Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

ZRiT - A oraz Eliminacje do MPMK Biały Las Pełen ekran
2018-06-30 - 2018-07-01
Liczba przyjętych koni: 48
Liczba przyjętych zawodników: 45
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Wojciech Andrzejewski
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Mayestro-P (1) Przyjete 7 - CC-2, Zawody Regionalne, 2018-06-30
22 - CC-3, Zawody Regionalne, 2018-07-01
2 Julia Antoniak
Kj Biały Las
Dunaj (23) Przyjete 1A - L-2, Zawody Towarzyskie, Małe konie i kuce, 2018-06-30
12A - L-3, Zawody Towarzyskie, Małe konie i kuce, 2018-07-01
3 Zuzanna Antoniak
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Centille S (20) Przyjete 3B - L-2, Zawody Regionalne, Duże konie, 2018-06-30
18B - L-3, Zawody Regionalne, Duże konie, 2018-07-01
4 Zuzanna Antoniak
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Don Negro (19) Przyjete 1B - L-2, Zawody Towarzyskie, Duże konie, 2018-06-30
12B - L-3, Zawody Towarzyskie, Duże konie, 2018-07-01
5 Wiktoria Bobowiec
Stowarzyszenie Sportowe Vidawia
Vitus (11) Przyjete 4 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-06-30
19B - P-3, Zawody Regionalne, Duże konie, 2018-07-01
6 Iwona Bohdanowicz
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Lila (18) Przyjete 7 - CC-2, Zawody Regionalne, 2018-06-30
22 - CC-3, Zawody Regionalne, 2018-07-01
7 Małgorzata Brodziak
Klub Jeździecki Picador
Garton (38) Przyjete 5B - N-4, Zawody Regionalne, Duże konie, 2018-06-30
6 - C-1, Zawody Regionalne, 2018-06-30
20 - N-5, Zawody Regionalne, 2018-07-01
8 Roksana Chrabustowicz
Arafat (60) Przyjete 12A - L-3, Zawody Towarzyskie, Małe konie i kuce, 2018-07-01
9 Roksana Chrabustowicz
Bpk
Bajka (29) Przyjete 1B - L-2, Zawody Towarzyskie, Duże konie, 2018-06-30
10 Magdalena Cieślik
Bez Przynależności Klubowej D O S
Moneypenny (3) Odrzucone 5B - N-4, Zawody Regionalne, Duże konie, 2018-06-30
20 - N-5, Zawody Regionalne, 2018-07-01
11 Emilia Drozdowska
Bpk
Revlon (51) Przyjete 1A - L-2, Zawody Towarzyskie, Małe konie i kuce, 2018-06-30
12 Edyta Ferst
Klub Jeździecki Jaroszówka
Jantar (28) Przyjete 4 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-06-30
19B - P-3, Zawody Regionalne, Duże konie, 2018-07-01
13 Ewelina Gos
Stadnina Koni Dębno
Gretton Woods (41) Przyjete 8 - MPMK p/f 4, Zawody Regionalne, 2018-06-30
14 - MPMK p/f 4, Zawody Regionalne, 2018-07-01
14 Aneta Kalwara
Bez Przynależności Klubowej D O S
Domena K (47) Przyjete 5B - N-4, Zawody Regionalne, Duże konie, 2018-06-30
6 - C-1, Zawody Regionalne, 2018-06-30
15 Weronika Koroblowska
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Coberlina (21) Przyjete 3B - L-2, Zawody Regionalne, Duże konie, 2018-06-30
16 Weronika Koroblowska
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Pegaz (22) Przyjete 1A - L-2, Zawody Towarzyskie, Małe konie i kuce, 2018-06-30
17 Aleksandra Krzemińska
Zefir Bl (59) Przyjete 1B - L-2, Zawody Towarzyskie, Duże konie, 2018-06-30
18 Sara Krzywińska
BPK
Arafat (60) Przyjete 12A - L-3, Zawody Towarzyskie, Małe konie i kuce, 2018-07-01
19 Sara Krzywińska
BPK
Bajka (29) Przyjete 1B - L-2, Zawody Towarzyskie, Duże konie, 2018-06-30
20 Natalia Kubacka
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
Westa (45) Przyjete 6 - C-1, Zawody Regionalne, 2018-06-30
21 - C-3, Zawody Regionalne, 2018-07-01
21 Doreen Lange
Bez Przynależności Klubowej M A Z
First Light 3 (4) Przyjete 7 - CC-2, Zawody Regionalne, 2018-06-30
22 - CC-3, Zawody Regionalne, 2018-07-01
22 Sara Lewkowicz
Stadnina Koni Dębno
Equiles Frederik (43) Przyjete 1A - L-2, Zawody Towarzyskie, Małe konie i kuce, 2018-06-30
12A - L-3, Zawody Towarzyskie, Małe konie i kuce, 2018-07-01
23 Julia Marcinowska
Klub Jeździecki Jaroszówka
Fudge - (Fudż) (44) Przyjete 5A - N-4, Zawody Regionalne, Małe konie i kuce, 2018-06-30
19A - P-3, Zawody Regionalne, Małe konie i kuce, 2018-07-01
24 Marcelina Maryszczak
Klub Jeździecki "Stajnia Ozorowice"
Pegaz (48) Przyjete 19B - P-3, Zawody Regionalne, Duże konie, 2018-07-01
25 Karolina Mazurek
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
Caramba (15) Przyjete 8 - MPMK p/f 4, Zawody Regionalne, 2018-06-30
14 - MPMK p/f 4, Zawody Regionalne, 2018-07-01
26 Karolina Mazurek
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
Choco Lady II (16) Przyjete 11 - MPMK p/f 7-8, Zawody Regionalne, 2018-06-30
17 - MPMK p/f 7-8, Zawody Regionalne, 2018-07-01
27 Karolina Mazurek
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
Lider (14) Przyjete 6 - C-1, Zawody Regionalne, 2018-06-30
28 Olga Mieszczak
Klub Jeździecki Michałów
Bacardi (27) Przyjete 6 - C-1, Zawody Regionalne, 2018-06-30
21 - C-3, Zawody Regionalne, 2018-07-01
29 Olga Mieszczak
Klub Jeździecki Michałów
Revlon (52) Przyjete 5A - N-4, Zawody Regionalne, Małe konie i kuce, 2018-06-30
30 Martyna Mikiewicz
Stadnina Koni Dębno
Toscania (42) Przyjete 4 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-06-30
19B - P-3, Zawody Regionalne, Duże konie, 2018-07-01
31 Liwia Misztal
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
Tejsi (53) Przyjete 5B - N-4, Zawody Regionalne, Duże konie, 2018-06-30
20 - N-5, Zawody Regionalne, 2018-07-01
32 Nikola Mróz
KJ Biały Las
Diana (56) Przyjete 1A - L-2, Zawody Towarzyskie, Małe konie i kuce, 2018-06-30
33 Anna Nadolna
Klub Jeździecki Picador
Star Mangal (57) Przyjete 3B - L-2, Zawody Regionalne, Duże konie, 2018-06-30
4 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-06-30
18B - L-3, Zawody Regionalne, Duże konie, 2018-07-01
19B - P-3, Zawody Regionalne, Duże konie, 2018-07-01
34 Laura Olearska
Bpk
Revlon (51) Przyjete 12A - L-3, Zawody Towarzyskie, Małe konie i kuce, 2018-07-01
35 Betina Palus
Bpk
Charlie (50) Przyjete 1A - L-2, Zawody Towarzyskie, Małe konie i kuce, 2018-06-30
12A - L-3, Zawody Towarzyskie, Małe konie i kuce, 2018-07-01
36 Betina Palus
Bpk
Revlon (51) Przyjete 12A - L-3, Zawody Towarzyskie, Małe konie i kuce, 2018-07-01
37 Marek Pawłowicz
Klub Jeździecki "Podkówka Team"
Fjordvangens Michigan (58) Przyjete 6 - C-1, Zawody Regionalne, 2018-06-30
21 - C-3, Zawody Regionalne, 2018-07-01
38 Natalia Piechurska
Kj Biały Las
Jurta (37) Przyjete 1B - L-2, Zawody Towarzyskie, Duże konie, 2018-06-30
12B - L-3, Zawody Towarzyskie, Duże konie, 2018-07-01
39 Olimpia Pijanowska
KJ Biały Las
Happy (35) Przyjete 1B - L-2, Zawody Towarzyskie, Duże konie, 2018-06-30
40 Aleksandra Popławska
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
Shamrock (2) Przyjete 7 - CC-2, Zawody Regionalne, 2018-06-30
41 Jadwiga Ptaszyńska
OSK Michalscy Trzebnica
Vulcano Hippica (17) Przyjete 7 - CC-2, Zawody Regionalne, 2018-06-30
22 - CC-3, Zawody Regionalne, 2018-07-01
42 Klaudia Rogoża
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Juga (24) Przyjete 9 - MPMK p/f 5, Zawody Regionalne, 2018-06-30
15 - MPMK p/f 5, Zawody Regionalne, 2018-07-01
43 Klaudia Rogoża
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Neon (25) Przyjete 8 - MPMK p/f 4, Zawody Regionalne, 2018-06-30
14 - MPMK p/f 4, Zawody Regionalne, 2018-07-01
44 Julia Rosa
KJ Biały Las
Dunaj (54) Przyjete 1A - L-2, Zawody Towarzyskie, Małe konie i kuce, 2018-06-30
45 Aleksandra Schott
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
Gauguin (8) Przyjete 9 - MPMK p/f 5, Zawody Regionalne, 2018-06-30
15 - MPMK p/f 5, Zawody Regionalne, 2018-07-01
46 Nina Skowronek
KJ Biały Las
Tiffany (55) Przyjete 1A - L-2, Zawody Towarzyskie, Małe konie i kuce, 2018-06-30
47 Malwina Słowikowska
Klub Jeździecki Picador
Lamia - W (39) Przyjete 5B - N-4, Zawody Regionalne, Duże konie, 2018-06-30
6 - C-1, Zawody Regionalne, 2018-06-30
20 - N-5, Zawody Regionalne, 2018-07-01
48 Magdalena Soyta
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
Markus (9) Przyjete 5B - N-4, Zawody Regionalne, Duże konie, 2018-06-30
49 Ewa Szwed
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
Welt Contendor (36) Przyjete 11 - MPMK p/f 7-8, Zawody Regionalne, 2018-06-30
17 - MPMK p/f 7-8, Zawody Regionalne, 2018-07-01
50 Aleksandra Świętochowska
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
Esplanada (10) Przyjete 10 - MPMK p/f 6, Zawody Regionalne, 2018-06-30
16 - MPMK p/f 6, Zawody Regionalne, 2018-07-01
51 Dorota Taras
LKJ Platan Wrocław
Predazzo (33) Przyjete 5B - N-4, Zawody Regionalne, Duże konie, 2018-06-30
20 - N-5, Zawody Regionalne, 2018-07-01
52 Aleksandra Tomala
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Iowa C (12) Przyjete 9 - MPMK p/f 5, Zawody Regionalne, 2018-06-30
15 - MPMK p/f 5, Zawody Regionalne, 2018-07-01
53 Aleksandra Tomala
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Konstantino-P (13) Przyjete 10 - MPMK p/f 6, Zawody Regionalne, 2018-06-30
16 - MPMK p/f 6, Zawody Regionalne, 2018-07-01
54 Monika Tyborowska
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
Poranna Rosa (46) Przyjete 5B - N-4, Zawody Regionalne, Duże konie, 2018-06-30
19B - P-3, Zawody Regionalne, Duże konie, 2018-07-01
1
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
3
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
4
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
5
Stowarzyszenie Sportowe Vidawia
6
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
10
Bez Przynależności Klubowej D O S
12
Klub Jeździecki Jaroszówka
14
Bez Przynależności Klubowej D O S
15
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
16
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
20
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
21
Bez Przynależności Klubowej M A Z
24
Klub Jeździecki "Stajnia Ozorowice"
25
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
26
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
27
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
28
Klub Jeździecki Michałów
29
Klub Jeździecki Michałów
31
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
40
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
42
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
43
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
45
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
48
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
49
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
52
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
53
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
54
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl