Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

EQUISTRIADA 2018 - ETAP II Pełen ekran
2018-08-18 - 2018-08-19
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Agata Arendt Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice BAJASZA Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
2 Agata Arendt Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice TBI DÜSSELDORF Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
3 Julia Badora Stowarzyszenie Klub Jeździecki Lubliniec KORYNT Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
4 Matylda Badura Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit ISABELLA Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
5 Katarzyna Baherycz LKJ Moszna CALIA M Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
6 Otylia Barczyk Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit JOLY'S HOUSTON Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
7 Otylia Barczyk Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit SZAROTKA Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
8 Agnieszka Beberok-Surowiec SKJ Preria Wilkowice ARKADA Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
9 Katarzyna Bembenek BRAK COCO MK Przyjete 9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
10 Zuzanna Bernaś Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu BALANDO Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
11 Aneta Bienek brak SYNAJ Przyjete 10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
12 Bartosz Bomba KJ Trachy Sośnicowice ILONA Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
13 Bartosz Bomba KJ Trachy Sośnicowice PRINCE Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
14 Katarzyna Bomba KJ Zbrosławice RYOKO Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
15 Agata Borowczak Vanto Jumping Team CABORA Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
16 Agata Borowczak Vanto Jumping Team GEMINI 2 Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
17 Karolina Brysz Sportowy Klub Jeździecki Omega MYRON Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
18 Marta Brzezicha bpk NORMATIV Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
19 Zofia Bugla Bez Przynależności Klubowej S L A EVERY TIME Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
20 Katarzyna Bula Klub Jeździecki Impuls ERAZM Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
21 Szymon Bula Klub Jeździecki Impuls KENNEDY HIPPICA Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
22 Oliwer Bule Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice C BAS Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
23 Paulina Bule Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice DOMINACJA Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
24 Paulina Bule Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice WERTER Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
25 Agnieszka Ciurzyńska Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " LALA Przyjete 13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
26 Magdalena Cymbryłowicz nz MILORD Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
27 Kamila Czartoryska Brak BURZANNA DI Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
28 Przemysław Czekaj Klub Jeździecki Okoły CURLY SUE Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
29 Przemysław Czekaj Klub Jeździecki Okoły ZULUS Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-08-18
30 Kamila Czyż Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
31 Jakub Danis BPK ARSEN PONYSPORT Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
32 Monika Duda Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach EMBASSY BASSY Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
33 Maria Dzida Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach DUŃCZYK Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
34 Wiktoria Dżugaj Klub Jeździecki Turbud Brzeg EFLIM Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
35 Wiktoria Dżugaj Klub Jeździecki Turbud Brzeg KALISTER Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
36 Magdalena Ferdyn Klub Jeździecki Zbrosławice CANTANIS Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-08-18
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
37 Magdalena Ferdyn Klub Jeździecki Zbrosławice DE CAMERON Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
38 Magdalena Ferdyn Klub Jeździecki Zbrosławice ILARIO DI BUA Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
39 Jagoda Flis KJ PROFIT KLARA Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
40 Emilia Frankowska Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu PLEJADA Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
41 Karina Gajda Kj Profit CZADOR Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
42 Roxana Gajdzik Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój GADIA Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
43 Roxana Gajdzik Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój VALEA Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
44 Ida Gajewska Klub Jeździecki Zbrosławice GARDENIA Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
45 Paulina Garczorz AZS Klub Środowiskowy Politechniki śląskiej-Ośrodek Jeździecki LUKASYNA NIDER Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
46 Kinga Gdynia Bpk KARINO Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
47 Kinga Gordzielik Klub Jeździecki Metpol DARMA Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
48 Tomasz Gordzielik KJ Metpol Grodziec ELIF Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
49 Izabela Grochowina KJ Leśna Wola BELLONA Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
50 Izabela Grochowina UKS KJK Stary Młyn CHEDOUSE Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
51 Kaja Gwoździewicz Klub Jeździecki Zbrosławice CYRUS Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
52 Julia Hess SKJ OMEGA MYRON Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
53 Nina Hoszek Brak GRAND Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
54 Oliwia Jakubowska Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów ENRICO PONY SPORT Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
55 Angelika Jaskuła BPK ROMINA Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
56 Klaudia Jasnos bpk DAKOTA II Przyjete 11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
57 Maria Jońca LZJ Drama Zbrosławice NIESPODZIANKA Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
58 Zuzanna Kaczmarzyk Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy RITUS Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
59 Zuzanna Kaczmarzyk Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy SOPRANO HIPPICA Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
60 Patrycja Kamińska Bpk LUCKY Przyjete 12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
61 Nadia Kancelista Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach BONGO Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
62 Adam Kaźmierczak Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach ERATO Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
63 Adam Kaźmierczak Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach KON'AMIE Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
64 Michał Kaźmierczak KJ Leśna Wola AVIGAIL Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
65 Michał Kaźmierczak KJ Leśna Wola BACIO Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
66 Michał Kaźmierczak KJ Leśna Wola CELANIQUE Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
67 Michał Kaźmierczak KJ Leśna Wola J'T' ADORE VAN DE ZUIDHOEK Przyjete 7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-08-18
68 Alicja Kistowska Klub Jeździecki Lando PYRUS Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
69 Zuzanna Klak BPK BAJARZ Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
70 Paulina Klimek Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit LEANDRA Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
71 Maja Kliś Profit Orzesze FLAWIA Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
72 Natalia Kluska Bez Przynależności Klubowej S L A JUNISZA Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
73 Klaudia Koj bpk ESTELA Przyjete 11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
74 Martyna Kopiec bpk CONCHITTA Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
75 Wojciech Korzeczek BPK MARCEPAN Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
76 Patrycja Kościańska Bpk BRYZA Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
77 Aleksandra Kośnik Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie Powiew (4) Przyjete 14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
78 Aleksandra Kośnik Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie REFLEX Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
79 Aleksandra Kośnik Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie TOFFI Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
80 Karolina Kozik KJ Zbroslawice MERCURY Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
81 Piotr Kozioł Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice WIGONIA M Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
82 Liwia Król Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda CYTAT Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
83 Patrycja Ksiądz Bez Przynależności Klubowej S L A ANTARES Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
84 Patrycja Ksiądz Bez Przynależności Klubowej S L A CENTESSA Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
85 Angelika Kucias Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice ATLANTO Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-08-18
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
86 Angelika Kucias Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice LUCKY M Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
87 Natalia Kurzok KJ PROFIT HODAR Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
88 Jagoda Kuszka Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów SAMIRO "KA" Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
89 Sandra Kuśka niezrzeszona ANDŻELINA Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
90 Marta Kwiecińska Klub Jeździecki Zbrosławice LA BELLE Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
91 Anna Lazar KJ Profit WACZAFA Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
92 Monika Machnik Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu HIDALGO Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
93 Eliza Masny Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice CHEROKEE Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
94 Monika Materlik Katowicki Klub Jeździecki S-RUBIN Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
95 Paulina Matuszczyk Equi Verso Jastrzębie Zdrój EWERTON Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
96 Angelika Michalik Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit CALIDA R Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
97 Angelika Michalik Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit CICHA TOŃ 1 Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
98 Matylda Miska Klub Jeździecki Zbrosławice NEQUIMA Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
99 Zuzanna Muc KJ Vena Rogoźnik ABIDŻAN Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
100 Julia Mundziakiewicz Brak WESOŁA GRAFKA Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
101 Alicja Musiał LZJ Drama Zbrosławice MY LITTLE PONY Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
8 - zabawowy PONY GAMES dla dzieci do lat 12 (tor przeszkód stęp+kłus)
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
102 Kevin Nagórka Klub Jeździecki Global COLINA W Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
103 Kevin Nagórka Klub Jeździecki Global TIORE Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-08-18
104 Magdalena Niziałek KJ PROFIT HARMA Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
105 Agata Paczyna Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice K-FIGA Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
106 Martyna Pawlas Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój KALIBRA WONA Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
107 Anna Pęciak Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks LEDANAJA II "W" Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-08-18
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
108 Wiesław Piecha Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój BASALINO FS Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
109 Wiesław Piecha Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój CLAAS Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-08-18
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
110 Patrycja Pieńkos Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój S-RUBIN Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
111 Aleksandra Pietryszyn Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit AMANITA Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
112 Kamila Pilarska Bez przynależności klubowej AJRIS Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
113 Tomasz Plewa KJ Leśna Wola ADELANO Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
114 Tomasz Plewa KJ Leśna Wola MICENTO Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-08-18
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
115 Henryk Polednia Lkj Moszna SUNRISE M Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
116 Barbara Połap Vanto Jumping Team AQUADOR Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
117 Barbara Połap Vanto Jumping Team IMPLAY Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
118 Dorota Potrzebka Bez Przynależności Klubowej S L A PABLO Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
119 Magdalena Potysz Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " LAUR Przyjete 13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
120 Natalia Pschionko Vanto Jumping Team DORADO Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
121 Kamil Pszowski Klub Jeździecki Metpol LUISSOME D'ESPOIRE Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
122 Kamil Pszowski Klub Jeździecki Metpol SONNY BOY M Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
123 Dominika Raczkowska Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice ARGENTIK 2 Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
124 Dominika Raczkowska Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice CARRY 70 Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
125 Dominika Raczkowska Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice NORWICH Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
126 Klaudia Rajtar-Wojciechowska KJ Avanti Opole BAJADERA Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
127 Klaudia Rajtar-Wojciechowska KJ Avanti Opole DESKANA Przyjete 14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
128 Klaudia Rajtar-Wojciechowska KJ Avanti Opole ROSSA Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
129 Monika Respondek Kj Zbrosławice DRAGO Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
130 Marlena Rogosz Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój LACONIEK Z Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
131 Martyna Rostek Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój BRAVEHEART Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
132 Anna Rumin Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice ELEANOR RIGBY Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
133 Julia Rusin KJ PROFIT HARMA Przyjete 9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
134 Konrad Rusinek Klub Jeździecki Vena Rogoźnik CON QUESTA Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
135 Agata Russin Klub jeździecki ,,Trachy” Sośnicowice WAMAR Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
136 Aleksandra Ryt Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój LA COSTA Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
137 Aleksandra Ryt JKS EQUI VERSO JASTRZĘBIE ZDRÓJ LORD OF FAME Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
138 Aleksandra Ryt Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój PALOMA Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-08-18
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
139 Aleksandra Ryt Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój SAMIRO Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-08-18
140 Paulina Selega Ludowy Klub Jeździecki Moszna WIEDŹMIN Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
141 Emilia Skorek KJ Profit Orzesze ENDO Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
142 Wiktoria Skorupa Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój CIUŁALA Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
143 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice AMBASADOR Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
144 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice APERITIF Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
145 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice DEMETER Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
146 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice DRAKO Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
147 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice ENJOY ME Z Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
148 Dominik Słodczyk KJ Zbroslawice EUFORIA Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
149 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice LIDER Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
150 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Lider (2) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
151 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice OLDFIELD Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
152 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Panama (1) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
153 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Panamera 13 (3) Przyjete 13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
154 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice ROWITTO Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
155 Natalia Słoniec Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice CON CHIRA Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
156 Paulina Smolorz KJ PROFIT FLAMENCO Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
157 Konstancja Smykowska brak EGIDA Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
158 Dominika Smyrak Lkj Ochaby SISAIDA Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
159 Weronika Sobczyk Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie BOLIVIA Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
160 Weronika Sobczyk Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie DUNKA Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
161 Paulina Sowa Klub Jeździecki Amigo JOANNA D’ARC Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
162 Paulina Sowa Klub Jeździecki Amigo MORGOTH Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
163 Marcelina Spychała LKJ Moszna SYRIUSZ M Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-08-18
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
164 Marcelina Spychała LKJ Moszna VIVA ESPANA M Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-08-18
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
165 Gabriela Stachowiak LKJ Moszna INES M Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
166 Tomasz Stachowiak Ludowy Klub Jeździecki Moszna HATTRICK Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
167 Tomasz Stachowiak Ludowy Klub Jeździecki Moszna MONITO Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
168 Tomasz Stachowiak Ludowy Klub Jeździecki Moszna ROSVEEL T Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
169 Marta Starzec Bez Przynależności Klubowej S L A CZUMIZ Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
170 Maciej Stopa Klub Jeździecki Impuls JAMBOREE Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
171 Emilia Szojda Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit CAMPINO BURME Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
172 Emilia Szojda Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit STEFANIE Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
173 Mikołaj Szulakowski Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit RAMIRADO Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
174 Kinga Śliż Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit CICHY Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
175 Weronika Tokarska Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice EUFORIA Przyjete 10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
176 Bartłomiej Urban Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie LESZCZYK Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
177 Justyna Wacławek Bez Przynależności Klubowej S L A COVER BOY Przyjete 10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
178 Justyna Wacławek Bez Przynależności Klubowej S L A DAILY QUI Przyjete 13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
179 Justyna Wacławek Bez Przynależności Klubowej S L A ETER Przyjete 14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
180 Justyna Wacławek Bez Przynależności Klubowej S L A LUCKY Przyjete 12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
181 Roksana Walczuch Sportowy Klub Jeździecki OMEGA DANTE Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
182 Zdebel Wielgórska KJ Vena Rogoźnik DON BIJOU II ZW Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
183 Paulina Wielgórska-Zdebel KJ Vena Rogoźnik CISCO 241 Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-08-18
184 Paulina Wielgórska-Zdebel Klub Jeździecki Vena Rogoźnik WPRAWKA Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
185 Emilia Wiśniewska Bez Przynależności Klubowej S L A EMET Przyjete 13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
186 Milena Wiśniewska LKJ Ochaby SASZIKA Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
187 Magdalena Wojda JKS Czanki MILAGROSS Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
188 Magdalena Wojda JKS Czanki RINGO Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
189 Marcelina Wolny Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie PACO Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
190 Nikola Wolny Bez Przynależności Klubowej S L A BOECKMANN`S LOOPING Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
191 Nikola Wolny Bez Przynależności Klubowej S L A MALIBU Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
192 Nikola Wolny Bez Przynależności Klubowej S L A MILAN Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
193 Anna Zakałużna KJ Zbrosławice ARAMIS Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
194 Anna Zakałużna KJ Zbrosławice RUBENS Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
195 Janina Zielińska Brak CYTRA Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
1. Agata Arendt
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
BAJASZA
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
2. Agata Arendt
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
TBI DÜSSELDORF
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
3. Julia Badora
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Lubliniec
KORYNT
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
4. Matylda Badura
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
ISABELLA
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
5. Katarzyna Baherycz
LKJ Moszna
CALIA M
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
6. Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
JOLY'S HOUSTON
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
7. Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
SZAROTKA
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
8. Agnieszka Beberok-Surowiec
SKJ Preria Wilkowice
ARKADA
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
9. Katarzyna Bembenek
BRAK
COCO MK
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
10. Zuzanna Bernaś
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
BALANDO
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
11. Aneta Bienek
brak
SYNAJ
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
12. Bartosz Bomba
KJ Trachy Sośnicowice
ILONA
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
13. Bartosz Bomba
KJ Trachy Sośnicowice
PRINCE
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
14. Katarzyna Bomba
KJ Zbrosławice
RYOKO
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
15. Agata Borowczak
Vanto Jumping Team
CABORA
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
16. Agata Borowczak
Vanto Jumping Team
GEMINI 2
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
17. Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki Omega
MYRON
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
18. Marta Brzezicha
bpk
NORMATIV
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
19. Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
EVERY TIME
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
20. Katarzyna Bula
Klub Jeździecki Impuls
ERAZM
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
21. Szymon Bula
Klub Jeździecki Impuls
KENNEDY HIPPICA
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
22. Oliwer Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
C BAS
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
23. Paulina Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
DOMINACJA
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
24. Paulina Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
WERTER
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
25. Agnieszka Ciurzyńska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
LALA
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
26. Magdalena Cymbryłowicz
nz
MILORD
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
27. Kamila Czartoryska
Brak
BURZANNA DI
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
28. Przemysław Czekaj
Klub Jeździecki Okoły
CURLY SUE
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
29. Przemysław Czekaj
Klub Jeździecki Okoły
ZULUS
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-08-18
30. Kamila Czyż
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
31. Jakub Danis
BPK
ARSEN PONYSPORT
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
32. Monika Duda
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
EMBASSY BASSY
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
33. Maria Dzida
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
DUŃCZYK
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
34. Wiktoria Dżugaj
Klub Jeździecki Turbud Brzeg
EFLIM
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
35. Wiktoria Dżugaj
Klub Jeździecki Turbud Brzeg
KALISTER
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
36. Magdalena Ferdyn
Klub Jeździecki Zbrosławice
CANTANIS
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-08-18
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
37. Magdalena Ferdyn
Klub Jeździecki Zbrosławice
DE CAMERON
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
38. Magdalena Ferdyn
Klub Jeździecki Zbrosławice
ILARIO DI BUA
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
39. Jagoda Flis
KJ PROFIT
KLARA
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
40. Emilia Frankowska
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
PLEJADA
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
41. Karina Gajda
Kj Profit
CZADOR
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
42. Roxana Gajdzik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
GADIA
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
43. Roxana Gajdzik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
VALEA
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
44. Ida Gajewska
Klub Jeździecki Zbrosławice
GARDENIA
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
45. Paulina Garczorz
AZS Klub Środowiskowy Politechniki śląskiej-Ośrodek Jeździecki LUKASYNA
NIDER
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
46. Kinga Gdynia
Bpk
KARINO
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
47. Kinga Gordzielik
Klub Jeździecki Metpol
DARMA
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
48. Tomasz Gordzielik
KJ Metpol Grodziec
ELIF
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
49. Izabela Grochowina
KJ Leśna Wola
BELLONA
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
50. Izabela Grochowina
UKS KJK Stary Młyn
CHEDOUSE
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
51. Kaja Gwoździewicz
Klub Jeździecki Zbrosławice
CYRUS
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
52. Julia Hess
SKJ OMEGA
MYRON
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
53. Nina Hoszek
Brak
GRAND
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
54. Oliwia Jakubowska
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
ENRICO PONY SPORT
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
55. Angelika Jaskuła
BPK
ROMINA
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
56. Klaudia Jasnos
bpk
DAKOTA II
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
57. Maria Jońca
LZJ Drama Zbrosławice
NIESPODZIANKA
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
58. Zuzanna Kaczmarzyk
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
RITUS
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
59. Zuzanna Kaczmarzyk
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
SOPRANO HIPPICA
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
60. Patrycja Kamińska
Bpk
LUCKY
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
61. Nadia Kancelista
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
BONGO
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
62. Adam Kaźmierczak
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
ERATO
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
63. Adam Kaźmierczak
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
KON'AMIE
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
64. Michał Kaźmierczak
KJ Leśna Wola
AVIGAIL
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
65. Michał Kaźmierczak
KJ Leśna Wola
BACIO
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
66. Michał Kaźmierczak
KJ Leśna Wola
CELANIQUE
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
67. Michał Kaźmierczak
KJ Leśna Wola
J'T' ADORE VAN DE ZUIDHOEK
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-08-18
68. Alicja Kistowska
Klub Jeździecki Lando
PYRUS
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
69. Zuzanna Klak
BPK
BAJARZ
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
70. Paulina Klimek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
LEANDRA
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
71. Maja Kliś
Profit Orzesze
FLAWIA
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
72. Natalia Kluska
Bez Przynależności Klubowej S L A
JUNISZA
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
73. Klaudia Koj
bpk
ESTELA
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
74. Martyna Kopiec
bpk
CONCHITTA
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
75. Wojciech Korzeczek
BPK
MARCEPAN
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
76. Patrycja Kościańska
Bpk
BRYZA
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
77. Aleksandra Kośnik
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Powiew (4)
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
78. Aleksandra Kośnik
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
REFLEX
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
79. Aleksandra Kośnik
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
TOFFI
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
80. Karolina Kozik
KJ Zbroslawice
MERCURY
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
81. Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
WIGONIA M
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
82. Liwia Król
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
CYTAT
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
83. Patrycja Ksiądz
Bez Przynależności Klubowej S L A
ANTARES
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
84. Patrycja Ksiądz
Bez Przynależności Klubowej S L A
CENTESSA
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
85. Angelika Kucias
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
ATLANTO
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-08-18
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
86. Angelika Kucias
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
LUCKY M
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
87. Natalia Kurzok
KJ PROFIT
HODAR
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
88. Jagoda Kuszka
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
SAMIRO "KA"
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
89. Sandra Kuśka
niezrzeszona
ANDŻELINA
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
90. Marta Kwiecińska
Klub Jeździecki Zbrosławice
LA BELLE
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
91. Anna Lazar
KJ Profit
WACZAFA
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
92. Monika Machnik
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
HIDALGO
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
93. Eliza Masny
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
CHEROKEE
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
94. Monika Materlik
Katowicki Klub Jeździecki
S-RUBIN
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
95. Paulina Matuszczyk
Equi Verso Jastrzębie Zdrój
EWERTON
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
96. Angelika Michalik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
CALIDA R
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
97. Angelika Michalik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
CICHA TOŃ 1
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
98. Matylda Miska
Klub Jeździecki Zbrosławice
NEQUIMA
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
99. Zuzanna Muc
KJ Vena Rogoźnik
ABIDŻAN
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
100. Julia Mundziakiewicz
Brak
WESOŁA GRAFKA
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
101. Alicja Musiał
LZJ Drama Zbrosławice
MY LITTLE PONY
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
8 - zabawowy PONY GAMES dla dzieci do lat 12 (tor przeszkód stęp+kłus)
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
102. Kevin Nagórka
Klub Jeździecki Global
COLINA W
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
103. Kevin Nagórka
Klub Jeździecki Global
TIORE
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-08-18
104. Magdalena Niziałek
KJ PROFIT
HARMA
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
105. Agata Paczyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
K-FIGA
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
106. Martyna Pawlas
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
KALIBRA WONA
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
107. Anna Pęciak
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
LEDANAJA II "W"
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-08-18
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
108. Wiesław Piecha
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
BASALINO FS
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
109. Wiesław Piecha
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
CLAAS
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-08-18
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
110. Patrycja Pieńkos
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-RUBIN
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
111. Aleksandra Pietryszyn
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
AMANITA
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
112. Kamila Pilarska
Bez przynależności klubowej
AJRIS
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
113. Tomasz Plewa
KJ Leśna Wola
ADELANO
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
114. Tomasz Plewa
KJ Leśna Wola
MICENTO
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-08-18
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
115. Henryk Polednia
Lkj Moszna
SUNRISE M
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
116. Barbara Połap
Vanto Jumping Team
AQUADOR
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
117. Barbara Połap
Vanto Jumping Team
IMPLAY
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
118. Dorota Potrzebka
Bez Przynależności Klubowej S L A
PABLO
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
119. Magdalena Potysz
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
LAUR
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
120. Natalia Pschionko
Vanto Jumping Team
DORADO
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
121. Kamil Pszowski
Klub Jeździecki Metpol
LUISSOME D'ESPOIRE
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
122. Kamil Pszowski
Klub Jeździecki Metpol
SONNY BOY M
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
123. Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
ARGENTIK 2
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
124. Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
CARRY 70
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
125. Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
NORWICH
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
126. Klaudia Rajtar-Wojciechowska
KJ Avanti Opole
BAJADERA
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
127. Klaudia Rajtar-Wojciechowska
KJ Avanti Opole
DESKANA
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
128. Klaudia Rajtar-Wojciechowska
KJ Avanti Opole
ROSSA
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
129. Monika Respondek
Kj Zbrosławice
DRAGO
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
130. Marlena Rogosz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
LACONIEK Z
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
131. Martyna Rostek
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
BRAVEHEART
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
132. Anna Rumin
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
ELEANOR RIGBY
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
133. Julia Rusin
KJ PROFIT
HARMA
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
134. Konrad Rusinek
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
CON QUESTA
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
135. Agata Russin
Klub jeździecki ,,Trachy” Sośnicowice
WAMAR
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
136. Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
LA COSTA
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
137. Aleksandra Ryt
JKS EQUI VERSO JASTRZĘBIE ZDRÓJ
LORD OF FAME
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
138. Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
PALOMA
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-08-18
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
139. Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
SAMIRO
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-08-18
140. Paulina Selega
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
WIEDŹMIN
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
141. Emilia Skorek
KJ Profit Orzesze
ENDO
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
142. Wiktoria Skorupa
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
CIUŁALA
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
143. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
AMBASADOR
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
144. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
APERITIF
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
145. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
DEMETER
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
146. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
DRAKO
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
147. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
ENJOY ME Z
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
148. Dominik Słodczyk
KJ Zbroslawice
EUFORIA
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
149. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
LIDER
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
150. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lider (2)
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
151. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
OLDFIELD
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
152. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Panama (1)
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
153. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Panamera 13 (3)
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
154. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
ROWITTO
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
155. Natalia Słoniec
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
CON CHIRA
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
156. Paulina Smolorz
KJ PROFIT
FLAMENCO
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
157. Konstancja Smykowska
brak
EGIDA
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
158. Dominika Smyrak
Lkj Ochaby
SISAIDA
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
159. Weronika Sobczyk
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
BOLIVIA
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
160. Weronika Sobczyk
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
DUNKA
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
161. Paulina Sowa
Klub Jeździecki Amigo
JOANNA D’ARC
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
162. Paulina Sowa
Klub Jeździecki Amigo
MORGOTH
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
163. Marcelina Spychała
LKJ Moszna
SYRIUSZ M
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-08-18
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
164. Marcelina Spychała
LKJ Moszna
VIVA ESPANA M
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-08-18
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
165. Gabriela Stachowiak
LKJ Moszna
INES M
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
166. Tomasz Stachowiak
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
HATTRICK
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
167. Tomasz Stachowiak
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
MONITO
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
168. Tomasz Stachowiak
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
ROSVEEL T
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
169. Marta Starzec
Bez Przynależności Klubowej S L A
CZUMIZ
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
170. Maciej Stopa
Klub Jeździecki Impuls
JAMBOREE
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
171. Emilia Szojda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
CAMPINO BURME
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
172. Emilia Szojda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
STEFANIE
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
173. Mikołaj Szulakowski
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
RAMIRADO
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
174. Kinga Śliż
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
CICHY
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
175. Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
EUFORIA
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
176. Bartłomiej Urban
Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
LESZCZYK
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
177. Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
COVER BOY
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
178. Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
DAILY QUI
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
179. Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
ETER
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
180. Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
LUCKY
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
181. Roksana Walczuch
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
DANTE
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
182. Zdebel Wielgórska
KJ Vena Rogoźnik
DON BIJOU II ZW
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
183. Paulina Wielgórska-Zdebel
KJ Vena Rogoźnik
CISCO 241
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-08-18
184. Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
WPRAWKA
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-18
185. Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
EMET
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
186. Milena Wiśniewska
LKJ Ochaby
SASZIKA
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
187. Magdalena Wojda
JKS Czanki
MILAGROSS
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
188. Magdalena Wojda
JKS Czanki
RINGO
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19
189. Marcelina Wolny
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
PACO
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
190. Nikola Wolny
Bez Przynależności Klubowej S L A
BOECKMANN`S LOOPING
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
191. Nikola Wolny
Bez Przynależności Klubowej S L A
MALIBU
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-08-19
192. Nikola Wolny
Bez Przynależności Klubowej S L A
MILAN
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-19
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-08-19
193. Anna Zakałużna
KJ Zbrosławice
ARAMIS
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-08-18
194. Anna Zakałużna
KJ Zbrosławice
RUBENS
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-08-18
195. Janina Zielińska
Brak
CYTRA
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-18
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-08-19

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl