Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

ZRiT-B Vital Horse Pełen ekran
2018-06-02 - 2018-06-03
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Milena Barczyk BPK D O S Doris (69) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
2 Milena Barczyk BPK D O S S easy fly (68) Przyjete 5 - P „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
3 Anna Bąk Bpk Geneza (23) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
4 Emilia Bednarska Bpk Bella (26) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
5 Agnieszka Bienert Kj Partynice Morepark Ad Alta (27) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
6 Kamila Błaszczyk Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia" Lanos (31) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
7 Piotr Błoch BPK W I E Lancaster-n (8) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
5 - P „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
8 Paulina Burdyka KJ Bachmat Pippi (54) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
9 Kuba Czarnota Kj Picador Freulein Frolisch (76) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
10 Artur Dawidowicz Turbud All Risk (71) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
5 - P „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
11 Małgorzata Flis Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia" Wito (41) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
8 - C - „O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia”, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
12 Laura Forysiak BPK Emisja M (13) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
7 - N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
13 Justyna Fuskas-honc Bpk Elabitha Dyloma (47) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
14 Agnieszka Gajos Bpk Matador (45) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
15 Anzelm Galicki Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia" Quidam De Henry (20) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-03
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-03
16 Elena Gieruszczak KJ Stajnia Bukowiec Arian (14) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
17 Ewelina Gos Stadnina Koni Dębno Taco Blue (2) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
18 Katarzyna Gwóźdź Bpk Warga (34) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
19 Zuzanna Hądzlik UKJ "Leśny Dwór" Pakówka Lary (Kuc) (75) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
20 Jarosław Kaczmarczyk KJ Bachmat Artea (53) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
5 - P „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
21 Justyna Kamińska Bpk Koralina (35) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
22 Natalia Karpiewska JKS Szafir Wrocław Reszka (17) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
23 Nikola Klenk Stowarzyszenie 4You Klub Jeździecki Wrocław Solaris (38) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
24 Roksana Konieczna Kj Bachmat Wektor K (56) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
5 - P „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
25 Sonia Lewandowska Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. Cyrkon (30) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
26 Sara Lewkowicz Stadnina Koni Dębno Equile's Frederik (4) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
27 Dominika Luty Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. Szalony Che (21) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
5 - P „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
28 Dorota Mazur JKS w Jaroszówce Authentic dm (40) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
5 - P „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
29 Natalia Nabiałczyk Kj Volta Miłocice Małe Olimpic Lady (16) Przyjete 7 - N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
8 - C - „O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia”, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
16 - N1 - „O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia”, Zawody Regionalne, Zwykły (238.2.1), 2018-06-03
17 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-03
30 Anna Nadolna Klub Jeździecki Picador Star Mangal (66) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
31 Jakub Nowacki Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna Lantinus-N (73) Przyjete 7 - N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
8 - C - „O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia”, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
32 Jakub Nowacki Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna Locato 13 n (72) Przyjete 5 - P „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
33 Julia Nowowiejska Ośrodek Sportów Konnych "Michalscy" Dustin (7) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
34 Aleksandra Pałasz Karkonoski KJ Galion (60) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
5 - P „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
35 Anita Pawłowska BPK Vermont (36) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
36 Marta Pietrzak Stadnina Koni Dębno Ice corell (3) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
37 Jarosław Poręba Karkonoski KJ B Catillia (62) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
7 - N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
38 Jarosław Poręba Karkonoski KJ La Coruna (64) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
7 - N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
39 Mirosława Salamon BPK Tolerancja (5) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
40 Agata Stasiak KJ Stajnia Bukowiec Ikona (15) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
41 Błażej Such BPK Single (46) Przyjete 5 - P „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
42 Aleksandra Szczepaniak Kartagina (74) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
43 Beata Szuber KJ Bachmat Cometa (51) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
5 - P „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
44 Beata Szuber KJ Bachmat Czester (50) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
45 Julia Szut Klub Jeździecki Picador Dark (37) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
5 - P „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
46 Karolina Szut Kj Picador Ewerest N (43) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
47 Hanna Szymańska Stowarzyszenie Sportowe Vidavia Torggia Camparia M (32) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
48 Iga Tokarska Kj Bachmat Damar (55) Przyjete 5 - P „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
49 Hanna Urbaniak BPK Frezja (39) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
50 Martyna Wawrzyniak BPK Wito (12) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
5 - P „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-03
14 - P, Zawody Regionalne, z Jokerem (Art. 269.), 2018-06-03
51 Zofia Wieruszewska JKS Szafir Wrocław Lotus star (18) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
52 Emilia Wiśniewska Bpk Bad Boy (44) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
53 Wiktoria Woźniak Karkonoski Klub Jeździecki Casallina (33) Przyjete 7 - N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
8 - C - „O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia”, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
54 Wiktoria Woźniak Karkonoski Klub Jeździecki Lafmi J (19) Przyjete 5 - P „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
55 Jagoda Wszędybył KJ Bachmat Quickly rc (52) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
7 - N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
1. Milena Barczyk
BPK D O S
Doris (69)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
2. Milena Barczyk
BPK D O S
S easy fly (68)
5 - P „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
3. Anna Bąk
Bpk
Geneza (23)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
4. Emilia Bednarska
Bpk
Bella (26)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
5. Agnieszka Bienert
Kj Partynice
Morepark Ad Alta (27)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
6. Kamila Błaszczyk
Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia"
Lanos (31)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
7. Piotr Błoch
BPK W I E
Lancaster-n (8)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
5 - P „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
8. Paulina Burdyka
KJ Bachmat
Pippi (54)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
9. Kuba Czarnota
Kj Picador
Freulein Frolisch (76)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
10. Artur Dawidowicz
Turbud All Risk (71)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
5 - P „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
11. Małgorzata Flis
Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia"
Wito (41)
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
8 - C - „O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia”, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
12. Laura Forysiak
BPK
Emisja M (13)
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
7 - N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
13. Justyna Fuskas-honc
Bpk
Elabitha Dyloma (47)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
14. Agnieszka Gajos
Bpk
Matador (45)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
15. Anzelm Galicki
Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia"
Quidam De Henry (20)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
11 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-03
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-03
16. Elena Gieruszczak
KJ Stajnia Bukowiec
Arian (14)
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
17. Ewelina Gos
Stadnina Koni Dębno
Taco Blue (2)
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
18. Katarzyna Gwóźdź
Bpk
Warga (34)
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
19. Zuzanna Hądzlik
UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
Lary (Kuc) (75)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
20. Jarosław Kaczmarczyk
KJ Bachmat
Artea (53)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
5 - P „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
21. Justyna Kamińska
Bpk
Koralina (35)
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
22. Natalia Karpiewska
JKS Szafir Wrocław
Reszka (17)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
23. Nikola Klenk
Stowarzyszenie 4You Klub Jeździecki Wrocław
Solaris (38)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
24. Roksana Konieczna
Kj Bachmat
Wektor K (56)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
5 - P „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
25. Sonia Lewandowska
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
Cyrkon (30)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
26. Sara Lewkowicz
Stadnina Koni Dębno
Equile's Frederik (4)
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
27. Dominika Luty
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
Szalony Che (21)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
5 - P „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
28. Dorota Mazur
JKS w Jaroszówce
Authentic dm (40)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
5 - P „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
29. Natalia Nabiałczyk
Kj Volta Miłocice Małe
Olimpic Lady (16)
7 - N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
8 - C - „O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia”, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
16 - N1 - „O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia”, Zawody Regionalne, Zwykły (238.2.1), 2018-06-03
17 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-03
30. Anna Nadolna
Klub Jeździecki Picador
Star Mangal (66)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
31. Jakub Nowacki
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Lantinus-N (73)
7 - N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
8 - C - „O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia”, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
32. Jakub Nowacki
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Locato 13 n (72)
5 - P „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
33. Julia Nowowiejska
Ośrodek Sportów Konnych "Michalscy"
Dustin (7)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
34. Aleksandra Pałasz
Karkonoski KJ
Galion (60)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
5 - P „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
35. Anita Pawłowska
BPK
Vermont (36)
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
36. Marta Pietrzak
Stadnina Koni Dębno
Ice corell (3)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
37. Jarosław Poręba
Karkonoski KJ
B Catillia (62)
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
7 - N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
38. Jarosław Poręba
Karkonoski KJ
La Coruna (64)
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
7 - N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
39. Mirosława Salamon
BPK
Tolerancja (5)
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
40. Agata Stasiak
KJ Stajnia Bukowiec
Ikona (15)
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
41. Błażej Such
BPK
Single (46)
5 - P „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
42. Aleksandra Szczepaniak
Kartagina (74)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
43. Beata Szuber
KJ Bachmat
Cometa (51)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
5 - P „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
44. Beata Szuber
KJ Bachmat
Czester (50)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
45. Julia Szut
Klub Jeździecki Picador
Dark (37)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
5 - P „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
46. Karolina Szut
Kj Picador
Ewerest N (43)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
47. Hanna Szymańska
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
Torggia Camparia M (32)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
48. Iga Tokarska
Kj Bachmat
Damar (55)
5 - P „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
49. Hanna Urbaniak
BPK
Frezja (39)
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
50. Martyna Wawrzyniak
BPK
Wito (12)
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
5 - P „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-03
14 - P, Zawody Regionalne, z Jokerem (Art. 269.), 2018-06-03
51. Zofia Wieruszewska
JKS Szafir Wrocław
Lotus star (18)
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-02
52. Emilia Wiśniewska
Bpk
Bad Boy (44)
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
53. Wiktoria Woźniak
Karkonoski Klub Jeździecki
Casallina (33)
7 - N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
8 - C - „O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia”, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02
54. Wiktoria Woźniak
Karkonoski Klub Jeździecki
Lafmi J (19)
5 - P „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
55. Jagoda Wszędybył
KJ Bachmat
Quickly rc (52)
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
7 - N1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-06-02

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl