Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

ZRiT-A Cichoń Dressage Pełen ekran
2018-07-08 - 2018-07-08
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Małgorzata Belicka Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry Docent (47) Przyjete 4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
2 Martyna Biadacz Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Milan (1) Przyjete 2 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
3 Pola Bielska K. S. GosŁaw Jedłownik Kantor (32) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
4 Maria Błach Bpk Daddy Cool 15 (73) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
5 Karolina Brysz Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Liberia (55) Przyjete 3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
6 Ada Bryszewska Klub Jeździecki Golden Dream Wiera (62) Przyjete 5 - C-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
7 Katarzyna Bryzik BPK Harad (66) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
8 Nadia Cinal Bez Przynależności Klubowej S L A Kadr Ponysport (21) Przyjete 3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
9 Adrianna Dowha Klub Jeździecki DERA Wega (20) Przyjete 2 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
10 Barbara Drzazga Bez Przynależności Klubowej S L A Per Sempre (13) Odrzucone 2 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
11 Igor Gawłowski Jeździecki Klub Sportow A-Prim Julietta (68) Przyjete 3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
12 Larysa Haberstroh Klub Jeździecki Zbrosławice Claire LG (69) Przyjete 3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
13 Magdalena Hasek Klub Jeździecki Zbrosławice Prezydent (45) Przyjete 3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
14 Agnieszka Helbik - Kuśnierz Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego Cebrian (71) Przyjete 2 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
15 Agnieszka Helbik - Kuśnierz Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego Cotrosca (78) Przyjete 6 - CC-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
16 Klaudia Jasnos Bez Przynależności Klubowej S L A Dakota Ii (24) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
2 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
17 Emilia Jeziorska Bez Przynależności Klubowej S L A Lukier (34) Przyjete 3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
18 Jagoda Jędrusińska BPK Wenus Uit’t Bokkegot (74) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
19 Julia Jung Bpk Fortuna (53) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
20 Alicja Kistowska Klub Jeździecki Lando Pyrus (6) Przyjete 4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
21 Maja Klich Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Amaretto (2) Przyjete 5 - C-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
22 Anna Korek Klub Jeździecki Zbrosławice Waćpan-O (48) Przyjete 2 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
23 Sylwia Kotula Bez Przynależności Klubowej S L A Lox (14) Przyjete 3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
24 Maja Kubara BPK Listopad (75) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
25 Małgorzata Kucharczyk Bez Przynależności Klubowej S L A Freaky Like Me (44) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
2 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
26 Julia Kuzak Bez Przynależności Klubowej S L A Epril (43) Przyjete 3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
27 Agata Leszczyńska K. S. GosŁaw Jedłownik Kantor (32) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
28 Renata Liszka BPK Coeur De Cornet (81) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
29 Wiktoria Loska Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Dobry Duch (61) Przyjete 5 - C-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
30 Wiktoria Loska Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Kadr Ponysport (21) Przyjete 4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
31 Eliza Mardyło KJ Szarża El-Jad (70) Przyjete 3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
32 Andżelika Markwa Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Ramino (30) Przyjete Przejazdy treningowe
33 Małgorzata Merta Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Ataman (56) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
2 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
34 Katja Miąso Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Dragon (39) Przyjete 3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
35 Małgorzata Miąso Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Mefisto (54) Przyjete 3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
36 Klaudia Molik BPK Imbir (59) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
37 Magdalena Morawska Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Deniro (10) Przyjete 5 - C-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
38 Karolina Mysłek Bez Przynależności Klubowej S L A Happy End Laron (63) Przyjete 3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
39 Paulina Mystek Bpk Stella B. (52) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
40 Marta Niedźwiedź Bez Przynależności Klubowej S L A Maja (60) Przyjete 3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
41 Aneta Pacut Bez Przynależności Klubowej M A L Mila (49) Przyjete 2 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
42 Zofia Pawełek K. S. Gosław Jedłownik Isza (33) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
43 Renata Pawełkiewicz Klub Jeździecki LAMBADA Częstochowa Metylan (64) Przyjete 3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
44 Sabina Pawełkiewicz Klub Jeździecki LAMBADA Częstochowa Karambola (65) Przyjete 3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
45 Aneta Pawliczek K. S. Gosław Jedłownik Isza (33) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
46 Patrycja Pieńkos Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój S-Rubin (5) Przyjete 2 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
47 Kamila Pilarska Bpk Ajris (72) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
48 Kamil Puliński Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Frodo G (80) Przyjete Przejazdy treningowe
49 Kamil Puliński Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Kaiser Karl Ii (82) Przyjete Przejazdy treningowe
50 Anna Rydzek BPK Norton (18) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
51 Paulina Selega Ludowy Klub Jeździecki Moszna Wiedźmin (76) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
2 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
52 Weronika Sender Bpk Donovan G (22) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
53 Roxana Słomiany Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Masumi (7) Przyjete 5 - C-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
54 Aleksandra Sobik BPK Rosa (67) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
55 Natalia Sobolewska Bpk H-cataa (77) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
56 Natalia Stodoła Ludowy Klub Jeździecki Lewada Drakar (19) Przyjete 5 - C-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
57 Jolanta Tarczyńska Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Arabika (9) Przyjete 3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
58 Jolanta Tarczyńska Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Iga (8) Przyjete 4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
5 - C-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
59 Anna Tupko Bez Przynależności Klubowej S L A Flaming (15) Odrzucone 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
60 Roksana Walczuch Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Ataman (56) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
61 Anna Wołczew Bpk Malster-Ł (51) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
62 Anna Woźnica Towarzystwo Sportowe Kuźnia United Fado (17) Przyjete 5 - C-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
63 Daria Wróblewska Jeździecki Klub Sportowy Czanki Rakija (11) Przyjete 3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
64 Wojciech Wróblewski BPK Konieczny Doping (12) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
65 Agnieszka Zdunek Bez Przynależności Klubowej S L A Figo G (16) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
2 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
66 Weronika Zienkiewicz Bpk Waćpanna (46) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
67 Anna Żak Klub Jeździecki Facimiech Cynober (50) Przyjete 4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
5 - C-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
68 Aleksandra Żmuda Bpk Kalisto (23) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
69 Agnieszka Żokowska Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice Molia L (31) Przyjete 2 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
1. Małgorzata Belicka
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Docent (47)
4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
2. Martyna Biadacz
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Milan (1)
2 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
3. Pola Bielska
K. S. GosŁaw Jedłownik
Kantor (32)
1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
4. Maria Błach
Bpk
Daddy Cool 15 (73)
1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
5. Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Liberia (55)
3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
6. Ada Bryszewska
Klub Jeździecki Golden Dream
Wiera (62)
5 - C-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
7. Katarzyna Bryzik
BPK
Harad (66)
1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
8. Nadia Cinal
Bez Przynależności Klubowej S L A
Kadr Ponysport (21)
3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
9. Adrianna Dowha
Klub Jeździecki DERA
Wega (20)
2 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
10. Barbara Drzazga
Bez Przynależności Klubowej S L A
Per Sempre (13)
2 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
11. Igor Gawłowski
Jeździecki Klub Sportow A-Prim
Julietta (68)
3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
12. Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire LG (69)
3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
13. Magdalena Hasek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Prezydent (45)
3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
14. Agnieszka Helbik - Kuśnierz
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
Cebrian (71)
2 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
15. Agnieszka Helbik - Kuśnierz
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
Cotrosca (78)
6 - CC-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
16. Klaudia Jasnos
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dakota Ii (24)
1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
2 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
17. Emilia Jeziorska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lukier (34)
3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
18. Jagoda Jędrusińska
BPK
Wenus Uit’t Bokkegot (74)
1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
19. Julia Jung
Bpk
Fortuna (53)
1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
20. Alicja Kistowska
Klub Jeździecki Lando
Pyrus (6)
4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
21. Maja Klich
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Amaretto (2)
5 - C-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
22. Anna Korek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Waćpan-O (48)
2 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
23. Sylwia Kotula
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lox (14)
3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
24. Maja Kubara
BPK
Listopad (75)
1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
25. Małgorzata Kucharczyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Freaky Like Me (44)
1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
2 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
26. Julia Kuzak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Epril (43)
3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
27. Agata Leszczyńska
K. S. GosŁaw Jedłownik
Kantor (32)
1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
28. Renata Liszka
BPK
Coeur De Cornet (81)
1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
29. Wiktoria Loska
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Dobry Duch (61)
5 - C-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
30. Wiktoria Loska
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Kadr Ponysport (21)
4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
31. Eliza Mardyło
KJ Szarża
El-Jad (70)
3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
32. Andżelika Markwa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Ramino (30)
Przejazdy treningowe
33. Małgorzata Merta
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Ataman (56)
1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
2 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
34. Katja Miąso
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Dragon (39)
3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
35. Małgorzata Miąso
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Mefisto (54)
3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
36. Klaudia Molik
BPK
Imbir (59)
1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
37. Magdalena Morawska
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Deniro (10)
5 - C-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
38. Karolina Mysłek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Happy End Laron (63)
3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
39. Paulina Mystek
Bpk
Stella B. (52)
1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
40. Marta Niedźwiedź
Bez Przynależności Klubowej S L A
Maja (60)
3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
41. Aneta Pacut
Bez Przynależności Klubowej M A L
Mila (49)
2 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
42. Zofia Pawełek
K. S. Gosław Jedłownik
Isza (33)
1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
43. Renata Pawełkiewicz
Klub Jeździecki LAMBADA Częstochowa
Metylan (64)
3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
44. Sabina Pawełkiewicz
Klub Jeździecki LAMBADA Częstochowa
Karambola (65)
3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
45. Aneta Pawliczek
K. S. Gosław Jedłownik
Isza (33)
1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
46. Patrycja Pieńkos
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-Rubin (5)
2 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
47. Kamila Pilarska
Bpk
Ajris (72)
1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
48. Kamil Puliński
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Frodo G (80)
Przejazdy treningowe
49. Kamil Puliński
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Kaiser Karl Ii (82)
Przejazdy treningowe
50. Anna Rydzek
BPK
Norton (18)
1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
51. Paulina Selega
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (76)
1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
2 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
52. Weronika Sender
Bpk
Donovan G (22)
1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
53. Roxana Słomiany
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Masumi (7)
5 - C-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
54. Aleksandra Sobik
BPK
Rosa (67)
1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
55. Natalia Sobolewska
Bpk
H-cataa (77)
1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
56. Natalia Stodoła
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
Drakar (19)
5 - C-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
57. Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Arabika (9)
3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
58. Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Iga (8)
4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
5 - C-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
59. Anna Tupko
Bez Przynależności Klubowej S L A
Flaming (15)
1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
60. Roksana Walczuch
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Ataman (56)
1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
61. Anna Wołczew
Bpk
Malster-Ł (51)
1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
62. Anna Woźnica
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
United Fado (17)
5 - C-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
63. Daria Wróblewska
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Rakija (11)
3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
64. Wojciech Wróblewski
BPK
Konieczny Doping (12)
1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
65. Agnieszka Zdunek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Figo G (16)
1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
2 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
66. Weronika Zienkiewicz
Bpk
Waćpanna (46)
1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
67. Anna Żak
Klub Jeździecki Facimiech
Cynober (50)
4 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
5 - C-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
68. Aleksandra Żmuda
Bpk
Kalisto (23)
1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
69. Agnieszka Żokowska
Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice
Molia L (31)
2 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08
3 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-07-08

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl