Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

ZRiT-B Solec Bieruń Pełen ekran
2018-08-04 - 2018-08-05
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Wiktoria Adamska Klub Jeździecki Impuls Bols (5) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
2 Zuzanna Bernaś Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu Balando (23) Przyjete 3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-04
4 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2), 2018-08-04
7 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-05
8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
3 Dorota Bieniek Plkj Plessowka Sepia (16) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
4 Olga Bieniek Bpk Sabih (33) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
5 Katarzyna Cieplik BPK Arizona Rd (28) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
A5 - LL, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-05
A5 - LL, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-05
6 Kinkga Danieliks Moneta (55) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
7 Agata Domańska Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Herubin (30) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
8 Julia Dzida Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka Genua (15) Przyjete 1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
9 Julia Dziędziel Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Hyrda (34) Przyjete A5 - LL, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-05
5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-08-05
10 Emilia Frankowska Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu Plejada (22) Przyjete 2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-04
6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-08-05
7 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-05
11 Kinga Gołąb Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Herubin (24) Przyjete A5 - LL, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-05
5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-08-05
12 Marta Gomoluch Bpk Dolce Vita (42) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
A5 - LL, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-05
A5 - LL, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-05
13 Wiktoria Janosz Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka Gavia (51) Przyjete 2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-04
14 Wiktoria Janosz Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka Urgent Gold (52) Przyjete 2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-04
15 Diana Jurczyk Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Horpyna II (18) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-08-05
6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-08-05
16 Emilia Kobiela Galicja (58) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
17 Emilia Kolaniak Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach Hakuna Ma Tata (20) Przyjete A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-08-05
18 Patrycja Konieczny Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Grys (50) Przyjete 2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
19 Anna Kościelnik Szkółka Jeździecka Konna Tęcza Tonia (53) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
20 Natalia Kot Bez Przynależności Klubowej S L A Awantaż (26) Przyjete 2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-04
8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
21 Natalia Kot Bez Przynależności Klubowej S L A Salamon Don Darco (27) Przyjete 2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-04
8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
22 Magdalena Kotulska szkółka jeździecka konna tęcza Zorka (54) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
23 Antonina Krawczyk Bpk Gira (13) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
24 Barbara Krywult Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu Dukat (32) Przyjete 3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-04
4 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2), 2018-08-04
7 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-05
8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
25 Anna Kulawik Bez Przynależności Klubowej S L A Niwar (43) Przyjete 1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-08-05
6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-08-05
26 Agata Leszczyńska K. S. GosŁaw Jedłownik Ida (7) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
27 Monika Machnik Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu Hidalgo (17) Przyjete 3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-04
4 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2), 2018-08-04
7 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-05
8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
28 Malwina Marekwia Bpk Emilia (25) Przyjete A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-05
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
29 Monika Materlik Katowicki Klub Jeździecki S-Rubin (40) Przyjete A5 - LL, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-05
5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-08-05
30 Natalia Nosal BPK Grentina Gold (38) Przyjete A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
A5 - LL, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-05
31 Natalia Nosal BPK Sarmata (39) Przyjete A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-05
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
A5 - LL, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-05
32 Paweł Nowak BPK Santiago (46) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
A5 - LL, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-05
A5 - LL, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-05
33 Paulina Orlicka Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Grentina Gold (37) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
34 Paulina Orlicka Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Sarmata (36) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
35 Martyna Osior Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Hyrda (35) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
36 Małgorzata Oswald Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu Bentley (19) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
37 Zofia Owczarek Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Kaprys (10) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
38 Aneta Pawliczek K. S. Gosław Jedłownik Inka II (6) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
39 Monika Piech Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Nefra (61) Przyjete 2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-04
40 Agnieszka Pojda BPK Bojar (2) Przyjete A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-05
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
41 Zuzanna Porwoł K. S. GosŁaw Jedłownik Ida (7) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
42 Jadwiga Rogalska Klub Sportowy Bór Aluzja (62) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
A5 - LL, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-05
43 Jadwiga Rogalska Klub Sportowy Bór Amarant (12) Przyjete 1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-08-05
6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-08-05
44 Jadwiga Rogalska Klub Sportowy Bór Maraton (11) Przyjete 3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-04
6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-08-05
7 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-05
45 Martyna Rudkowska Lukas (63) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
46 Konstancja Smykowska BPK Egida (49) Przyjete A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
A5 - LL, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-05
A5 - LL, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-05
47 Julia Sobiecka Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach Noro (21) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
48 Tomasz Sowiński Volvo (64) Przyjete A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-05
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
49 Weronika Stanula Lotos (56) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
50 Bianka Strumińska Bonus (57) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
51 Magdalena Twardoch Bpk Koperek (59) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-05
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
52 Justyna Wacławek Bez Przynależności Klubowej S L A Cover Boy (4) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
53 Justyna Wacławek Bez Przynależności Klubowej S L A Daily Qui (9) Przyjete 3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-04
4 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2), 2018-08-04
54 Justyna Wacławek Bez Przynależności Klubowej S L A Eter (3) Przyjete 3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-04
4 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2), 2018-08-04
55 Antonina Wieczorek Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki "Plessówka" Bols (5) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-08-05
7 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-05
56 Agnieszka Żokowska Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice Parys (8) Przyjete 1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
1. Wiktoria Adamska
Klub Jeździecki Impuls
Bols (5)
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
2. Zuzanna Bernaś
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Balando (23)
3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-04
4 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2), 2018-08-04
7 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-05
8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
3. Dorota Bieniek
Plkj Plessowka
Sepia (16)
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
4. Olga Bieniek
Bpk
Sabih (33)
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
5. Katarzyna Cieplik
BPK
Arizona Rd (28)
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
A5 - LL, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-05
A5 - LL, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-05
6. Kinkga Danieliks
Moneta (55)
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
7. Agata Domańska
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Herubin (30)
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
8. Julia Dzida
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Genua (15)
1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
9. Julia Dziędziel
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Hyrda (34)
A5 - LL, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-05
5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-08-05
10. Emilia Frankowska
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Plejada (22)
2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-04
6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-08-05
7 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-05
11. Kinga Gołąb
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Herubin (24)
A5 - LL, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-05
5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-08-05
12. Marta Gomoluch
Bpk
Dolce Vita (42)
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
A5 - LL, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-05
A5 - LL, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-05
13. Wiktoria Janosz
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Gavia (51)
2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-04
14. Wiktoria Janosz
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Urgent Gold (52)
2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-04
15. Diana Jurczyk
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Horpyna II (18)
5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-08-05
6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-08-05
16. Emilia Kobiela
Galicja (58)
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
17. Emilia Kolaniak
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Hakuna Ma Tata (20)
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-08-05
18. Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Grys (50)
2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
19. Anna Kościelnik
Szkółka Jeździecka Konna Tęcza
Tonia (53)
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
20. Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Awantaż (26)
2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-04
8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
21. Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Salamon Don Darco (27)
2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-04
8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
22. Magdalena Kotulska
szkółka jeździecka konna tęcza
Zorka (54)
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
23. Antonina Krawczyk
Bpk
Gira (13)
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
24. Barbara Krywult
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Dukat (32)
3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-04
4 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2), 2018-08-04
7 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-05
8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
25. Anna Kulawik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Niwar (43)
1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-08-05
6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-08-05
26. Agata Leszczyńska
K. S. GosŁaw Jedłownik
Ida (7)
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
27. Monika Machnik
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Hidalgo (17)
3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-04
4 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2), 2018-08-04
7 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-05
8 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
28. Malwina Marekwia
Bpk
Emilia (25)
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-05
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
29. Monika Materlik
Katowicki Klub Jeździecki
S-Rubin (40)
A5 - LL, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-05
5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-08-05
30. Natalia Nosal
BPK
Grentina Gold (38)
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
A5 - LL, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-05
31. Natalia Nosal
BPK
Sarmata (39)
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-05
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
A5 - LL, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-05
32. Paweł Nowak
BPK
Santiago (46)
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
A5 - LL, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-05
A5 - LL, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-05
33. Paulina Orlicka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Grentina Gold (37)
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
34. Paulina Orlicka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Sarmata (36)
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
35. Martyna Osior
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Hyrda (35)
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
36. Małgorzata Oswald
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Bentley (19)
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
37. Zofia Owczarek
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Kaprys (10)
5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
5 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
38. Aneta Pawliczek
K. S. Gosław Jedłownik
Inka II (6)
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
39. Monika Piech
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Nefra (61)
2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-04
40. Agnieszka Pojda
BPK
Bojar (2)
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-05
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
41. Zuzanna Porwoł
K. S. GosŁaw Jedłownik
Ida (7)
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
42. Jadwiga Rogalska
Klub Sportowy Bór
Aluzja (62)
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
A5 - LL, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-05
43. Jadwiga Rogalska
Klub Sportowy Bór
Amarant (12)
1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-08-05
6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-08-05
44. Jadwiga Rogalska
Klub Sportowy Bór
Maraton (11)
3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-04
6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-08-05
7 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-05
45. Martyna Rudkowska
Lukas (63)
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
46. Konstancja Smykowska
BPK
Egida (49)
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
A5 - LL, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-05
A5 - LL, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-05
47. Julia Sobiecka
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Noro (21)
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
48. Tomasz Sowiński
Volvo (64)
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-05
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
49. Weronika Stanula
Lotos (56)
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
50. Bianka Strumińska
Bonus (57)
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
51. Magdalena Twardoch
Bpk
Koperek (59)
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-05
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-05
52. Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Cover Boy (4)
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04
53. Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Daily Qui (9)
3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-04
4 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2), 2018-08-04
54. Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Eter (3)
3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-04
4 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2), 2018-08-04
55. Antonina Wieczorek
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki "Plessówka"
Bols (5)
6 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-08-05
7 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-05
56. Agnieszka Żokowska
Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice
Parys (8)
1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-04
2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-04

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl