Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Eliminacje Puchar Wielkopolski Pełen ekran
2018-08-18 - 2018-08-18
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Zuzanna Augustyniak Moment (20) Przyjete 1 - L-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2018-08-18
2 Monika Bajsert Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna Dream Of Love (24) Przyjete 1 - L-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2018-08-18
3 Zuzanna Buszczak Klub Jeździecki Michałówka Sonata (18) Przyjete 2 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, 2018-08-18
4 Natalia Głębowska Klub Jeździecki Gołębin Stary Drifter (27) Przyjete 1 - L-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2018-08-18
5 Natalia Jęziołowska Olimpic Lady (25) Przyjete 1 - L-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2018-08-18
6 Agata Kaczmarek Krafter (2) Przyjete 4 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2018-08-18
5 - L-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2018-08-18
7 Maria Karnabal Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn Antony Hopkins (13) Przyjete 2 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, 2018-08-18
8 Kinga Kozber Bez Przynależności Klubowej W I E Imbir (28) Przyjete 2 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, 2018-08-18
9 Jolanta Kóska Klub Jeździecki Agro-Handel Royal (14) Przyjete 2 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, 2018-08-18
10 Agata Maćkowska Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn Gabon (17) Przyjete 2 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, 2018-08-18
11 Aleksandra Nazar Klub Jeździecki Michałówka Wito Corleone (26) Przyjete 1 - L-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2018-08-18
12 Ewa Niestrawska Orawa (4) Przyjete 5 - L-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2018-08-18
13 Maya Paszkiewicz Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn Odyseusz (8) Przyjete 1 - L-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2018-08-18
4 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2018-08-18
14 Anna Przysada Racocki Klub Jeździecki Nawis (22) Przyjete 1 - L-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2018-08-18
15 Antonina Roemer Cyceron (23) Przyjete 1 - L-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2018-08-18
16 Paulina Sawicka Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko Milunia (16) Przyjete 2 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, 2018-08-18
17 Dominika Siudzińska Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy " Abakus " Cinamon (10) Przyjete 3 - N-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, 2018-08-18
18 Natalia Sobecka Klub Jeździecki Liljówka Orlit (12) Przyjete 3 - N-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, 2018-08-18
19 Anna Śledzik Al Grando P (3) Przyjete 4 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2018-08-18
5 - L-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2018-08-18
20 Julia Walorek Podkowa Gruszczyn Falco (11) Przyjete 3 - N-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, 2018-08-18
21 Vesna Wojtaszek Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn Nekton Plus (19) Przyjete 1 - L-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2018-08-18
22 Katarzyna Wosik Lewiatan (6) Przyjete 4 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2018-08-18
23 Katarzyna Wosik Lilith (5) Przyjete 5 - L-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2018-08-18
24 Katarzyna Woźniak Podkowa Gruszczyn Czekolada (9) Przyjete 4 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2018-08-18
25 Klara Woźnicka Go Go Borneo (1) Przyjete 4 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2018-08-18
5 - L-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2018-08-18
26 Taja Zoll Liliana Olejniczak SANDERS Pony Jumping Team Ksantia (15) Przyjete 2 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, 2018-08-18
1. Zuzanna Augustyniak
Moment (20)
1 - L-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2018-08-18
2. Monika Bajsert
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Dream Of Love (24)
1 - L-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2018-08-18
3. Zuzanna Buszczak
Klub Jeździecki Michałówka
Sonata (18)
2 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, 2018-08-18
4. Natalia Głębowska
Klub Jeździecki Gołębin Stary
Drifter (27)
1 - L-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2018-08-18
5. Natalia Jęziołowska
Olimpic Lady (25)
1 - L-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2018-08-18
6. Agata Kaczmarek
Krafter (2)
4 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2018-08-18
5 - L-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2018-08-18
7. Maria Karnabal
Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
Antony Hopkins (13)
2 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, 2018-08-18
8. Kinga Kozber
Bez Przynależności Klubowej W I E
Imbir (28)
2 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, 2018-08-18
9. Jolanta Kóska
Klub Jeździecki Agro-Handel
Royal (14)
2 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, 2018-08-18
10. Agata Maćkowska
Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
Gabon (17)
2 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, 2018-08-18
11. Aleksandra Nazar
Klub Jeździecki Michałówka
Wito Corleone (26)
1 - L-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2018-08-18
12. Ewa Niestrawska
Orawa (4)
5 - L-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2018-08-18
13. Maya Paszkiewicz
Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
Odyseusz (8)
1 - L-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2018-08-18
4 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2018-08-18
14. Anna Przysada
Racocki Klub Jeździecki
Nawis (22)
1 - L-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2018-08-18
15. Antonina Roemer
Cyceron (23)
1 - L-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2018-08-18
16. Paulina Sawicka
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
Milunia (16)
2 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, 2018-08-18
17. Dominika Siudzińska
Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy " Abakus "
Cinamon (10)
3 - N-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, 2018-08-18
18. Natalia Sobecka
Klub Jeździecki Liljówka
Orlit (12)
3 - N-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, 2018-08-18
19. Anna Śledzik
Al Grando P (3)
4 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2018-08-18
5 - L-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2018-08-18
20. Julia Walorek
Podkowa Gruszczyn
Falco (11)
3 - N-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, 2018-08-18
21. Vesna Wojtaszek
Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
Nekton Plus (19)
1 - L-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2018-08-18
22. Katarzyna Wosik
Lewiatan (6)
4 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2018-08-18
23. Katarzyna Wosik
Lilith (5)
5 - L-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2018-08-18
24. Katarzyna Woźniak
Podkowa Gruszczyn
Czekolada (9)
4 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2018-08-18
25. Klara Woźnicka
Go Go Borneo (1)
4 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2018-08-18
5 - L-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2018-08-18
26. Taja Zoll
Liliana Olejniczak SANDERS Pony Jumping Team
Ksantia (15)
2 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, 2018-08-18

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl