Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

XXIII Memoriał Danuty Marszałek-Waligórskiej - Zawody w Ujeżdżeniu Pełen ekran
2018-09-22 - 2018-09-23
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Aleksandra Adamczyk Wildlife (5) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
2 Joanna Budzowska Klub Sportowy "bór" Toporzysko Gubernator (14) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
11 - L-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
3 Veronika Dubinina Klub Sportowy "Bór" Toporzysko Faktor (9) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
11 - L-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
4 Karolina Gardeła Sandoria (24) Przyjete 7 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
8 - P-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
14 - P-6, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
5 Karolina Guca Sorjana (23) Przyjete 7 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
8 - P-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
14 - P-6, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
6 Magda Gut KS "Bór" Toporzysko Alkazar (13) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
11 - L-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
7 Maria Januszyk Klub Sportowy "Bór" Toporzysko Saint Boniface (15) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
11 - L-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
8 Alicja Jędrocha Lord (8) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
11 - L-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
9 Dominika Kabłak - Ziembicka Ławica (30) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
10 Monika Kisiel - Dorohinicka Ester (16) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
11 - L-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
11 Marta Kraska Wadi Chan (18) Przyjete 3 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
4 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
12 Karolina Krasoń Gemini (7) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
11 - L-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
13 Anastazja Kutrzeba Klub Sportowy "bór" Toporzysko Monsum (31) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
11 - L-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
14 Jakub Kwinta Lucky B (22) Przyjete 7 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
8 - P-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
14 - P-6, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
15 Żaneta Liszka Odylla (4) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
11 - L-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
16 Wiktoria Majewska Klub Sportowy Bór Hetman (12) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
11 - L-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
17 Aleksandra Mędrzak - Lempart Jacinta (19) Przyjete 7 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
8 - P-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
14 - P-6, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
18 Dorota Opyd Sandro Hero (29) Przyjete treningowy 1 - CC-7, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
treningowy 2 - CC-7, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
19 Anna Pachla Farol (20) Przyjete 7 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
8 - P-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
14 - P-6, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
20 Anna Pachla Vancouver (25) Przyjete 9 - N-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
10 - N-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
15 - N-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
21 Angelika Pilch Klub Sportowy "Bór" Toporzysko Huragan (11) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
11 - L-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
22 Angelika Pilch Klub Sportowy "Bór" Toporzysko Mała Mi Top (10) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
11 - L-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
23 Klaudia Polaczek Sofia (2) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
11 - L-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
24 Natalia Radziechowska Bond Z Jaskółki (3) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
11 - L-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
25 Maja Sobczak Fibi (17) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
11 - L-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
26 Julia Stefaniak Volvo Ponysport (21) Przyjete 7 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
8 - P-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
14 - P-6, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
27 Karolina Ślusarczyk Helvi (6) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
11 - L-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
28 Magdalena Tomków-Bednarska Quirin 9 (26) Przyjete 9 - N-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
10 - N-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
15 - N-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
29 Nela Zaporowicz Nutka (1) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
11 - L-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
1. Aleksandra Adamczyk
Wildlife (5)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
2. Joanna Budzowska
Klub Sportowy "bór" Toporzysko
Gubernator (14)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
11 - L-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
3. Veronika Dubinina
Klub Sportowy "Bór" Toporzysko
Faktor (9)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
11 - L-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
4. Karolina Gardeła
Sandoria (24)
7 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
8 - P-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
14 - P-6, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
5. Karolina Guca
Sorjana (23)
7 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
8 - P-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
14 - P-6, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
6. Magda Gut
KS "Bór" Toporzysko
Alkazar (13)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
11 - L-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
7. Maria Januszyk
Klub Sportowy "Bór" Toporzysko
Saint Boniface (15)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
11 - L-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
8. Alicja Jędrocha
Lord (8)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
11 - L-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
9. Dominika Kabłak - Ziembicka
Ławica (30)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
10. Monika Kisiel - Dorohinicka
Ester (16)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
11 - L-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
11. Marta Kraska
Wadi Chan (18)
3 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
4 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
12. Karolina Krasoń
Gemini (7)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
11 - L-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
13. Anastazja Kutrzeba
Klub Sportowy "bór" Toporzysko
Monsum (31)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
11 - L-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
14. Jakub Kwinta
Lucky B (22)
7 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
8 - P-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
14 - P-6, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
15. Żaneta Liszka
Odylla (4)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
11 - L-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
16. Wiktoria Majewska
Klub Sportowy Bór
Hetman (12)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
11 - L-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
17. Aleksandra Mędrzak - Lempart
Jacinta (19)
7 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
8 - P-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
14 - P-6, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
18. Dorota Opyd
Sandro Hero (29)
treningowy 1 - CC-7, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
treningowy 2 - CC-7, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
19. Anna Pachla
Farol (20)
7 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
8 - P-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
14 - P-6, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
20. Anna Pachla
Vancouver (25)
9 - N-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
10 - N-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
15 - N-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
21. Angelika Pilch
Klub Sportowy "Bór" Toporzysko
Huragan (11)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
11 - L-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
22. Angelika Pilch
Klub Sportowy "Bór" Toporzysko
Mała Mi Top (10)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
11 - L-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
23. Klaudia Polaczek
Sofia (2)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
11 - L-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
24. Natalia Radziechowska
Bond Z Jaskółki (3)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
11 - L-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
25. Maja Sobczak
Fibi (17)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
11 - L-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
26. Julia Stefaniak
Volvo Ponysport (21)
7 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
8 - P-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
14 - P-6, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
27. Karolina Ślusarczyk
Helvi (6)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
11 - L-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
28. Magdalena Tomków-Bednarska
Quirin 9 (26)
9 - N-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
10 - N-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
15 - N-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23
29. Nela Zaporowicz
Nutka (1)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
2 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-22
11 - L-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-09-23

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl