Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Eliminacje MPMK w Ujeżdżeniu Pełen ekran
2018-08-31 - 2018-09-01
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Adrianna Bartoszewska Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy Quentin (210) Przyjete 2 - MPMK p/f 5 - Runda MPMK 5 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
6 - MPMK p/f 5 - Runda MPMK 5 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-09-01
2 Inga Bretes Klub Jeździecki Aromer Abu Dhabi (202) Przyjete 1 - MPMK p/f 4 - Runda MPMK 4 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
5 - MPMK p/f 4 - Runda MPMK 4 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-09-01
3 Inga Bretes Klub Jeździecki Aromer Buenos Aires (201) Przyjete 1 - MPMK p/f 4 - Runda MPMK 4 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
5 - MPMK p/f 4 - Runda MPMK 4 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-09-01
4 Mateusz Cichoń Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Casablanca (220) Przyjete 3 - MPMK p/f 6 - Runda MPMK 6 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
7 - MPMK p/f 6 - Runda MPMK 6 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-09-01
5 Mateusz Cichoń Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Gigi Lady (214) Przyjete 4 - MPMK p/f 7-8 - Runda MPMK 7-9 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
8 - MPMK p/f 7-8 - Runda MPMK 7-9 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-09-01
6 Jan Gawecki Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Fuerst Sav (212) Przyjete 2 - MPMK p/f 5 - Runda MPMK 5 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
6 - MPMK p/f 5 - Runda MPMK 5 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-09-01
7 Jan Gawecki Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Heiline's Zanzier (213) Przyjete 2 - MPMK p/f 5 - Runda MPMK 5 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
6 - MPMK p/f 5 - Runda MPMK 5 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-09-01
8 Anna Gawłowska Sopocki Klub Jeździecki Cardamon (205) Przyjete 4 - MPMK p/f 7-8 - Runda MPMK 7-9 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
8 - MPMK p/f 7-8 - Runda MPMK 7-9 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-09-01
9 Anna Gawłowska Sopocki Klub Jeździecki Felieton GT (203) Przyjete 4 - MPMK p/f 7-8 - Runda MPMK 7-9 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
8 - MPMK p/f 7-8 - Runda MPMK 7-9 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-09-01
10 Anna Gawłowska Sopocki Klub Jeździecki Shy Boy (204) Przyjete 4 - MPMK p/f 7-8 - Runda MPMK 7-9 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
8 - MPMK p/f 7-8 - Runda MPMK 7-9 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-09-01
11 Ewelina Gos Stadnina Koni Dębno Gretton Woods (218) Przyjete 1 - MPMK p/f 4 - Runda MPMK 4 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
5 - MPMK p/f 4 - Runda MPMK 4 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-09-01
12 Anna Grygier-Wójtowicz Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin Shadow (221) Przyjete 2 - MPMK p/f 5 - Runda MPMK 5 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
6 - MPMK p/f 5 - Runda MPMK 5 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-09-01
13 Aleksandra Matkiewicz Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " Caesar (206) Przyjete 2 - MPMK p/f 5 - Runda MPMK 5 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
6 - MPMK p/f 5 - Runda MPMK 5 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-09-01
14 Karolina Mazurek Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ" Caramba (215) Przyjete 1 - MPMK p/f 4 - Runda MPMK 4 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
5 - MPMK p/f 4 - Runda MPMK 4 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-09-01
15 Karolina Mazurek Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ" Choco Lady II (216) Przyjete 4 - MPMK p/f 7-8 - Runda MPMK 7-9 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
8 - MPMK p/f 7-8 - Runda MPMK 7-9 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-09-01
16 Kamil Puliński Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Favola di Notte (209) Przyjete 4 - MPMK p/f 7-8 - Runda MPMK 7-9 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
8 - MPMK p/f 7-8 - Runda MPMK 7-9 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-09-01
17 Kamil Puliński Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Joker (208) Przyjete 1 - MPMK p/f 4 - Runda MPMK 4 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
5 - MPMK p/f 4 - Runda MPMK 4 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-09-01
18 Luiza Rutkowska Klub Jeździecki Aromer Found Boy (217) Przyjete 1 - MPMK p/f 4 - Runda MPMK 4 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
19 Maria Szmidt Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " First Shine (207) Przyjete 2 - MPMK p/f 5 - Runda MPMK 5 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
6 - MPMK p/f 5 - Runda MPMK 5 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-09-01
20 Ewa Szwed Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp. Gallardo (219) Przyjete 1 - MPMK p/f 4 - Runda MPMK 4 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
5 - MPMK p/f 4 - Runda MPMK 4 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-09-01
21 Aleksandra Tomala Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Iowa C (211) Przyjete 2 - MPMK p/f 5 - Runda MPMK 5 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
6 - MPMK p/f 5 - Runda MPMK 5 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-09-01
1. Adrianna Bartoszewska
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
Quentin (210)
2 - MPMK p/f 5 - Runda MPMK 5 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
6 - MPMK p/f 5 - Runda MPMK 5 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-09-01
2. Inga Bretes
Klub Jeździecki Aromer
Abu Dhabi (202)
1 - MPMK p/f 4 - Runda MPMK 4 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
5 - MPMK p/f 4 - Runda MPMK 4 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-09-01
3. Inga Bretes
Klub Jeździecki Aromer
Buenos Aires (201)
1 - MPMK p/f 4 - Runda MPMK 4 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
5 - MPMK p/f 4 - Runda MPMK 4 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-09-01
4. Mateusz Cichoń
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Casablanca (220)
3 - MPMK p/f 6 - Runda MPMK 6 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
7 - MPMK p/f 6 - Runda MPMK 6 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-09-01
5. Mateusz Cichoń
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Gigi Lady (214)
4 - MPMK p/f 7-8 - Runda MPMK 7-9 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
8 - MPMK p/f 7-8 - Runda MPMK 7-9 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-09-01
6. Jan Gawecki
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Fuerst Sav (212)
2 - MPMK p/f 5 - Runda MPMK 5 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
6 - MPMK p/f 5 - Runda MPMK 5 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-09-01
7. Jan Gawecki
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Heiline's Zanzier (213)
2 - MPMK p/f 5 - Runda MPMK 5 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
6 - MPMK p/f 5 - Runda MPMK 5 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-09-01
8. Anna Gawłowska
Sopocki Klub Jeździecki
Cardamon (205)
4 - MPMK p/f 7-8 - Runda MPMK 7-9 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
8 - MPMK p/f 7-8 - Runda MPMK 7-9 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-09-01
9. Anna Gawłowska
Sopocki Klub Jeździecki
Felieton GT (203)
4 - MPMK p/f 7-8 - Runda MPMK 7-9 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
8 - MPMK p/f 7-8 - Runda MPMK 7-9 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-09-01
10. Anna Gawłowska
Sopocki Klub Jeździecki
Shy Boy (204)
4 - MPMK p/f 7-8 - Runda MPMK 7-9 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
8 - MPMK p/f 7-8 - Runda MPMK 7-9 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-09-01
11. Ewelina Gos
Stadnina Koni Dębno
Gretton Woods (218)
1 - MPMK p/f 4 - Runda MPMK 4 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
5 - MPMK p/f 4 - Runda MPMK 4 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-09-01
12. Anna Grygier-Wójtowicz
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
Shadow (221)
2 - MPMK p/f 5 - Runda MPMK 5 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
6 - MPMK p/f 5 - Runda MPMK 5 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-09-01
13. Aleksandra Matkiewicz
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Caesar (206)
2 - MPMK p/f 5 - Runda MPMK 5 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
6 - MPMK p/f 5 - Runda MPMK 5 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-09-01
14. Karolina Mazurek
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
Caramba (215)
1 - MPMK p/f 4 - Runda MPMK 4 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
5 - MPMK p/f 4 - Runda MPMK 4 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-09-01
15. Karolina Mazurek
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
Choco Lady II (216)
4 - MPMK p/f 7-8 - Runda MPMK 7-9 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
8 - MPMK p/f 7-8 - Runda MPMK 7-9 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-09-01
16. Kamil Puliński
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Favola di Notte (209)
4 - MPMK p/f 7-8 - Runda MPMK 7-9 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
8 - MPMK p/f 7-8 - Runda MPMK 7-9 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-09-01
17. Kamil Puliński
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Joker (208)
1 - MPMK p/f 4 - Runda MPMK 4 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
5 - MPMK p/f 4 - Runda MPMK 4 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-09-01
18. Luiza Rutkowska
Klub Jeździecki Aromer
Found Boy (217)
1 - MPMK p/f 4 - Runda MPMK 4 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
19. Maria Szmidt
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
First Shine (207)
2 - MPMK p/f 5 - Runda MPMK 5 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
6 - MPMK p/f 5 - Runda MPMK 5 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-09-01
20. Ewa Szwed
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
Gallardo (219)
1 - MPMK p/f 4 - Runda MPMK 4 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
5 - MPMK p/f 4 - Runda MPMK 4 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-09-01
21. Aleksandra Tomala
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Iowa C (211)
2 - MPMK p/f 5 - Runda MPMK 5 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-08-31
6 - MPMK p/f 5 - Runda MPMK 5 latków, Eliminacje Mistrzostw Polski, Ujeżdżeniowy, 2018-09-01

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl