Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

EQUISTRIADA 2018 - ETAP I Pełen ekran
2018-06-09 - 2018-06-10
Liczba przyjętych koni: 159
Liczba przyjętych zawodników: 126
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Barbara Adamietz
Remember Kg (10) Przyjete 14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
2 Julia Badora
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Lubliniec
KORYNT Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
3 Katarzyna Baherycz
LKJ Moszna
CALIA M Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
4 Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
SZAROTKA Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
5 Helena Bartusek
KJ Zbroslawice
KSENA Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
6 Agnieszka Beberok-Surowiec
SKJ Preria Wilkowice
ARKADA Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
7 Paulina Biskup
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
ULIANE Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
8 Bartosz Bomba
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
ILONA Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
9 Agata Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
CABORA Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
10 Aleksandra Borowczak
BPK
KSENA Przyjete 0 - 85 cm, Zawody Towarzyskie, Crosowy do 80 cm z elementami Treca, 2018-06-10
11 Katarzyna Borowczak
Vanto Jumping Team
GEMINI 2 Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki Omega
ATAMAN Przyjete 11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
13 Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki Omega
LIBERIA Przyjete 12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
14 Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki Omega
MYRON Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
15 Katarzyna Bryzik
Bpk
HARAD Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
16 Agata Bugała
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
EUFRAT Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
17 Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
EVERY TIME Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
18 Oliwer Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
C BAS Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
19 Paulina Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
DOMINACJA Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
20 Paulina Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
WERTER Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
21 Ewa Burzyńska
OJ Luksyna
HORN Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
22 Tomasz Burzyński
UJ Luksyna
LOLEK Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
23 Agata Chmiel
KJ Zbrosławice
BREGO Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
24 Agata Ciaciura
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
CHATEAU MOUTON Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
25 Kamila Czyż
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
26 Jakub Danis
BPK
ARSEN PONYSPORT Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
27 Magdalena Ferdyn
Klub Jeździecki Zbrosławice
CANTANIS Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
8 - mini LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
28 Magdalena Ferdyn
Klub Jeździecki Zbrosławice
DE CAMERON Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
29 Magdalena Ferdyn
Klub Jeździecki Zbrosławice
ILARIO DI BUA Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
30 Karina Gajda
Kj Profit
CZADOR Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
31 Julia Gawałek
Klub Jazdy Konnej Elizar
CONTINA ELIZAR Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
8 - mini LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
32 Julia Gawałek
Klub Jazdy Konnej Elizar
SHELBY EVRARD Z Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
33 Stanisława Gawałek
Klub Jazdy Konnej Elizar
CASALITA ELIZAR Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
34 Katarzyna Gola
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
CONIKA Z Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
35 Katarzyna Gola
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
SOLY JEAS Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
36 Marta Gomoluch
BPK
DOLCE VITA Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
37 Kaja Gwoździewicz
Klub Jeździecki Zbrosławice
CYRUS Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
38 Julia Hess
SKJ OMEGA
MYRON Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
39 Oliwia Jakubowska
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
ENRICO PONY SPORT Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
40 Dobrosława Janasik
KJ Trachy Gliwice
LAUFER Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
41 Sonia Janus
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
BINGO Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
42 Sonia Janus
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
SCIARA HS Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
43 Aniela Jeżyna
SKJ OMEGA
PALEFACE Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
44 Zuzanna Kaczmarzyk
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
DAFNE Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
45 Zuzanna Kaczmarzyk
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
RITUS Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
46 Maria Kaprzyk
Vanto Jumping Team
AQUADOR Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
47 Dominika Kaszuba
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
CON CHIRA Przyjete 14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
48 Dominika Kaszuba
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
DINDEPENDENT Z Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
49 Michał Kaźmierczak
KJ Leśna Wola
BACIO Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
50 Michał Kaźmierczak
KJ Leśna Wola
BENGRAF Przyjete 15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
51 Michał Kaźmierczak
KJ Leśna Wola
CASTINERA NF Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
8 - mini LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
52 Michał Kaźmierczak
KJ Leśna Wola
CHUCK CHAMPION MK Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
53 Michał Kaźmierczak
KJ Leśna Wola
CORONADO BLUE NF Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
54 Joanna Kilczewska
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
CARAMBA Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
55 Alicja Kistowska
Uniwersytet Śląski w Katowicach
PYRUS Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
56 Weronika Klabisz
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
NOTIS Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
8 - mini LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
57 Jakub Klekot
Klub Jeździecki Zbrosławice
ROBIN HOOD- LS Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
58 Jakub Klekot
Klub Jeździecki Zbrosławice
SZTORM Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
59 Kornelia Klimek
BPK
GIEWONT Przyjete 0 - 85 cm, Zawody Towarzyskie, Crosowy do 80 cm z elementami Treca, 2018-06-10
60 Paulina Klimek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
GIEWONT Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
61 Paulina Klimek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
POLA Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
62 Natalia Kluska
Bez Przynależności Klubowej S L A
JUNISZA Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
63 Klaudia Koj
bpk
ESTELA Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
64 Amanda Kolińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
BRANDO Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
65 Wojciech Korzeczek
BPK
MARCEPAN Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
66 Oliwia Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
ROSSA Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
67 Oliwia Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
TRITOP 2 Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
8 - mini LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
68 Patrycja Kościańska
Bpk
BRYZA Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
69 Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
AWANTAŻ Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
70 Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
DANCE Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
71 Paulina Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Conika z (4) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
72 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
IMIRO VDH Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
73 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
L-QUICK JUMP Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
74 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
MY LORD Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
75 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Q 7 (Q SIEBEN) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
76 Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
PORTOS Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
77 Stefania Król
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
PRINCE Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
78 Patrycja Ksiądz
Bez Przynależności Klubowej S L A
CENTESSA Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
79 Nela Kubicz
JKS Equi Verso
DZIĘCIELINA Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
80 Angelika Kucias
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
ATLANTO Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
81 Angelika Kucias
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
BAJADERA Przyjete 11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
82 Amelia Kupczyk
Klub Jeździecki PonySport
MONITO Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
83 Katarzyna Kuśnierz
Bez Przynależności Klubowej S L A
JIGO Przyjete 11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
84 Marta Kwiecińska
Klub Jeździecki Zbrosławice
LA BELLE Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
85 Oliwia Lampart
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
LUCY Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
86 Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Driada Zk (3) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
87 Dorota Lenik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
LA COSTA Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
88 Oliwia Lentowicz
JKS Equi Verso
BASTER Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
89 Jennifer Lewandowska
Klub Jazdy Konnej Elizar
FOUR ROSES Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
90 Wiktoria Lis
Klub Jazdy Konnej Elizar
PEAL OF PASSION Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
91 Oliwia Malińska
KS Pegaz w Chwałowicach
VIPER W Z Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
92 Oliwia Malińska
KS Pegaz w Chwałowicach
VOLSTRUPGAARD'S COMET Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
93 Monika Małek
SK Folwark Chudów
HOREST Przyjete 9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
94 Vanessa Martinez
Klub Jeździecki Zbrosławice
LIDER Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
95 Katarzyna Nagórka
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
OSADKOWSKI BORODIN Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
96 Agata Paczyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
K-FIGA Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
97 Nadia Pasieka
BPK
BLACK LITTLE COFFE Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
98 Zuzanna Pawłowska
KJK Elizar Jejkowice
ENIGMA Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
99 Wiesław Piecha
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
CLAAS Przyjete 14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
100 Wiktoria Pinkawa
SKJ OMEGA
QUASI UNA FANTASIA Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
101 Alicja Piotrowska-Burda
KjZbrosławice
MILORD Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
102 Sylwia Piwoń
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
ELIPSA Przyjete 11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
103 Milena Płaza
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
MISTIC MOONSHADOW Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
104 Dominika Poliwoda
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
KASAFI Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
105 Dominika Poliwoda
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
LANA MAYAMI Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
106 Weronika Poliwoda
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
AKBAR ANGEL Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
107 Julia Poschauko
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
JEEFREY Przyjete 8 - mini LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
108 Dorota Potrzebka
Bez Przynależności Klubowej S L A
PABLO Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
109 Maria Prażuch
BPK
LABANT Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
110 Natalia Pschionko
Vanto Jumping Team
DORADO Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
111 Kamil Pszowski
Klub Jeździecki Metpol
Sonny Boy M (8) Przyjete 12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
112 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
ARGENTIK 2 Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
113 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
CARMEN-N Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
114 Klaudia Rajtar-Wojciechowska
KJ Avanti Opole
DESKANA Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
8 - mini LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
115 Halina Remisz
Klub Jeździecki Royal
MOONLIGHT SHADOW Przyjete 12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
116 Monika Respondek
Kj Zbrosławice
DRAGO Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
117 Martyna Rostek
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (5) Przyjete 11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
118 Monika Rozenberg
St. KJ Preria Wilkowice
CLAVEL Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
119 Julia Rozpondek
Bez Przynależności Klubowej S L A
MEBORA Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
120 Anna Rumin
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
CYTRA Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
121 Anna Rumin
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
WENDY Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
122 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
PALOMA Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
123 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
SAMIRO Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
124 Paulina Selega
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
WIEDŹMIN Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
125 Weronika Sender
brak
FRYKAS Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
126 Jaga Silarska
Con Calypso (6) Przyjete 11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
127 Julia Sitarek
LZJ Drama Zbroslawice
MANIANA P Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
128 Kamil Skupień
LKJ Moszna
SIENA M Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
129 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
AMBASADOR Przyjete 14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
130 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
APERITIF Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
131 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
ENJOY ME Z Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
132 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Focus Mk (1) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
133 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lucky M (9) Przyjete 14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
134 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Marcepan (2) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
135 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
QUICKY B Z Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
136 Natalia Słoniec
BPK
CON CHIRA Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
137 Ewelina Słupik
SKJ OMEGA
ATAMAN Przyjete 10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
138 Maria Smaczna
KS Pegaz w Chwałowicach
RUFIO Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
139 Konstancja Smykowska
brak
EGIDA Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
140 Marcelina Spychała
LKJ Moszna
SYRIUSZ M Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
8 - mini LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
141 Marcelina Spychała
LKJ Moszna
VIVA ESPANA M Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
8 - mini LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
142 Gabriela Stachowiak
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
INES M Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
143 Tomasz Stachowiak
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
ROSVEEL T Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
144 Tomasz Stachowiak
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
WIGONIA M Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
145 Natalia Strzelczyk
Klub Jeździecki Preria Wilkowice
SURINAM Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
146 Emilia Szojda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
CAMPINO BURME Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
6 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-08
147 Emilia Szojda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
STEFANIE Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
148 Zuzanna Sztangret
LKJ Ochaby
IRIANE Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
149 Karolina Ślązak
LZJ Drama Zbrosławice
CASANI Przyjete 10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
150 Karolina Ślązak
LZJ Drama Zbrosławice
TORES-P Przyjete 13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
151 Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
EUFORIA Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
152 Martyna Tomalik
SKJ OMEGA
ATHENA Przyjete 11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
153 Olga Tomanek
KJ Preria Wilkowice
TURBUD IQ Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
154 Olga Tomanek
KJ Preria Wilkowice
WINNIE Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
155 Joanna Tustanowska
Bpk
FURGON Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
156 Roksana Walczuch
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
DANTE Przyjete 12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
157 Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
EMET Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
158 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
MILAGROSS Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
3 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA. Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
11 - 90 cm, Zawody Regionalne, RUNDA BRĄZOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
159 Anna Zakałużna-Żerebecka
Klub Jeździecki Zbrosławice
Aramis (7) Przyjete 12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
160 Monika Zalega
Klub Jeździecki Amigo
DACCOR Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
161 Monika Zalega
Klub Jeździecki Amigo
TEST Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
162 Janina Zielińska
Brak
WENDY Przyjete 9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
163 Martyna Zielińska
KS Pegaz w Chwałowicach
NAHALA GP Z Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
5 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2018-09-08
12 - L, Zawody Regionalne, RUNDA SREBRNA, Dwufazowy (274.5.3), 2018-09-09
13 - P, Zawody Regionalne, RUNDA ZŁOTA, Joker (274.5.4), 2018-09-09
164 Martyna Zielińska
KS Pegaz w Chwałowicach
REXONEA P Przyjete 7 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA,Szybkości (Art. 239), 2018-009-08
8 - mini LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-08
14 - N, Zawody Regionalne, RUNDA PLATYNOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
15 - C, Zawody Regionalne, RUNDA DIAMENTOWA, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-09
165 Aleksander Zieliński
BPK
CYTRA Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
10 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
166 Adrianna Zwolińska
Bpk
ROCKET Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-08
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-09-09
2
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Lubliniec
4
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
7
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
8
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
9
Klub Jeździecki Zbrosławice
12
Sportowy Klub Jeździecki Omega
13
Sportowy Klub Jeździecki Omega
14
Sportowy Klub Jeździecki Omega
16
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
17
Bez Przynależności Klubowej S L A
18
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
19
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
20
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
24
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
25
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
27
Klub Jeździecki Zbrosławice
28
Klub Jeździecki Zbrosławice
29
Klub Jeździecki Zbrosławice
34
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
35
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
37
Klub Jeździecki Zbrosławice
39
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
41
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
42
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
44
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
45
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
47
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
48
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
54
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
55
Uniwersytet Śląski w Katowicach
56
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
57
Klub Jeździecki Zbrosławice
58
Klub Jeździecki Zbrosławice
60
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
61
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
62
Bez Przynależności Klubowej S L A
64
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
66
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
67
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
69
Bez Przynależności Klubowej S L A
70
Bez Przynależności Klubowej S L A
71
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
72
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
73
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
74
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
75
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
76
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
77
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
78
Bez Przynależności Klubowej S L A
80
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
81
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
82
Klub Jeździecki PonySport
83
Bez Przynależności Klubowej S L A
84
Klub Jeździecki Zbrosławice
85
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
86
Klub Jeździecki Zbrosławice
87
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
90
Klub Jazdy Konnej Elizar
91
KS Pegaz w Chwałowicach
94
Klub Jeździecki Zbrosławice
95
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
96
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
99
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
102
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
103
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
104
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
105
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
106
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
107
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
108
Bez Przynależności Klubowej S L A
112
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
113
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
117
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
118
St. KJ Preria Wilkowice
119
Bez Przynależności Klubowej S L A
120
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
121
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
122
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
123
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
124
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
127
LZJ Drama Zbroslawice
129
Klub Jeździecki Zbrosławice
130
Klub Jeździecki Zbrosławice
131
Klub Jeździecki Zbrosławice
132
Klub Jeździecki Zbrosławice
133
Klub Jeździecki Zbrosławice
134
Klub Jeździecki Zbrosławice
135
Klub Jeździecki Zbrosławice
138
KS Pegaz w Chwałowicach
142
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
143
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
144
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
145
Klub Jeździecki Preria Wilkowice
146
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
147
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
149
LZJ Drama Zbrosławice
150
LZJ Drama Zbrosławice
151
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
153
KJ Preria Wilkowice
154
KJ Preria Wilkowice
156
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
157
Bez Przynależności Klubowej S L A
158
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
160
Klub Jeździecki Amigo
161
Klub Jeździecki Amigo
163
KS Pegaz w Chwałowicach
164
KS Pegaz w Chwałowicach

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl