Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

ZRiT-B Vital Horse Pełen ekran
2018-05-26 - 2018-05-27
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Maja Banaś Amua (115) Przyjete 11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
2 Maja Banaś Debby (89) Przyjete 13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-27
3 Anna Bąk Bpk Geneza (51) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
4 Beata Biczysko Charita (93) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
5 Agnieszka Bienert Kj Partynice Eturia (45) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
6 Agnieszka Bienert Kj Partynice Morepark Ad Alta (46) Przyjete 9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
7 Angela Biniszkiewicz UKJ "Leśny Dwór" Pakówka Laura G (133) Przyjete 9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
8 Anna Bizoń - Zalewska Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Caprice De Campagne (31) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
14 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-05-27
9 Kamila Błaszczyk Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia" Lanos (36) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
10 Kamila Błaszczyk Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia" Michle (35) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
11 Pola Borys BPK Rossum's Safari (63) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
12 Paulina Burdyka KJ Bachmat Pippi (104) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
13 Łukasz Chuczak Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " L - Kaprys (5) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
14 Weronika Cukla Bpk Awatara (78) Przyjete 9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
15 Martyna Derengowska UKJ "Leśny Dwór" Pakówka Toffie (131) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
16 Amelia Duszak Dla Zdrowia Dla Sportu Dla Życia Debby (89) Przyjete 11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
17 Agnieszka Filipczak KJ Podkówka Team Campari-L (66) Przyjete 11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
18 Małgorzata Flis Stowarzyszenie Klub Sportowy Arkadia Wito (19) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
7 - N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-26
16 - N1 - „O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
17 - C, Zawody Regionalne, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
19 Wiktoria Fraczek KJ Pobet Grall (77) Przyjete 11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
20 Alicja Frankiewicz Klub Jezdziecki Agro- Handel Doping (59) Przyjete 9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
21 Martyna Frąckowiak Jks Hanna Flintstone 3 (126) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
22 Anzelm Galicki Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia" Quidam De Henry (20) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
23 Julia Gałka Dla Zdrowia Dla Sportu Dla Życia Lawina (91) Przyjete 9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
24 Laura Gaworczak BPK Nadir (74) Przyjete 10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
25 Natalia Gaworczak BPK Grall (73) Przyjete 9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
26 Karolina Godoś Klub Jeździecki Royal Grandios (127) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
7 - N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-26
16 - N1 - „O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
17 - C, Zawody Regionalne, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
27 Karolina Godoś Klub Jeździecki Royal Quickcorde K Z (82) Przyjete 5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
15 - N - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-27
17 - C, Zawody Regionalne, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
28 Karolina Greniuk Klub Sportowy Small Cherry B - Ultima (1) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
29 Elżbieta Greszczuk - Zabawka Bez Przynależności Klubowej D O S H-Nahar Zk (30) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
30 Natalia Grzelak Bpk Marillion (24) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
31 Oliwia Hałka Bpk Strzałka (119) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
32 Katarzyna Hałoń KJ Picador Atlantic Magic (Kuc) (116) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
33 Katarzyna Hałoń KJ Picador Jamais Deux Sans Trois.P (117) Przyjete 5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
14 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-05-27
34 Klaudia Hałoń KJ Picador Cansin (118) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
35 Zuzanna Hądzlik UKJ "Leśny Dwór" Pakówka Lary (Kuc) (130) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
36 Witold Hudzik BPK Barbados (136) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
8 - C - „O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia”, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-26
37 Witold Hudzik BPK Outlander (122) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
7 - N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-26
38 Paulina Janiszewska KS Small Cherry Santi (52) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
39 Katarzyna Jarkowiec BPK Kwarteline (62) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
40 Nina Jarosz Ludowy KJ Platan Wrocław Ucayali (42) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
41 Bartłomiej Jędrzejczyk Dla Zdrowia Dla Sportu Dla Życia Scarto (137) Przyjete 12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
14 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-05-27
42 Karol Juskowiak Klub Jezdziecki Agro-handel Konor (15) Przyjete 13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-27
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-27
43 Joanna Kawalec SRJ Galopuj z nami Rabuś (69) Przyjete 10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
44 Maja Kaźmierczak Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna Cadence (34) Przyjete 12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
14 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-05-27
45 Justyna Klinikowska Stowarzyszenie Rozpowszechniania Jeździectwa Galopuj z nami Nicpoń (68) Przyjete 10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
46 Martyna Kołodyńska Karkonoski Klub Jeździecki Kamira (100) Przyjete 11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
47 Laura Kostek Bez Przynależności Klubowej D O S C'est Petite Anni (128) Przyjete 7 - N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-26
8 - C - „O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia”, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-26
48 Dorota Kościelniak BPK Gałganek (32) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
49 Karolina Kościelniak Klub Sportowy Small Cherry Abel Tasman (33) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-27
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-27
50 Natalia Kruczkowska Bpk Folklore 13 (95) Przyjete 13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-27
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-27
51 Zofia Kubacka KJ Bachmat Black Jack (106) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
52 Zofia Kubacka KJ Bachmat Corrmann (105) Przyjete 5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
53 Hanna Kunecka Bez Przynależności Klubowej D O S Epona (26) Przyjete 12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
54 Karolina Kuwik KJ Ślęża Masimo (64) Przyjete 5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
55 Sonia Lewandowska Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. Cyrkon (109) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
56 Amelia Lis Stowarzyszenie Klub Sportowy Arkadia Diaretina (14) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
57 Mariusz Łupkowski Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce Edi (124) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
14 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-05-27
58 Mariusz Łupkowski Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce Silvio Son 56 (123) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
14 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-05-27
15 - N - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-27
59 Monika Matuszewska KJ Partynice Calvados (79) Przyjete 11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
60 Aleksandra Maziarz Klub Sportowy Small Cherry Carlass I (16) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
61 Dorota Mazur JKS w Jaroszówce Authentic dm (44) Przyjete 12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
62 Martyna Natkaniec Bpk Watra (28) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
63 Jakub Nowacki Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna Lantinus-N (134) Przyjete 7 - N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-26
8 - C - „O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia”, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-26
64 Jakub Nowacki Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna Locato 13 n (135) Przyjete 5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
65 Julia Nowowiejska Ośrodek Sportów Konnych "Michalscy" Dustin (49) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
66 Magdalena Oleś KJ PICADOR Coco Chanell (29) Przyjete 11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
67 Agnieszka Osińska Klub Jeździecki Royal Artemida L (83) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
14 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-05-27
68 Julita Popławska Klub Jeździecki Partynice Cuma (13) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
7 - N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-26
14 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-05-27
15 - N - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-27
69 Bartłomiej Rogaczewski Klub Jeździecki " Dworzysko " Sharon Aron (96) Przyjete 14 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-05-27
15 - N - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-27
70 Dawid Sacherski BPK E Nduro M (120) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
71 Maria Siennicka UKJ "Leśny Dwór" Pakówka Hortencja (132) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-27
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-27
72 Sandra Stańczak KJ Pobet Kurowice Gold Caretino (54) Przyjete 5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
73 Sandra Stańczak KJ Pobet Kurowice Luna (53) Przyjete 5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
74 Kinga Stańczak-Szulc KJ Pobet Jantar (55) Przyjete 5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
75 Kinga Stańczak-Szulc KJ Pobet Tin Whistle (56) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
76 Weronika Staszak Pallada (84) Przyjete 11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
77 Paulina Subotkiewicz KJ Dworzysko Toro (110) Przyjete 13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-27
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-27
78 Maja Sukiennik Klub Jeździecki Picador Genaro (39) Przyjete 5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
79 Alicja Szafranek Bpk Fidel (11) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
80 Aleksandra Szczepaniszyn Stowarzyszenie Jeździeckie Vidavia Chacco Rjt (87) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
81 Wiktoria Szebysty Klub Jeździecki Volta Sweet Star (113) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
82 Agnieszka Szlachta Jeziorki Osieczna Talia (50) Przyjete 12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
83 Julia Szmuc Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach Ice Coffe (17) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
14 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-05-27
84 Michalina Szmuc Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach Citizen (18) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
14 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-05-27
85 Beata Szuber KJ Bachmat Cometa (101) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
86 Beata Szuber KJ Bachmat Czester (102) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
87 Julia Szut Klub Jeździecki Picador Cezane (90) Przyjete 15 - N - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-27
16 - N1 - „O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
88 Julia Śnieżek Bez Przynależności Klubowej D O S Horyzont (25) Przyjete 13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-27
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-27
89 Agnieszka Środecka Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Harfa (3) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
90 Natalia Till Sk Kruszyńscy G-arie (60) Przyjete 11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
91 Iga Tokarska Kj Bachmat Damar (108) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
92 Anna Twaróg Klub Jeździecki Volta Bazalt (125) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
93 Jagoda Wersocka BPK Szelma (81) Przyjete 12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
94 Karina Wesołowska UKJ "Leśny Dwór" Pakówka Adagio (129) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
95 Daniel Wieliczko KJ Pobet Hajlatino (98) Przyjete 5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
96 Daniel Wieliczko KJ Pobet Hebertina (99) Przyjete 9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
97 Daniel Wieliczko KJ Pobet Hebertino (97) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
98 Emilia Wiśniewska Bpk Bad Boy (22) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
99 Wiktoria Woźniak Karkonoski Klub Jeździecki Casallina (38) Przyjete 7 - N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-26
8 - C - „O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia”, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-26
100 Wiktoria Woźniak Karkonoski Klub Jeździecki Lafmi J (37) Przyjete 5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
101 Jagoda Wszędybył KJ Bachmat Quickly rc (103) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
7 - N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-26
102 Marta Wylęga KJ Jumping Team Brynica Liberatto p (85) Przyjete 16 - N1 - „O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
17 - C, Zawody Regionalne, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
103 Marta Wylęga KJ Jumping Team Brynica Pa Lady P (86) Przyjete 12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
14 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-05-27
104 Joanna Zawadka KJ Picador Boss (112) Przyjete 5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
105 Joanna Zawadka KJ Picador C-lancaster (111) Przyjete 5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
106 Natalia Zielant Klub Jeździecki Volta Miss-Loxgraffina (114) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
107 Martyna Zięba Ludowy Klub Jeździecki Platan Wrocław Wektor (Kuc) (94) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
108 Adrianna Żelech PHU "Telekomp" - Marek Kucharski Coco Chanel (88) Przyjete 5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
14 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-05-27
15 - N - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-27
109 Kaja Żuk Klub Jeździecki Picador Boder (76) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
110 Kaja Żuk Klub Jeździecki Picador Lady Ewita (Kuc) (75) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
1. Maja Banaś
Amua (115)
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
2. Maja Banaś
Debby (89)
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-27
3. Anna Bąk
Bpk
Geneza (51)
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
4. Beata Biczysko
Charita (93)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
5. Agnieszka Bienert
Kj Partynice
Eturia (45)
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
6. Agnieszka Bienert
Kj Partynice
Morepark Ad Alta (46)
9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
7. Angela Biniszkiewicz
UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
Laura G (133)
9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
8. Anna Bizoń - Zalewska
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Caprice De Campagne (31)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
14 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-05-27
9. Kamila Błaszczyk
Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia"
Lanos (36)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
10. Kamila Błaszczyk
Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia"
Michle (35)
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
11. Pola Borys
BPK
Rossum's Safari (63)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
12. Paulina Burdyka
KJ Bachmat
Pippi (104)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
13. Łukasz Chuczak
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
L - Kaprys (5)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
14. Weronika Cukla
Bpk
Awatara (78)
9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
15. Martyna Derengowska
UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
Toffie (131)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
16. Amelia Duszak
Dla Zdrowia Dla Sportu Dla Życia
Debby (89)
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
17. Agnieszka Filipczak
KJ Podkówka Team
Campari-L (66)
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
18. Małgorzata Flis
Stowarzyszenie Klub Sportowy Arkadia
Wito (19)
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
7 - N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-26
16 - N1 - „O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
17 - C, Zawody Regionalne, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
19. Wiktoria Fraczek
KJ Pobet
Grall (77)
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
20. Alicja Frankiewicz
Klub Jezdziecki Agro- Handel
Doping (59)
9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
21. Martyna Frąckowiak
Jks Hanna
Flintstone 3 (126)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
22. Anzelm Galicki
Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia"
Quidam De Henry (20)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
23. Julia Gałka
Dla Zdrowia Dla Sportu Dla Życia
Lawina (91)
9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
24. Laura Gaworczak
BPK
Nadir (74)
10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
25. Natalia Gaworczak
BPK
Grall (73)
9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
26. Karolina Godoś
Klub Jeździecki Royal
Grandios (127)
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
7 - N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-26
16 - N1 - „O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
17 - C, Zawody Regionalne, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
27. Karolina Godoś
Klub Jeździecki Royal
Quickcorde K Z (82)
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
15 - N - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-27
17 - C, Zawody Regionalne, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
28. Karolina Greniuk
Klub Sportowy Small Cherry
B - Ultima (1)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
29. Elżbieta Greszczuk - Zabawka
Bez Przynależności Klubowej D O S
H-Nahar Zk (30)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
30. Natalia Grzelak
Bpk
Marillion (24)
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
31. Oliwia Hałka
Bpk
Strzałka (119)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
32. Katarzyna Hałoń
KJ Picador
Atlantic Magic (Kuc) (116)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
33. Katarzyna Hałoń
KJ Picador
Jamais Deux Sans Trois.P (117)
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
14 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-05-27
34. Klaudia Hałoń
KJ Picador
Cansin (118)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
35. Zuzanna Hądzlik
UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
Lary (Kuc) (130)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
36. Witold Hudzik
BPK
Barbados (136)
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
8 - C - „O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia”, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-26
37. Witold Hudzik
BPK
Outlander (122)
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
7 - N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-26
38. Paulina Janiszewska
KS Small Cherry
Santi (52)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
39. Katarzyna Jarkowiec
BPK
Kwarteline (62)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
40. Nina Jarosz
Ludowy KJ Platan Wrocław
Ucayali (42)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
41. Bartłomiej Jędrzejczyk
Dla Zdrowia Dla Sportu Dla Życia
Scarto (137)
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
14 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-05-27
42. Karol Juskowiak
Klub Jezdziecki Agro-handel
Konor (15)
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-27
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-27
43. Joanna Kawalec
SRJ Galopuj z nami
Rabuś (69)
10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
44. Maja Kaźmierczak
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Cadence (34)
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
14 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-05-27
45. Justyna Klinikowska
Stowarzyszenie Rozpowszechniania Jeździectwa Galopuj z nami
Nicpoń (68)
10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
46. Martyna Kołodyńska
Karkonoski Klub Jeździecki
Kamira (100)
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
47. Laura Kostek
Bez Przynależności Klubowej D O S
C'est Petite Anni (128)
7 - N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-26
8 - C - „O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia”, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-26
48. Dorota Kościelniak
BPK
Gałganek (32)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
49. Karolina Kościelniak
Klub Sportowy Small Cherry
Abel Tasman (33)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-27
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-27
50. Natalia Kruczkowska
Bpk
Folklore 13 (95)
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-27
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-27
51. Zofia Kubacka
KJ Bachmat
Black Jack (106)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
52. Zofia Kubacka
KJ Bachmat
Corrmann (105)
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
53. Hanna Kunecka
Bez Przynależności Klubowej D O S
Epona (26)
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
54. Karolina Kuwik
KJ Ślęża
Masimo (64)
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
55. Sonia Lewandowska
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
Cyrkon (109)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
56. Amelia Lis
Stowarzyszenie Klub Sportowy Arkadia
Diaretina (14)
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
57. Mariusz Łupkowski
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Edi (124)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
14 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-05-27
58. Mariusz Łupkowski
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Silvio Son 56 (123)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
14 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-05-27
15 - N - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-27
59. Monika Matuszewska
KJ Partynice
Calvados (79)
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
60. Aleksandra Maziarz
Klub Sportowy Small Cherry
Carlass I (16)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
61. Dorota Mazur
JKS w Jaroszówce
Authentic dm (44)
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
62. Martyna Natkaniec
Bpk
Watra (28)
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
63. Jakub Nowacki
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Lantinus-N (134)
7 - N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-26
8 - C - „O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia”, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-26
64. Jakub Nowacki
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Locato 13 n (135)
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
65. Julia Nowowiejska
Ośrodek Sportów Konnych "Michalscy"
Dustin (49)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
66. Magdalena Oleś
KJ PICADOR
Coco Chanell (29)
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
67. Agnieszka Osińska
Klub Jeździecki Royal
Artemida L (83)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
14 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-05-27
68. Julita Popławska
Klub Jeździecki Partynice
Cuma (13)
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
7 - N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-26
14 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-05-27
15 - N - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-27
69. Bartłomiej Rogaczewski
Klub Jeździecki " Dworzysko "
Sharon Aron (96)
14 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-05-27
15 - N - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-27
70. Dawid Sacherski
BPK
E Nduro M (120)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
71. Maria Siennicka
UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
Hortencja (132)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-27
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-27
72. Sandra Stańczak
KJ Pobet Kurowice
Gold Caretino (54)
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
73. Sandra Stańczak
KJ Pobet Kurowice
Luna (53)
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
74. Kinga Stańczak-Szulc
KJ Pobet
Jantar (55)
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
75. Kinga Stańczak-Szulc
KJ Pobet
Tin Whistle (56)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
76. Weronika Staszak
Pallada (84)
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
77. Paulina Subotkiewicz
KJ Dworzysko
Toro (110)
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-27
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-27
78. Maja Sukiennik
Klub Jeździecki Picador
Genaro (39)
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
79. Alicja Szafranek
Bpk
Fidel (11)
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
80. Aleksandra Szczepaniszyn
Stowarzyszenie Jeździeckie Vidavia
Chacco Rjt (87)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
81. Wiktoria Szebysty
Klub Jeździecki Volta
Sweet Star (113)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
82. Agnieszka Szlachta
Jeziorki Osieczna
Talia (50)
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
83. Julia Szmuc
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Ice Coffe (17)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
14 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-05-27
84. Michalina Szmuc
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Citizen (18)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
14 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-05-27
85. Beata Szuber
KJ Bachmat
Cometa (101)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
86. Beata Szuber
KJ Bachmat
Czester (102)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
87. Julia Szut
Klub Jeździecki Picador
Cezane (90)
15 - N - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-27
16 - N1 - „O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
88. Julia Śnieżek
Bez Przynależności Klubowej D O S
Horyzont (25)
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-27
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-05-27
89. Agnieszka Środecka
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Harfa (3)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
90. Natalia Till
Sk Kruszyńscy
G-arie (60)
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
91. Iga Tokarska
Kj Bachmat
Damar (108)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
92. Anna Twaróg
Klub Jeździecki Volta
Bazalt (125)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
93. Jagoda Wersocka
BPK
Szelma (81)
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
94. Karina Wesołowska
UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
Adagio (129)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
95. Daniel Wieliczko
KJ Pobet
Hajlatino (98)
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
96. Daniel Wieliczko
KJ Pobet
Hebertina (99)
9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
97. Daniel Wieliczko
KJ Pobet
Hebertino (97)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
98. Emilia Wiśniewska
Bpk
Bad Boy (22)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
99. Wiktoria Woźniak
Karkonoski Klub Jeździecki
Casallina (38)
7 - N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-26
8 - C - „O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia”, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-26
100. Wiktoria Woźniak
Karkonoski Klub Jeździecki
Lafmi J (37)
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
101. Jagoda Wszędybył
KJ Bachmat
Quickly rc (103)
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
7 - N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-26
102. Marta Wylęga
KJ Jumping Team Brynica
Liberatto p (85)
16 - N1 - „O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
17 - C, Zawody Regionalne, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-27
103. Marta Wylęga
KJ Jumping Team Brynica
Pa Lady P (86)
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
14 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-05-27
104. Joanna Zawadka
KJ Picador
Boss (112)
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
105. Joanna Zawadka
KJ Picador
C-lancaster (111)
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
106. Natalia Zielant
Klub Jeździecki Volta
Miss-Loxgraffina (114)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
107. Martyna Zięba
Ludowy Klub Jeździecki Platan Wrocław
Wektor (Kuc) (94)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
108. Adrianna Żelech
PHU "Telekomp" - Marek Kucharski
Coco Chanel (88)
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
14 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-05-27
15 - N - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-05-27
109. Kaja Żuk
Klub Jeździecki Picador
Boder (76)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
110. Kaja Żuk
Klub Jeździecki Picador
Lady Ewita (Kuc) (75)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl