Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

ZRiT-B Solec Bieruń Pełen ekran
2018-05-26 - 2018-05-27
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Sztafeta 8 Koń Sztafeta 8 (120) Przyjete A5 - LL, Zawody Towarzyskie, sztafeta amatorów i zawodników z licencją (art.268.3.1), 2018-05-27
2 Monika Machnik Aleksandra Tyrańska Pełnia I Chafir (114) Przyjete A5 - LL, Zawody Towarzyskie, sztafeta amatorów i zawodników z licencją (art.268.3.1), 2018-05-27
3 Kamelia Babicka Towarzystwo Sportowe Kuźnia Libia (14) Przyjete R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
R3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-05-26
R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-05-27
7 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2018-05-27
4 Kamelia Babicka Towarzystwo Sportowe Kuźnia Linda (15) Przyjete R3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-05-26
R4 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2), 2018-05-26
7 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2018-05-27
R8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
5 Zuzanna Bernaś Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu Balando (13) Przyjete R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
R3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-05-26
7 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2018-05-27
R8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
6 Dorota Bieniek Plkj Plessowka Sepia (36) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
7 Olga Bieniek Bpk Santiago (66) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
8 Barbara Bober PLKJ PLESSÓWKA Dekada (79) Przyjete A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
9 Żaneta Chowaniec BPK Zeta K (98) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
10 Katarzyna Cieplik BPK Grentina Gold (31) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
11 Natalia Długajczyk BPK Hana (46) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
12 Agata Domańska Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Herubin (35) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
R1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
R5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
13 Veronika Dubinina Klub Sportowy "Bór" Toporzysko Krain (74) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
14 Rogalska Jadwiga Dubinina Veronika Krain /Harnaś (113) Przyjete A5 - LL, Zawody Towarzyskie, sztafeta amatorów i zawodników z licencją (art.268.3.1), 2018-05-27
15 Julia Dzida Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka Genua (37) Przyjete R1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
16 Julia Dziędziel Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Hyrda (85) Przyjete R5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-05-27
17 Angelika Dzięgiel Ludowy Klub Jeździecki "solec" W Bieruniu Ramiro (76) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
18 Hanna Dżiża Harnaś (71) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
19 Iwona Ficek PLKJ PLESSÓWKA Don Hetman (88) Przyjete A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
20 Kaja Fiedorowicz JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój Hugo (87) Przyjete R5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
R5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
21 Martyna Figołuszka BPK Promyczek (23) Przyjete A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
22 Klaudia Fojcik LJKS Eldorado Świerklany Tosca (112) Przyjete R5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-05-27
R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-05-27
23 Emilia Frankowska Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu Plejada (12) Przyjete R1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-05-27
7 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2018-05-27
24 Grzegorz Gaczorek BPK Don Pedro (96) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
25 Martyna Grobelny BPK Frida (34) Przyjete A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
26 Magda Gut KS "Bór" Toporzysko Alkazar (70) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
27 Zuzanna Hatala LJKS Eldorado Świerklany Engel (57) Przyjete A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
28 Nina Hoszek Bez Przynależności Klubowej S L A Grand (50) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
29 Julia Hudek BPK Imperia (42) Przyjete A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
30 Maria Januszyk Klub Sportowy "Bór" Toporzysko Hetman (73) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
31 Maria Kanior- Schott Joanna Hibner Billy / Best (119) Przyjete A5 - LL, Zawody Towarzyskie, sztafeta amatorów i zawodników z licencją (art.268.3.1), 2018-05-27
32 Emila Frankowska Justyna Klimek Gala, Pełnia (115) Przyjete A5 - LL, Zawody Towarzyskie, sztafeta amatorów i zawodników z licencją (art.268.3.1), 2018-05-27
33 Maria Kanior-Schott PLKJ Plessówka Billy (78) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
34 Michaela Karpisz Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Briance (107) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2018-05-27
R8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
35 Julia Dziędziel Katarzyna Cieplik Hyrda, Grentina Gold (118) Przyjete A5 - LL, Zawody Towarzyskie, sztafeta amatorów i zawodników z licencją (art.268.3.1), 2018-05-27
36 Aleksandra Kawa Klub Jazdy Konnej Romico Indi (102) Przyjete R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
R3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-05-26
37 Justyna Klimek Pełnia (105) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
38 Mariusz Koczur Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Sir Balisco (44) Przyjete R1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-05-27
R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-05-27
39 Emilia Kolaniak Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach Hakuna Ma Tata (33) Przyjete R1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
40 Agnieszka Kołodziejczyk PLKJ PLESSÓWKA Korsarz (89) Przyjete A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
41 Patrycja Konieczny Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Czakram (109) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2018-05-27
R8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
42 Patrycja Konieczny Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Grom (65) Przyjete R3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-05-26
R4 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2), 2018-05-26
7 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2018-05-27
R8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
43 Patrycja Konieczny Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Grys (64) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
R1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
R1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
44 Martyna Kot LJKS Eldorado Świerklany Malina (121) Przyjete A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
45 Natalia Kot Bez Przynależności Klubowej S L A Awantaż (8) Przyjete R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
R3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-05-26
R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-05-27
7 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2018-05-27
46 Natalia Kot Bez Przynależności Klubowej S L A Dance (9) Przyjete R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
R3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-05-26
R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-05-27
7 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2018-05-27
47 Oliwia Kowalczyk BPK Bacardii (99) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
48 Wiktoria Koziorz Gustaw (90) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
49 Martyna Koźmińska Ludowy Klub Jeździecki "solec" W Bieruniu Elanda (77) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
50 Alina Kravczenko Klub Sportowy "Bór" Toporzysko Remington (69) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
51 Anna Kruczek Klub Jazdy Konnej Romico Naitiry (100) Przyjete R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
R3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-05-26
52 Barbara Krywult Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu Dukat (22) Przyjete R3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-05-26
R4 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2), 2018-05-26
7 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2018-05-27
R8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
53 Katarzyna Krywult Maryon (104) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
54 Aleksandra Kula Imperia (42) Przyjete A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
55 Dominika Kurasz Katowicki Klub Jeździecki Whisky (86) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
56 Natalia Leśniewska LJKS Eldorado Świerklany Intryga (58) Przyjete A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
57 Amelia Lodek KJK Solka Międzyrzecze Orina (60) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
58 Dominik Lorek Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Dunaj (43) Przyjete R3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-05-26
R4 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2), 2018-05-26
7 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2018-05-27
R8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
59 Jakub Lubszczyk Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany Duchin (52) Przyjete R3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-05-26
R4 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2), 2018-05-26
7 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2018-05-27
R8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
60 Monika Machnik Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu Hidalgo (11) Przyjete R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
R3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-05-26
R8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
61 Zuzanna Bernaś Małgorzata Oswald Gala, Dumny Dick (116) Przyjete A5 - LL, Zawody Towarzyskie, sztafeta amatorów i zawodników z licencją (art.268.3.1), 2018-05-27
62 Amelia Marcol LJKS Eldorado Świerklany Ramzes (56) Przyjete A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
63 Kinga Markiewka LJKS Eldorado Świerklany Intryga (58) Przyjete A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
64 Zuzanna Marugi BPK Metro (18) Przyjete A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
65 Eliza Masny Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Cherokee (108) Przyjete R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-05-27
7 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2018-05-27
66 Roksana Musiolik PLKJ PLESSÓWKA Misshoe Van De Landhorst (84) Przyjete A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
67 Katarzyna Nagrodzka Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach Ikra (101) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
68 Maria Kantor Natalia Rączka Billy, Furia (117) Przyjete A5 - LL, Zawody Towarzyskie, sztafeta amatorów i zawodników z licencją (art.268.3.1), 2018-05-27
69 Natalia Nosal BPK Grentina Gold (29) Przyjete A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
70 Anna Nowak Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Nefra (49) Przyjete R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
R3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-05-26
R5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-05-27
R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-05-27
71 Paweł Nowak Bpk Piorun (10) Przyjete A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
72 Sylwia Nowak PLKJ PLESSÓWKA Ikona (82) Przyjete A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
73 Zygmunt Ogiegło BPK Sztuka (45) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
74 Paulina Orlicka Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Grentina Gold (30) Przyjete R1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
R1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
75 Martyna Osior Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Hyrda (28) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
R1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
R1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
76 Małgorzata Oswald Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu Dumny Dick (93) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
77 Zofia Owczarek Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Kaprys (32) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
R1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
R5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
R5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
78 Oliwia Pasternak Jeździecki Klub Sportow A-Prim Atrakcyjna Olimpia (6) Przyjete R5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
R5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
79 Magdalena Pawlas Ramzes (56) Przyjete A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
80 Angelika Pilch Klub Sportowy "Bór" Toporzysko Mała Mi Top (91) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
81 Julia Potapska Bpk Hana (46) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
82 Karolina Prochot BPK Havana (97) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
83 Natalia Rączka LJKS Eldorado Świerklany Furia (111) Przyjete R5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-05-27
84 Jadwiga Rogalska Klub Sportowy Bór Maraton (1) Przyjete R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
R3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-05-26
R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-05-27
7 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2018-05-27
85 Wiktoria Salzberg Niezrzeszona Moris (63) Przyjete A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
86 Maja Sobczak HARNAŚ (110) Przyjete A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
87 Dorota Sornek BPK Likier (61) Przyjete A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
88 Anna Standura PLKJ PLESSÓWKA Rumianek (81) Przyjete A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
89 Zofia Standura PLKJ PLESSÓWKA Korsyka (80) Przyjete A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
90 Amelia Suwała PLKJ PLESSÓWKA Irys (83) Przyjete A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
91 Michalina Sztuka Klub Jazdy Konnej Solka Romeo (59) Przyjete R1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
R5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-05-27
92 Aleksandra Tyrańska Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu Chafir (92) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
93 Victoria Urbańczyk Jeździecki Klub Sportowy A-Prim Emundo (7) Przyjete R5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
94 Agrypina Walaszek Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks Holandia (53) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
R1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
R5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-05-27
95 Agrypina Walaszek Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks Sir Pauillac (103) Przyjete A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
96 Natalia Walczak Kj Szarża Bolęcin Karmen (51) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
97 Karolina Żorawik Kaszmir (67) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
1. Sztafeta 8
Koń Sztafeta 8 (120)
A5 - LL, Zawody Towarzyskie, sztafeta amatorów i zawodników z licencją (art.268.3.1), 2018-05-27
2. Monika Machnik Aleksandra Tyrańska
Pełnia I Chafir (114)
A5 - LL, Zawody Towarzyskie, sztafeta amatorów i zawodników z licencją (art.268.3.1), 2018-05-27
3. Kamelia Babicka
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Libia (14)
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
R3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-05-26
R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-05-27
7 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2018-05-27
4. Kamelia Babicka
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Linda (15)
R3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-05-26
R4 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2), 2018-05-26
7 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2018-05-27
R8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
5. Zuzanna Bernaś
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Balando (13)
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
R3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-05-26
7 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2018-05-27
R8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
6. Dorota Bieniek
Plkj Plessowka
Sepia (36)
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
7. Olga Bieniek
Bpk
Santiago (66)
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
8. Barbara Bober
PLKJ PLESSÓWKA
Dekada (79)
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
9. Żaneta Chowaniec
BPK
Zeta K (98)
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
10. Katarzyna Cieplik
BPK
Grentina Gold (31)
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
11. Natalia Długajczyk
BPK
Hana (46)
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
12. Agata Domańska
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Herubin (35)
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
R1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
R5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
13. Veronika Dubinina
Klub Sportowy "Bór" Toporzysko
Krain (74)
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
14. Rogalska Jadwiga Dubinina Veronika
Krain /Harnaś (113)
A5 - LL, Zawody Towarzyskie, sztafeta amatorów i zawodników z licencją (art.268.3.1), 2018-05-27
15. Julia Dzida
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Genua (37)
R1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
16. Julia Dziędziel
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Hyrda (85)
R5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-05-27
17. Angelika Dzięgiel
Ludowy Klub Jeździecki "solec" W Bieruniu
Ramiro (76)
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
18. Hanna Dżiża
Harnaś (71)
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
19. Iwona Ficek
PLKJ PLESSÓWKA
Don Hetman (88)
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
20. Kaja Fiedorowicz
JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój
Hugo (87)
R5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
R5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
21. Martyna Figołuszka
BPK
Promyczek (23)
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
22. Klaudia Fojcik
LJKS Eldorado Świerklany
Tosca (112)
R5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-05-27
R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-05-27
23. Emilia Frankowska
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Plejada (12)
R1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-05-27
7 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2018-05-27
24. Grzegorz Gaczorek
BPK
Don Pedro (96)
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
25. Martyna Grobelny
BPK
Frida (34)
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
26. Magda Gut
KS "Bór" Toporzysko
Alkazar (70)
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
27. Zuzanna Hatala
LJKS Eldorado Świerklany
Engel (57)
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
28. Nina Hoszek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Grand (50)
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
29. Julia Hudek
BPK
Imperia (42)
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
30. Maria Januszyk
Klub Sportowy "Bór" Toporzysko
Hetman (73)
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
31. Maria Kanior- Schott Joanna Hibner
Billy / Best (119)
A5 - LL, Zawody Towarzyskie, sztafeta amatorów i zawodników z licencją (art.268.3.1), 2018-05-27
32. Emila Frankowska Justyna Klimek
Gala, Pełnia (115)
A5 - LL, Zawody Towarzyskie, sztafeta amatorów i zawodników z licencją (art.268.3.1), 2018-05-27
33. Maria Kanior-Schott
PLKJ Plessówka
Billy (78)
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
34. Michaela Karpisz
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Briance (107)
7 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2018-05-27
R8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
35. Julia Dziędziel Katarzyna Cieplik
Hyrda, Grentina Gold (118)
A5 - LL, Zawody Towarzyskie, sztafeta amatorów i zawodników z licencją (art.268.3.1), 2018-05-27
36. Aleksandra Kawa
Klub Jazdy Konnej Romico
Indi (102)
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
R3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-05-26
37. Justyna Klimek
Pełnia (105)
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
38. Mariusz Koczur
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Sir Balisco (44)
R1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-05-27
R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-05-27
39. Emilia Kolaniak
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Hakuna Ma Tata (33)
R1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
40. Agnieszka Kołodziejczyk
PLKJ PLESSÓWKA
Korsarz (89)
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
41. Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Czakram (109)
7 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2018-05-27
R8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
42. Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Grom (65)
R3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-05-26
R4 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2), 2018-05-26
7 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2018-05-27
R8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
43. Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Grys (64)
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
R1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
R1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
44. Martyna Kot
LJKS Eldorado Świerklany
Malina (121)
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
45. Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Awantaż (8)
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
R3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-05-26
R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-05-27
7 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2018-05-27
46. Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dance (9)
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
R3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-05-26
R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-05-27
7 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2018-05-27
47. Oliwia Kowalczyk
BPK
Bacardii (99)
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
48. Wiktoria Koziorz
Gustaw (90)
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
49. Martyna Koźmińska
Ludowy Klub Jeździecki "solec" W Bieruniu
Elanda (77)
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
50. Alina Kravczenko
Klub Sportowy "Bór" Toporzysko
Remington (69)
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
51. Anna Kruczek
Klub Jazdy Konnej Romico
Naitiry (100)
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
R3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-05-26
52. Barbara Krywult
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Dukat (22)
R3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-05-26
R4 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2), 2018-05-26
7 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2018-05-27
R8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
53. Katarzyna Krywult
Maryon (104)
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
54. Aleksandra Kula
Imperia (42)
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
55. Dominika Kurasz
Katowicki Klub Jeździecki
Whisky (86)
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
56. Natalia Leśniewska
LJKS Eldorado Świerklany
Intryga (58)
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
57. Amelia Lodek
KJK Solka Międzyrzecze
Orina (60)
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
58. Dominik Lorek
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Dunaj (43)
R3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-05-26
R4 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2), 2018-05-26
7 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2018-05-27
R8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
59. Jakub Lubszczyk
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Duchin (52)
R3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-05-26
R4 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2), 2018-05-26
7 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2018-05-27
R8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
60. Monika Machnik
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Hidalgo (11)
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
R3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-05-26
R8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
61. Zuzanna Bernaś Małgorzata Oswald
Gala, Dumny Dick (116)
A5 - LL, Zawody Towarzyskie, sztafeta amatorów i zawodników z licencją (art.268.3.1), 2018-05-27
62. Amelia Marcol
LJKS Eldorado Świerklany
Ramzes (56)
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
63. Kinga Markiewka
LJKS Eldorado Świerklany
Intryga (58)
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
64. Zuzanna Marugi
BPK
Metro (18)
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
65. Eliza Masny
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cherokee (108)
R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-05-27
7 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2018-05-27
66. Roksana Musiolik
PLKJ PLESSÓWKA
Misshoe Van De Landhorst (84)
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
67. Katarzyna Nagrodzka
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Ikra (101)
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
68. Maria Kantor Natalia Rączka
Billy, Furia (117)
A5 - LL, Zawody Towarzyskie, sztafeta amatorów i zawodników z licencją (art.268.3.1), 2018-05-27
69. Natalia Nosal
BPK
Grentina Gold (29)
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
70. Anna Nowak
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Nefra (49)
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
R3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-05-26
R5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-05-27
R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-05-27
71. Paweł Nowak
Bpk
Piorun (10)
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
72. Sylwia Nowak
PLKJ PLESSÓWKA
Ikona (82)
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
73. Zygmunt Ogiegło
BPK
Sztuka (45)
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
74. Paulina Orlicka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Grentina Gold (30)
R1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
R1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
75. Martyna Osior
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Hyrda (28)
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
R1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
R1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
76. Małgorzata Oswald
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Dumny Dick (93)
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
77. Zofia Owczarek
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Kaprys (32)
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
R1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
R5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
R5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
78. Oliwia Pasternak
Jeździecki Klub Sportow A-Prim
Atrakcyjna Olimpia (6)
R5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
R5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
79. Magdalena Pawlas
Ramzes (56)
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
80. Angelika Pilch
Klub Sportowy "Bór" Toporzysko
Mała Mi Top (91)
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
81. Julia Potapska
Bpk
Hana (46)
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
82. Karolina Prochot
BPK
Havana (97)
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
83. Natalia Rączka
LJKS Eldorado Świerklany
Furia (111)
R5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-05-27
84. Jadwiga Rogalska
Klub Sportowy Bór
Maraton (1)
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
R3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-05-26
R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-05-27
7 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2018-05-27
85. Wiktoria Salzberg
Niezrzeszona
Moris (63)
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
86. Maja Sobczak
HARNAŚ (110)
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
87. Dorota Sornek
BPK
Likier (61)
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
88. Anna Standura
PLKJ PLESSÓWKA
Rumianek (81)
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
89. Zofia Standura
PLKJ PLESSÓWKA
Korsyka (80)
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
90. Amelia Suwała
PLKJ PLESSÓWKA
Irys (83)
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
91. Michalina Sztuka
Klub Jazdy Konnej Solka
Romeo (59)
R1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
R5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-05-27
92. Aleksandra Tyrańska
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Chafir (92)
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
93. Victoria Urbańczyk
Jeździecki Klub Sportowy A-Prim
Emundo (7)
R5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
94. Agrypina Walaszek
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
Holandia (53)
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
R1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
R5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
R6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-05-27
95. Agrypina Walaszek
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
Sir Pauillac (103)
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
96. Natalia Walczak
Kj Szarża Bolęcin
Karmen (51)
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
97. Karolina Żorawik
Kaszmir (67)
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, "Mój pierwszy raz" - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl