie
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
27 Marcel Stochel KJ Rancho Zrębice Bakszysz (27) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
4 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
4 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
28 Marysia Strogulska Klub rekreacyjno-sportowy TKKF "Pegaz" Plejada (33) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
29 Aleksandra Strzelczyk Stajnia Pasat Malta (23) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
30 Martyna Surlej Stajnia Bastion Bianco (8) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
31 Emilia Szyja Bez Przynależności Klubowej S L A Jasyr (42) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
4 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
4 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
32 Agata Szymonik Stajnia Pasat Isubr (24) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
33 Nicolas Ślęzak BPK Furlong (29) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
34 Aleksandra Walaszczyk Róża Team Róża (21) Przyjete 4 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
5 - 110, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
35 Weronika Wysmołek Stajnia Don Camillo Mag (25) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
1. Anita Bogus
Krs Tkkf "pegaz" Częstochowa
Plejada (40)
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
2. Roksana Chaber
Stajnia Bastion
Bambi (13)
konkurencja dla zawodników do lat 12 konkurs zwykły dla koni do 145 cm w kłębie
konkurencja dla zawodników do lat 12 konkurs zwykły dla koni do 145 cm w kłębie
3. Maja Cichoń
Stajnia Don Camillo
Cezar (34)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
4. Lena Czajkowska
Stajnia Don Camillo
Aero (41)
konkurencja dla zawodników do lat 12 konkurs zwykły dla koni do 145 cm w kłębie
konkurencja dla zawodników do lat 12 konkurs zwykły dla koni do 145 cm w kłębie
konkurencja dla zawodników do lat 12 konkurs zwykły dla koni do 145 cm w kłębie
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
5. Sonia Gajda
Bpk
Irokez (3)
4 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
5 - 110, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
5 - 110, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
6. Roksana Gawron
Stajnia Biały Borek
Sanae (12)
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
7. Paulina Gonera
Stajnia Bastion
Bianco (6)
4 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
4 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
8. Paulina Gonera
Stajnia Bastion
Rumian (7)
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
4 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
9. Zuzanna Grabowska
Stajnia Pasat
Luna (19)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
10. Zuzanna Grabowska
Stajnia Pasat
Natalia (18)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
11. Agata Hubner
Klub Jeździecki Laredo
Tara (36)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
12. Alicja Jagusiak
Stajnia Don Camillo
Pan Niko (30)
konkurencja dla zawodników do lat 12 konkurs zwykły dla koni do 145 cm w kłębie
konkurencja dla zawodników do lat 12 konkurs zwykły dla koni do 145 cm w kłębie
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
13. Zosia Karnicka
Klub Rekreacyjno - Sportowy TKKF "Pegaz"
Plejada (32)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
14. Weronika Klabisz
Stajnia Don Camillo
Notis (4)
4 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
5 - 110, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
15. Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Awantaż (15)
4 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
5 - 110, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
16. Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dance (16)
4 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
4 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
5 - 110, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
17. Zofia Kotas
BPK
Grecja (31)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
18. Gabriela Kozieł
Stajnia Don Camillo
Cezar (5)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
19. Maksymilian Kucharski
Stajnia Biały Borek
Horn (11)
konkurencja dla zawodników do lat 12 konkurs zwykły dla koni do 145 cm w kłębie
konkurencja dla zawodników do lat 12 konkurs zwykły dla koni do 145 cm w kłębie
20. Aleksandra Kwiatkowska
Klub Jeździecki LAMBADA Częstochowa
Greta (17)
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
4 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
21. Maja Łazarska
Róża Team
Róża (22)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
22. Zuzanna Musialik
BPK
Marfia (10)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
23. Laura Podsiedlik
Stajnia Biały Borek
Finezja (35)
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
4 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
24. Julia Polak
KJ Rancho Zrębice
Pasat (26)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
25. Paulina Skalik
Stajnia Pasat
Jaremiasz (20)
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
26. Zuzanna Stempor
KJ Rancho Zrębice
Corsarz (28)
konkurencja dla zawodników do lat 12 konkurs zwykły dla koni do 145 cm w kłębie
konkurencja dla zawodników do lat 12 konkurs zwykły dla koni do 145 cm w kłębie
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
27. Marcel Stochel
KJ Rancho Zrębice
Bakszysz (27)
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
4 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
4 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
28. Marysia Strogulska
Klub rekreacyjno-sportowy TKKF "Pegaz"
Plejada (33)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
29. Aleksandra Strzelczyk
Stajnia Pasat
Malta (23)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
30. Martyna Surlej
Stajnia Bastion
Bianco (8)
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
31. Emilia Szyja
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jasyr (42)
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
4 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
4 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
32. Agata Szymonik
Stajnia Pasat
Isubr (24)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
33. Nicolas Ślęzak
BPK
Furlong (29)
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
34. Aleksandra Walaszczyk
Róża Team
Róża (21)
4 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
5 - 110, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
35. Weronika Wysmołek
Stajnia Don Camillo
Mag (25)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-19

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl