Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

ZRiT - B KJK Romico Lipiec Pełen ekran
2018-07-28 - 2018-07-29
Liczba przyjętych koni: 174
Liczba przyjętych zawodników: 144
Komunikaty organizatora
1. Szanowni zawodnicy, w związku z Waszym licznym udziałem i tym, że nikomu nie chcemy odmówić startu w sobotę i w niedzielę będą możliwe jedynie dwa przejazdy. Bardzo prosimy o określenie się mailowo na adres pomoc@equita.pl
2. Zapisy na jutrzejsze konkursy towarzyskie przyjmujemy wyłącznie do godziny 14:00 w biurze zawodów lub mailowo na pomoc@equita.pl
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Małgorzata Babczyńska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Elegant (148) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
2 Kaja Badellino
Bez Przynależności Klubowej S L A
Eros (7) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
3 Julia Badora
Bez Przynależności Klubowej S L A
Korynt (212) Przyjete 12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
4 Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Joly's Houston (99) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
5 Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Szarotka (98) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
6 Katarzyna Bober
Bez Przynależności Klubowej S L A
Sonet G-T (72) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
7 Natalie Bochenski
Klub Jeździecki Facimiech
Bonanza (13) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
8 Bartosz Bomba
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ilona (114) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
9 Agata Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cabora (28) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
10 Agata Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gemini 2 (29) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
11 Natalia Brachmańska
Profit Orzesze
Łezka (171) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 Wiktoria Bratek
KJ PROFIT Orzesze
Flawia Gold (169) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
13 Maja Bromboszcz
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Madam " W " (216) Przyjete 6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
14 Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
LIBERIA (176) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
15 Żaneta Chowaniec
BPK
Zeta K (132) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
16 Agnieszka Ciurzyńska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Lala (224) Przyjete 14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
17 Anna Cogiel - Zielińska
BPK
Butterfly (226) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
18 Alina Czosnowicz
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Tamira (218) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
19 Kinga Drewniany
Uczniowski Klub Jeździecki WIDOK-KĘTY
Epsilon (194) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
20 Marek Drzyżdżyk
Bez Przynależności Klubowej M A L
Elbra (228) Przyjete 11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
21 Monika Duda
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Embassy Bassy (9) Przyjete 6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
22 Monika Duda
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Flinstone Utopia (140) Odrzucone 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
23 Iwona Dunat
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Selekcja (175) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
24 Maria Dzida
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Duńczyk (27) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
25 Aleksandra Dziwisz
BPK S L A
Samuraj (6) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
26 Klaudia Fiołek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gold Marke (66) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
27 Jagoda Flis
Profit Orzesze
Klara (229) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
28 Grzegorz Gaczorek
BPK
Don Pedro (131) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
29 Masza Galocz
Klub Jazdy Konnej Romico
Jessi (8) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
30 Joanna Gardulska
Klub Jeździecki Facimiech
Ashanti Solier (20) Przyjete 13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
31 Joanna Gardulska
Klub Jeździecki Facimiech
Czedan (58) Przyjete 3A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
32 Joanna Gardulska
Klub Jeździecki Facimiech
Dioryt (18) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
33 Joanna Gardulska
Klub Jeździecki Facimiech
Don Guffi (17) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
34 Karol Gardulski
Klub Jeździecki Facimiech
Honey N (21) Przyjete 11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
35 Julia Gawałek
Klub Jazdy Konnej Elizar
Free Star (191) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
36 Julia Gicala
BPK
Brawada (70) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
37 Dominika Glück
Bez Przynależności Klubowej O P O
Cynara (75) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
38 Patrycja Golańska
Bpk
Emir (150) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
39 Wiktoria Gracjas
BPK
Sophie (35) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
40 Magdalena Gregorarz
Klub Jeździecki Facimiech
Honey N (21) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
41 Iga Grodska
BPK
Promyczek (215) Przyjete Specjalny 2 - My Little Pony dla dzieci do lat 9 na kucach, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
42 Lena Gruca
Bez Przynależności Klubowej S L A
Leap Star (201) Przyjete 11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
43 Anna Haczek
BPK
Euforia (34) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
44 Maciej Handzlik
Bez Przynależności Klubowej S L A
PIGMENT (33) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
45 Anna Hernik
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Madryt-p (129) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
46 Natasza Jakubiec
Bpk
Cyprys (188) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
47 Nikola Jakubiec
Bpk
Lady (187) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
48 Zuzanna Janczak
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Polo (174) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
49 Wiktoria Janosz
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Gavia (236) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
50 Wiktoria Janosz
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Urgent Gold (237) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
51 Sonia Janus
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sciara Hs (94) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
52 Patrycja Jeziorska
KJK Romico
Eksplozja (185) Odrzucone 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
53 Elżbieta Jodłowska
Klub Jeździecki Facimiech
Julien (23) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
54 Elżbieta Jodłowska
Klub Jeździecki Facimiech
Nashville (22) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
55 Weronika Kachel
Klub Jazdy Konnej Romico
Malaquando (50) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
56 Zuzanna Kaczmarzyk
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ritus (80) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
57 Zuzanna Kaczmarzyk
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Soprano Hippica (81) Przyjete 6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
58 Daria Kania
Stajnia Sandro-Hero
Amadis (63) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
59 Maria Kaprzyk
Vanto Jumping Team
Aquador (57) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
60 Aleksandra Kawa
Klub Jazdy Konnej Romico
Indi (51) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
61 Tomasz Klein
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
Coletta 33 (197) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
62 Tomasz Klein
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
Quadrifoglio 4 (196) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
16 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
63 Kornelia Klimek
Bpk
Giewont (181) Przyjete Specjalny 1 - My Little Pony dla dzieci do lat 9 na kucach , Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
64 Paulina Klimek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Giewont (181) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
65 Paulina Klimek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Leandra (183) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
66 Paulina Klimek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Pola (182) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
67 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (127) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
68 Paulina Kłóska
Ludowy klub jezdziecki przy Stadninie Koni Ochaby w Ochabach.
Bafra (139) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
69 Agnieszka Kołodziejczyk
PLKJ Plessówka
Dekret (154) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
70 Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Czakram (211) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
71 Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Grom (240) Przyjete 15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
16 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
72 Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Grys (209) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
73 Aleksandra Kośnik
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Reflex (241) Przyjete 13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
74 Aleksandra Kośnik
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Toffi (205) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
75 Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Awantaż (167) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
76 Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Salamon Don Darco (217) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
77 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ferraline (79) Przyjete 6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
16 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
78 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
L-Quick Jump (78) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
79 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Q 7 (77) Przyjete 6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
16 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
80 Natalia Krakowiak
Klub Jeździecki Facimiech
Pirat (24) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
81 Anna Kruczek
Klub Jazdy Konnej Romico
Naitiry (198) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
82 Adrianna Krzanowska
Klub Jazdy Konnej Romico
Replay R (55) Przyjete 7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
16 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
83 Adrianna Krzanowska
Klub Jazdy Konnej Romico
Zantino-V (54) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
84 Patrycja Ksiądz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Antares (126) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
85 Patrycja Ksiądz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (125) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
86 Piotr Kubaczka
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Haker (151) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
87 Piotr Kubaczka
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Hawana W (152) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
88 Weronika Kuc
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Amaretis (12) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
89 Karolina Kułaga
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Nirwana (113) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
90 Emilia Kuźma
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Prixima-noor (158) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
91 Kaja Langer
Klub Jazdy Konnej Romico
Oriana (49) Przyjete 6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
92 Anna Lazar
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Labirynt (97) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
93 Anna Lazar
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Waczafa (101) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
94 Karolina Leda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
DOMARE G (147) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
95 Katarzyna Legieć
Profit Orzesze
Harma (170) Przyjete 9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
96 Oliwia Lentowicz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Baster (180) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
97 Jennifer Lewandowska
Klub Jazdy Konnej Elizar
FOUR ROSES (193) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
98 Joanna Lisewska
Klub Jeździecki Fart
Chilli Chilli (111) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
99 Joanna Lisewska
Klub Jeździecki Fart
Lilly (110) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
100 Dominik Lorek
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Dunaj (189) Przyjete 13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
101 Martyna Łakota
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jachranka (232) Przyjete 13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
102 Katarzyna Łopatka
Klub Jeździecki Facimiech
Okland (14) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
103 Katarzyna Łopatka
Klub Jeździecki Facimiech
Romania (15) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
104 Ewa Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Burhak (161) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
105 Ewa Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Estaban (160) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
106 Marcelina Łukaszek
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Hiki (220) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
107 Aleksandra Majeranowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Hawana W (152) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
108 Zuzanna Marugi
JKS A-Prim
Metro (30) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
109 Eliza Masny
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cherokee (48) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
110 Paulina Matuszczyk
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Ewerton (86) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
111 Katarzyna Miazga
Klub Jeździecki Facimiech
Sorinna (25) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
112 Katarzyna Nagórka
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Osadkowski Borodin (173) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
113 Kevin Nagórka
Klub Jeździecki Global
Cichy (166) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
114 Kevin Nagórka
Klub Jeździecki Global
Golden De La Vaulx (162) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
115 Kevin Nagórka
Klub Jeździecki Global
Heart Lightning (172) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
116 Kevin Nagórka
Klub Jeździecki Global
Henry VD Tojopehove Z (164) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
117 Kevin Nagórka
Klub Jeździecki Global
Roma (165) Przyjete 7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
118 Kevin Nagórka
Klub Jeździecki Global
Tiore (163) Przyjete 6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
119 Sylwia Nejfeld
Stajnia Sandro-Hero
Hanter (64) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
120 Anna Nowak
Klub Jeździecki Facimiech
Carando 3 (128) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
121 Anna Nowak
Klub Jeździecki Facimiech
Don Guffi (17) Przyjete 11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
122 Karolina Pala
Politechnika Śląska w Gliwicach
ROMICA R (1) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
123 Oliwia Pasternak
Jeździecki Klub Sportow A-Prim
Atrakcyjna Olimpia (45) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
124 Łukasz Perak
PLKJ Plessówka
Dekret (154) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
125 Mariam Pervez
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Haker (151) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
126 Magdalena Pękała
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Ekstaza (88) Przyjete 10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
127 Monika Piech
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Dolores (142) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
128 Monika Piech
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Sepia (141) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
129 Kaja Pietraszko
Klub Jazdy Konnej Romico
Olimpia (53) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
130 Magdalena Pinocy
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Lord Ii W (179) Przyjete 6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
131 Agnieszka Pławińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
G-Cares (238) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
132 Agnieszka Pojda
Bojar (233) Przyjete 10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
133 Magdalena Potysz
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Laur (223) Przyjete 14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
134 Karolina Prochot
BPK
Havana (130) Odrzucone 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
135 Kamil Puliński
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Coeur De Cornet (242) Przyjete 11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
136 Marlena Rogosz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Den-Lady (105) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
137 Marlena Rogosz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (106) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
138 Martyna Rostek
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (83) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
139 Julia Rusin
Profit Orzesze
Harma (170) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
140 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Chanel (91) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
141 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
La Costa (93) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
142 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Lord of Fame (92) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
143 Eliza Sas
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Dafne (153) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
144 Julia Satoła
Klub Jeździecki Facimiech
Dioryt (18) Przyjete 11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
145 Weronika Sikora
Klub Jeździecki Facimiech
Sarannah (19) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
146 Katarzyna Siwiec
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Mika (227) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
147 Wiktoria Skorupa
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Ciułala (82) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
148 Agata Skrzypiec
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Berlina (239) Przyjete 14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
149 Agata Słupianek
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Cytrus (107) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
150 Agata Słupianek
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Iga (109) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
151 Agata Słupianek
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Nosferatu (108) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
152 Weronika Sobczyk
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Dunka (206) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
153 Julia Sobiecka
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
Bonus Cannabis (190) Przyjete 10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
154 Natalia Sobolewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
H-Cataa (112) Przyjete 3A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
155 Piotr Spendel
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lady Lima (89) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
156 Anna Strzałka
Klub Jeździecki Facimiech
Hoky J (26) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
157 Zuzanna Sztangret
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Iriane (67) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
158 Michalina Sztuka
Klub Jazdy Konnej Solka
Romeo (60) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
159 Mikołaj Szulakowski
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Ramirado 0002 (231) Przyjete 6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
160 Julia Szydłowska
Klub Jazdy Konnej Romico
Varadero "R" (52) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
161 Wiktoria Śliwka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jamal (11) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
162 Martyna Tomalik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (177) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
163 Marzena Tylka
Klub Jeździecki Facimiech
Daarisie (184) Przyjete 6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
164 Bartłomiej Urban
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Leszczyk (208) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
165 Aleksandra Urbaniec
Klub Jazdy Konnej Solka
BROSZKA (59) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
166 Victoria Urbańczyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emundo (31) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
167 Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Cover Boy (74) Przyjete 10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
168 Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
ETER (73) Przyjete 15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
16 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
169 Agrypina Walaszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Holandia (116) Odrzucone 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
170 Agrypina Walaszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Polonia (115) Odrzucone 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
171 Natalia Walczak
Kj Szarża Bolęcin
Karmen (133) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
172 Agnieszka Waliczek
PLKJ Plessówka
Pegasus Son (157) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
173 Natalia Wełna
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Selima (84) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
174 Wiktoria Wełna
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Don S (85) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
175 Krzysztof Widzyk
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Hiki (220) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
176 Krzysztof Widzyk
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Iwa (221) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
177 Krzysztof Widzyk
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Kenzo (222) Przyjete 7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
178 Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (37) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
179 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (62) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
180 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Ringo (61) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
181 Małgorzata Wojs
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
Dorotka (213) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
182 Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Opium W (178) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
183 Paulina Wolf
Klub Sportowy Faruk
Barka (200) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
184 Paulina Wolf
Klub Sportowy Faruk
Demolka (199) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
185 Marcelina Wolny
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Paco (207) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
186 Nikola Wolny
Bez Przynależności Klubowej S L A
Bockman's Looping (87) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
187 Paweł Zarotyński
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Colsous HBC (38) Przyjete 6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
188 Małgorzata Zoń
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Bajkał (65) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
1
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2
Bez Przynależności Klubowej S L A
3
Bez Przynależności Klubowej S L A
4
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
5
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
6
Bez Przynależności Klubowej S L A
7
Klub Jeździecki Facimiech
8
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
9
Klub Jeździecki Zbrosławice
10
Klub Jeździecki Zbrosławice
13
Jeździecki Klub Sportowy Desant
14
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
16
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
18
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
19
Uczniowski Klub Jeździecki WIDOK-KĘTY
20
Bez Przynależności Klubowej M A L
21
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
22
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
23
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
24
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
26
Bez Przynależności Klubowej S L A
29
Klub Jazdy Konnej Romico
31
Klub Jeździecki Facimiech
32
Klub Jeździecki Facimiech
33
Klub Jeździecki Facimiech
34
Klub Jeździecki Facimiech
37
Bez Przynależności Klubowej O P O
42
Bez Przynależności Klubowej S L A
44
Bez Przynależności Klubowej S L A
45
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
48
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
49
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
50
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
51
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
56
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
57
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
60
Klub Jazdy Konnej Romico
61
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
62
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
64
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
65
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
66
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
67
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
68
Ludowy klub jezdziecki przy Stadninie Koni Ochaby w Ochabach.
70
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
71
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
72
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
73
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
74
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
75
Bez Przynależności Klubowej S L A
76
Bez Przynależności Klubowej S L A
77
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
78
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
79
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
80
Klub Jeździecki Facimiech
81
Klub Jazdy Konnej Romico
84
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
85
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
86
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
87
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
88
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
89
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
90
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
91
Klub Jazdy Konnej Romico
92
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
93
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
94
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
96
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
100
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
101
Bez Przynależności Klubowej S L A
102
Klub Jeździecki Facimiech
103
Klub Jeździecki Facimiech
104
Bez Przynależności Klubowej S L A
105
Bez Przynależności Klubowej S L A
106
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
107
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
109
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
110
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
111
Klub Jeździecki Facimiech
112
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
113
Klub Jeździecki Global
117
Klub Jeździecki Global
118
Klub Jeździecki Global
120
Klub Jeździecki Facimiech
121
Klub Jeździecki Facimiech
122
Politechnika Śląska w Gliwicach
123
Jeździecki Klub Sportow A-Prim
125
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
126
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
127
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
128
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
129
Klub Jazdy Konnej Romico
130
Jeździecki Klub Sportowy Desant
131
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
133
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
135
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
136
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
137
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
138
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
140
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
141
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
142
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
143
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
144
Klub Jeździecki Facimiech
145
Klub Jeździecki Facimiech
146
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
147
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
148
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
149
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
150
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
151
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
152
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
153
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
154
Bez Przynależności Klubowej S L A
155
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
156
Klub Jeździecki Facimiech
157
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
158
Klub Jazdy Konnej Solka
159
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
161
Bez Przynależności Klubowej S L A
162
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
163
Klub Jeździecki Facimiech
164
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
166
Bez Przynależności Klubowej S L A
167
Bez Przynależności Klubowej S L A
168
Bez Przynależności Klubowej S L A
169
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
170
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
173
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
174
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
175
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
176
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
177
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
178
Bez Przynależności Klubowej S L A
179
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
180
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
181
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
182
Jeździecki Klub Sportowy Desant
185
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
186
Bez Przynależności Klubowej S L A
187
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
188
Jeździecki Klub Sportowy Czanki

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl