Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

ZRiT-B Lando Pełen ekran
2018-06-30 - 2018-06-30
Komunikaty organizatora
1. Sprawdzanie dokumentów przez Sędziego Głównego będzie od godziny 7:00.
2. Godziny konkursów mogą ulec zmianie +/- 20 min.
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Kamelia Babicka Towarzystwo Sportowe Kuźnia Libia (31) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
2 Natalia Babicka Towarzystwo Sportowe Kuźnia Pati (32) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 Anna Badura Klub Jeździecki Impuls Della Rosa (87) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 Aleksandra Bałut Bpk Shanti (130) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
5 Klaudia Bażan Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka Lusi (111) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 Paulina Biskup Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Uliane (28) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
7 Anna Bizoń - Zalewska Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Caprice De Campagne (194) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
8 Weronika Bobeł BPK Giewont (185) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
9 Katarzyna Bober Bez Przynależności Klubowej S L A Sonet G-T (161) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
10 Bartosz Bomba Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Ilona (66) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
11 Katarzyna Bomba Klub Jeździecki Zbrosławice Ryoko (19) Odrzucone 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
12 Agata Borowczak Vanto Jumping Team Cabora (155) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
13 Katarzyna Borowczak Vanto Jumping Team Gemini 2 (156) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
14 Karolina Brysz Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Liberia (52) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
15 Zofia Bugla Bez Przynależności Klubowej S L A Every Time (1) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
16 Katarzyna Bula Klub Jeździecki Impuls Erazm (169) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
17 Szymon Bula Klub Jeździecki Impuls Kennedy Hippica (170) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
18 Paulina Bule Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Dominacja (202) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
19 Katarzyna Cieplik BPK Arizona Rd (212) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
20 Katarzyna Cieślińska Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Sabra (90) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
21 Agnieszka Ciurzyńska Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Lala (124) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
22 Kamila Czartoryska Bpk Burzanna Di (82) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
23 Przemysław Czekaj Klub Jeździecki Okoły Curly Sue (99) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
24 Kamila Czyż Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów Kastor Van De Noordheuvel (103) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
25 Małgorzata Ćwikło Klub Jeździecki Zbrosławice Cristobal Van De Kooldries (123) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
26 Natalia Demska BPK Rachel (206) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
27 Monika Duda Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Embassy Bassy (27) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
28 Maria Dzida Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Duńczyk (65) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
29 Julia Dziędziel Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Hyrda (43) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
30 Daria Feliks Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Electra MK (58) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
31 Magdalena Ferdyn Klub Jeździecki Zbrosławice Cantanis (39) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
32 Magdalena Ferdyn Klub Jeździecki Zbrosławice De Cameron (175) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
33 Magdalena Ferdyn Klub Jeździecki Zbrosławice Ilario Di Bua (40) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
34 Magdalena Ferdyn Klub Jeździecki Zbrosławice Surinam (179) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
35 Aneta Fiołek Bez Przynależności Klubowej S L A Norma (182) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
36 Klaudia Fiołek Bez Przynależności Klubowej S L A Gold Marke (22) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
37 Karina Gajda Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Czador (207) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
38 Amelia Gałas Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza Andiamo Girl (164) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
39 Julia Gawałek Klub Jazdy Konnej Elizar Contina Elizar (200) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
40 Julia Gawałek Klub Jazdy Konnej Elizar Shelby Evrard Z (199) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
41 Kinga Gdynia Klub Jeździecki Zbrosławice Karino (188) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
42 Dominika Glück Bez Przynależności Klubowej O P O Cynara (144) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
43 Karolina Godoś Klub Jeździecki Royal Catoki Son (53) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
44 Karolina Godoś Klub Jeździecki Royal Cosa Che (55) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
45 Karolina Godoś Klub Jeździecki Royal Grandios (54) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
46 Marta Gomoluch Bpk Dolce Vita (16) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
47 Paulina Gonera Stajnia Bastion Bianco (112) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
48 Dominika Grabowska Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza Dominacja zw (166) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
49 Zuzanna Grabowska Stajnia Pasat Luna (205) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
50 Paulina Grąbczewska Klub Jeździecki Fart Mistrella (7) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
51 Lena Gruca Bez Przynależności Klubowej S L A Leap Star (41) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
52 Magdalena Gut Klub Jeździecki Zbrosławice Arena (69) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
53 Oliwia Jakubowska Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów Enrico Pony Sport (101) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
54 Klaudia Jasnos Bez Przynależności Klubowej S L A Dakota Ii (127) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
55 Maria Kaprzyk Vanto Jumping Team Aquador (140) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
56 Izabella Kisielowska Klub Jeździecki Impuls Fokus (168) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
57 Alicja Kistowska Klub Jeździecki Lando Pyrus (154) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
58 Zuzanna Klak Bpk Bajarz (24) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
59 Jakub Klekot Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Robin Hood-LS (51) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
60 Jakub Klekot Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Watra (50) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
61 Aleksandra Klimczyk Klub Jeździecki Impuls Setna (167) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
62 Paulina Klimek Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Pola (160) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
63 John Gunvar Knutsen Klub Jeździecki Królmet Be Quite (217) Przyjete 8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
64 John Gunvar Knutsen Klub Jeździecki Królmet Ferrari (216) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
65 Mariusz Koczur Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Sir Balisco (45) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
66 Patrycja Konieczny Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Czakram (163) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
67 Patrycja Konieczny Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Grom (162) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
68 Dorota Korek Klub Jeździecki Zbrosławice Cassawa (74) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
69 Dorota Korek Klub Jeździecki Zbrosławice Neron (73) Odrzucone 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
70 Patrycja Kościańska Bpk Bryza (17) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
71 Aleksandra Kościelna Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice Redakta (195) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
72 Natalia Kot Bez Przynależności Klubowej S L A Awantaż (109) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
73 Natalia Kot Bez Przynależności Klubowej S L A Dance (110) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
74 Paulina Koza Bez Przynależności Klubowej S L A Ulana"S" (145) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
75 Karolina Kozik Klub Jeździecki Zbrosławice Mercury (131) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
76 Kornelia Kubicz Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Dzięcielina (5) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
77 Wiktoria Kukla Bpk Wendy (152) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
78 Jagoda Kuszka Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów Samiro "Ka" (102) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
79 Wiktor Larkowski Klub Jeździecki Zbrosławice Aramis (71) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
80 Wiktor Larkowski Klub Jeździecki Zbrosławice Driada Zk (72) Odrzucone 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
81 Wiktor Larkowski Klub Jeździecki Zbrosławice N - Connie Of Heritage (70) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
82 Marko Lenart Ludowy Klub Jeździecki Moszna Megun (83) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
83 Jakub Lis Klub Jazdy Konnej Elizar Ice Ice Baby (108) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
84 Wiktoria Lis Klub Jazdy Konnej Elizar Peal Of Passion (107) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
85 Joanna Lisewska Klub Jeździecki Fart Lilly (8) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
86 Amelia Lodek KJK Solka Międzyrzecze Orina (29) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
87 Dominik Lorek Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Dunaj (46) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
88 Monika Małek SK Folwark Chudów Horest (153) Odrzucone 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
89 Vanessa Martinez Klub Jeździecki Zbrosławice Lider (61) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
90 Weronika Maszczyk BPK Bandżo (171) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
91 Paulina Matuszczyk Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany Ewerton (150) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
92 Matylda Miska Klub Jeździecki Zbrosławice Nequima (174) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
93 Maria Mostek KJ Amigo Antharo (186) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
94 Paulina Musiał Jeździecki Klub Sportowy Desant Leda Naja - W (86) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
95 Małgorzata Mysłek Towarzystwo Sportowe Kuźnia Linda (57) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
96 Kevin Nagórka Klub Jeździecki Global Chalandra (172) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
97 Kevin Nagórka Klub Jeździecki Global Golden De La Vaulx (60) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
98 Kevin Nagórka Klub Jeździecki Global Henry Vd Tojopehoeve Z (13) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
99 Kevin Nagórka Klub Jeździecki Global Roma (173) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
100 Kevin Nagórka Klub Jeździecki Global Tiore (12) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
101 Klaudia Neugebauer BPK Laura (176) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
102 Natalia Nosal BPK Grentina Gold (209) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
103 Natalia Nosal BPK Sarmata (210) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
104 Anna Nowak Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Nefra (213) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
105 Marcin Olszowski Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Orion (180) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
106 Paulina Orlicka Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Grentina Gold (208) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
107 Paulina Orlicka Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Sarmata (211) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
108 Agnieszka Osińska Klub Jeździecki Royal Artemida L (56) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
109 Aleksandra Panek KJ Vena Rogoźnik Kosmiczny Przypadek (193) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
110 Wiesław Piecha Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Basalino Fs (196) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
111 Wiesław Piecha Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Claas (80) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
112 Milena Piekoszewska Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Lem (135) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
113 Magdalena Pinocy Jeździecki Klub Sportowy Desant Lord Ii W (84) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
114 Artsion Piroh Klub Jeździecki Okoły Ażur (214) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
115 Artsion Piroh Klub Jeździecki Okoły Big Spender Z (215) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
116 Sylwia Piwoń Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Elipsa (88) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
117 Dominika Poliwoda Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Kasafi (94) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
118 Dominika Poliwoda Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Lana Mayami (95) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
119 Weronika Poliwoda Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Akbar Angel (96) Odrzucone 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
120 Dorota Potrzebka Bez Przynależności Klubowej S L A Pablo (23) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
121 Magdalena Potysz Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Laur (125) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
122 Natalia Pschionko Vanto Jumping Team Dorado (134) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
123 Kamil Pszowski Klub Jeździecki Metpol Luissome D'espoire (203) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
124 Dominika Raczkowska Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Argentik 2 (26) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
125 Dominika Raczkowska Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Carmen-N (47) Odrzucone 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
126 Martyna Rostek Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Braveheart (147) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
127 Aleksandra Ryt Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój La Costa (62) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
128 Aleksandra Ryt Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Lord of Fame (184) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
129 Aleksandra Ryt Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Paloma (63) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
130 Aleksandra Ryt Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Samiro (64) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
131 Marta Rzepa BPK Amelka (25) Odrzucone 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
132 Michalina Rzytki Centrum Jazdy Konnej „dakar” Sarnów Occtopus (104) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
133 Wiktoria Skorupa Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Ciułala (146) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
134 Wiktoria Skorupa Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Preety Lady (158) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
135 Agata Skrzypiec Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice Consuella "M" (143) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
136 Agata Słupianek Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy " Cytrus (11) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
137 Agata Słupianek Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy " Iga (10) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
138 Agata Słupianek Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy " Nosferatu (9) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
139 Dominika Smyrak LKJ Ochaby Sisaida (100) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
140 Dorota Sornek BPK Likier (128) Odrzucone 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
141 Dorota Sornek BPK Loretto (129) Odrzucone 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
142 Paulina Sowa Klub Jeździecki Amigo Joanna D'arc (98) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
143 Paulina Sowa Klub Jeździecki Amigo Morgoth (97) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
144 Anna Stęchły Sks Kjk Szary Michałowice Tornado Ii (142) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
145 Marzena Szewczyk Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza Saragoss (165) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
146 Dominika Szotek Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Coffee 23 (148) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
147 Dominika Szotek Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Oskar Blue (149) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
148 Julia Sztaba Klub Jeździecki Amigo Vivi Zagorka (151) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
149 Zuzanna Sztangret Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Iriane (21) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
150 Michalina Sztuka Klub Jazdy Konnej Solka Romeo (139) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
151 Agata Szymonik Stajnia Pasat Isubr (132) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
152 Wiktoria Szynkiewicz Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Hattrick (92) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
153 Jolanta Tarczyńska Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Arabika (76) Odrzucone 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
154 Martyna Tomalik Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Athena (89) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
155 Julia Trąbska Bpk Lucky (201) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
156 Justyna Wacławek Bez Przynależności Klubowej S L A Eter (77) Przyjete 8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
157 Natalia Walaszek Bez Przynależności Klubowej S L A Dorina (178) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
158 Emilia Wiśniewska Bez Przynależności Klubowej S L A Emet (18) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
159 Martyna Witoszek Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Havana (20) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
160 Małgorzata Wojs Klub Jeździecki "na Górce" W Marklowicach Cortina (190) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
161 Waldemar Wojtyczka Jeździecki Klub Sportowy Desant Opium W (85) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
162 Wiktoria Zachłód Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka Mitra (136) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
163 Monika Zalega Klub Jeździecki Amigo Daccor (15) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
164 Martyna Zaporowska Kjk Solka Międzyrzecze Luksus (126) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
165 Klara Zegar BPK Salsa (121) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
166 Pola Żyglicka Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Clintella (106) Odrzucone 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
1. Kamelia Babicka
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Libia (31)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
2. Natalia Babicka
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Pati (32)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3. Anna Badura
Klub Jeździecki Impuls
Della Rosa (87)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4. Aleksandra Bałut
Bpk
Shanti (130)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
5. Klaudia Bażan
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Lusi (111)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6. Paulina Biskup
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Uliane (28)
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
7. Anna Bizoń - Zalewska
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Caprice De Campagne (194)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
8. Weronika Bobeł
BPK
Giewont (185)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
9. Katarzyna Bober
Bez Przynależności Klubowej S L A
Sonet G-T (161)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
10. Bartosz Bomba
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ilona (66)
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
11. Katarzyna Bomba
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ryoko (19)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
12. Agata Borowczak
Vanto Jumping Team
Cabora (155)
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
13. Katarzyna Borowczak
Vanto Jumping Team
Gemini 2 (156)
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
14. Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Liberia (52)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
15. Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (1)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
16. Katarzyna Bula
Klub Jeździecki Impuls
Erazm (169)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
17. Szymon Bula
Klub Jeździecki Impuls
Kennedy Hippica (170)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
18. Paulina Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Dominacja (202)
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
19. Katarzyna Cieplik
BPK
Arizona Rd (212)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
20. Katarzyna Cieślińska
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sabra (90)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
21. Agnieszka Ciurzyńska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Lala (124)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
22. Kamila Czartoryska
Bpk
Burzanna Di (82)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
23. Przemysław Czekaj
Klub Jeździecki Okoły
Curly Sue (99)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
24. Kamila Czyż
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Kastor Van De Noordheuvel (103)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
25. Małgorzata Ćwikło
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cristobal Van De Kooldries (123)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
26. Natalia Demska
BPK
Rachel (206)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
27. Monika Duda
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Embassy Bassy (27)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
28. Maria Dzida
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Duńczyk (65)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
29. Julia Dziędziel
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Hyrda (43)
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
30. Daria Feliks
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Electra MK (58)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
31. Magdalena Ferdyn
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cantanis (39)
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
32. Magdalena Ferdyn
Klub Jeździecki Zbrosławice
De Cameron (175)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
33. Magdalena Ferdyn
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ilario Di Bua (40)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
34. Magdalena Ferdyn
Klub Jeździecki Zbrosławice
Surinam (179)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
35. Aneta Fiołek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Norma (182)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
36. Klaudia Fiołek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gold Marke (22)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
37. Karina Gajda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Czador (207)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
38. Amelia Gałas
Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
Andiamo Girl (164)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
39. Julia Gawałek
Klub Jazdy Konnej Elizar
Contina Elizar (200)
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
40. Julia Gawałek
Klub Jazdy Konnej Elizar
Shelby Evrard Z (199)
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
41. Kinga Gdynia
Klub Jeździecki Zbrosławice
Karino (188)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
42. Dominika Glück
Bez Przynależności Klubowej O P O
Cynara (144)
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
43. Karolina Godoś
Klub Jeździecki Royal
Catoki Son (53)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
44. Karolina Godoś
Klub Jeździecki Royal
Cosa Che (55)
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
45. Karolina Godoś
Klub Jeździecki Royal
Grandios (54)
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
46. Marta Gomoluch
Bpk
Dolce Vita (16)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
47. Paulina Gonera
Stajnia Bastion
Bianco (112)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
48. Dominika Grabowska
Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
Dominacja zw (166)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
49. Zuzanna Grabowska
Stajnia Pasat
Luna (205)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
50. Paulina Grąbczewska
Klub Jeździecki Fart
Mistrella (7)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
51. Lena Gruca
Bez Przynależności Klubowej S L A
Leap Star (41)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
52. Magdalena Gut
Klub Jeździecki Zbrosławice
Arena (69)
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
53. Oliwia Jakubowska
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Enrico Pony Sport (101)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
54. Klaudia Jasnos
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dakota Ii (127)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
55. Maria Kaprzyk
Vanto Jumping Team
Aquador (140)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
56. Izabella Kisielowska
Klub Jeździecki Impuls
Fokus (168)
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
57. Alicja Kistowska
Klub Jeździecki Lando
Pyrus (154)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
58. Zuzanna Klak
Bpk
Bajarz (24)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
59. Jakub Klekot
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Robin Hood-LS (51)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
60. Jakub Klekot
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Watra (50)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
61. Aleksandra Klimczyk
Klub Jeździecki Impuls
Setna (167)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
62. Paulina Klimek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Pola (160)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
63. John Gunvar Knutsen
Klub Jeździecki Królmet
Be Quite (217)
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
64. John Gunvar Knutsen
Klub Jeździecki Królmet
Ferrari (216)
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
65. Mariusz Koczur
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Sir Balisco (45)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
66. Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Czakram (163)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
67. Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Grom (162)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
68. Dorota Korek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cassawa (74)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
69. Dorota Korek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Neron (73)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
70. Patrycja Kościańska
Bpk
Bryza (17)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
71. Aleksandra Kościelna
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Redakta (195)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
72. Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Awantaż (109)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
73. Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dance (110)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
74. Paulina Koza
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ulana"S" (145)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
75. Karolina Kozik
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mercury (131)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
76. Kornelia Kubicz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Dzięcielina (5)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
77. Wiktoria Kukla
Bpk
Wendy (152)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
78. Jagoda Kuszka
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Samiro "Ka" (102)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
79. Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Aramis (71)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
80. Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Driada Zk (72)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
81. Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
N - Connie Of Heritage (70)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
82. Marko Lenart
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Megun (83)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
83. Jakub Lis
Klub Jazdy Konnej Elizar
Ice Ice Baby (108)
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
84. Wiktoria Lis
Klub Jazdy Konnej Elizar
Peal Of Passion (107)
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
85. Joanna Lisewska
Klub Jeździecki Fart
Lilly (8)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
86. Amelia Lodek
KJK Solka Międzyrzecze
Orina (29)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
87. Dominik Lorek
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Dunaj (46)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
88. Monika Małek
SK Folwark Chudów
Horest (153)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
89. Vanessa Martinez
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lider (61)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
90. Weronika Maszczyk
BPK
Bandżo (171)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
91. Paulina Matuszczyk
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Ewerton (150)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
92. Matylda Miska
Klub Jeździecki Zbrosławice
Nequima (174)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
93. Maria Mostek
KJ Amigo
Antharo (186)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
94. Paulina Musiał
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Leda Naja - W (86)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
95. Małgorzata Mysłek
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Linda (57)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
96. Kevin Nagórka
Klub Jeździecki Global
Chalandra (172)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
97. Kevin Nagórka
Klub Jeździecki Global
Golden De La Vaulx (60)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
98. Kevin Nagórka
Klub Jeździecki Global
Henry Vd Tojopehoeve Z (13)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
99. Kevin Nagórka
Klub Jeździecki Global
Roma (173)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
100. Kevin Nagórka
Klub Jeździecki Global
Tiore (12)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
101. Klaudia Neugebauer
BPK
Laura (176)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
102. Natalia Nosal
BPK
Grentina Gold (209)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
103. Natalia Nosal
BPK
Sarmata (210)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
104. Anna Nowak
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Nefra (213)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
105. Marcin Olszowski
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Orion (180)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
106. Paulina Orlicka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Grentina Gold (208)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
107. Paulina Orlicka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Sarmata (211)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
108. Agnieszka Osińska
Klub Jeździecki Royal
Artemida L (56)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
109. Aleksandra Panek
KJ Vena Rogoźnik
Kosmiczny Przypadek (193)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
110. Wiesław Piecha
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Basalino Fs (196)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
111. Wiesław Piecha
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Claas (80)
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
112. Milena Piekoszewska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Lem (135)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
113. Magdalena Pinocy
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Lord Ii W (84)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
114. Artsion Piroh
Klub Jeździecki Okoły
Ażur (214)
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
115. Artsion Piroh
Klub Jeździecki Okoły
Big Spender Z (215)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
116. Sylwia Piwoń
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Elipsa (88)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
117. Dominika Poliwoda
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Kasafi (94)
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
118. Dominika Poliwoda
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Lana Mayami (95)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
119. Weronika Poliwoda
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Akbar Angel (96)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
120. Dorota Potrzebka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Pablo (23)
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
121. Magdalena Potysz
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Laur (125)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
122. Natalia Pschionko
Vanto Jumping Team
Dorado (134)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
123. Kamil Pszowski
Klub Jeździecki Metpol
Luissome D'espoire (203)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
124. Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Argentik 2 (26)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
125. Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Carmen-N (47)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
126. Martyna Rostek
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (147)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
127. Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
La Costa (62)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
128. Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Lord of Fame (184)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
129. Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Paloma (63)
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
130. Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Samiro (64)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
131. Marta Rzepa
BPK
Amelka (25)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
132. Michalina Rzytki
Centrum Jazdy Konnej „dakar” Sarnów
Occtopus (104)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
133. Wiktoria Skorupa
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Ciułala (146)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
134. Wiktoria Skorupa
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Preety Lady (158)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
135. Agata Skrzypiec
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Consuella "M" (143)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
136. Agata Słupianek
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Cytrus (11)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
137. Agata Słupianek
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Iga (10)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
138. Agata Słupianek
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Nosferatu (9)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
139. Dominika Smyrak
LKJ Ochaby
Sisaida (100)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
140. Dorota Sornek
BPK
Likier (128)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
141. Dorota Sornek
BPK
Loretto (129)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
142. Paulina Sowa
Klub Jeździecki Amigo
Joanna D'arc (98)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
143. Paulina Sowa
Klub Jeździecki Amigo
Morgoth (97)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
144. Anna Stęchły
Sks Kjk Szary Michałowice
Tornado Ii (142)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
145. Marzena Szewczyk
Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
Saragoss (165)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
146. Dominika Szotek
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Coffee 23 (148)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
147. Dominika Szotek
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Oskar Blue (149)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
148. Julia Sztaba
Klub Jeździecki Amigo
Vivi Zagorka (151)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
149. Zuzanna Sztangret
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Iriane (21)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
150. Michalina Sztuka
Klub Jazdy Konnej Solka
Romeo (139)
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
151. Agata Szymonik
Stajnia Pasat
Isubr (132)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
152. Wiktoria Szynkiewicz
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Hattrick (92)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
153. Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Arabika (76)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
154. Martyna Tomalik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (89)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
155. Julia Trąbska
Bpk
Lucky (201)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
156. Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Eter (77)
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
157. Natalia Walaszek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dorina (178)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
158. Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (18)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
159. Martyna Witoszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Havana (20)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
160. Małgorzata Wojs
Klub Jeździecki "na Górce" W Marklowicach
Cortina (190)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
161. Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Opium W (85)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
162. Wiktoria Zachłód
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Mitra (136)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-06-30
163. Monika Zalega
Klub Jeździecki Amigo
Daccor (15)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
164. Martyna Zaporowska
Kjk Solka Międzyrzecze
Luksus (126)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
165. Klara Zegar
BPK
Salsa (121)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
166. Pola Żyglicka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (106)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-30

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl