Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Driving Competition Ptakowice 2018 Pełen ekran
2018-08-16 - 2018-08-19
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Bartosz Adamczyk BPK ALICE (47) Przyjete 8-L-2-PLN
2 Bartosz Adamczyk BPK JAWOR (48) Przyjete 8-L-2-PLN
3 Bartosz Adamczyk BPK LADY KILLER-S (48) Przyjete 8-L-2-PLN
4 Bartosz Adamczyk BPK LARGO (47) Przyjete 8-L-2-PLN
5 Daniel Aeschbacher SWITZERLAND WATCH ME 3 (23) Przyjete 8-CAI3*-H1-PLN
6 Dariusz Bajer POLAND EDWARD (1) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
7 Dariusz Bajer POLAND EDWARD (1) Przyjete 8-MP D2-PLN
8 Dariusz Bajer POLAND ELAN (1) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
9 Dariusz Bajer POLAND ELAN (1) Przyjete 8-MP D2-PLN
10 Dariusz Bajer POLAND SIGLAVY CAPRIOLA MUKI (1) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
11 Dariusz Bajer POLAND SIGLAVY CAPRIOLA MUKI (1) Przyjete 8-MP D2-PLN
12 Marek Baryłko POLAND ALIBABA 137 (13) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
13 Marek Baryłko POLAND ALIBABA 137 (13) Przyjete 8-MP D2-PLN
14 Marek Baryłko POLAND BASCO M (13) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
15 Marek Baryłko POLAND BASCO M (13) Przyjete 8-MP D2-PLN
16 Marek Baryłko POLAND COR THEODOOR (13) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
17 Marek Baryłko POLAND COR THEODOOR (13) Przyjete 8-MP D2-PLN
18 Andrzej Benedykciński POLAND ELEGANT (15) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
19 Andrzej Benedykciński POLAND ETER (3) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
20 Andrzej Benedykciński POLAND ETER (3) Przyjete 8-MP D2-PLN
21 Andrzej Benedykciński POLAND RAMZI (3) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
22 Andrzej Benedykciński POLAND RAMZI (3) Przyjete 8-MP D2-PLN
23 Andrzej Benedykciński POLAND SAMBOR (15) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
24 Wolfgang Binder AUSTRIA FERRERO 2 (16) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
25 Wolfgang Binder AUSTRIA GENTELINI (16) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
26 Wolfgang Binder AUSTRIA GUTENBERG (16) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
27 Sebastian Bogacz KJ ZBYSZKO DYLANO (58) Przyjete 8-C-1-PLN
28 Sebastian Bogacz KJ ZBYSZKO EDJE (21) Przyjete 8-CAI3*-H1-PLN
29 Sebastian Bogacz KJ ZBYSZKO ELECT ME OKYDO (46) Przyjete 8-L-2-PLN
30 Sebastian Bogacz KJ ZBYSZKO EPOS (46) Przyjete 8-L-2-PLN
31 Daria Borovleva RUSSIA OLLUS LINDENHOF (22) Przyjete 8-CAI3*-H1-PLN
32 Vaclav Coufalik CZECH REPUBLIK LINDA (18) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
33 Vaclav Coufalik CZECH REPUBLIK LYBIE (18) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
34 Hubert Cytowski SKJ BAJARDO ESTON (57) Przyjete 8-N-2-PLN
35 Hubert Cytowski SKJ BAJARDO LAKI (57) Przyjete 8-N-2-PLN
36 Zsolt Demko HUNGARY DIRK (19) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
37 Zsolt Demko HUNGARY EVERT (19) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
38 Ales Fiala CZECH REPUBLIC DAMIEN (33) Przyjete 8-CAI3*-P2-PLN
39 Ales Fiala CZECH REPUBLIC DANKEN (33) Przyjete 8-CAI3*-P2-PLN
40 Marco Freund GERMANY CRACK 38 (20) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
41 Marco Freund GERMANY FYGO (20) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
42 Marco Freund GERMANY RED DIAMOND 20 (20) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
43 Marco Freund GERMANY SIGLAVY CAPRIOLA V-5 SK/BETTI (20) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
44 Eve Haggi ESTONIA VAIRI (24) Przyjete 8-CAI3*-H1-PLN
45 Krzysztof Idzikowski KJ MILORD BECKETT FAL (10) Przyjete 8-MP D2-PLN
46 Krzysztof Idzikowski KJ MILORD ESTYLIA (10) Przyjete 8-MP D2-PLN
47 Magdalena Jankowska POLAND LACRIMA (6) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
48 Magdalena Jankowska POLAND LACRIMA (6) Przyjete 8-MP D2-PLN
49 Magdalena Jankowska POLAND LUCKY (6) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
50 Magdalena Jankowska POLAND LUCKY (6) Przyjete 8-MP D2-PLN
51 Magdalena Jankowska POLAND LUMPEK (6) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
52 Magdalena Jankowska POLAND LUMPEK (6) Przyjete 8-MP D2-PLN
53 Daria Jastrzębska KJ IDMAR 426 MAESTOSO GAETA I-4 (43) Przyjete 8-L-1-PLN
54 Cezary Jastrzębski JKS GOGOLEWO BACHMET (12) Przyjete 8-MP D2-PLN
55 Cezary Jastrzębski JKS GOGOLEWO BORAKS (12) Przyjete 8-MP D2-PLN
56 Cezary Jastrzębski JKS GOGOLEWO MORAWIEC (12) Przyjete 8-MP D2-PLN
57 Szymon John POLAND BARBAROSSA (4) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
58 Szymon John POLAND BARBAROSSA (4) Przyjete 8-MP D2-PLN
59 Szymon John POLAND DON VENTO (4) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
60 Szymon John POLAND DON VENTO (4) Przyjete 8-MP D2-PLN
61 Szymon John POLAND NICO (4) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
62 Szymon John POLAND NICO (4) Przyjete 8-MP D2-PLN
63 Annette Jönsson SWEDEN BRENDO (25) Przyjete 8-CAI3*-H1-PLN
64 Katarzyna Kociemba BPK LEGION (44) Przyjete 8-L-1-PLN
65 Tomasz Kociemba KS IDMAR KRAJKOWO OTELLO (53) Przyjete 8-N-1-PLN
66 Michal Korinek CZECH REPUBLIC BRITNY (34) Przyjete 8-CAI3*-P2-PLN
67 Michal Korinek CZECH REPUBLIC NUGET (34) Przyjete 8-CAI3*-P2-PLN
68 Michal Korinek CZECH REPUBLIC STERN PRINZ (34) Przyjete 8-CAI3*-P2-PLN
69 Hubert Kozłowski TKJ GARBÓWEK ŁAWROW (40) Przyjete 8-L-1-PLN
70 Hubert Kozłowski TKJ GARBÓWEK QANDO FAN 'T HOOGELAND (39) Przyjete 8-L-1-PLN
71 Ireneusz Kozłowski POLAND DOERAK (32) Przyjete 8-CAI3*-H4-PLN
72 Ireneusz Kozłowski POLAND KABARET JAGODNE (32) Przyjete 8-CAI3*-H4-PLN
73 Ireneusz Kozłowski POLAND WALENCJA (32) Przyjete 8-CAI3*-H4-PLN
74 Ireneusz Kozłowski POLAND WEZYR (32) Przyjete 8-CAI3*-H4-PLN
75 Jacek Kozłowski POLAND KUBA (2) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
76 Jacek Kozłowski POLAND KUBA (2) Przyjete 8-MP D2-PLN
77 Jacek Kozłowski POLAND MICHEL (2) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
78 Jacek Kozłowski POLAND MICHEL (2) Przyjete 8-MP D2-PLN
79 Katarzyna Kuryś POLAND IZERT II (41) Przyjete 8-L-1-PLN
80 Katarzyna Kuryś POLAND WIZA (26) Przyjete 8-CAI3*-H1-PLN
81 Roman Kusz POLAND HARAL (5) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
82 Roman Kusz POLAND HARAL (5) Przyjete 8-MP D2-PLN
83 Roman Kusz POLAND SANTIAGO (5) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
84 Roman Kusz POLAND SANTIAGO (5) Przyjete 8-MP D2-PLN
85 Bartłomiej Kwiatek SLKS KSIĄŻ AROMAT (49) Przyjete 8-N-1-PLN
86 Bartłomiej Kwiatek SLKS KSIĄŻ BAZYLI (50) Przyjete 8-N-1-PLN
87 Bartłomiej Kwiatek SLKS KSIĄŻ FROMBORK (42) Przyjete 8-L-1-PLN
88 Krzysztof Maciak FKJ ZBYSZKO ALWAR (11) Przyjete 8-MP D2-PLN
89 Krzysztof Maciak FKJ ZBYSZKO ERGON (11) Przyjete 8-MP D2-PLN
90 Piotr Mazur SLKS KSIĄŻ KALINA JAGODNE (36) Przyjete 8-CAI1*-H1-PLN
91 Piotr Mazurek POLAND BANKIER (59) Przyjete 8-CAI3*-H4-PLN
92 Piotr Mazurek POLAND DONNA LOVE (59) Przyjete 8-CAI3*-H4-PLN
93 Piotr Mazurek POLAND DONNERKUSS (59) Przyjete 8-CAI3*-H4-PLN
94 Piotr Mazurek POLAND ERAZMUS (59) Przyjete 8-CAI3*-H4-PLN
95 Piotr Mazurek POLAND ERIC (59) Przyjete 8-CAI3*-H4-PLN
96 Marek Morawiec SLKS KSIĄŻ ESTRADA J (52) Przyjete 8-N-1-PLN
97 Marek Morawiec SLKS KSIĄŻ LORD (51) Przyjete 8-N-1-PLN
98 Sylvia Peters AUSTRIA FABRIANO (38) Przyjete 8-CAI2*-H2-PLN
99 Sylvia Peters AUSTRIA FELLINI PS (38) Przyjete 8-CAI2*-H2-PLN
100 Sylvia Peters AUSTRIA ROLANDO 4 (38) Przyjete 8-CAI2*-H2-PLN
101 Dariusz Raduła STAJNIA Z KOPYTEM KNESET (55) Przyjete 8-N-1-PLN
102 Almutis Raila LITHUANIA WINDOWS (17) Przyjete 8-CAI3*-H1-PLN
103 Ülar Raudsepp ESTONIA FRIIDOM (27) Przyjete 8-CAI3*-H1-PLN
104 Barbara Rybińska STOW. AGRO-AVES GAJEWNIKI REWIR (56) Przyjete 8-N-1-PLN
105 Barbara Rybińska STOW. AGRO-AVES GAJEWNIKI RUBIN (45) Przyjete 8-L-1-PLN
106 Urmas Saks ESTONIA INDEKSS (28) Przyjete 8-CAI3*-H1-PLN
107 Przemysław Sroka POLAND ALEXANDER (9) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
108 Przemysław Sroka POLAND ALEXANDER (9) Przyjete 8-MP D2-PLN
109 Przemysław Sroka POLAND ALFRED (9) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
110 Przemysław Sroka POLAND ALFRED (9) Przyjete 8-MP D2-PLN
111 Przemysław Sroka POLAND ARISTOS (9) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
112 Przemysław Sroka POLAND ARISTOS (9) Przyjete 8-MP D2-PLN
113 Borek Stehno CZECH REPUBLIK BERRID-L (29) Przyjete 8-CAI3*-H1-PLN
114 Zsolt Szilagyi HUNGARY ALEX (30) Przyjete 8-CAI3*-H4-PLN
115 Zsolt Szilagyi HUNGARY BACCARA (30) Przyjete 8-CAI3*-H4-PLN
116 Zsolt Szilagyi HUNGARY BACCARDI (30) Przyjete 8-CAI3*-H4-PLN
117 Zsolt Szilagyi HUNGARY CHELLENTANO (30) Przyjete 8-CAI3*-H4-PLN
118 Zsolt Szilagyi HUNGARY DERRICK D (30) Przyjete 8-CAI3*-H4-PLN
119 Arkadiusz Szpojda POLAND BAKIR (8) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
120 Arkadiusz Szpojda POLAND BAKIR (8) Przyjete 8-MP D2-PLN
121 Arkadiusz Szpojda POLAND BATALIA (8) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
122 Arkadiusz Szpojda POLAND BATALIA (8) Przyjete 8-MP D2-PLN
123 Arkadiusz Szpojda POLAND EDUARD (8) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
124 Arkadiusz Szpojda POLAND EDUARD (8) Przyjete 8-MP D2-PLN
125 Marc Theisen LUXEMBURG BARETTA (37) Przyjete 8-CAI2*-H2-PLN
126 Marc Theisen LUXEMBURG CAYETANO P (37) Przyjete 8-CAI2*-H2-PLN
127 Dariusz Turzyński KSPSK ATUT (54) Przyjete 8-N-1-PLN
128 Marcela Viochnova SLOVAKIA NONIUS XIX-20/SARKAN (35) Przyjete 8-CAI1*-H1-PLN
129 Rita Maria Walter GERMANY FAVORY REQUIEM XV 27 (31) Przyjete 8-CAI3*-H4-PLN
130 Rita Maria Walter GERMANY GSS.SALAMANCA XXXVIII-41 (31) Przyjete 8-CAI3*-H4-PLN
131 Rita Maria Walter GERMANY REQUIRA 37 (31) Przyjete 8-CAI3*-H4-PLN
132 Rita Maria Walter GERMANY REZI 21 (31) Przyjete 8-CAI3*-H4-PLN
133 Rita Maria Walter GERMANY RUDOLFO FALA I-22 (31) Przyjete 8-CAI3*-H4-PLN
134 Rafał Wojtacha POLAND COCO (14) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
135 Rafał Wojtacha POLAND DONALD 547 (14) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
136 Rafał Wojtacha POLAND ELGER (7) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
137 Rafał Wojtacha POLAND ELGER (7) Przyjete 8-MP D2-PLN
138 Rafał Wojtacha POLAND EROS (7) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
139 Rafał Wojtacha POLAND EROS (7) Przyjete 8-MP D2-PLN
140 Rafał Wojtacha POLAND FANABELLA (7) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
141 Rafał Wojtacha POLAND FANABELLA (7) Przyjete 8-MP D2-PLN
142 Rafał Wojtacha POLAND RESPEKT (14) Przyjete 8-CAI3*-H2-PLN
1. Bartosz Adamczyk
BPK
ALICE (47)
8-L-2-PLN
2. Bartosz Adamczyk
BPK
JAWOR (48)
8-L-2-PLN
3. Bartosz Adamczyk
BPK
LADY KILLER-S (48)
8-L-2-PLN
4. Bartosz Adamczyk
BPK
LARGO (47)
8-L-2-PLN
5. Daniel Aeschbacher
SWITZERLAND
WATCH ME 3 (23)
8-CAI3*-H1-PLN
6. Dariusz Bajer
POLAND
EDWARD (1)
8-CAI3*-H2-PLN
7. Dariusz Bajer
POLAND
EDWARD (1)
8-MP D2-PLN
8. Dariusz Bajer
POLAND
ELAN (1)
8-CAI3*-H2-PLN
9. Dariusz Bajer
POLAND
ELAN (1)
8-MP D2-PLN
10. Dariusz Bajer
POLAND
SIGLAVY CAPRIOLA MUKI (1)
8-CAI3*-H2-PLN
11. Dariusz Bajer
POLAND
SIGLAVY CAPRIOLA MUKI (1)
8-MP D2-PLN
12. Marek Baryłko
POLAND
ALIBABA 137 (13)
8-CAI3*-H2-PLN
13. Marek Baryłko
POLAND
ALIBABA 137 (13)
8-MP D2-PLN
14. Marek Baryłko
POLAND
BASCO M (13)
8-CAI3*-H2-PLN
15. Marek Baryłko
POLAND
BASCO M (13)
8-MP D2-PLN
16. Marek Baryłko
POLAND
COR THEODOOR (13)
8-CAI3*-H2-PLN
17. Marek Baryłko
POLAND
COR THEODOOR (13)
8-MP D2-PLN
18. Andrzej Benedykciński
POLAND
ELEGANT (15)
8-CAI3*-H2-PLN
19. Andrzej Benedykciński
POLAND
ETER (3)
8-CAI3*-H2-PLN
20. Andrzej Benedykciński
POLAND
ETER (3)
8-MP D2-PLN
21. Andrzej Benedykciński
POLAND
RAMZI (3)
8-CAI3*-H2-PLN
22. Andrzej Benedykciński
POLAND
RAMZI (3)
8-MP D2-PLN
23. Andrzej Benedykciński
POLAND
SAMBOR (15)
8-CAI3*-H2-PLN
24. Wolfgang Binder
AUSTRIA
FERRERO 2 (16)
8-CAI3*-H2-PLN
25. Wolfgang Binder
AUSTRIA
GENTELINI (16)
8-CAI3*-H2-PLN
26. Wolfgang Binder
AUSTRIA
GUTENBERG (16)
8-CAI3*-H2-PLN
27. Sebastian Bogacz
KJ ZBYSZKO
DYLANO (58)
8-C-1-PLN
28. Sebastian Bogacz
KJ ZBYSZKO
EDJE (21)
8-CAI3*-H1-PLN
29. Sebastian Bogacz
KJ ZBYSZKO
ELECT ME OKYDO (46)
8-L-2-PLN
30. Sebastian Bogacz
KJ ZBYSZKO
EPOS (46)
8-L-2-PLN
31. Daria Borovleva
RUSSIA
OLLUS LINDENHOF (22)
8-CAI3*-H1-PLN
32. Vaclav Coufalik
CZECH REPUBLIK
LINDA (18)
8-CAI3*-H2-PLN
33. Vaclav Coufalik
CZECH REPUBLIK
LYBIE (18)
8-CAI3*-H2-PLN
34. Hubert Cytowski
SKJ BAJARDO
ESTON (57)
8-N-2-PLN
35. Hubert Cytowski
SKJ BAJARDO
LAKI (57)
8-N-2-PLN
36. Zsolt Demko
HUNGARY
DIRK (19)
8-CAI3*-H2-PLN
37. Zsolt Demko
HUNGARY
EVERT (19)
8-CAI3*-H2-PLN
38. Ales Fiala
CZECH REPUBLIC
DAMIEN (33)
8-CAI3*-P2-PLN
39. Ales Fiala
CZECH REPUBLIC
DANKEN (33)
8-CAI3*-P2-PLN
40. Marco Freund
GERMANY
CRACK 38 (20)
8-CAI3*-H2-PLN
41. Marco Freund
GERMANY
FYGO (20)
8-CAI3*-H2-PLN
42. Marco Freund
GERMANY
RED DIAMOND 20 (20)
8-CAI3*-H2-PLN
43. Marco Freund
GERMANY
SIGLAVY CAPRIOLA V-5 SK/BETTI (20)
8-CAI3*-H2-PLN
44. Eve Haggi
ESTONIA
VAIRI (24)
8-CAI3*-H1-PLN
45. Krzysztof Idzikowski
KJ MILORD
BECKETT FAL (10)
8-MP D2-PLN
46. Krzysztof Idzikowski
KJ MILORD
ESTYLIA (10)
8-MP D2-PLN
47. Magdalena Jankowska
POLAND
LACRIMA (6)
8-CAI3*-H2-PLN
48. Magdalena Jankowska
POLAND
LACRIMA (6)
8-MP D2-PLN
49. Magdalena Jankowska
POLAND
LUCKY (6)
8-CAI3*-H2-PLN
50. Magdalena Jankowska
POLAND
LUCKY (6)
8-MP D2-PLN
51. Magdalena Jankowska
POLAND
LUMPEK (6)
8-CAI3*-H2-PLN
52. Magdalena Jankowska
POLAND
LUMPEK (6)
8-MP D2-PLN
53. Daria Jastrzębska
KJ IDMAR
426 MAESTOSO GAETA I-4 (43)
8-L-1-PLN
54. Cezary Jastrzębski
JKS GOGOLEWO
BACHMET (12)
8-MP D2-PLN
55. Cezary Jastrzębski
JKS GOGOLEWO
BORAKS (12)
8-MP D2-PLN
56. Cezary Jastrzębski
JKS GOGOLEWO
MORAWIEC (12)
8-MP D2-PLN
57. Szymon John
POLAND
BARBAROSSA (4)
8-CAI3*-H2-PLN
58. Szymon John
POLAND
BARBAROSSA (4)
8-MP D2-PLN
59. Szymon John
POLAND
DON VENTO (4)
8-CAI3*-H2-PLN
60. Szymon John
POLAND
DON VENTO (4)
8-MP D2-PLN
61. Szymon John
POLAND
NICO (4)
8-CAI3*-H2-PLN
62. Szymon John
POLAND
NICO (4)
8-MP D2-PLN
63. Annette Jönsson
SWEDEN
BRENDO (25)
8-CAI3*-H1-PLN
64. Katarzyna Kociemba
BPK
LEGION (44)
8-L-1-PLN
65. Tomasz Kociemba
KS IDMAR KRAJKOWO
OTELLO (53)
8-N-1-PLN
66. Michal Korinek
CZECH REPUBLIC
BRITNY (34)
8-CAI3*-P2-PLN
67. Michal Korinek
CZECH REPUBLIC
NUGET (34)
8-CAI3*-P2-PLN
68. Michal Korinek
CZECH REPUBLIC
STERN PRINZ (34)
8-CAI3*-P2-PLN
69. Hubert Kozłowski
TKJ GARBÓWEK
ŁAWROW (40)
8-L-1-PLN
70. Hubert Kozłowski
TKJ GARBÓWEK
QANDO FAN 'T HOOGELAND (39)
8-L-1-PLN
71. Ireneusz Kozłowski
POLAND
DOERAK (32)
8-CAI3*-H4-PLN
72. Ireneusz Kozłowski
POLAND
KABARET JAGODNE (32)
8-CAI3*-H4-PLN
73. Ireneusz Kozłowski
POLAND
WALENCJA (32)
8-CAI3*-H4-PLN
74. Ireneusz Kozłowski
POLAND
WEZYR (32)
8-CAI3*-H4-PLN
75. Jacek Kozłowski
POLAND
KUBA (2)
8-CAI3*-H2-PLN
76. Jacek Kozłowski
POLAND
KUBA (2)
8-MP D2-PLN
77. Jacek Kozłowski
POLAND
MICHEL (2)
8-CAI3*-H2-PLN
78. Jacek Kozłowski
POLAND
MICHEL (2)
8-MP D2-PLN
79. Katarzyna Kuryś
POLAND
IZERT II (41)
8-L-1-PLN
80. Katarzyna Kuryś
POLAND
WIZA (26)
8-CAI3*-H1-PLN
81. Roman Kusz
POLAND
HARAL (5)
8-CAI3*-H2-PLN
82. Roman Kusz
POLAND
HARAL (5)
8-MP D2-PLN
83. Roman Kusz
POLAND
SANTIAGO (5)
8-CAI3*-H2-PLN
84. Roman Kusz
POLAND
SANTIAGO (5)
8-MP D2-PLN
85. Bartłomiej Kwiatek
SLKS KSIĄŻ
AROMAT (49)
8-N-1-PLN
86. Bartłomiej Kwiatek
SLKS KSIĄŻ
BAZYLI (50)
8-N-1-PLN
87. Bartłomiej Kwiatek
SLKS KSIĄŻ
FROMBORK (42)
8-L-1-PLN
88. Krzysztof Maciak
FKJ ZBYSZKO
ALWAR (11)
8-MP D2-PLN
89. Krzysztof Maciak
FKJ ZBYSZKO
ERGON (11)
8-MP D2-PLN
90. Piotr Mazur
SLKS KSIĄŻ
KALINA JAGODNE (36)
8-CAI1*-H1-PLN
91. Piotr Mazurek
POLAND
BANKIER (59)
8-CAI3*-H4-PLN
92. Piotr Mazurek
POLAND
DONNA LOVE (59)
8-CAI3*-H4-PLN
93. Piotr Mazurek
POLAND
DONNERKUSS (59)
8-CAI3*-H4-PLN
94. Piotr Mazurek
POLAND
ERAZMUS (59)
8-CAI3*-H4-PLN
95. Piotr Mazurek
POLAND
ERIC (59)
8-CAI3*-H4-PLN
96. Marek Morawiec
SLKS KSIĄŻ
ESTRADA J (52)
8-N-1-PLN
97. Marek Morawiec
SLKS KSIĄŻ
LORD (51)
8-N-1-PLN
98. Sylvia Peters
AUSTRIA
FABRIANO (38)
8-CAI2*-H2-PLN
99. Sylvia Peters
AUSTRIA
FELLINI PS (38)
8-CAI2*-H2-PLN
100. Sylvia Peters
AUSTRIA
ROLANDO 4 (38)
8-CAI2*-H2-PLN
101. Dariusz Raduła
STAJNIA Z KOPYTEM
KNESET (55)
8-N-1-PLN
102. Almutis Raila
LITHUANIA
WINDOWS (17)
8-CAI3*-H1-PLN
103. Ülar Raudsepp
ESTONIA
FRIIDOM (27)
8-CAI3*-H1-PLN
104. Barbara Rybińska
STOW. AGRO-AVES GAJEWNIKI
REWIR (56)
8-N-1-PLN
105. Barbara Rybińska
STOW. AGRO-AVES GAJEWNIKI
RUBIN (45)
8-L-1-PLN
106. Urmas Saks
ESTONIA
INDEKSS (28)
8-CAI3*-H1-PLN
107. Przemysław Sroka
POLAND
ALEXANDER (9)
8-CAI3*-H2-PLN
108. Przemysław Sroka
POLAND
ALEXANDER (9)
8-MP D2-PLN
109. Przemysław Sroka
POLAND
ALFRED (9)
8-CAI3*-H2-PLN
110. Przemysław Sroka
POLAND
ALFRED (9)
8-MP D2-PLN
111. Przemysław Sroka
POLAND
ARISTOS (9)
8-CAI3*-H2-PLN
112. Przemysław Sroka
POLAND
ARISTOS (9)
8-MP D2-PLN
113. Borek Stehno
CZECH REPUBLIK
BERRID-L (29)
8-CAI3*-H1-PLN
114. Zsolt Szilagyi
HUNGARY
ALEX (30)
8-CAI3*-H4-PLN
115. Zsolt Szilagyi
HUNGARY
BACCARA (30)
8-CAI3*-H4-PLN
116. Zsolt Szilagyi
HUNGARY
BACCARDI (30)
8-CAI3*-H4-PLN
117. Zsolt Szilagyi
HUNGARY
CHELLENTANO (30)
8-CAI3*-H4-PLN
118. Zsolt Szilagyi
HUNGARY
DERRICK D (30)
8-CAI3*-H4-PLN
119. Arkadiusz Szpojda
POLAND
BAKIR (8)
8-CAI3*-H2-PLN
120. Arkadiusz Szpojda
POLAND
BAKIR (8)
8-MP D2-PLN
121. Arkadiusz Szpojda
POLAND
BATALIA (8)
8-CAI3*-H2-PLN
122. Arkadiusz Szpojda
POLAND
BATALIA (8)
8-MP D2-PLN
123. Arkadiusz Szpojda
POLAND
EDUARD (8)
8-CAI3*-H2-PLN
124. Arkadiusz Szpojda
POLAND
EDUARD (8)
8-MP D2-PLN
125. Marc Theisen
LUXEMBURG
BARETTA (37)
8-CAI2*-H2-PLN
126. Marc Theisen
LUXEMBURG
CAYETANO P (37)
8-CAI2*-H2-PLN
127. Dariusz Turzyński
KSPSK
ATUT (54)
8-N-1-PLN
128. Marcela Viochnova
SLOVAKIA
NONIUS XIX-20/SARKAN (35)
8-CAI1*-H1-PLN
129. Rita Maria Walter
GERMANY
FAVORY REQUIEM XV 27 (31)
8-CAI3*-H4-PLN
130. Rita Maria Walter
GERMANY
GSS.SALAMANCA XXXVIII-41 (31)
8-CAI3*-H4-PLN
131. Rita Maria Walter
GERMANY
REQUIRA 37 (31)
8-CAI3*-H4-PLN
132. Rita Maria Walter
GERMANY
REZI 21 (31)
8-CAI3*-H4-PLN
133. Rita Maria Walter
GERMANY
RUDOLFO FALA I-22 (31)
8-CAI3*-H4-PLN
134. Rafał Wojtacha
POLAND
COCO (14)
8-CAI3*-H2-PLN
135. Rafał Wojtacha
POLAND
DONALD 547 (14)
8-CAI3*-H2-PLN
136. Rafał Wojtacha
POLAND
ELGER (7)
8-CAI3*-H2-PLN
137. Rafał Wojtacha
POLAND
ELGER (7)
8-MP D2-PLN
138. Rafał Wojtacha
POLAND
EROS (7)
8-CAI3*-H2-PLN
139. Rafał Wojtacha
POLAND
EROS (7)
8-MP D2-PLN
140. Rafał Wojtacha
POLAND
FANABELLA (7)
8-CAI3*-H2-PLN
141. Rafał Wojtacha
POLAND
FANABELLA (7)
8-MP D2-PLN
142. Rafał Wojtacha
POLAND
RESPEKT (14)
8-CAI3*-H2-PLN

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl