Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

ZRiT - B KJK Romico Lipiec Pełen ekran
2018-07-28 - 2018-07-29
Komunikaty organizatora
1. Szanowni zawodnicy, w związku z Waszym licznym udziałem i tym, że nikomu nie chcemy odmówić startu w sobotę i w niedzielę będą możliwe jedynie dwa przejazdy. Bardzo prosimy o określenie się mailowo na adres pomoc@equita.pl
2. Zapisy na jutrzejsze konkursy towarzyskie przyjmujemy wyłącznie do godziny 14:00 w biurze zawodów lub mailowo na pomoc@equita.pl
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Małgorzata Babczyńska Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno Elegant (148) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
2 Kaja Badellino BPK Eros (7) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
3 Julia Badora Bez Przynależności Klubowej S L A Korynt (212) Przyjete 12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
4 Otylia Barczyk Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Joly's Houston (99) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
5 Otylia Barczyk Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Szarotka (98) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
6 Katarzyna Bober Bez Przynależności Klubowej S L A Sonet G-T (72) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
7 Natalie Bochenski Klub Jeździecki Facimiech Bonanza (13) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
8 Bartosz Bomba Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Ilona (114) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
9 Agata Borowczak Vanto Jumping Team Cabora (28) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
10 Agata Borowczak Vanto Jumping Team Gemini 2 (29) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
11 Natalia Brachmańska Profit Orzesze Łezka (171) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 Wiktoria Bratek PROFIT Orzesze Flawia Gold (169) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
13 Maja Bromboszcz Jeździecki Klub Sportowy Desant Madam " W " (216) Przyjete 6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
14 Karolina Brysz Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Liberia (176) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
15 Żaneta Chowaniec BPK Zeta K (132) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
16 Agnieszka Ciurzyńska Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Lala (224) Przyjete 14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
17 Anna Cogiel - Zielińska BPK Butterfly (226) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
18 Alina Czosnowicz Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o. Tamira (218) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
19 Kinga Drewniany Uczniowski Klub Jeździecki WIDOK-KĘTY Epsilon (194) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
20 Marek Drzyżdżyk Bez Przynależności Klubowej M A L Elbra (228) Przyjete 11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
21 Monika Duda Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Embassy Bassy (9) Przyjete 6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
22 Monika Duda Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Flinstone Utopia (140) Odrzucone 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
23 Iwona Dunat Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka Selekcja (175) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
24 Maria Dzida Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Duńczyk (27) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
25 Aleksandra Dziwisz BPK S L A Samuraj (6) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
26 Klaudia Fiołek Bez Przynależności Klubowej S L A Gold Marke (66) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
27 Jagoda Flis Profit Orzesze Klara (229) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
28 Grzegorz Gaczorek BPK Don Pedro (131) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
29 Masza Galocz JKS Czanki Jessi (8) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
30 Joanna Gardulska Klub Jeździecki Facimiech Ashanti Solier (20) Przyjete 13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
31 Joanna Gardulska Klub Jeździecki Facimiech Czedan (58) Przyjete 3A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
32 Joanna Gardulska Klub Jeździecki Facimiech Dioryt (18) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
33 Joanna Gardulska Klub Jeździecki Facimiech Don Guffi (17) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
34 Karol Gardulski Klub Jeździecki Facimiech Honey N (21) Przyjete 11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
35 Julia Gawałek Klub Jazdy Konnej Elizar Free Star (191) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
36 Julia Gicala BPK Brawada (70) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
37 Dominika Glück Bez Przynależności Klubowej O P O Cynara (75) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
38 Patrycja Golańska Bpk Emir (150) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
39 Wiktoria Gracjas BPK Sophie (35) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
40 Magdalena Gregorarz Klub Jeździecki Facimiech Honey N (21) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
41 Iga Grodska BPK Promyczek (215) Przyjete Specjalny 2 - My Little Pony dla dzieci do lat 9 na kucach, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
42 Lena Gruca Bez Przynależności Klubowej S L A Leap Star (201) Przyjete 11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
43 Anna Haczek BPK Euforia (34) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
44 Maciej Handzlik Jeździecki Klub Sportow A-Prim Pigment (33) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
45 Anna Hernik Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Madryt-p (129) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
46 Natasza Jakubiec Bpk Cyprys (188) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
47 Nikola Jakubiec Bpk Lady (187) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
48 Zuzanna Janczak Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka Polo (174) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
49 Wiktoria Janosz Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka Gavia (236) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
50 Wiktoria Janosz Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka Urgent Gold (237) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
51 Sonia Janus Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Sciara Hs (94) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
52 Patrycja Jeziorska BPK Eksplozja (185) Odrzucone 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
53 Elżbieta Jodłowska Klub Jeździecki Facimiech Julien (23) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
54 Elżbieta Jodłowska Klub Jeździecki Facimiech Nashville (22) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
55 Weronika Kachel Klub Jazdy Konnej Romico Malaquando (50) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
56 Zuzanna Kaczmarzyk Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Ritus (80) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
57 Zuzanna Kaczmarzyk Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Soprano Hippica (81) Przyjete 6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
58 Daria Kania Stajnia Sandro-Hero Amadis (63) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
59 Maria Kaprzyk Vanto Jumping Team Aquador (57) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
60 Aleksandra Kawa Klub Jazdy Konnej Romico Indi (51) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
61 Tomasz Klein Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie Coletta 33 (197) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
62 Tomasz Klein Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie Quadrifoglio 4 (196) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
16 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
63 Kornelia Klimek Bpk Giewont (181) Przyjete Specjalny 1 - My Little Pony dla dzieci do lat 9 na kucach , Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
64 Paulina Klimek Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Giewont (181) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
65 Paulina Klimek Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Leandra (183) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
66 Paulina Klimek Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Pola (182) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
67 Natalia Kluska Bez Przynależności Klubowej S L A Junisza (127) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
68 Paulina Kłóska Ludowy klub jezdziecki przy Stadninie Koni Ochaby w Ochabach. Bafra (139) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
69 Agnieszka Kołodziejczyk PLKJ Plessówka Dekret (154) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
70 Patrycja Konieczny Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Czakram (211) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
71 Patrycja Konieczny Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Grom (240) Przyjete 15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
16 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
72 Patrycja Konieczny Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Grys (209) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
73 Aleksandra Kośnik Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie Reflex (241) Przyjete 13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
74 Aleksandra Kośnik Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie Toffi (205) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
75 Natalia Kot Bez Przynależności Klubowej S L A Awantaż (167) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
76 Natalia Kot Bez Przynależności Klubowej S L A Salamon Don Darco (217) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
77 Łukasz Koza Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Ferraline (79) Przyjete 6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
16 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
78 Łukasz Koza Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice L-Quick Jump (78) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
79 Łukasz Koza Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Q 7 (77) Przyjete 6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
16 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
80 Natalia Krakowiak Klub Jeździecki Facimiech Pirat (24) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
81 Anna Kruczek Klub Jazdy Konnej Romico Naitiry (198) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
82 Adrianna Krzanowska Klub Jazdy Konnej Romico Replay R (55) Przyjete 7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
16 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
83 Adrianna Krzanowska Klub Jazdy Konnej Romico Zantino-V (54) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
84 Patrycja Ksiądz Bez Przynależności Klubowej S L A Antares (126) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
85 Patrycja Ksiądz Bez Przynależności Klubowej S L A Centessa (125) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
86 Piotr Kubaczka Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno Haker (151) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
87 Piotr Kubaczka Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno Hawana W (152) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
88 Weronika Kuc Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Amaretis (12) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
89 Karolina Kułaga Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Nirwana (113) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
90 Emilia Kuźma Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno Prixima-noor (158) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
91 Kaja Langer Klub Jazdy Konnej Romico Oriana (49) Przyjete 6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
92 Anna Lazar Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Labirynt (97) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
93 Anna Lazar Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Waczafa (101) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
94 Karolina Leda Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno DOMARE G (147) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
95 Katarzyna Legieć Profit Orzesze Harma (170) Przyjete 9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
96 Oliwia Lentowicz Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Baster (180) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
97 Jennifer Lewandowska Klub Jazdy Konnej Elizar FOUR ROSES (193) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
98 Joanna Lisewska Klub Jeździecki Fart Chilli Chilli (111) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
99 Joanna Lisewska Klub Jeździecki Fart Lilly (110) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
100 Dominik Lorek Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Dunaj (189) Przyjete 13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
101 Martyna Łakota Bez Przynależności Klubowej S L A Jachranka (232) Przyjete 13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
102 Katarzyna Łopatka Klub Jeździecki Facimiech Okland (14) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
103 Katarzyna Łopatka Klub Jeździecki Facimiech Romania (15) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
104 Ewa Łukasik Bez Przynależności Klubowej S L A Burhak (161) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
105 Ewa Łukasik Bez Przynależności Klubowej S L A Estaban (160) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
106 Marcelina Łukaszek Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka Hiki (220) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
107 Aleksandra Majeranowska Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno Hawana W (152) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
108 Zuzanna Marugi Bez Przynależności Klubowej S L A Metro (30) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
109 Eliza Masny Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Cherokee (48) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
110 Paulina Matuszczyk Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany Ewerton (86) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
111 Katarzyna Miazga Klub Jeździecki Facimiech Sorinna (25) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
112 Katarzyna Nagórka Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Osadkowski Borodin (173) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
113 Kevin Nagórka Klub Jeździecki Global Cichy (166) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
114 Kevin Nagórka Klub Jeździecki Global Golden De La Vaulx (162) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
115 Kevin Nagórka Klub Jeździecki Global Heart Lightning (172) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
116 Kevin Nagórka Klub Jeździecki Global Henry VD Tojopehove Z (164) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
117 Kevin Nagórka Klub Jeździecki Global Roma (165) Przyjete 7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
118 Kevin Nagórka Klub Jeździecki Global Tiore (163) Przyjete 6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
119 Sylwia Nejfeld Stajnia Sandro-Hero Hanter (64) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
120 Anna Nowak Klub Jeździecki Facimiech Carando 3 (128) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
121 Anna Nowak Klub Jeździecki Facimiech Don Guffi (17) Przyjete 11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
122 Karolina Pala Bez Przynależności Klubowej S L A Romica R (1) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
123 Oliwia Pasternak Jeździecki Klub Sportow A-Prim Atrakcyjna Olimpia (45) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
124 Łukasz Perak PLKJ Plessówka Dekret (154) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
125 Mariam Pervez Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno Haker (151) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
126 Magdalena Pękała Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Ekstaza (88) Przyjete 10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
127 Monika Piech Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka Dolores (142) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
128 Monika Piech Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka Sepia (141) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
129 Kaja Pietraszko Klub Jazdy Konnej Romico Olimpia (53) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
130 Magdalena Pinocy Jeździecki Klub Sportowy Desant Lord Ii W (179) Przyjete 6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
131 Agnieszka Pławińska Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice G-Cares (238) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
132 Agnieszka Pojda Bojar (233) Przyjete 10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
133 Magdalena Potysz Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Laur (223) Przyjete 14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
134 Karolina Prochot BPK Havana (130) Odrzucone 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
135 Kamil Puliński Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Coeur De Cornet (242) Przyjete 11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
136 Marlena Rogosz Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Den-Lady (105) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
137 Marlena Rogosz Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Laconiek Z (106) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
138 Martyna Rostek Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Braveheart (83) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
139 Julia Rusin Profit Orzesze Harma (170) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
140 Aleksandra Ryt Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Chanel (91) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
141 Aleksandra Ryt Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój La Costa (93) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
142 Aleksandra Ryt Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Lord of Fame (92) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
143 Eliza Sas Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno Dafne (153) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
144 Julia Satoła Klub Jeździecki Facimiech Dioryt (18) Przyjete 11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
145 Weronika Sikora Klub Jeździecki Facimiech Sarannah (19) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
146 Katarzyna Siwiec Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka Mika (227) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
147 Wiktoria Skorupa Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Ciułala (82) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
148 Agata Skrzypiec Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice Berlina (239) Przyjete 14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
149 Agata Słupianek Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy " Cytrus (107) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
150 Agata Słupianek Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy " Iga (109) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
151 Agata Słupianek Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy " Nosferatu (108) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
152 Weronika Sobczyk Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie Dunka (206) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
153 Julia Sobiecka Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach Bonuc Cannabis (190) Przyjete 10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
154 Natalia Sobolewska Bpk H-cataa (112) Przyjete 3A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
155 Piotr Spendel KJK Profit Lady Lima (89) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
156 Anna Strzałka Klub Jeździecki Facimiech Hoky J (26) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
157 Zuzanna Sztangret Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Iriane (67) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
158 Michalina Sztuka Klub Jazdy Konnej Solka Romeo (60) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
159 Mikołaj Szulakowski Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Ramirado 0002 (231) Przyjete 6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
160 Julia Szydłowska Klub Jazdy Konnej Romico Varadero "R" (52) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
161 Wiktoria Śliwka BPK Jamal (11) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
162 Martyna Tomalik Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Athena (177) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
163 Marzena Tylka Klub Jeździecki Facimiech Daarisie (184) Przyjete 6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
164 Bartłomiej Urban Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie Leszczyk (208) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
165 Aleksandra Urbaniec Klub Jazdy Konnej Solka BROSZKA (59) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
166 Victoria Urbańczyk Jeździecki Klub Sportowy A-Prim Emundo (31) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
167 Justyna Wacławek Bez Przynależności Klubowej S L A Cover Boy (74) Przyjete 10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
168 Justyna Wacławek Bez Przynależności Klubowej S L A Eter (73) Przyjete 15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
16 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
169 Agrypina Walaszek Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks Holandia (116) Odrzucone 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
170 Agrypina Walaszek Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks Polonia (115) Odrzucone 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
171 Natalia Walczak Kj Szarża Bolęcin Karmen (133) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
172 Agnieszka Waliczek PLKJ Plessówka Pegasus Son (157) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
173 Natalia Wełna Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Selima (84) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
174 Wiktoria Wełna Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Don S (85) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
175 Krzysztof Widzyk Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka Hiki (220) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
176 Krzysztof Widzyk Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka Iwa (221) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
177 Krzysztof Widzyk Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka Kenzo (222) Przyjete 7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
178 Emilia Wiśniewska Bez Przynależności Klubowej S L A Emet (37) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
179 Magdalena Wojda JKS Czanki Milagross (62) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
180 Magdalena Wojda JKS Czanki Ringo (61) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
181 Małgorzata Wojs KJ NA GÓRCE W MARKLOWICACH Dorotka (213) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
182 Waldemar Wojtyczka Jeździecki Klub Sportowy Desant Opium W (178) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
183 Paulina Wolf Ks Faruk Barka (200) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
184 Paulina Wolf Ks Faruk Demolka (199) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
185 Marcelina Wolny Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie Paco (207) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
186 Nikola Wolny Bez Przynależności Klubowej S L A Bockman's Looping (87) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
187 Paweł Zarotyński Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Colsous HBC (38) Przyjete 6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
188 Małgorzata Zoń Jeździecki Klub Sportowy Czanki Bajkał (65) Przyjete 3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
1. Małgorzata Babczyńska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Elegant (148)
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
2. Kaja Badellino
BPK
Eros (7)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
3. Julia Badora
Bez Przynależności Klubowej S L A
Korynt (212)
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
4. Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Joly's Houston (99)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
5. Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Szarotka (98)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
6. Katarzyna Bober
Bez Przynależności Klubowej S L A
Sonet G-T (72)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
7. Natalie Bochenski
Klub Jeździecki Facimiech
Bonanza (13)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
8. Bartosz Bomba
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ilona (114)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
9. Agata Borowczak
Vanto Jumping Team
Cabora (28)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
10. Agata Borowczak
Vanto Jumping Team
Gemini 2 (29)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
11. Natalia Brachmańska
Profit Orzesze
Łezka (171)
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12. Wiktoria Bratek
PROFIT Orzesze
Flawia Gold (169)
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
13. Maja Bromboszcz
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Madam " W " (216)
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
14. Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Liberia (176)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
15. Żaneta Chowaniec
BPK
Zeta K (132)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
16. Agnieszka Ciurzyńska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Lala (224)
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
17. Anna Cogiel - Zielińska
BPK
Butterfly (226)
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
18. Alina Czosnowicz
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Tamira (218)
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
19. Kinga Drewniany
Uczniowski Klub Jeździecki WIDOK-KĘTY
Epsilon (194)
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
20. Marek Drzyżdżyk
Bez Przynależności Klubowej M A L
Elbra (228)
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
21. Monika Duda
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Embassy Bassy (9)
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
22. Monika Duda
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Flinstone Utopia (140)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
23. Iwona Dunat
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Selekcja (175)
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
24. Maria Dzida
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Duńczyk (27)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
25. Aleksandra Dziwisz
BPK S L A
Samuraj (6)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
26. Klaudia Fiołek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gold Marke (66)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
27. Jagoda Flis
Profit Orzesze
Klara (229)
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
28. Grzegorz Gaczorek
BPK
Don Pedro (131)
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
29. Masza Galocz
JKS Czanki
Jessi (8)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
30. Joanna Gardulska
Klub Jeździecki Facimiech
Ashanti Solier (20)
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
31. Joanna Gardulska
Klub Jeździecki Facimiech
Czedan (58)
3A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
32. Joanna Gardulska
Klub Jeździecki Facimiech
Dioryt (18)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
33. Joanna Gardulska
Klub Jeździecki Facimiech
Don Guffi (17)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
34. Karol Gardulski
Klub Jeździecki Facimiech
Honey N (21)
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
35. Julia Gawałek
Klub Jazdy Konnej Elizar
Free Star (191)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
36. Julia Gicala
BPK
Brawada (70)
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
37. Dominika Glück
Bez Przynależności Klubowej O P O
Cynara (75)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
38. Patrycja Golańska
Bpk
Emir (150)
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
39. Wiktoria Gracjas
BPK
Sophie (35)
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
40. Magdalena Gregorarz
Klub Jeździecki Facimiech
Honey N (21)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
41. Iga Grodska
BPK
Promyczek (215)
Specjalny 2 - My Little Pony dla dzieci do lat 9 na kucach, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
42. Lena Gruca
Bez Przynależności Klubowej S L A
Leap Star (201)
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
43. Anna Haczek
BPK
Euforia (34)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
44. Maciej Handzlik
Jeździecki Klub Sportow A-Prim
Pigment (33)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
45. Anna Hernik
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Madryt-p (129)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
46. Natasza Jakubiec
Bpk
Cyprys (188)
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
47. Nikola Jakubiec
Bpk
Lady (187)
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
48. Zuzanna Janczak
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Polo (174)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
49. Wiktoria Janosz
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Gavia (236)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
50. Wiktoria Janosz
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Urgent Gold (237)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
51. Sonia Janus
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sciara Hs (94)
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
52. Patrycja Jeziorska
BPK
Eksplozja (185)
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
53. Elżbieta Jodłowska
Klub Jeździecki Facimiech
Julien (23)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
54. Elżbieta Jodłowska
Klub Jeździecki Facimiech
Nashville (22)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
55. Weronika Kachel
Klub Jazdy Konnej Romico
Malaquando (50)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
56. Zuzanna Kaczmarzyk
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ritus (80)
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
57. Zuzanna Kaczmarzyk
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Soprano Hippica (81)
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
58. Daria Kania
Stajnia Sandro-Hero
Amadis (63)
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
59. Maria Kaprzyk
Vanto Jumping Team
Aquador (57)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
60. Aleksandra Kawa
Klub Jazdy Konnej Romico
Indi (51)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
61. Tomasz Klein
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
Coletta 33 (197)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
62. Tomasz Klein
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
Quadrifoglio 4 (196)
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
16 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
63. Kornelia Klimek
Bpk
Giewont (181)
Specjalny 1 - My Little Pony dla dzieci do lat 9 na kucach , Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
64. Paulina Klimek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Giewont (181)
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
65. Paulina Klimek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Leandra (183)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
66. Paulina Klimek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Pola (182)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
67. Natalia Kluska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Junisza (127)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
68. Paulina Kłóska
Ludowy klub jezdziecki przy Stadninie Koni Ochaby w Ochabach.
Bafra (139)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
69. Agnieszka Kołodziejczyk
PLKJ Plessówka
Dekret (154)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
70. Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Czakram (211)
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
71. Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Grom (240)
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
16 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
72. Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Grys (209)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
73. Aleksandra Kośnik
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Reflex (241)
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
74. Aleksandra Kośnik
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Toffi (205)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
75. Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Awantaż (167)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
76. Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Salamon Don Darco (217)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
77. Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ferraline (79)
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
16 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
78. Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
L-Quick Jump (78)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
79. Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Q 7 (77)
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
16 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
80. Natalia Krakowiak
Klub Jeździecki Facimiech
Pirat (24)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
81. Anna Kruczek
Klub Jazdy Konnej Romico
Naitiry (198)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
82. Adrianna Krzanowska
Klub Jazdy Konnej Romico
Replay R (55)
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
16 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
83. Adrianna Krzanowska
Klub Jazdy Konnej Romico
Zantino-V (54)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
84. Patrycja Ksiądz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Antares (126)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
85. Patrycja Ksiądz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Centessa (125)
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
86. Piotr Kubaczka
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Haker (151)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
87. Piotr Kubaczka
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Hawana W (152)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
88. Weronika Kuc
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Amaretis (12)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
89. Karolina Kułaga
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Nirwana (113)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
90. Emilia Kuźma
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Prixima-noor (158)
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
91. Kaja Langer
Klub Jazdy Konnej Romico
Oriana (49)
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
92. Anna Lazar
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Labirynt (97)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
93. Anna Lazar
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Waczafa (101)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
94. Karolina Leda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
DOMARE G (147)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
95. Katarzyna Legieć
Profit Orzesze
Harma (170)
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
96. Oliwia Lentowicz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Baster (180)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
97. Jennifer Lewandowska
Klub Jazdy Konnej Elizar
FOUR ROSES (193)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
98. Joanna Lisewska
Klub Jeździecki Fart
Chilli Chilli (111)
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
99. Joanna Lisewska
Klub Jeździecki Fart
Lilly (110)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
100. Dominik Lorek
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Dunaj (189)
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
101. Martyna Łakota
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jachranka (232)
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
102. Katarzyna Łopatka
Klub Jeździecki Facimiech
Okland (14)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
103. Katarzyna Łopatka
Klub Jeździecki Facimiech
Romania (15)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
104. Ewa Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Burhak (161)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
105. Ewa Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Estaban (160)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
106. Marcelina Łukaszek
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Hiki (220)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
107. Aleksandra Majeranowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Hawana W (152)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
108. Zuzanna Marugi
Bez Przynależności Klubowej S L A
Metro (30)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
109. Eliza Masny
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cherokee (48)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
110. Paulina Matuszczyk
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Ewerton (86)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
111. Katarzyna Miazga
Klub Jeździecki Facimiech
Sorinna (25)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
112. Katarzyna Nagórka
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Osadkowski Borodin (173)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
113. Kevin Nagórka
Klub Jeździecki Global
Cichy (166)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
114. Kevin Nagórka
Klub Jeździecki Global
Golden De La Vaulx (162)
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
115. Kevin Nagórka
Klub Jeździecki Global
Heart Lightning (172)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
116. Kevin Nagórka
Klub Jeździecki Global
Henry VD Tojopehove Z (164)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
117. Kevin Nagórka
Klub Jeździecki Global
Roma (165)
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
118. Kevin Nagórka
Klub Jeździecki Global
Tiore (163)
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
119. Sylwia Nejfeld
Stajnia Sandro-Hero
Hanter (64)
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
120. Anna Nowak
Klub Jeździecki Facimiech
Carando 3 (128)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
121. Anna Nowak
Klub Jeździecki Facimiech
Don Guffi (17)
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
122. Karolina Pala
Bez Przynależności Klubowej S L A
Romica R (1)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
123. Oliwia Pasternak
Jeździecki Klub Sportow A-Prim
Atrakcyjna Olimpia (45)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
124. Łukasz Perak
PLKJ Plessówka
Dekret (154)
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
125. Mariam Pervez
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Haker (151)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
126. Magdalena Pękała
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Ekstaza (88)
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
127. Monika Piech
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Dolores (142)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
128. Monika Piech
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Sepia (141)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
129. Kaja Pietraszko
Klub Jazdy Konnej Romico
Olimpia (53)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
130. Magdalena Pinocy
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Lord Ii W (179)
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
131. Agnieszka Pławińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
G-Cares (238)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
132. Agnieszka Pojda
Bojar (233)
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
133. Magdalena Potysz
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Laur (223)
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
134. Karolina Prochot
BPK
Havana (130)
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
135. Kamil Puliński
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Coeur De Cornet (242)
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
136. Marlena Rogosz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Den-Lady (105)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
137. Marlena Rogosz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (106)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
138. Martyna Rostek
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (83)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
139. Julia Rusin
Profit Orzesze
Harma (170)
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
140. Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Chanel (91)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
141. Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
La Costa (93)
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
142. Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Lord of Fame (92)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
143. Eliza Sas
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Dafne (153)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
144. Julia Satoła
Klub Jeździecki Facimiech
Dioryt (18)
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
145. Weronika Sikora
Klub Jeździecki Facimiech
Sarannah (19)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
146. Katarzyna Siwiec
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Mika (227)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
147. Wiktoria Skorupa
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Ciułala (82)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
148. Agata Skrzypiec
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Berlina (239)
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
149. Agata Słupianek
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Cytrus (107)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
150. Agata Słupianek
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Iga (109)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
151. Agata Słupianek
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Nosferatu (108)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
152. Weronika Sobczyk
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Dunka (206)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
153. Julia Sobiecka
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Bonuc Cannabis (190)
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
154. Natalia Sobolewska
Bpk
H-cataa (112)
3A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
155. Piotr Spendel
KJK Profit
Lady Lima (89)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
156. Anna Strzałka
Klub Jeździecki Facimiech
Hoky J (26)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
157. Zuzanna Sztangret
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Iriane (67)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
158. Michalina Sztuka
Klub Jazdy Konnej Solka
Romeo (60)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
159. Mikołaj Szulakowski
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Ramirado 0002 (231)
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
160. Julia Szydłowska
Klub Jazdy Konnej Romico
Varadero "R" (52)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
161. Wiktoria Śliwka
BPK
Jamal (11)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
162. Martyna Tomalik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (177)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
163. Marzena Tylka
Klub Jeździecki Facimiech
Daarisie (184)
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
164. Bartłomiej Urban
Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Leszczyk (208)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
165. Aleksandra Urbaniec
Klub Jazdy Konnej Solka
BROSZKA (59)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
166. Victoria Urbańczyk
Jeździecki Klub Sportowy A-Prim
Emundo (31)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
167. Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Cover Boy (74)
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
168. Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Eter (73)
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
16 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
169. Agrypina Walaszek
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
Holandia (116)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
170. Agrypina Walaszek
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
Polonia (115)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
171. Natalia Walczak
Kj Szarża Bolęcin
Karmen (133)
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
172. Agnieszka Waliczek
PLKJ Plessówka
Pegasus Son (157)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
173. Natalia Wełna
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Selima (84)
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
174. Wiktoria Wełna
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Don S (85)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
175. Krzysztof Widzyk
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Hiki (220)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
176. Krzysztof Widzyk
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Iwa (221)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
177. Krzysztof Widzyk
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Kenzo (222)
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
178. Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (37)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
15 - N/N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
179. Magdalena Wojda
JKS Czanki
Milagross (62)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
11B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
180. Magdalena Wojda
JKS Czanki
Ringo (61)
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
181. Małgorzata Wojs
KJ NA GÓRCE W MARKLOWICACH
Dorotka (213)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
3A - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
182. Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Opium W (178)
5 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
183. Paulina Wolf
Ks Faruk
Barka (200)
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie „mój pierwszy raz”, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
184. Paulina Wolf
Ks Faruk
Demolka (199)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-29
185. Marcelina Wolny
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Paco (207)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
186. Nikola Wolny
Bez Przynależności Klubowej S L A
Bockman's Looping (87)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
14 - P/P1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
187. Paweł Zarotyński
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Colsous HBC (38)
6 - N/N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-28
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
188. Małgorzata Zoń
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Bajkał (65)
3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29
12 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-07-29

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl