Logo EQUITA.PL
× Gówna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Skokach przez Przeszkody Pełen ekran
2018-10-13 - 2018-10-14
Liczba przyjętych koni: 141
Liczba przyjętych zawodników: 128
Komunikaty organizatora
1. Wszyscy zawodnicy i konie startujący w ramach HZR muszą być umieszczone w systemie Artemor. Badania można dosłać na adres e-mail: pomoc@equita.pl lub dostarczyć komisji sędziowskiej najpóźniej na 2 godz. przed konkursem Bez kompletu dokumentów pary nie będą dopuszczane do startów.
2. Osoby startujące w ramach HZT najpóźniej 2 godziny przed startem muszą przedstawić dokumenty komisji sędziowskiej
3. Opublikowaliśmy ostateczne listy startowe, wszelkie zmiany będą wprowadzane za zgodą sędziego głównego.
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Paulina Adamiec
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Moviebird Coletta (131) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
2 Katarzyna Bembenek
BPK
Coco MK (135) Przyjete 1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
3 Zuzanna Bernaś
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Balando (120) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-13
4 Katarzyna Bober
Bez Przynależności Klubowej S L A
Sonet G-T (191) Przyjete 14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
5 Katarzyna Bomba
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ryoko (2) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-13
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
6 Wiktoria Bratek
PROFIT Orzesze
Flawia Gold (102) Przyjete 10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
7 Maja Bromboszcz
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Madam " W " (214) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-13
8 Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Liberia (150) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
9 Elżbieta Bujna
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lupimaxi (183) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
10 Agata Chmiel
Klub Jeździecki Zbrosławice
Brego (124) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-14
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-14
11 Agata Ciaciura
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Chateau Mouton (104) Przyjete 16 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
12 Agata Ciaciura
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Teza (103) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
13 Katarzyna Cieślińska
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sabra (155) Przyjete 12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-14
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-14
14 Piotr Ciołczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Cafete (181) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-13
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
16 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
15 Marek Czaja
Bez Przynależności Klubowej S L A
Zargo (210) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-10-13
6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-10-13
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-14
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
16 Kamila Czyż
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Kastor Van De Noordheuvel (91) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
17 Małgorzata Ćwikło
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cristobal Van De Kooldries (162) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-13
18 Emilia Dratwińska
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Alibi (158) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
19 Emilia Dratwińska
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Sigma (159) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
20 Magdalena Ferdyn
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cantanis (220) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-13
21 Emilia Frankowska
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Plejada (119) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-13
22 Masza Galocz
JKS Czanki
Scytia (4) Odrzucone 5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-10-13
23 Kinga Gdynia
Klub Jeździecki Zbrosławice
Karino (161) Przyjete 1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
24 Katarzyna Gola
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Conika Z (112) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-13
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
16 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
25 Olga Graboś
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Young Lady (73) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-10-13
6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-10-13
26 Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire LG (85) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
27 Maciej Handzlik
Jeździecki Klub Sportow A-Prim
Pigment (28) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
28 Oliwia Jakubowska
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Enrico Pony Sport (90) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne Kuce Grupa II, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
29 Katarzyna Jankowska
Bpk
Bakszysz (192) Przyjete 12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-14
30 Sonia Janus
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cabaltica (219) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-13
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
16 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
31 Sonia Janus
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sciara Hs (218) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
32 Aniela Jeżyna
SKJ OMEGA
Paleface (156) Przyjete 12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
33 Jakub Jędruch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (105) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
34 Maria Jońca
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Niespodzianka (140) Przyjete 1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
10C - 50 cm, Zawody Regionalne Kuce Grupa I, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
35 Zuzanna Kaczmarzyk
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ritus (5) Odrzucone 5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
36 Zuzanna Kaczmarzyk
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Soprano Hippica (6) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-13
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
16 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
37 Klaudia Kamińska
Bpk
Gafa (166) Odrzucone 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
38 Patrycja Kamińska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lucky (130) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-10-13
39 Michaela Karpisz
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Briance (38) Przyjete 15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
16 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
40 Jakub Klekot
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Robin Hood-LS (165) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
41 Karolina Kobylec
Bez Przynależności Klubowej S L A
Garus (136) Przyjete 15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
42 Amanda Kolińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (14) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
43 Agnieszka Kołodziejczyk
PLKJ Plessówka
Don Hetman (146) Przyjete 12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
44 Wojciech Korzeczek
BPK
Marcepan (211) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-14
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
45 Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Awantaż (125) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
16 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
46 Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Salamon Don Darco (126) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-13
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
16 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
47 Paulina Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Balou Balou (217) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
48 Paulina Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Quaterbell S (216) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
49 Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Wigonia M (173) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-14
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-14
50 Liwia Król
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Cytat (187) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
16 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
51 Barbara Krywult
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Dukat (95) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-13
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
16 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
52 Barbara Krywult
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Maryon DM II (194) Przyjete 1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
1B - 50 cm, Zawody Towarzyskie - dzieci na kucach do lat 10, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
53 Barbara Krywult
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Warna (96) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
54 Patrycja Ksiądz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Centessa (142) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
55 Angelika Kucias
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Atlanto (208) Przyjete 8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-13
16 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
56 Angelika Kucias
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Quicky B Z (209) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
57 Amelia Kula
Kj Amigo
Test (177) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
58 Anna Kulawik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Niwar (172) Przyjete 14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
59 Dominika Kunicka
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (151) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-14
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-14
60 Natalia Kurzok
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Hodar (100) Przyjete 12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-14
61 Marta Kusiak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Likura (201) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
62 Monika Kusiak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Clintus (196) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
63 Katarzyna Kuśnierz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jigo (114) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-10-13
6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-10-13
64 Emilia Kuźma
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Proxima-Noor (122) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
65 Aleksandra Kwiatkowska
Klub Jeździecki LAMBADA Częstochowa
Greta (116) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
66 Marta Kwiecińska
Klub Jeździecki Zbrosławice
La Belle (117) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
67 Oliwia Lampart
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lucy (176) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
68 Oliwia Lentowicz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Baster (189) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
69 Aleksandra Leszczyńska
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Carate L (133) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-10-13
6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-10-13
70 Jakub Lubszczyk
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Duchin (170) Przyjete 15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
16 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
71 Ewa Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Burhak (79) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-10-13
6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-10-13
72 Ewa Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Estaban (80) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-10-13
6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-10-13
73 Monika Machnik
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Hidalgo (118) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-13
74 Vanessa Martinez
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lider (108) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
75 Eliza Masny
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cherokee (39) Przyjete 15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
16 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
76 Adam Michnik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gracje (179) Przyjete 13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-14
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
77 Adam Michnik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Warna (178) Przyjete 13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-14
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
78 Matylda Miska
Klub Jeździecki Zbrosławice
Nequima (123) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
79 Honorata Molis
Bez Przynależności Klubowej S L A
Bishamon (53) Odrzucone 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
80 Paulina Musiał
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Ledanaja "W" (215) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-13
81 Roksana Musiolik
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Misshoe Van De Landhorst (148) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne Kuce Grupa II, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
11 - 80 cm, Zawody Regionalne Kuce Grupa II, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-14
82 Aleksandra Oleksy
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Occtopus (89) Przyjete 1C - 50 cm, Zawody Regionalne Kuce Grupa I, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
1C - 50 cm, Zawody Regionalne Kuce Grupa I, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
83 Julia Oleszczuk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Mirabela (175) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-14
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
84 Agata Paczyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
K-Figa (67) Przyjete 1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
1C - 50 cm, Zawody Regionalne Kuce Grupa I, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
10C - 50 cm, Zawody Regionalne Kuce Grupa I, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
85 Aleksandra Panek
KJ Vena Rogoźnik
Kosmiczny Przypadek (202) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-14
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-14
86 Oliwia Pasternak
Jeździecki Klub Sportow A-Prim
Atrakcyjna Olimpia (33) Przyjete 1C - 50 cm, Zawody Regionalne Kuce Grupa I, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
2 - 80 cm, Zawody Regionalne Kuce Grupa II, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-14
87 Łukasz Perak
PLKJ Plessówka
Dekret (147) Przyjete 12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
88 Anna Pęciak
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
Lavina (41) Przyjete 14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
89 Anna Pęciak
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
Ledanaja II "W" (40) Przyjete 15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
16 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
90 Patrycja Pieńkos
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-Rubin (93) Przyjete 14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
91 Wiktoria Pinkawa
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Quasi Una Fantasia (45) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-14
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
92 Magdalena Pinocy
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Lord II W (212) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
93 Sylwia Piwoń
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Elipsa (152) Przyjete 13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-14
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
94 Milena Płaza
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Zina (185) Przyjete 1C - 50 cm, Zawody Regionalne Kuce Grupa I, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
1C - 50 cm, Zawody Regionalne Kuce Grupa I, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
2 - 80 cm, Zawody Regionalne Kuce Grupa II, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
10C - 50 cm, Zawody Regionalne Kuce Grupa I, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
11 - 80 cm, Zawody Regionalne Kuce Grupa II, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
11 - 80 cm, Zawody Regionalne Kuce Grupa II, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
95 Weronika Polaczek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lestrusese (19) Odrzucone 5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
96 Dorota Potrzebka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Pablo (99) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
97 Anna Prażuch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Nequima (123) Przyjete 12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-14
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-14
98 Emilia Puch
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gaucho S (63) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
99 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (190) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
100 Monika Respondek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Drago (144) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
101 Iwona Rybak
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Halka (199) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
102 Kinga Sack
BPK
Sikorsky-II-WM (160) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-14
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
103 Jagna Silarska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Oldfield (186) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-14
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
104 Julia Sitarek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Maniana - P (70) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-14
105 Emilia Skorek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Endo (101) Przyjete 11 - 80 cm, Zawody Regionalne Kuce Grupa II, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
106 Joanna Sławik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Kaliope (121) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-10-13
6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-10-13
107 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Chalandra (10) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
108 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cyrus (127) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
109 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Drako (204) Przyjete 8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-13
110 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Enjoy Me Z (206) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
111 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Euforia (138) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-14
112 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lucky M (203) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
113 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Oldfield (186) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
114 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Panamera 13 (56) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-13
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
16 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
115 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (105) Przyjete 15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
116 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sztorm (205) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
117 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Utopia Bs (207) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
118 Natalia Słoniec
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Con Chira (141) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
119 Ewelina Słupik
SKJ OMEGA
Ataman (157) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
120 Katarzyna Spinczyk
SKJ OMEGA
Larysa (47) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
121 Aleksandra Stanek
BPK
Quentchen (3) Przyjete 12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
122 Marta Starzec
Bez Przynależności Klubowej S L A
Czumiz (97) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-10-13
6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-10-13
123 Oliwia Stolarska
Katowicki Klub Jeździecki
Vista Ponysport (15) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne Kuce Grupa II, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
11 - 80 cm, Zawody Regionalne Kuce Grupa II, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-14
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-14
124 Marta Styperek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Emma (163) Przyjete 1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
125 Alicja Sypek
BPK
Pallas (167) Przyjete 13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-14
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-14
126 Martyna Szczypa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mario (11) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
8 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-13
16 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
127 Anna Szczypińska
PLKJ Plessówka
Jesica (200) Przyjete 1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
128 Emilia Szyja
Bez Przynależności Klubowej S L A
Peggy (82) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
129 Julia Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Casani (174) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
130 Nicolas Ślęzak
BPK
Furlong (182) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
131 Monika Śmiały
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Chelsea L (132) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-10-13
6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-10-13
132 Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (68) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-14
133 Martyna Tomalik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (46) Przyjete 13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-14
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
134 Victoria Urbańczyk
Jeździecki Klub Sportowy A-Prim
Emundo (30) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-14
135 Agrypina Walaszek
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
Holandia (198) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
136 Roksana Walczuch
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Ataman (154) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
137 Roksana Walczuch
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Dante (153) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
138 Vanessa Waleryszek
LZJ Drama Zbroslawice
Sugestia (113) Przyjete 1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
139 Agnieszka Waliczek
PLKJ Plessówka
Pegasus Son (149) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-13
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-14
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-10-14
140 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Gepard (13) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
141 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (31) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne Kuce Grupa II, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
11 - 80 cm, Zawody Regionalne Kuce Grupa II, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
142 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Ringo (29) Przyjete 1C - 50 cm, Zawody Regionalne Kuce Grupa I, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
2 - 80 cm, Zawody Regionalne Kuce Grupa II, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
2 - 80 cm, Zawody Regionalne Kuce Grupa II, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
10C - 50 cm, Zawody Regionalne Kuce Grupa I, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
10C - 50 cm, Zawody Regionalne Kuce Grupa I, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
143 Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Opium W (213) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
144 Nikola Wolny
Bez Przynależności Klubowej S L A
Malibu (195) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
145 Olimpia Wolska
JKS Equi Verso
For Candy (188) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
146 Wioletta Wołek - Sarek
Katowicki Klub Jeździecki
Mizar (94) Przyjete 14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
147 Agata Wójcik
KJ Amigo
Miodunka (110) Przyjete 1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
1A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
10A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
148 Zuzanna Zejer
Bez Przynależności Klubowej S L A
Levisionn Contanga E.W.P. (92) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-10-13
6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-10-13
149 Małgorzata Zoń
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Bajkał (109) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-10-13
6 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2018-10-13
150 Adrianna Zwolińska
BPK
Waterlo (71) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-13
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-10-14
151 Pola Żyglicka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (78) Przyjete 7 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
15 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-10-14
1
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
3
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
4
Bez Przynależności Klubowej S L A
5
Klub Jeździecki Zbrosławice
7
Jeździecki Klub Sportowy Desant
8
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
9
Klub Jeździecki Zbrosławice
10
Klub Jeździecki Zbrosławice
11
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
12
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
13
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
14
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
15
Bez Przynależności Klubowej S L A
16
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
18
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
19
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
20
Klub Jeździecki Zbrosławice
21
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
23
Klub Jeździecki Zbrosławice
24
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
25
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
26
Klub Jeździecki Zbrosławice
27
Jeździecki Klub Sportow A-Prim
28
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
30
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
31
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
33
Klub Jeździecki Zbrosławice
34
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
35
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
36
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
38
Bez Przynależności Klubowej S L A
39
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
40
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
41
Bez Przynależności Klubowej S L A
42
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
45
Bez Przynależności Klubowej S L A
46
Bez Przynależności Klubowej S L A
47
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
48
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
49
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
50
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
51
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
52
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
53
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
54
Bez Przynależności Klubowej S L A
55
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
56
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
58
Bez Przynależności Klubowej S L A
59
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
60
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
61
Bez Przynależności Klubowej S L A
62
Bez Przynależności Klubowej S L A
63
Bez Przynależności Klubowej S L A
64
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
65
Klub Jeździecki LAMBADA Częstochowa
66
Klub Jeździecki Zbrosławice
67
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
68
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
69
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
70
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
71
Bez Przynależności Klubowej S L A
72
Bez Przynależności Klubowej S L A
73
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
74
Klub Jeździecki Zbrosławice
75
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
76
Bez Przynależności Klubowej S L A
77
Bez Przynależności Klubowej S L A
78
Klub Jeździecki Zbrosławice
79
Bez Przynależności Klubowej S L A
80
Jeździecki Klub Sportowy Desant
81
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
82
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
83
Bez Przynależności Klubowej S L A
84
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
88
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
89
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
90
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
92
Jeździecki Klub Sportowy Desant
93
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
94
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
95
Klub Jeździecki Zbrosławice
96
Bez Przynależności Klubowej S L A
97
Klub Jeździecki Zbrosławice
98
Bez Przynależności Klubowej S L A
99
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
100
Klub Jeździecki Zbrosławice
101
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
103
Bez Przynależności Klubowej S L A
104
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
105
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
106
Bez Przynależności Klubowej S L A
107
Klub Jeździecki Zbrosławice
108
Klub Jeździecki Zbrosławice
109
Klub Jeździecki Zbrosławice
110
Klub Jeździecki Zbrosławice
111
Klub Jeździecki Zbrosławice
112
Klub Jeździecki Zbrosławice
113
Klub Jeździecki Zbrosławice
114
Klub Jeździecki Zbrosławice
115
Klub Jeździecki Zbrosławice
116
Klub Jeździecki Zbrosławice
117
Klub Jeździecki Zbrosławice
118
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
122
Bez Przynależności Klubowej S L A
124
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
126
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
128
Bez Przynależności Klubowej S L A
129
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
131
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
132
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
133
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
134
Jeździecki Klub Sportowy A-Prim
135
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
136
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
137
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
140
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
141
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
142
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
143
Jeździecki Klub Sportowy Desant
144
Bez Przynależności Klubowej S L A
148
Bez Przynależności Klubowej S L A
149
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
151
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl