Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

EQUISTRIADA 2018 - ETAP I Pełen ekran
2018-06-09 - 2018-06-10
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Barbara Adamietz Remember Kg (10) Przyjete 14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
2 Julia Badora Stowarzyszenie Klub Jeździecki Lubliniec KORYNT Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
3 Katarzyna Baherycz LKJ Moszna CALIA M Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
4 Otylia Barczyk Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit SZAROTKA Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
5 Helena Bartusek KJ Zbroslawice KSENA Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
6 Agnieszka Beberok-Surowiec SKJ Preria Wilkowice ARKADA Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
7 Paulina Biskup Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój ULIANE Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
8 Bartosz Bomba Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice ILONA Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
9 Agata Borowczak Vanto Jumping Team CABORA Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
10 Aleksandra Borowczak BPK KSENA Przyjete 0 - 85 cm, Zawody Towarzyskie, Crosowy do 80 cm z elementami Treca, 2018-06-10
11 Katarzyna Borowczak Vanto Jumping Team GEMINI 2 Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 Karolina Brysz Sportowy Klub Jeździecki Omega ATAMAN Przyjete 11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
13 Karolina Brysz Sportowy Klub Jeździecki Omega LIBERIA Przyjete 12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
14 Karolina Brysz Sportowy Klub Jeździecki Omega MYRON Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
15 Katarzyna Bryzik Bpk HARAD Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
16 Agata Bugała Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice EUFRAT Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
17 Zofia Bugla Bez Przynależności Klubowej S L A EVERY TIME Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
18 Oliwer Bule Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice C BAS Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
19 Paulina Bule Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice DOMINACJA Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
20 Paulina Bule Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice WERTER Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
21 Ewa Burzyńska OJ Luksyna HORN Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
22 Tomasz Burzyński UJ Luksyna LOLEK Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
23 Agata Chmiel KJ Zbrosławice BREGO Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
24 Agata Ciaciura Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice CHATEAU MOUTON Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
25 Kamila Czyż Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
26 Jakub Danis BPK ARSEN PONYSPORT Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
27 Magdalena Ferdyn Klub Jeździecki Zbrosławice CANTANIS Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
8 - mini LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
28 Magdalena Ferdyn Klub Jeździecki Zbrosławice DE CAMERON Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
29 Magdalena Ferdyn Klub Jeździecki Zbrosławice ILARIO DI BUA Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
30 Karina Gajda Kj Profit CZADOR Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
31 Julia Gawałek Klub Jazdy Konnej Elizar CONTINA ELIZAR Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
8 - mini LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
32 Julia Gawałek Klub Jazdy Konnej Elizar SHELBY EVRARD Z Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
33 Stanisława Gawałek Klub Jazdy Konnej Elizar CASALITA ELIZAR Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
34 Katarzyna Gola Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice CONIKA Z Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
35 Katarzyna Gola Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice SOLY JEAS Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
36 Marta Gomoluch BPK DOLCE VITA Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
37 Kaja Gwoździewicz Klub Jeździecki Zbrosławice CYRUS Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
38 Julia Hess SKJ OMEGA MYRON Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
39 Oliwia Jakubowska Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów ENRICO PONY SPORT Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
40 Dobrosława Janasik KJ Trachy Gliwice LAUFER Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
41 Sonia Janus Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice BINGO Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
42 Sonia Janus Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice SCIARA HS Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
43 Aniela Jeżyna SKJ OMEGA PALEFACE Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
44 Zuzanna Kaczmarzyk Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy DAFNE Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
45 Zuzanna Kaczmarzyk Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy RITUS Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
46 Maria Kaprzyk Vanto Jumping Team AQUADOR Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
47 Dominika Kaszuba Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice CON CHIRA Przyjete 14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
48 Dominika Kaszuba Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice DINDEPENDENT Z Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
49 Michał Kaźmierczak KJ Leśna Wola BACIO Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
50 Michał Kaźmierczak KJ Leśna Wola BENGRAF Przyjete 15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
51 Michał Kaźmierczak KJ Leśna Wola CASTINERA NF Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
8 - mini LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
52 Michał Kaźmierczak KJ Leśna Wola CHUCK CHAMPION MK Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
53 Michał Kaźmierczak KJ Leśna Wola CORONADO BLUE NF Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
54 Joanna Kilczewska Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska CARAMBA Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
55 Alicja Kistowska Klub Jeździecki Lando PYRUS Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
56 Weronika Klabisz Stajnia Don Camillo NOTIS Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
8 - mini LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
57 Jakub Klekot Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice ROBIN HOOD- LS Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
58 Jakub Klekot Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice SZTORM Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
59 Kornelia Klimek BPK GIEWONT Przyjete 0 - 85 cm, Zawody Towarzyskie, Crosowy do 80 cm z elementami Treca, 2018-06-10
60 Paulina Klimek Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit GIEWONT Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
61 Paulina Klimek Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit POLA Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
62 Natalia Kluska Bez Przynależności Klubowej S L A JUNISZA Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
63 Klaudia Koj bpk ESTELA Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
64 Amanda Kolińska Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice BRANDO Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
65 Wojciech Korzeczek BPK MARCEPAN Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
66 Oliwia Kosmol Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice ROSSA Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
67 Oliwia Kosmol Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice TRITOP 2 Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
8 - mini LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
68 Patrycja Kościańska Bpk BRYZA Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
69 Natalia Kot Bez Przynależności Klubowej S L A AWANTAŻ Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
70 Natalia Kot Bez Przynależności Klubowej S L A DANCE Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
71 Paulina Koza Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Conika z (4) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
72 Łukasz Koza Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice IMIRO VDH Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
73 Łukasz Koza Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice L-QUICK JUMP Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
74 Łukasz Koza Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice MY LORD Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
75 Łukasz Koza Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Q 7 (Q SIEBEN) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
76 Piotr Kozioł Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice PORTOS Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
77 Stefania Król Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice PRINCE Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
78 Patrycja Ksiądz Bez Przynależności Klubowej S L A CENTESSA Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
79 Nela Kubicz JKS Equi Verso DZIĘCIELINA Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
80 Angelika Kucias Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice ATLANTO Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
81 Angelika Kucias Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice BAJADERA Przyjete 11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
82 Amelia Kupczyk Klub Jeździecki PonySport MONITO Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
83 Katarzyna Kuśnierz Bez Przynależności Klubowej S L A JIGO Przyjete 11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
84 Marta Kwiecińska Klub Jeździecki Zbrosławice LA BELLE Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
85 Oliwia Lampart Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice LUCY Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
86 Wiktor Larkowski Klub Jeździecki Zbrosławice Driada Zk (3) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
87 Dorota Lenik Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój LA COSTA Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
88 Oliwia Lentowicz JKS Equi Verso BASTER Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
89 Jennifer Lewandowska Klub Jazdy Konnej Elizar FOUR ROSES Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
90 Wiktoria Lis Klub Jazdy Konnej Elizar PEAL OF PASSION Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
91 Oliwia Malińska KS Pegaz w Chwałowicach VIPER W Z Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
92 Oliwia Malińska KS Pegaz w Chwałowicach VOLSTRUPGAARD'S COMET Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
93 Monika Małek SK Folwark Chudów HOREST Przyjete 9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
94 Vanessa Martinez Klub Jeździecki Zbrosławice LIDER Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
95 Katarzyna Nagórka Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice OSADKOWSKI BORODIN Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
96 Agata Paczyna Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice K-FIGA Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
97 Nadia Pasieka BPK BLACK LITTLE COFFE Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
98 Zuzanna Pawłowska KJK Elizar Jejkowice ENIGMA Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
99 Wiesław Piecha Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój CLAAS Przyjete 14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
100 Wiktoria Pinkawa SKJ OMEGA QUASI UNA FANTASIA Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
101 Alicja Piotrowska-Burda KjZbrosławice MILORD Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
102 Sylwia Piwoń Sportowy Klub Jeździecki OMEGA ELIPSA Przyjete 11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
103 Milena Płaza Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe MISTIC MOONSHADOW Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
104 Dominika Poliwoda Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice KASAFI Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
105 Dominika Poliwoda Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice LANA MAYAMI Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
106 Weronika Poliwoda Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice AKBAR ANGEL Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
107 Julia Poschauko St. KJ Legia Kozielska Warszawa JEEFREY Przyjete 8 - mini LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
108 Dorota Potrzebka Bez Przynależności Klubowej S L A PABLO Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
109 Maria Prażuch BPK LABANT Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
110 Natalia Pschionko Vanto Jumping Team DORADO Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
111 Kamil Pszowski Klub Jeździecki Metpol Sonny Boy M (8) Przyjete 12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
112 Dominika Raczkowska Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice ARGENTIK 2 Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
113 Dominika Raczkowska Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice CARMEN-N Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
114 Klaudia Rajtar-Wojciechowska KJ Avanti Opole DESKANA Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
8 - mini LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
115 Halina Remisz Klub Jeździecki Royal MOONLIGHT SHADOW Przyjete 12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
116 Monika Respondek Kj Zbrosławice DRAGO Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
117 Martyna Rostek Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Braveheart (5) Przyjete 11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
118 Monika Rozenberg St. KJ Preria Wilkowice CLAVEL Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
119 Julia Rozpondek Bez Przynależności Klubowej S L A MEBORA Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
120 Anna Rumin Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice CYTRA Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
121 Anna Rumin Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice WENDY Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
122 Aleksandra Ryt Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój PALOMA Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
123 Aleksandra Ryt Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój SAMIRO Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
124 Paulina Selega Ludowy Klub Jeździecki Moszna WIEDŹMIN Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
125 Weronika Sender brak FRYKAS Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
126 Jaga Silarska Con Calypso (6) Przyjete 11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
127 Julia Sitarek LZJ Drama Zbroslawice MANIANA P Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
128 Kamil Skupień LKJ Moszna SIENA M Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
129 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice AMBASADOR Przyjete 14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
130 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice APERITIF Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
131 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice ENJOY ME Z Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
132 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Focus Mk (1) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
133 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Lucky M (9) Przyjete 14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
134 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Marcepan (2) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
135 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice QUICKY B Z Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
136 Natalia Słoniec BPK CON CHIRA Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
137 Ewelina Słupik SKJ OMEGA ATAMAN Przyjete 10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
138 Maria Smaczna KS Pegaz w Chwałowicach RUFIO Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
139 Konstancja Smykowska brak EGIDA Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
140 Marcelina Spychała LKJ Moszna SYRIUSZ M Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
8 - mini LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
141 Marcelina Spychała LKJ Moszna VIVA ESPANA M Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
8 - mini LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
142 Gabriela Stachowiak LKJ Moszna INES M Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
143 Tomasz Stachowiak Ludowy Klub Jeździecki Moszna ROSVEEL T Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
144 Tomasz Stachowiak Ludowy Klub Jeździecki Moszna WIGONIA M Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
145 Natalia Strzelczyk Klub Jeździecki Preria Wilkowice SURINAM Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
146 Emilia Szojda Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit CAMPINO BURME Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
147 Emilia Szojda Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit STEFANIE Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
148 Zuzanna Sztangret LKJ Ochaby IRIANE Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
149 Karolina Ślązak LZJ Drama Zbrosławice CASANI Przyjete 10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
150 Karolina Ślązak LZJ Drama Zbrosławice TORES-P Przyjete 13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
151 Weronika Tokarska Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice EUFORIA Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
152 Martyna Tomalik SKJ OMEGA ATHENA Przyjete 11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
153 Olga Tomanek KJ Preria Wilkowice TURBUD IQ Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
154 Olga Tomanek KJ Preria Wilkowice WINNIE Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
155 Joanna Tustanowska Bpk FURGON Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
156 Roksana Walczuch Sportowy Klub Jeździecki OMEGA DANTE Przyjete 12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
157 Emilia Wiśniewska Bez Przynależności Klubowej S L A EMET Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
158 Magdalena Wojda JKS Czanki MILAGROSS Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
159 Anna Zakałużna-Żerebecka Klub Jeździecki Zbrosławice Aramis (7) Przyjete 12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
160 Monika Zalega Klub Jeździecki Amigo DACCOR Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
161 Monika Zalega Klub Jeździecki Amigo TEST Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
162 Janina Zielińska Brak WENDY Przyjete 9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
163 Martyna Zielińska KS Pegaz w Chwałowicach NAHALA GP Z Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
164 Martyna Zielińska KS Pegaz w Chwałowicach REXONEA P Przyjete 7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
8 - mini LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
165 Aleksander Zieliński BPK CYTRA Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
166 Adrianna Zwolińska Bpk ROCKET Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
1. Barbara Adamietz
Remember Kg (10)
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
2. Julia Badora
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Lubliniec
KORYNT
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
3. Katarzyna Baherycz
LKJ Moszna
CALIA M
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
4. Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
SZAROTKA
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
5. Helena Bartusek
KJ Zbroslawice
KSENA
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
6. Agnieszka Beberok-Surowiec
SKJ Preria Wilkowice
ARKADA
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
7. Paulina Biskup
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
ULIANE
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
8. Bartosz Bomba
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
ILONA
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
9. Agata Borowczak
Vanto Jumping Team
CABORA
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
10. Aleksandra Borowczak
BPK
KSENA
0 - 85 cm, Zawody Towarzyskie, Crosowy do 80 cm z elementami Treca, 2018-06-10
11. Katarzyna Borowczak
Vanto Jumping Team
GEMINI 2
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12. Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki Omega
ATAMAN
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
13. Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki Omega
LIBERIA
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
14. Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki Omega
MYRON
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
15. Katarzyna Bryzik
Bpk
HARAD
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
16. Agata Bugała
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
EUFRAT
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
17. Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
EVERY TIME
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
18. Oliwer Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
C BAS
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
19. Paulina Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
DOMINACJA
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
20. Paulina Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
WERTER
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
21. Ewa Burzyńska
OJ Luksyna
HORN
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
22. Tomasz Burzyński
UJ Luksyna
LOLEK
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
23. Agata Chmiel
KJ Zbrosławice
BREGO
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
24. Agata Ciaciura
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
CHATEAU MOUTON
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
25. Kamila Czyż
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
26. Jakub Danis
BPK
ARSEN PONYSPORT
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
27. Magdalena Ferdyn
Klub Jeździecki Zbrosławice
CANTANIS
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
8 - mini LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
28. Magdalena Ferdyn
Klub Jeździecki Zbrosławice
DE CAMERON
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
29. Magdalena Ferdyn
Klub Jeździecki Zbrosławice
ILARIO DI BUA
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
30. Karina Gajda
Kj Profit
CZADOR
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
31. Julia Gawałek
Klub Jazdy Konnej Elizar
CONTINA ELIZAR
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
8 - mini LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
32. Julia Gawałek
Klub Jazdy Konnej Elizar
SHELBY EVRARD Z
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
33. Stanisława Gawałek
Klub Jazdy Konnej Elizar
CASALITA ELIZAR
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
34. Katarzyna Gola
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
CONIKA Z
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
35. Katarzyna Gola
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
SOLY JEAS
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
36. Marta Gomoluch
BPK
DOLCE VITA
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
37. Kaja Gwoździewicz
Klub Jeździecki Zbrosławice
CYRUS
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
38. Julia Hess
SKJ OMEGA
MYRON
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
39. Oliwia Jakubowska
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
ENRICO PONY SPORT
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
40. Dobrosława Janasik
KJ Trachy Gliwice
LAUFER
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
41. Sonia Janus
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
BINGO
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
42. Sonia Janus
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
SCIARA HS
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
43. Aniela Jeżyna
SKJ OMEGA
PALEFACE
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
44. Zuzanna Kaczmarzyk
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
DAFNE
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
45. Zuzanna Kaczmarzyk
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
RITUS
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
46. Maria Kaprzyk
Vanto Jumping Team
AQUADOR
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
47. Dominika Kaszuba
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
CON CHIRA
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
48. Dominika Kaszuba
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
DINDEPENDENT Z
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
49. Michał Kaźmierczak
KJ Leśna Wola
BACIO
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
50. Michał Kaźmierczak
KJ Leśna Wola
BENGRAF
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
51. Michał Kaźmierczak
KJ Leśna Wola
CASTINERA NF
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
8 - mini LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
52. Michał Kaźmierczak
KJ Leśna Wola
CHUCK CHAMPION MK
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
53. Michał Kaźmierczak
KJ Leśna Wola
CORONADO BLUE NF
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
54. Joanna Kilczewska
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
CARAMBA
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
55. Alicja Kistowska
Klub Jeździecki Lando
PYRUS
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
56. Weronika Klabisz
Stajnia Don Camillo
NOTIS
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
8 - mini LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
57. Jakub Klekot
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
ROBIN HOOD- LS
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
58. Jakub Klekot
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
SZTORM
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
59. Kornelia Klimek
BPK
GIEWONT
0 - 85 cm, Zawody Towarzyskie, Crosowy do 80 cm z elementami Treca, 2018-06-10
60. Paulina Klimek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
GIEWONT
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
61. Paulina Klimek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
POLA
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
62. Natalia Kluska
Bez Przynależności Klubowej S L A
JUNISZA
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
63. Klaudia Koj
bpk
ESTELA
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
64. Amanda Kolińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
BRANDO
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
65. Wojciech Korzeczek
BPK
MARCEPAN
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
66. Oliwia Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
ROSSA
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
67. Oliwia Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
TRITOP 2
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
8 - mini LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
68. Patrycja Kościańska
Bpk
BRYZA
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
69. Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
AWANTAŻ
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
70. Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
DANCE
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
71. Paulina Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Conika z (4)
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
72. Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
IMIRO VDH
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
73. Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
L-QUICK JUMP
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
74. Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
MY LORD
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
75. Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Q 7 (Q SIEBEN)
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
76. Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
PORTOS
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
77. Stefania Król
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
PRINCE
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
78. Patrycja Ksiądz
Bez Przynależności Klubowej S L A
CENTESSA
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
79. Nela Kubicz
JKS Equi Verso
DZIĘCIELINA
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
80. Angelika Kucias
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
ATLANTO
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
81. Angelika Kucias
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
BAJADERA
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
82. Amelia Kupczyk
Klub Jeździecki PonySport
MONITO
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
83. Katarzyna Kuśnierz
Bez Przynależności Klubowej S L A
JIGO
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
84. Marta Kwiecińska
Klub Jeździecki Zbrosławice
LA BELLE
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
85. Oliwia Lampart
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
LUCY
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
86. Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Driada Zk (3)
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
87. Dorota Lenik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
LA COSTA
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
88. Oliwia Lentowicz
JKS Equi Verso
BASTER
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
89. Jennifer Lewandowska
Klub Jazdy Konnej Elizar
FOUR ROSES
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
90. Wiktoria Lis
Klub Jazdy Konnej Elizar
PEAL OF PASSION
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
91. Oliwia Malińska
KS Pegaz w Chwałowicach
VIPER W Z
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
92. Oliwia Malińska
KS Pegaz w Chwałowicach
VOLSTRUPGAARD'S COMET
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
93. Monika Małek
SK Folwark Chudów
HOREST
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
94. Vanessa Martinez
Klub Jeździecki Zbrosławice
LIDER
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
95. Katarzyna Nagórka
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
OSADKOWSKI BORODIN
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
96. Agata Paczyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
K-FIGA
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
97. Nadia Pasieka
BPK
BLACK LITTLE COFFE
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
98. Zuzanna Pawłowska
KJK Elizar Jejkowice
ENIGMA
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
99. Wiesław Piecha
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
CLAAS
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
100. Wiktoria Pinkawa
SKJ OMEGA
QUASI UNA FANTASIA
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
101. Alicja Piotrowska-Burda
KjZbrosławice
MILORD
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
102. Sylwia Piwoń
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
ELIPSA
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
103. Milena Płaza
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
MISTIC MOONSHADOW
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
104. Dominika Poliwoda
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
KASAFI
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
105. Dominika Poliwoda
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
LANA MAYAMI
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
106. Weronika Poliwoda
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
AKBAR ANGEL
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
107. Julia Poschauko
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
JEEFREY
8 - mini LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
108. Dorota Potrzebka
Bez Przynależności Klubowej S L A
PABLO
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
109. Maria Prażuch
BPK
LABANT
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
110. Natalia Pschionko
Vanto Jumping Team
DORADO
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
111. Kamil Pszowski
Klub Jeździecki Metpol
Sonny Boy M (8)
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
112. Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
ARGENTIK 2
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
113. Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
CARMEN-N
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
114. Klaudia Rajtar-Wojciechowska
KJ Avanti Opole
DESKANA
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
8 - mini LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
115. Halina Remisz
Klub Jeździecki Royal
MOONLIGHT SHADOW
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
116. Monika Respondek
Kj Zbrosławice
DRAGO
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
117. Martyna Rostek
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (5)
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
118. Monika Rozenberg
St. KJ Preria Wilkowice
CLAVEL
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
119. Julia Rozpondek
Bez Przynależności Klubowej S L A
MEBORA
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
120. Anna Rumin
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
CYTRA
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
121. Anna Rumin
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
WENDY
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
122. Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
PALOMA
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
123. Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
SAMIRO
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
124. Paulina Selega
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
WIEDŹMIN
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
125. Weronika Sender
brak
FRYKAS
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
126. Jaga Silarska
Con Calypso (6)
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
127. Julia Sitarek
LZJ Drama Zbroslawice
MANIANA P
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
128. Kamil Skupień
LKJ Moszna
SIENA M
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
129. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
AMBASADOR
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
130. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
APERITIF
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
131. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
ENJOY ME Z
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
132. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Focus Mk (1)
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
133. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lucky M (9)
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
134. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Marcepan (2)
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
135. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
QUICKY B Z
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
136. Natalia Słoniec
BPK
CON CHIRA
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
137. Ewelina Słupik
SKJ OMEGA
ATAMAN
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
138. Maria Smaczna
KS Pegaz w Chwałowicach
RUFIO
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
139. Konstancja Smykowska
brak
EGIDA
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
140. Marcelina Spychała
LKJ Moszna
SYRIUSZ M
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
8 - mini LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
141. Marcelina Spychała
LKJ Moszna
VIVA ESPANA M
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
8 - mini LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
142. Gabriela Stachowiak
LKJ Moszna
INES M
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
143. Tomasz Stachowiak
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
ROSVEEL T
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
144. Tomasz Stachowiak
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
WIGONIA M
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
145. Natalia Strzelczyk
Klub Jeździecki Preria Wilkowice
SURINAM
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
146. Emilia Szojda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
CAMPINO BURME
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
147. Emilia Szojda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
STEFANIE
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
148. Zuzanna Sztangret
LKJ Ochaby
IRIANE
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
149. Karolina Ślązak
LZJ Drama Zbrosławice
CASANI
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
150. Karolina Ślązak
LZJ Drama Zbrosławice
TORES-P
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
151. Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
EUFORIA
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
152. Martyna Tomalik
SKJ OMEGA
ATHENA
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
153. Olga Tomanek
KJ Preria Wilkowice
TURBUD IQ
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
154. Olga Tomanek
KJ Preria Wilkowice
WINNIE
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
155. Joanna Tustanowska
Bpk
FURGON
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
156. Roksana Walczuch
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
DANTE
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
157. Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
EMET
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
158. Magdalena Wojda
JKS Czanki
MILAGROSS
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
159. Anna Zakałużna-Żerebecka
Klub Jeździecki Zbrosławice
Aramis (7)
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
160. Monika Zalega
Klub Jeździecki Amigo
DACCOR
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
161. Monika Zalega
Klub Jeździecki Amigo
TEST
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
162. Janina Zielińska
Brak
WENDY
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
163. Martyna Zielińska
KS Pegaz w Chwałowicach
NAHALA GP Z
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
164. Martyna Zielińska
KS Pegaz w Chwałowicach
REXONEA P
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
8 - mini LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
165. Aleksander Zieliński
BPK
CYTRA
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
166. Adrianna Zwolińska
Bpk
ROCKET
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl