Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

ZT Puchar Gór 2018 Pełen ekran
2018-10-13 - 2018-10-14
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Aleksandra Adamczyk Manolo (13) Przyjete 3 - P-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
2 Aleksandra Adamczyk Parys (12) Przyjete 2 - L-2RK, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
3 Michał Bochenek Markiz (29) Przyjete 1 - LL 2014, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
4 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
4 Weronika Buła KJK Łopuszna Kaprys (36) Przyjete 5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
6 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
5 Barbara Bury Czasza (31) Przyjete 1 - LL 2014, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
4 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
6 Weronika Choczyńska Pethra (26) Przyjete 2 - L-2RK, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
4 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
7 Marzena Czarniak Pride Of My Life Top (24) Przyjete 5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
6 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
8 Filip Dawiec Czara (30) Przyjete 1 - LL 2014, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
4 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
9 Adam Dobosz Pokaj (33) Przyjete 5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
6 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
10 Veronika Dubinina Klub Sportowy "Bór" Toporzysko Atma (19) Przyjete 2 - L-2RK, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
3 - P-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
11 Veronika Dubinina Klub Sportowy "Bór" Toporzysko Faktor (18) Przyjete 2 - L-2RK, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
12 Veronika Dubinina Klub Sportowy "Bór" Toporzysko Krain (20) Przyjete 6 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
7 - 95 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
13 Hanna Dżiża Una Vera (23) Przyjete 5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
6 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
14 Kamila Garwol Mi Mi (34) Przyjete 5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
6 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
15 Kamila Garwol Pokaj (33) Przyjete 4 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
16 Weronika Jagoda KJ Mszana Górna Kora (7) Przyjete 2 - L-2RK, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
4 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
17 Aleksanra Karciarz Niezrzeszona Piołun (4) Przyjete 4 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
18 Andrzej Korabik Jar (28) Przyjete 1 - LL 2014, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
2 - L-2RK, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
7 - 95 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
19 Alina Kravchenko Klub Sportowy "bór" Toporzysko Remington (21) Przyjete 6 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
7 - 95 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
20 Michalina Krawczyk Darco (5) Przyjete 4 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
21 Michalina Krawczyk KS Bór Toporzysko Darco (5) Przyjete 5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
6 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
22 Natalia Kurek Pakita (27) Przyjete 4 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
23 Oliwia Kurek Pakita (27) Przyjete 4 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
24 Katarzyna Latała Niezrzeszona Piołun (4) Przyjete 2 - L-2RK, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
3 - P-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
6 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
7 - 95 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
25 Zuzanna Łukaszka Kjk Łopuszna Ententa (2) Przyjete 2 - L-2RK, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
4 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
26 Olimpia Maciejowska Dolar (25) Przyjete 5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
6 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
27 Julia Macuga Eger (9) Przyjete 2 - L-2RK, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
28 Ilona Majewska Larmena (32) Przyjete 6 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
7 - 95 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
29 Ola Niedośpiał Pethra (26) Przyjete 3 - P-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
30 Wiktoria Niedośpiał Pakita (27) Przyjete 2 - L-2RK, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
31 Emilia Nowak Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Laos (37) Przyjete 4 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
32 Angelika Pilch Klub Sportowy "Bór" Toporzysko Huragan (16) Przyjete 2 - L-2RK, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
33 Angelika Pilch Klub Sportowy "Bór" Toporzysko Mała Mi Top (17) Przyjete 2 - L-2RK, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
3 - P-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
6 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
34 Wiktoria Pintena Arkadia (38) Przyjete 4 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
35 Wiktoria Pintena Pegaz (39) Przyjete 4 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
36 Mariusz Pustuła Kora (7) Przyjete 1 - LL 2014, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
37 Julia Romaniak Stajnia Lider Wroblowka Anabel (3) Przyjete 2 - L-2RK, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
6 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
38 Sabina Saroń Arkadia (38) Przyjete 4 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
39 Sabina Saroń Pegaz (39) Przyjete 4 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
40 Zuzanna Sławecka KJ Mszana Górna Atut (6) Przyjete 3 - P-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
41 Zuzanna Sławecka KJ Mszana Górna Talizman (11) Przyjete 6 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
42 Natalia Sowińśka KJK Łopuszna Shira (1) Przyjete 3 - P-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
6 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
7 - 95 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
43 Aleksandra Stańska Kj Ponysport Apart (14) Przyjete 1 - LL 2014, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
2 - L-2RK, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
44 Aleksandra Stańska Kj Ponysport Rapsodia (15) Przyjete 3 - P-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
45 Adrianna Stemplińska Angol (35) Przyjete 5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
6 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
46 Alicja Stopa KJ Mszana Górna Danny Fox B (8) Przyjete 2 - L-2RK, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
47 Ilona Węglarz HARNAŚ (22) Przyjete 5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
6 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
6 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
48 Eliza Wójcik Laos (37) Przyjete 5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
1. Aleksandra Adamczyk
Manolo (13)
3 - P-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
2. Aleksandra Adamczyk
Parys (12)
2 - L-2RK, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
3. Michał Bochenek
Markiz (29)
1 - LL 2014, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
4 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
4. Weronika Buła
KJK Łopuszna
Kaprys (36)
5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
6 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
5. Barbara Bury
Czasza (31)
1 - LL 2014, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
4 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
6. Weronika Choczyńska
Pethra (26)
2 - L-2RK, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
4 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
7. Marzena Czarniak
Pride Of My Life Top (24)
5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
6 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
8. Filip Dawiec
Czara (30)
1 - LL 2014, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
4 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
9. Adam Dobosz
Pokaj (33)
5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
6 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
10. Veronika Dubinina
Klub Sportowy "Bór" Toporzysko
Atma (19)
2 - L-2RK, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
3 - P-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
11. Veronika Dubinina
Klub Sportowy "Bór" Toporzysko
Faktor (18)
2 - L-2RK, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
12. Veronika Dubinina
Klub Sportowy "Bór" Toporzysko
Krain (20)
6 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
7 - 95 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
13. Hanna Dżiża
Una Vera (23)
5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
6 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
14. Kamila Garwol
Mi Mi (34)
5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
6 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
15. Kamila Garwol
Pokaj (33)
4 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
16. Weronika Jagoda
KJ Mszana Górna
Kora (7)
2 - L-2RK, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
4 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
17. Aleksanra Karciarz
Niezrzeszona
Piołun (4)
4 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
18. Andrzej Korabik
Jar (28)
1 - LL 2014, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
2 - L-2RK, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
7 - 95 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
19. Alina Kravchenko
Klub Sportowy "bór" Toporzysko
Remington (21)
6 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
7 - 95 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
20. Michalina Krawczyk
Darco (5)
4 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
21. Michalina Krawczyk
KS Bór Toporzysko
Darco (5)
5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
6 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
22. Natalia Kurek
Pakita (27)
4 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
23. Oliwia Kurek
Pakita (27)
4 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
24. Katarzyna Latała
Niezrzeszona
Piołun (4)
2 - L-2RK, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
3 - P-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
6 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
7 - 95 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
25. Zuzanna Łukaszka
Kjk Łopuszna
Ententa (2)
2 - L-2RK, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
4 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
26. Olimpia Maciejowska
Dolar (25)
5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
6 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
27. Julia Macuga
Eger (9)
2 - L-2RK, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
28. Ilona Majewska
Larmena (32)
6 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
7 - 95 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
29. Ola Niedośpiał
Pethra (26)
3 - P-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
30. Wiktoria Niedośpiał
Pakita (27)
2 - L-2RK, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
31. Emilia Nowak
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Laos (37)
4 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
32. Angelika Pilch
Klub Sportowy "Bór" Toporzysko
Huragan (16)
2 - L-2RK, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
33. Angelika Pilch
Klub Sportowy "Bór" Toporzysko
Mała Mi Top (17)
2 - L-2RK, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
3 - P-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
6 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
34. Wiktoria Pintena
Arkadia (38)
4 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
35. Wiktoria Pintena
Pegaz (39)
4 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
36. Mariusz Pustuła
Kora (7)
1 - LL 2014, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
37. Julia Romaniak
Stajnia Lider Wroblowka
Anabel (3)
2 - L-2RK, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
6 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
38. Sabina Saroń
Arkadia (38)
4 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
39. Sabina Saroń
Pegaz (39)
4 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
40. Zuzanna Sławecka
KJ Mszana Górna
Atut (6)
3 - P-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
41. Zuzanna Sławecka
KJ Mszana Górna
Talizman (11)
6 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
42. Natalia Sowińśka
KJK Łopuszna
Shira (1)
3 - P-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
6 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
7 - 95 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
43. Aleksandra Stańska
Kj Ponysport
Apart (14)
1 - LL 2014, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
2 - L-2RK, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
44. Aleksandra Stańska
Kj Ponysport
Rapsodia (15)
3 - P-4, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
45. Adrianna Stemplińska
Angol (35)
5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
6 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
46. Alicja Stopa
KJ Mszana Górna
Danny Fox B (8)
2 - L-2RK, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2018-10-13
47. Ilona Węglarz
HARNAŚ (22)
5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14
6 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
6 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
48. Eliza Wójcik
Laos (37)
5 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2018-10-14

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl