Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

EQUISTRIADA 2018 - ETAP III Pełen ekran
2018-09-08 - 2018-09-09
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Paulina Adamiec Klub Jeździecki Jumping Team Brynica Balou (182) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
2 Paulina Adamiec Klub Jeździecki Jumping Team Brynica Love Parade (181) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
3 Kaja Badellino Bez Przynależności Klubowej S L A Eros (158) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
4 Julia Badora Bez Przynależności Klubowej S L A Korynt (35) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
5 Matylda Badura Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Isabella (17) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
6 Otylia Barczyk Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Joly's Houston (165) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
7 Otylia Barczyk Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Szarotka (164) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
8 Agnieszka Basiaga Bez przynależności klubowej MONTANA (34) Przyjete 10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
9 Agnieszka Beberok-Surowiec SKJ Preria Wilkowice Arkada (189) Przyjete 10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 Aneta Bienek Bez Przynależności Klubowej S L A Synaj (32) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
11 Anna Bizoń - Zalewska Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Caprice De Campagne (27) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 Barbara Bober PLKJ Plessówka DEKADA (112) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
13 Katarzyna Bomba Klub Jeździecki Zbrosławice Ryoko (3) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
14 Agata Borowczak Vanto Jumping Team Cabora (180) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
15 Agata Borowczak Vanto Jumping Team Gemini 2 (178) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
16 Karolina Brysz Sportowy Klub Jeździecki OMEGA LIBERIA (162) Przyjete 12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
17 Karolina Brysz Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Myron (159) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
18 Zofia Bugla Bez Przynależności Klubowej S L A Every Time (123) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
19 Elżbieta Bujna Klub Jeździecki Zbrosławice Lupimaxi (154) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
20 Oliwer Bule Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice C Bas (132) Przyjete 13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
21 Oliwer Bule BPK Charming Lady (197) Przyjete 13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
22 Paulina Bule Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Dominacja (131) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
23 Paulina Bule Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Werter (130) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
24 Agata Ciaciura Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Teza (42) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
25 Julia Cichecka Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Good Fellow (122) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
26 Julia Cichecka Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Rosa Calia M (121) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
27 Inga Cieśla KJ PROFIT Orzesze FLAVIA GOLD (33) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
28 Kamila Czyż Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów Kastor Van De Noordheuvel (144) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
29 Małgorzata Ćwikło Klub Jeździecki Zbrosławice Cristobal Van De Kooldries (94) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
30 Hanna Dramska Balbina (191) Przyjete 8 - mini LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
31 Karina Duda BPK IL DE GRANDO (157) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
32 Monika Duda Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Embassy Bassy (86) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
33 Grzegorz Faber Klub Jazdy Konnej Fabrex Caramella (9) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
34 Grzegorz Faber Klub Jazdy Konnej Fabrex Cortado (7) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
35 Grzegorz Faber Klub Jazdy Konnej Fabrex Farouge (8) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
36 Grzegorz Faber Klub Jazdy Konnej Fabrex Stacorrado (6) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
37 Magdalena Ferdyn Klub Jeździecki Zbrosławice Cantanis (80) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
38 Karina Gajda Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Czador (171) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
39 Roxana Gajdzik Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Gadia (70) Przyjete 13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
40 Roxana Gajdzik Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Valea (69) Przyjete 12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
41 Marta Garbowska Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Triniti (72) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
42 Julia Gaweł Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Luna (14) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
43 Sebastian Gawłowski Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy Sedan (148) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
44 Kinga Gdynia Bpk Karino (67) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
45 Katarzyna Gola Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Conika Z (151) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
46 Olga Graboś Klub Jeździecki Vena Rogoźnik YOUNG LADY (43) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
47 Paulina Grąbczewska Klub jeździecki Fart Gliwice łabędy Mistrella (57) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
48 Bartosz Grosz Bez Przynależności Klubowej O P O Abraxis IV Rex-Z-Plus-S (161) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
49 Kaja Gwoździewicz Klub Jeździecki Zbrosławice Cyrus (30) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
50 Larysa Haberstroh Klub Jeździecki Zbrosławice Claire LG (46) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
51 Julia Hess SKJ OMEGA Myron (159) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
52 Nina Hoszek Bez Przynależności Klubowej S L A Grand (4) Przyjete 10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
53 Julia Jaglarz Vanto Jumping Team Groenaannemer van den Lentamel (106) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
54 Julia Jaglarz Vanto Jumping Team Winning Mood (104) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
55 Oliwia Jakubowska Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów Enrico Pony Sport (147) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
56 Dobrosława Janasik Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Laufer (65) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
57 Dawid Janota Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Bushido (26) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
58 Dawid Janota Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Quinda-Quando (25) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
59 Natalia Janota Ośrodek Sportów Konnych Stadniny Koni "Ochaby" Sp. Cisco 241 (133) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
60 Aniela Jeżyna SKJ OMEGA Paleface (156) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
61 Zuzanna Kaczmarzyk Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy Ritus (44) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
62 Patrycja Kamińska Bez Przynależności Klubowej S L A Lucky (176) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
63 Maria Kaprzyk Vanto Jumping Team Aquador (107) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
64 Dominika Kaszuba Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Larios Hero (102) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
65 Jakub Klekot Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Robin Hood-LS (45) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
66 Maja Kliś Profit Orzesze Klara (31) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
67 Natalia Kluska Bez Przynależności Klubowej S L A Junisza (169) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
68 Klaudia Koj Bez Przynależności Klubowej S L A Estela (37) Przyjete 12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
69 Amanda Kolińska Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Brando (153) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
70 Martyna Kolorz KJ PROFIT Orzesze Agnes - Z (68) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
71 Patrycja Konieczny Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Grys (63) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
72 Patrycja Konieczny Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Lordon (64) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
73 Dorota Korek Klub Jeździecki Zbrosławice Neron (11) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
74 Wojciech Korzeczek Bez Przynależności Klubowej S L A Marcepan (101) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
75 Oliwia Kosmol Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Tritop 2 (129) Przyjete 13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
76 Aleksandra Kośnik Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie Leszczyk (51) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
77 Aleksandra Kośnik Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie Powiew (124) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
78 Aleksandra Kośnik Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie Reflex (50) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
79 Aleksandra Kośnik Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie Toffi (49) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
80 Paulina Koza Bez Przynależności Klubowej S L A Lana Mayami (84) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
81 Karolina Kozik Klub Jeździecki Zbrosławice Mercury (40) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
82 Piotr Kozioł Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Wigonia M (187) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
83 Julia Kramarz Klub Jeździecki Zbrosławice Driada Zk (13) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
84 Liwia Król Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda Cytat (88) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
85 Patrycja Ksiądz Bez Przynależności Klubowej S L A Centessa (166) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
86 Angelika Kucias Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Atlanto (18) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
87 Angelika Kucias Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Lucky M (22) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
88 Oliwia Kulej Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o. Stacudo (110) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
89 Aleksandra Kułaga Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Nirwana (119) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
90 Dominika Kunicka SKJ OMEGA SZANOWNA DAMA (160) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
91 Natalia Kurzok KJ PROFIT Hodar (89) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
92 Marta Kusiak Bez Przynależności Klubowej S L A Likura (81) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
93 Monika Kusiak Bez Przynależności Klubowej S L A Clintus (54) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
94 Jagoda Kuszka Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów Samiro "Ka" (143) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
95 Sandra Kuśka Bez Przynależności Klubowej S L A Andżelina (15) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
96 Marta Kwiecińska Klub Jeździecki Zbrosławice La Belle (168) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
97 Oliwia Lampart Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Lucy (141) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
98 Aleksandra Leszczyńska Klub Jeździecki Jumping Team Brynica Carate L (79) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
99 Vanessa Martinez Klub Jeździecki Zbrosławice Lider (60) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
100 Monika Materlik Katowicki Klub Jeździecki S-Rubin (77) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
101 Natalia Matysik PLKJ Plessówka WIWA (114) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
102 Angelika Michalik Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Calida R (100) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
103 Zuzanna Muc Klub Jeździecki Vena Rogoźnik Abidżan (73) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
104 Alicja Musiał LZJ Drama Zbrosławice My Little Pony (61) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
8 - mini LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
8 - mini LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
105 Roksana Musiolik Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka Misshoe Van De Landhorst (117) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
106 Julia Namyślak brak Parole I (82) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
107 Emilia Nowak Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit MATEO (78) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
108 Aleksandra Oleksy Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów Occtopus (142) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
109 Julia Oleszczuk Bez Przynależności Klubowej S L A MIRABELA (155) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
110 Aleksandra Panek Klub Jeździecki Amigo Kosmiczny Przypadek (41) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
111 Anna Pęciak Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks Ledanaja II "W" (99) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
112 Wiesław Piecha Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Basalino Fs (39) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
113 Wiesław Piecha Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Claas (38) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
114 Anna Pilarska Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Planeta (103) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
115 Wktoria Pinkawa Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Quasi Una Fantasia (140) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
116 Weronika Polaczek Klub Jeździecki Zbrosławice Lestrusese (93) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
117 Weronika Polaczek Klub Jeździecki Zbrosławice MARICANTA-P (92) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
118 Barbara Połap Vanto Jumping Team Implay (108) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
119 Anna Posyłek Klub Jeździecki Zbrosławice Tarnina (150) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
120 Elżbieta Pośpiech BPK Lady Lima (91) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
121 Anna Prażuch Klub Jeździecki Zbrosławice Nequima (170) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
122 Natalia Pschionko Vanto Jumping Team Dorado (105) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
123 Dominika Raczkowska Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Argentik 2 (188) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
124 Dominika Raczkowska Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Norwich (186) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
125 Klaudia Rajtar-Wojciechowska Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o. Bajadera (127) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
126 Klaudia Rajtar-Wojciechowska Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o. Deskana (125) Przyjete 14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
127 Klaudia Rajtar-Wojciechowska Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o. HAHI'YA (118) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
128 Klaudia Rajtar-Wojciechowska Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o. Rossa (126) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
129 Marlena Rogosz Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Laconiek Z (5) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
130 Martyna Rostek Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Braveheart (71) Przyjete 11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
131 Anna Rumin Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Eleanor Rigby (36) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
132 Konrad Rusinek Klub Jeździecki Vena Rogoźnik Con Questa (90) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
133 Aleksandra Ryt Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój La Costa (192) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
134 Aleksandra Ryt Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Lord of Fame (16) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
135 Aleksandra Ryt Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Samiro (24) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
136 Kinga Sack Bez Przynależności Klubowej S L A Sikorsky-II-WM (85) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
137 Jagna Silarska Bez Przynależności Klubowej S L A Oldfield (96) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
138 Emilia Skorek Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Endo (163) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
139 Patryk Sławiański Klub Jeździecki Zbrosławice Avalon (10) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
140 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Aperitif (21) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
141 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice DRAGO (23) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
142 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Drako (20) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
143 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Lider (60) Przyjete 13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
144 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Marcepan (101) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
145 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Panamera 13 (111) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
146 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Sztorm (19) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
147 Natalia Słoniec Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Dindependent Z (195) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
148 Agata Słupianek Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy " Iga (59) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
149 Agata Słupianek Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy " Nosferatu (58) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
150 Weronika Sobczyk Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie Bolivia (48) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
151 Weronika Sobczyk Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie Dunka (47) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
152 Karolina Sołtys Bez Przynależności Klubowej S L A Cosima (83) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
153 Anna Standura PLKJ Plessówka Rumianek (115) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
154 Zofia Standura Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka KORSYKA (116) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
155 Natalia Strzelczyk Surinam (193) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
156 Magdalena Swaczyna Profit MARGOT (109) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
157 Maja Szewczyk Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o. Werbel (120) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
158 Emilia Szojda Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Campino Burme (95) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
159 Julia Sztaba Klub Jeździecki Amigo VI-VI ZAGORKA (1) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
160 Michalina Sztuka Klub Jazdy Konnej Solka Romeo (190) Przyjete 10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
161 Mikołaj Szulakowski Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit RAMIRADO 0002 (87) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
162 Karolina Ślązak Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Casani (53) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
163 Karolina Ślązak Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Tores-P (52) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
164 Kinga Śliż Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Cichy (66) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
165 Monika Śmiały Klub Jeździecki Jumping Team Brynica Chelsea L (179) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
166 Justyna Wacławek Bez Przynależności Klubowej S L A Cover Boy (175) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
167 Justyna Wacławek Bez Przynależności Klubowej S L A Daily Qui (174) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
168 Justyna Wacławek Bez Przynależności Klubowej S L A Eter (173) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
169 Paulina Wielgórska-Zdebel Klub Jeździecki Vena Rogoźnik Chaplain (135) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
170 Paulina Wielgórska-Zdebel Klub Jeździecki Vena Rogoźnik Don Bijou Ii Zw (137) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
171 Paulina Wielgórska-Zdebel Klub Jeździecki Vena Rogoźnik Gepard (138) Przyjete 11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
172 Paulina Wielgórska-Zdebel Klub Jeździecki Vena Rogoźnik Perła "R" (136) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
173 Maria Wiórek Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry Nixon (74) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
174 Emilia Wiśniewska Bez Przynależności Klubowej S L A Emet (139) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
175 Joanna Włodarz Heron (196) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
176 Magdalena Wojda JKS Czanki Milagross (184) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
177 Marcelina Wolny Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie Paco (55) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
178 Nikola Wolny Bez Przynależności Klubowej S L A BOECKMANN`S LOOPING (146) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
179 Nikola Wolny Bez Przynależności Klubowej S L A Malibu (145) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
180 Aneta Woźniak Bez Przynależności Klubowej S L A Erissa (76) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
181 Agata Wójcik Miodunka (194) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
182 Anna Zakałużna-Żerebecka Klub Jeździecki Zbrosławice Rubens (12) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
183 Aleksander Zieliński BPK Cytra (56) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
184 Pola Żyglicka Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Clintella (2) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
1. Paulina Adamiec
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Balou (182)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
2. Paulina Adamiec
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Love Parade (181)
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
3. Kaja Badellino
Bez Przynależności Klubowej S L A
Eros (158)
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
4. Julia Badora
Bez Przynależności Klubowej S L A
Korynt (35)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
5. Matylda Badura
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Isabella (17)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
6. Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Joly's Houston (165)
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
7. Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Szarotka (164)
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
8. Agnieszka Basiaga
Bez przynależności klubowej
MONTANA (34)
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
9. Agnieszka Beberok-Surowiec
SKJ Preria Wilkowice
Arkada (189)
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10. Aneta Bienek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Synaj (32)
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
11. Anna Bizoń - Zalewska
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Caprice De Campagne (27)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12. Barbara Bober
PLKJ Plessówka
DEKADA (112)
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
13. Katarzyna Bomba
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ryoko (3)
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
14. Agata Borowczak
Vanto Jumping Team
Cabora (180)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
15. Agata Borowczak
Vanto Jumping Team
Gemini 2 (178)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
16. Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
LIBERIA (162)
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
17. Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Myron (159)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
18. Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (123)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
19. Elżbieta Bujna
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lupimaxi (154)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
20. Oliwer Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
C Bas (132)
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
21. Oliwer Bule
BPK
Charming Lady (197)
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
22. Paulina Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Dominacja (131)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
23. Paulina Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Werter (130)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
24. Agata Ciaciura
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Teza (42)
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
25. Julia Cichecka
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Good Fellow (122)
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
26. Julia Cichecka
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Rosa Calia M (121)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
27. Inga Cieśla
KJ PROFIT Orzesze
FLAVIA GOLD (33)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
28. Kamila Czyż
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Kastor Van De Noordheuvel (144)
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
29. Małgorzata Ćwikło
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cristobal Van De Kooldries (94)
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
30. Hanna Dramska
Balbina (191)
8 - mini LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
31. Karina Duda
BPK
IL DE GRANDO (157)
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
32. Monika Duda
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Embassy Bassy (86)
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
33. Grzegorz Faber
Klub Jazdy Konnej Fabrex
Caramella (9)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
34. Grzegorz Faber
Klub Jazdy Konnej Fabrex
Cortado (7)
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
35. Grzegorz Faber
Klub Jazdy Konnej Fabrex
Farouge (8)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
36. Grzegorz Faber
Klub Jazdy Konnej Fabrex
Stacorrado (6)
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
37. Magdalena Ferdyn
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cantanis (80)
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
38. Karina Gajda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Czador (171)
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
39. Roxana Gajdzik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Gadia (70)
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
40. Roxana Gajdzik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Valea (69)
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
41. Marta Garbowska
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Triniti (72)
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
42. Julia Gaweł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (14)
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
43. Sebastian Gawłowski
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Sedan (148)
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
44. Kinga Gdynia
Bpk
Karino (67)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
45. Katarzyna Gola
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Conika Z (151)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
46. Olga Graboś
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
YOUNG LADY (43)
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
47. Paulina Grąbczewska
Klub jeździecki Fart Gliwice łabędy
Mistrella (57)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
48. Bartosz Grosz
Bez Przynależności Klubowej O P O
Abraxis IV Rex-Z-Plus-S (161)
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
49. Kaja Gwoździewicz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cyrus (30)
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
50. Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire LG (46)
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
51. Julia Hess
SKJ OMEGA
Myron (159)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
52. Nina Hoszek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Grand (4)
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
53. Julia Jaglarz
Vanto Jumping Team
Groenaannemer van den Lentamel (106)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
54. Julia Jaglarz
Vanto Jumping Team
Winning Mood (104)
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
55. Oliwia Jakubowska
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Enrico Pony Sport (147)
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
56. Dobrosława Janasik
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Laufer (65)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
57. Dawid Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Bushido (26)
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
58. Dawid Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Quinda-Quando (25)
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
59. Natalia Janota
Ośrodek Sportów Konnych Stadniny Koni "Ochaby" Sp.
Cisco 241 (133)
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
60. Aniela Jeżyna
SKJ OMEGA
Paleface (156)
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
61. Zuzanna Kaczmarzyk
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Ritus (44)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
62. Patrycja Kamińska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lucky (176)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
63. Maria Kaprzyk
Vanto Jumping Team
Aquador (107)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
64. Dominika Kaszuba
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Larios Hero (102)
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
65. Jakub Klekot
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Robin Hood-LS (45)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
66. Maja Kliś
Profit Orzesze
Klara (31)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
67. Natalia Kluska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Junisza (169)
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
68. Klaudia Koj
Bez Przynależności Klubowej S L A
Estela (37)
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
69. Amanda Kolińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (153)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
70. Martyna Kolorz
KJ PROFIT Orzesze
Agnes - Z (68)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
71. Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Grys (63)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
72. Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lordon (64)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
73. Dorota Korek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Neron (11)
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
74. Wojciech Korzeczek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Marcepan (101)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
75. Oliwia Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Tritop 2 (129)
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
76. Aleksandra Kośnik
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Leszczyk (51)
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
77. Aleksandra Kośnik
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Powiew (124)
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
78. Aleksandra Kośnik
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Reflex (50)
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
79. Aleksandra Kośnik
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Toffi (49)
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
80. Paulina Koza
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lana Mayami (84)
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
81. Karolina Kozik
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mercury (40)
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
82. Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Wigonia M (187)
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
83. Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Driada Zk (13)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
84. Liwia Król
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
Cytat (88)
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
85. Patrycja Ksiądz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Centessa (166)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
86. Angelika Kucias
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Atlanto (18)
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
87. Angelika Kucias
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Lucky M (22)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
88. Oliwia Kulej
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Stacudo (110)
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
89. Aleksandra Kułaga
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Nirwana (119)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
90. Dominika Kunicka
SKJ OMEGA
SZANOWNA DAMA (160)
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
91. Natalia Kurzok
KJ PROFIT
Hodar (89)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
92. Marta Kusiak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Likura (81)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
93. Monika Kusiak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Clintus (54)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
94. Jagoda Kuszka
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Samiro "Ka" (143)
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
95. Sandra Kuśka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Andżelina (15)
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
96. Marta Kwiecińska
Klub Jeździecki Zbrosławice
La Belle (168)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
97. Oliwia Lampart
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lucy (141)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
98. Aleksandra Leszczyńska
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Carate L (79)
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
99. Vanessa Martinez
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lider (60)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
100. Monika Materlik
Katowicki Klub Jeździecki
S-Rubin (77)
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
101. Natalia Matysik
PLKJ Plessówka
WIWA (114)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
102. Angelika Michalik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Calida R (100)
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
103. Zuzanna Muc
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Abidżan (73)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
104. Alicja Musiał
LZJ Drama Zbrosławice
My Little Pony (61)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
8 - mini LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
8 - mini LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
105. Roksana Musiolik
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Misshoe Van De Landhorst (117)
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
106. Julia Namyślak
brak
Parole I (82)
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
107. Emilia Nowak
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
MATEO (78)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
108. Aleksandra Oleksy
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Occtopus (142)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
109. Julia Oleszczuk
Bez Przynależności Klubowej S L A
MIRABELA (155)
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
110. Aleksandra Panek
Klub Jeździecki Amigo
Kosmiczny Przypadek (41)
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
111. Anna Pęciak
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
Ledanaja II "W" (99)
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
112. Wiesław Piecha
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Basalino Fs (39)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
113. Wiesław Piecha
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Claas (38)
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
114. Anna Pilarska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Planeta (103)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
115. Wktoria Pinkawa
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Quasi Una Fantasia (140)
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
116. Weronika Polaczek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lestrusese (93)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
117. Weronika Polaczek
Klub Jeździecki Zbrosławice
MARICANTA-P (92)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
118. Barbara Połap
Vanto Jumping Team
Implay (108)
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
119. Anna Posyłek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Tarnina (150)
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
120. Elżbieta Pośpiech
BPK
Lady Lima (91)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
121. Anna Prażuch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Nequima (170)
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
122. Natalia Pschionko
Vanto Jumping Team
Dorado (105)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
123. Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Argentik 2 (188)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
124. Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (186)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
125. Klaudia Rajtar-Wojciechowska
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Bajadera (127)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
126. Klaudia Rajtar-Wojciechowska
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Deskana (125)
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
127. Klaudia Rajtar-Wojciechowska
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
HAHI'YA (118)
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
128. Klaudia Rajtar-Wojciechowska
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Rossa (126)
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
129. Marlena Rogosz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (5)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
130. Martyna Rostek
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (71)
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
131. Anna Rumin
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Eleanor Rigby (36)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
132. Konrad Rusinek
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Con Questa (90)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
133. Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
La Costa (192)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
134. Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Lord of Fame (16)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
135. Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Samiro (24)
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
136. Kinga Sack
Bez Przynależności Klubowej S L A
Sikorsky-II-WM (85)
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
137. Jagna Silarska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Oldfield (96)
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
138. Emilia Skorek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Endo (163)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
139. Patryk Sławiański
Klub Jeździecki Zbrosławice
Avalon (10)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
140. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Aperitif (21)
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
141. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
DRAGO (23)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
142. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Drako (20)
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
143. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lider (60)
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
144. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Marcepan (101)
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
145. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Panamera 13 (111)
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
146. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sztorm (19)
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
147. Natalia Słoniec
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Dindependent Z (195)
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
148. Agata Słupianek
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Iga (59)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
149. Agata Słupianek
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Nosferatu (58)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
150. Weronika Sobczyk
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Bolivia (48)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
151. Weronika Sobczyk
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Dunka (47)
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
152. Karolina Sołtys
Bez Przynależności Klubowej S L A
Cosima (83)
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
153. Anna Standura
PLKJ Plessówka
Rumianek (115)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
154. Zofia Standura
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
KORSYKA (116)
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
155. Natalia Strzelczyk
Surinam (193)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
156. Magdalena Swaczyna
Profit
MARGOT (109)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
157. Maja Szewczyk
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Werbel (120)
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
158. Emilia Szojda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Campino Burme (95)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
159. Julia Sztaba
Klub Jeździecki Amigo
VI-VI ZAGORKA (1)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
160. Michalina Sztuka
Klub Jazdy Konnej Solka
Romeo (190)
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
161. Mikołaj Szulakowski
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
RAMIRADO 0002 (87)
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
162. Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Casani (53)
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
163. Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Tores-P (52)
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
164. Kinga Śliż
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cichy (66)
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
165. Monika Śmiały
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Chelsea L (179)
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
166. Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Cover Boy (175)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
167. Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Daily Qui (174)
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
168. Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Eter (173)
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
169. Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Chaplain (135)
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
170. Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Don Bijou Ii Zw (137)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
171. Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Gepard (138)
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
172. Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Perła "R" (136)
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
173. Maria Wiórek
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Nixon (74)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
174. Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (139)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
175. Joanna Włodarz
Heron (196)
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
176. Magdalena Wojda
JKS Czanki
Milagross (184)
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09
177. Marcelina Wolny
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Paco (55)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
178. Nikola Wolny
Bez Przynależności Klubowej S L A
BOECKMANN`S LOOPING (146)
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
179. Nikola Wolny
Bez Przynależności Klubowej S L A
Malibu (145)
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
180. Aneta Woźniak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Erissa (76)
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
181. Agata Wójcik
Miodunka (194)
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
182. Anna Zakałużna-Żerebecka
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rubens (12)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
183. Aleksander Zieliński
BPK
Cytra (56)
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
184. Pola Żyglicka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (2)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Dwufazowy (274.5.4), 2018-09-09

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl