Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

ZRiT-B Lando Pełen ekran
2018-09-01 - 2018-09-01
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Agata Arendt Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Bajasza (39) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
2 Kamelia Babicka Towarzystwo Sportowe Kuźnia Libia (70) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
3 Natalia Babicka Towarzystwo Sportowe Kuźnia Pati (71) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
4 Marta Baczyńska Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek Do It (138) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
5 Marta Baczyńska Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek Rosomak (55) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
6 Agnieszka Basiaga BPK Montana (17) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
7 Monika Beberok BPK Pipi (115) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
8 Aneta Bienek Bez Przynależności Klubowej S L A Synaj (137) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
9 Katarzyna Bomba Klub Jeździecki Zbrosławice Ryoko (25) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
10 Elżbieta Bujna Klub Jeździecki Zbrosławice Lupimaxi (35) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
11 Katarzyna Bula Klub Jeździecki Impuls Erazm (127) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
12 Szymon Bula Klub Jeździecki Impuls Kennedy Hippica (128) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
13 Agata Ciaciura Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Chateau Mouton (77) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
14 Agnieszka Ciurzyńska Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Lala (113) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
15 Marek Czaja Bez Przynależności Klubowej S L A Zargo (81) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
16 Małgorzata Ćwikło Klub Jeździecki Zbrosławice Cristobal Van De Kooldries (32) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
17 Emilia Dratwińska Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu Alibi (29) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
18 Emilia Dratwińska Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu Sigma (30) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
19 Julia Dziędziel Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Hyrda (99) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-09-01
20 Klaudia Fiołek Bez Przynależności Klubowej S L A Gold Marke (23) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-09-01
21 Amelia Gałas Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza Andiamo Girl (126) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
22 Julia Gicala BPK Brawada (22) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
23 Lena Gruca Bez Przynależności Klubowej S L A Leap Star (24) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-09-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-09-01
24 Nicol Hercog BPK Debiut (102) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
25 Nina Hoszek Bez Przynależności Klubowej S L A Grand (63) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
26 Maria Jońca Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Niespodzianka (74) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
27 Patrycja Kamińska Bez Przynależności Klubowej S L A Lucky (9) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-09-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-09-01
28 Dominika Kaszuba Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Larios Hero (95) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
29 Izabella Kisielowska Klub Jeździecki Impuls Fokus (125) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
30 Jakub Klekot Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Robin Hood-LS (108) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
31 Klaudia Koj Bez Przynależności Klubowej S L A Estela (45) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
32 Dorota Korek Klub Jeździecki Zbrosławice Neron (87) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
33 Wojciech Korzeczek BPK Marcepan (59) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
34 Natalia Kot Bez Przynależności Klubowej S L A Awantaż (78) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
35 Natalia Kot Bez Przynależności Klubowej S L A Salamon Don Darco (79) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
36 Karolina Kozik Klub Jeździecki Zbrosławice Mercury (38) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-09-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-09-01
37 Piotr Kozioł Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Wigonia M (139) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
38 Liwia Król Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda Cytat (124) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
39 Angelika Kucias Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Atlanto (131) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
40 Amelia Kula Kj Amigo Test (86) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
41 Monika Kusiak Bez Przynależności Klubowej S L A Clintus (116) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
42 Wiktor Larkowski Klub Jeździecki Zbrosławice Driada Zk (89) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
43 Honorata Molis Bez Przynależności Klubowej S L A Bishamon (114) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-09-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-09-01
44 Maria Mostek KJ Amigo Antharo (80) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
45 Julia Mostowska Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek Gothica G (40) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
46 Paulina Musiał Jeździecki Klub Sportowy Desant Ledanaja "W" (104) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
47 Katarzyna Nagrodzka Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach Ikra (26) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
48 Natalia Nosal BPK Grentina Gold (100) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
49 Agata Paczyna Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice K-Figa (28) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
50 Aleksandra Panek Klub Jeździecki Amigo Kosmiczny Przypadek (72) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
51 Magdalena Pinocy Jeździecki Klub Sportowy Desant Lord II W (103) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
52 Anna Posyłek Klub Jeździecki Zbrosławice Tarnina (68) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
53 Elżbieta Pośpiech BPK Lady Lima (58) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
54 Magdalena Potysz Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Laur (112) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
55 Natalia Pschionko Vanto Jumping Team Dorado (13) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-09-01
56 Emilia Puch Bez Przynależności Klubowej S L A Gaucho S (51) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
57 Dominika Raczkowska Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Argentik 2 (1) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
58 Dominika Raczkowska Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Norwich (2) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
59 Monika Respondek Klub Jeździecki Zbrosławice Drago (129) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
60 Marlena Rogosz Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Laconiek Z (111) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
61 Julia Rozpondek Bez Przynależności Klubowej S L A Mebora (16) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
62 Mirella Ruczka Klub Jeździecki Zbrosławice Czumiz (65) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
63 Anna Rumin Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Eleanor Rigby (118) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
64 Aleksandra Ryt Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Lord of Fame (85) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
65 Aleksandra Ryt Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Samiro (83) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
66 Monika Rzepka Bez Przynależności Klubowej S L A HARNAŚ (43) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
67 Jagna Silarska Bez Przynależności Klubowej S L A Oldfield (11) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
68 Patryk Sławiański Klub Jeździecki Zbrosławice Avalon (106) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-09-01
69 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Ambasador (134) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
70 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Aperitif (135) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
71 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Cyrus (117) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
72 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Panamera 13 (91) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
73 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Sztorm (132) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
74 Karolina Sołtys Bez Przynależności Klubowej S L A Cosima (97) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-09-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-09-01
75 Paulina Sowa Klub Jeździecki Amigo Joanna D'arc (94) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
76 Paulina Sowa Klub Jeździecki Amigo Morgoth (93) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
77 Julia Sztaba Klub Jeździecki Amigo Vivi Zagorka (56) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
78 Weronika Tokarska Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Euforia (27) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
79 Martyna Tomalik Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Athena (82) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
80 Justyna Wacławek Bez Przynależności Klubowej S L A Cover Boy (7) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
81 Agnieszka Wiórek Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry Piassawa (110) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
82 Maria Wiórek Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry Nixon (109) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-09-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-09-01
83 Milena Wiśniewska LKJ Ochaby Saszika (37) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
84 Martyna Witoszek Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Havana (10) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
85 Anna Zakałużna-Żerebecka Klub Jeździecki Zbrosławice Aramis (90) Odrzucone 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
86 Klara Zegar BPK Salsa (53) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
87 Aleksander Zieliński Bpk Cytra (98) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
1. Agata Arendt
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Bajasza (39)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
2. Kamelia Babicka
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Libia (70)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
3. Natalia Babicka
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Pati (71)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
4. Marta Baczyńska
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
Do It (138)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
5. Marta Baczyńska
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
Rosomak (55)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
6. Agnieszka Basiaga
BPK
Montana (17)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
7. Monika Beberok
BPK
Pipi (115)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
8. Aneta Bienek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Synaj (137)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
9. Katarzyna Bomba
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ryoko (25)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
10. Elżbieta Bujna
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lupimaxi (35)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
11. Katarzyna Bula
Klub Jeździecki Impuls
Erazm (127)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
12. Szymon Bula
Klub Jeździecki Impuls
Kennedy Hippica (128)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
13. Agata Ciaciura
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Chateau Mouton (77)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
14. Agnieszka Ciurzyńska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Lala (113)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
15. Marek Czaja
Bez Przynależności Klubowej S L A
Zargo (81)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
16. Małgorzata Ćwikło
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cristobal Van De Kooldries (32)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
17. Emilia Dratwińska
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Alibi (29)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
18. Emilia Dratwińska
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Sigma (30)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
19. Julia Dziędziel
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Hyrda (99)
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-09-01
20. Klaudia Fiołek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gold Marke (23)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-09-01
21. Amelia Gałas
Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
Andiamo Girl (126)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
22. Julia Gicala
BPK
Brawada (22)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
23. Lena Gruca
Bez Przynależności Klubowej S L A
Leap Star (24)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-09-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-09-01
24. Nicol Hercog
BPK
Debiut (102)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
25. Nina Hoszek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Grand (63)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
26. Maria Jońca
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Niespodzianka (74)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
27. Patrycja Kamińska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lucky (9)
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-09-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-09-01
28. Dominika Kaszuba
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Larios Hero (95)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
29. Izabella Kisielowska
Klub Jeździecki Impuls
Fokus (125)
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
30. Jakub Klekot
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Robin Hood-LS (108)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
31. Klaudia Koj
Bez Przynależności Klubowej S L A
Estela (45)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
32. Dorota Korek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Neron (87)
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
33. Wojciech Korzeczek
BPK
Marcepan (59)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
34. Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Awantaż (78)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
35. Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Salamon Don Darco (79)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
36. Karolina Kozik
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mercury (38)
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-09-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-09-01
37. Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Wigonia M (139)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
38. Liwia Król
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
Cytat (124)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
39. Angelika Kucias
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Atlanto (131)
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
40. Amelia Kula
Kj Amigo
Test (86)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
41. Monika Kusiak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Clintus (116)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
42. Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Driada Zk (89)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
43. Honorata Molis
Bez Przynależności Klubowej S L A
Bishamon (114)
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-09-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-09-01
44. Maria Mostek
KJ Amigo
Antharo (80)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
45. Julia Mostowska
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
Gothica G (40)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
46. Paulina Musiał
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Ledanaja "W" (104)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
47. Katarzyna Nagrodzka
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Ikra (26)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
48. Natalia Nosal
BPK
Grentina Gold (100)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
49. Agata Paczyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
K-Figa (28)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
50. Aleksandra Panek
Klub Jeździecki Amigo
Kosmiczny Przypadek (72)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
51. Magdalena Pinocy
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Lord II W (103)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
52. Anna Posyłek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Tarnina (68)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
53. Elżbieta Pośpiech
BPK
Lady Lima (58)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
54. Magdalena Potysz
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Laur (112)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
55. Natalia Pschionko
Vanto Jumping Team
Dorado (13)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-09-01
56. Emilia Puch
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gaucho S (51)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
57. Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Argentik 2 (1)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
58. Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (2)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
59. Monika Respondek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Drago (129)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
60. Marlena Rogosz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (111)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
61. Julia Rozpondek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Mebora (16)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
62. Mirella Ruczka
Klub Jeździecki Zbrosławice
Czumiz (65)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
63. Anna Rumin
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Eleanor Rigby (118)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
64. Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Lord of Fame (85)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
65. Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Samiro (83)
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
66. Monika Rzepka
Bez Przynależności Klubowej S L A
HARNAŚ (43)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
67. Jagna Silarska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Oldfield (11)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
68. Patryk Sławiański
Klub Jeździecki Zbrosławice
Avalon (106)
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-09-01
69. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ambasador (134)
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
70. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Aperitif (135)
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
71. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cyrus (117)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
72. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Panamera 13 (91)
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
73. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sztorm (132)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
74. Karolina Sołtys
Bez Przynależności Klubowej S L A
Cosima (97)
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-09-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-09-01
75. Paulina Sowa
Klub Jeździecki Amigo
Joanna D'arc (94)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
76. Paulina Sowa
Klub Jeździecki Amigo
Morgoth (93)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
77. Julia Sztaba
Klub Jeździecki Amigo
Vivi Zagorka (56)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
78. Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (27)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
79. Martyna Tomalik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (82)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
80. Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Cover Boy (7)
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
81. Agnieszka Wiórek
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Piassawa (110)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
82. Maria Wiórek
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Nixon (109)
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-09-01
5 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-09-01
83. Milena Wiśniewska
LKJ Ochaby
Saszika (37)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
84. Martyna Witoszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Havana (10)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
85. Anna Zakałużna-Żerebecka
Klub Jeździecki Zbrosławice
Aramis (90)
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
86. Klara Zegar
BPK
Salsa (53)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-01
87. Aleksander Zieliński
Bpk
Cytra (98)
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-01

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl