Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

ZRiT-A Cichoń Dressage Winter Show Pełen ekran
2018-12-08 - 2018-12-09
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Aleksandra Bagińska Ludowy Klub Jeździecki Lewada SYRIA M (77) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
12 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
2 Martyna Barczyk Bez Przynależności Klubowej S L A Werbel (56) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
4 - N-4, Zawody Regionalne, 2018-12-08
12 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
3 Daria BebŁot Bpk Rinus (21) Odrzucone 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, 2018-12-08
10 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2018-12-09
4 Małgorzata Borowik Bpk Mon Signore-p (59) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, 2018-12-08
8 - L-1 RK, Zawody Towarzyskie, 2018-12-08
10 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2018-12-09
5 Ada Bryszewska Klub Jeździecki Golden Dream Wiera (28) Przyjete 5 - C-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
14 - C-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
6 Ewa Ciaszkiewicz BPK Balanga (49) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, 2018-12-08
10 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2018-12-09
7 Mateusz Cichoń Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Figo G (70) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
12 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
8 Michał Cichoń Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Darlings Dream (71) Przyjete 7 - CS-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
9 Adrianna Dowha Klub Jeździecki DERA Aneli (4) Przyjete 2 - L-3, Zawody Regionalne, 2018-12-08
3 - P-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
11 - L-4, Zawody Regionalne, 2018-12-09
12 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
10 Agata Dylewska Klub Jeździecki Golden Dream Aragorn (25) Odrzucone 5 - C-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
14 - C-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
11 Agata Dylewska Klub Jeździecki Golden Dream Saladyn (88) Przyjete 2 - L-3, Zawody Regionalne, 2018-12-08
11 - L-4, Zawody Regionalne, 2018-12-09
12 Agata Dylewska Klub Jeździecki Golden Dream Wu-Wei (26) Przyjete 2 - L-3, Zawody Regionalne, 2018-12-08
11 - L-4, Zawody Regionalne, 2018-12-09
13 Jan Gawecki Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Dolcetto (68) Przyjete 6 - CC-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
14 Aleksandra Gurnacz Ludowy Klub Jeździecki Lewada Bolivia (32) Odrzucone 5 - C-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
14 - C-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
15 Larysa Haberstroh Klub Jeździecki Zbrosławice Claire LG (74) Przyjete 9 - D-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
4 - N-4, Zawody Regionalne, 2018-12-08
18 - D-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
13 - N-5, Zawody Regionalne, 2018-12-09
16 Magdalena Hasek Klub Jeździecki Zbrosławice Prezydent (76) Przyjete 5 - C-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
14 - C-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
17 Karolina Heba Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Sex With Ex (12) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
12 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
18 Agnieszka Helbik - Kuśnierz Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego Cebrian (37) Przyjete 2 - L-3, Zawody Regionalne, 2018-12-08
11 - L-4, Zawody Regionalne, 2018-12-09
19 Agnieszka Helbik - Kuśnierz Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego Cotrosca (36) Odrzucone 6 - CC-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
15 - CC-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
20 Weronika Janoszek BPK Flamenco G (85) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, 2018-12-08
10 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2018-12-09
21 Emilia Jeziorska Bez Przynależności Klubowej S L A Lukier (13) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
12 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
22 Daria Juraszek BPK (Stajnia Sandro-Hero) Sporting Hero (15) Przyjete 10 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2018-12-09
23 Alicja Kistowska Klub Jeździecki Lando Pyrus (1) Przyjete 4 - N-4, Zawody Regionalne, 2018-12-08
13 - N-5, Zawody Regionalne, 2018-12-09
24 Agata Kolka Bpk Pirat (79) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, 2018-12-08
10 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2018-12-09
25 Dagmara Kopeć Ludowy Klub Jeździecki Lewada Butterfly (30) Przyjete 5 - C-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
14 - C-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
26 Anna Korek Klub Jeździecki Zbrosławice Mila (66) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
12 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
27 Anna Korek Klub Jeździecki Zbrosławice Waćpan-O (65) Przyjete 9 - D-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
18 - D-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
28 Sylwia Kotula Bez Przynależności Klubowej S L A Lox (22) Przyjete 4 - N-4, Zawody Regionalne, 2018-12-08
13 - N-5, Zawody Regionalne, 2018-12-09
29 Katarzyna Kowalik Klub Jeździecki Zbrosławice Leviton de la B (2) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
12 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
30 Marta Kraska Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu Wadi Chan (84) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, 2018-12-08
2 - L-3, Zawody Regionalne, 2018-12-08
10 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2018-12-09
11 - L-4, Zawody Regionalne, 2018-12-09
31 Maja Kubara BPK Listopad (33) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, 2018-12-08
10 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2018-12-09
32 Małgorzata Kucharczyk Bez Przynależności Klubowej S L A Freaky Like Me (54) Odrzucone 2 - L-3, Zawody Regionalne, 2018-12-08
3 - P-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
11 - L-4, Zawody Regionalne, 2018-12-09
12 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
33 Maja Kucharska Ludowy Klub Jeździecki Lewada Glamour PP (29) Przyjete 8 - L-1 RK, Zawody Towarzyskie, 2018-12-08
17 - L-2 RK, Zawody Towarzyskie, 2018-12-09
34 Maja Kucharska Ludowy Klub Jeździecki Lewada Morengo (86) Przyjete 8 - L-1 RK, Zawody Towarzyskie, 2018-12-08
17 - L-2 RK, Zawody Towarzyskie, 2018-12-09
35 Marcin Kural Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Dafne M. (19) Przyjete 6 - CC-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
15 - CC-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
36 Aleksandra Marcol-Majewska BPK Isa Van't Speyksbosch (27) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, 2018-12-08
10 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2018-12-09
37 Nikola Marczak Ludowy Klub Jeździecki Lewada Chikara (82) Przyjete 2 - L-3, Zawody Regionalne, 2018-12-08
10 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2018-12-09
11 - L-4, Zawody Regionalne, 2018-12-09
38 Nikola Marczak Ludowy Klub Jeździecki Lewada Rainbow (81) Przyjete 5 - C-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
14 - C-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
39 Eliza Mardyło KJ Szarża Favory Santa XlII-5 (80) Przyjete 2 - L-3, Zawody Regionalne, 2018-12-08
11 - L-4, Zawody Regionalne, 2018-12-09
40 Monika Materlik Katowicki Klub Jeździecki S-Rubin (9) Przyjete 11 - L-4, Zawody Regionalne, 2018-12-09
41 Magdalena Morawska Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Deniro (51) Przyjete 5 - C-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
14 - C-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
42 Marta Niedźwiedź Bez Przynależności Klubowej S L A Maja (46) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
12 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
43 Jagoda Nowicz BPK H-pasadena (67) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, 2018-12-08
10 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2018-12-09
44 Aleksandra Ordon Ludowy Klub Jeździecki Lewada Don Glory (48) Odrzucone 15 - CC-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
45 Alicja Pachulska Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Bentamo 2 (69) Przyjete 6 - CC-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
15 - CC-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
46 Aneta Pacut Bez Przynależności Klubowej M A L Mila (66) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
12 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
47 Patrycja Pieńkos Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój S-Rubin (9) Przyjete 2 - L-3, Zawody Regionalne, 2018-12-08
3 - P-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
12 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
48 Kamil Puliński Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Ginger (90) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
12 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
49 Kamil Puliński Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Jackson (72) Odrzucone 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, 2018-12-08
10 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2018-12-09
50 Kamil Puliński Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Joker (61) Przyjete 2 - L-3, Zawody Regionalne, 2018-12-08
11 - L-4, Zawody Regionalne, 2018-12-09
51 Kamil Puliński Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Zadar (60) Przyjete 5 - C-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
14 - C-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
52 Sandra Rogacka Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry Delicia G (24) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, 2018-12-08
10 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2018-12-09
53 Sandra Rogacka Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry Hubertin (23) Przyjete 6 - CC-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
15 - CC-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
54 Emilia Rupka Klub Jeździecki Zbrosławice Waćpan-O (65) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, 2018-12-08
10 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2018-12-09
55 Paulina Rutkowska Bpk Dreamdancer 5 (50) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, 2018-12-08
10 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2018-12-09
56 Milena Ryśnik Bez Przynależności Klubowej L U L Nutella (83) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
12 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
57 Marta Sitek Ludowy Klub Jeździecki Lewada Aplauz (41) Odrzucone 9 - D-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
3 - P-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
18 - D-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
12 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
58 Aleksandra Sobik Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Rosa (73) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
4 - N-4, Zawody Regionalne, 2018-12-08
59 Natalia Stodoła Ludowy Klub Jeździecki Lewada Drakar (3) Odrzucone 6 - CC-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
15 - CC-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
60 Małgorzata Szczugiel BPK (Stajnia Sandro-Hero) Enfild (6) Przyjete 11 - L-4, Zawody Regionalne, 2018-12-09
18 - D-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
61 Jolanta Tarczyńska Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Checkpoint (87) Przyjete 9 - D-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
62 Anna Tupko Bez Przynależności Klubowej S L A Flaming (10) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
12 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
63 Karol Walas Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Brezil (20) Przyjete 2 - L-3, Zawody Regionalne, 2018-12-08
11 - L-4, Zawody Regionalne, 2018-12-09
64 Aleksandra Walenta BPK Gucci KG (47) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, 2018-12-08
10 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2018-12-09
65 Weronika Wiącek Ludowy Klub Jeździecki Lewada Finezja (31) Przyjete 2 - L-3, Zawody Regionalne, 2018-12-08
9 - D-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
11 - L-4, Zawody Regionalne, 2018-12-09
18 - D-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
66 Magdalena Wojda JKS Czanki Milagross (62) Przyjete 2 - L-3, Zawody Regionalne, 2018-12-08
3 - P-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
11 - L-4, Zawody Regionalne, 2018-12-09
12 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
67 Magdalena Wojda JKS Czanki Ringo (63) Przyjete 2 - L-3, Zawody Regionalne, 2018-12-08
3 - P-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
11 - L-4, Zawody Regionalne, 2018-12-09
12 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
68 Justyna Wojsz Bez Przynależności Klubowej L O D Jamal's Twinkeling (55) Przyjete 5 - C-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
69 Marcelina Wojsz Bez Przynależności Klubowej L O D I'Mara (5) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
12 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
70 Wiktor Wojtarowicz Bez Przynależności Klubowej M A L Abandonado Cca (75) Przyjete 9 - D-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
18 - D-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
71 Justyna Wójcik Bpk Erotyka (78) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, 2018-12-08
10 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2018-12-09
1. Aleksandra Bagińska
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
SYRIA M (77)
3 - P-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
12 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
2. Martyna Barczyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Werbel (56)
3 - P-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
4 - N-4, Zawody Regionalne, 2018-12-08
12 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
3. Daria BebŁot
Bpk
Rinus (21)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, 2018-12-08
10 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2018-12-09
4. Małgorzata Borowik
Bpk
Mon Signore-p (59)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, 2018-12-08
8 - L-1 RK, Zawody Towarzyskie, 2018-12-08
10 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2018-12-09
5. Ada Bryszewska
Klub Jeździecki Golden Dream
Wiera (28)
5 - C-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
14 - C-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
6. Ewa Ciaszkiewicz
BPK
Balanga (49)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, 2018-12-08
10 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2018-12-09
7. Mateusz Cichoń
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Figo G (70)
3 - P-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
12 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
8. Michał Cichoń
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Darlings Dream (71)
7 - CS-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
9. Adrianna Dowha
Klub Jeździecki DERA
Aneli (4)
2 - L-3, Zawody Regionalne, 2018-12-08
3 - P-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
11 - L-4, Zawody Regionalne, 2018-12-09
12 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
10. Agata Dylewska
Klub Jeździecki Golden Dream
Aragorn (25)
5 - C-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
14 - C-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
11. Agata Dylewska
Klub Jeździecki Golden Dream
Saladyn (88)
2 - L-3, Zawody Regionalne, 2018-12-08
11 - L-4, Zawody Regionalne, 2018-12-09
12. Agata Dylewska
Klub Jeździecki Golden Dream
Wu-Wei (26)
2 - L-3, Zawody Regionalne, 2018-12-08
11 - L-4, Zawody Regionalne, 2018-12-09
13. Jan Gawecki
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Dolcetto (68)
6 - CC-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
14. Aleksandra Gurnacz
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
Bolivia (32)
5 - C-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
14 - C-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
15. Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire LG (74)
9 - D-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
4 - N-4, Zawody Regionalne, 2018-12-08
18 - D-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
13 - N-5, Zawody Regionalne, 2018-12-09
16. Magdalena Hasek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Prezydent (76)
5 - C-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
14 - C-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
17. Karolina Heba
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sex With Ex (12)
3 - P-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
12 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
18. Agnieszka Helbik - Kuśnierz
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
Cebrian (37)
2 - L-3, Zawody Regionalne, 2018-12-08
11 - L-4, Zawody Regionalne, 2018-12-09
19. Agnieszka Helbik - Kuśnierz
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
Cotrosca (36)
6 - CC-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
15 - CC-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
20. Weronika Janoszek
BPK
Flamenco G (85)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, 2018-12-08
10 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2018-12-09
21. Emilia Jeziorska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lukier (13)
3 - P-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
12 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
22. Daria Juraszek
BPK (Stajnia Sandro-Hero)
Sporting Hero (15)
10 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2018-12-09
23. Alicja Kistowska
Klub Jeździecki Lando
Pyrus (1)
4 - N-4, Zawody Regionalne, 2018-12-08
13 - N-5, Zawody Regionalne, 2018-12-09
24. Agata Kolka
Bpk
Pirat (79)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, 2018-12-08
10 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2018-12-09
25. Dagmara Kopeć
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
Butterfly (30)
5 - C-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
14 - C-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
26. Anna Korek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mila (66)
3 - P-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
12 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
27. Anna Korek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Waćpan-O (65)
9 - D-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
18 - D-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
28. Sylwia Kotula
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lox (22)
4 - N-4, Zawody Regionalne, 2018-12-08
13 - N-5, Zawody Regionalne, 2018-12-09
29. Katarzyna Kowalik
Klub Jeździecki Zbrosławice
Leviton de la B (2)
3 - P-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
12 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
30. Marta Kraska
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Wadi Chan (84)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, 2018-12-08
2 - L-3, Zawody Regionalne, 2018-12-08
10 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2018-12-09
11 - L-4, Zawody Regionalne, 2018-12-09
31. Maja Kubara
BPK
Listopad (33)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, 2018-12-08
10 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2018-12-09
32. Małgorzata Kucharczyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Freaky Like Me (54)
2 - L-3, Zawody Regionalne, 2018-12-08
3 - P-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
11 - L-4, Zawody Regionalne, 2018-12-09
12 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
33. Maja Kucharska
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
Glamour PP (29)
8 - L-1 RK, Zawody Towarzyskie, 2018-12-08
17 - L-2 RK, Zawody Towarzyskie, 2018-12-09
34. Maja Kucharska
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
Morengo (86)
8 - L-1 RK, Zawody Towarzyskie, 2018-12-08
17 - L-2 RK, Zawody Towarzyskie, 2018-12-09
35. Marcin Kural
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Dafne M. (19)
6 - CC-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
15 - CC-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
36. Aleksandra Marcol-Majewska
BPK
Isa Van't Speyksbosch (27)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, 2018-12-08
10 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2018-12-09
37. Nikola Marczak
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
Chikara (82)
2 - L-3, Zawody Regionalne, 2018-12-08
10 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2018-12-09
11 - L-4, Zawody Regionalne, 2018-12-09
38. Nikola Marczak
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
Rainbow (81)
5 - C-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
14 - C-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
39. Eliza Mardyło
KJ Szarża
Favory Santa XlII-5 (80)
2 - L-3, Zawody Regionalne, 2018-12-08
11 - L-4, Zawody Regionalne, 2018-12-09
40. Monika Materlik
Katowicki Klub Jeździecki
S-Rubin (9)
11 - L-4, Zawody Regionalne, 2018-12-09
41. Magdalena Morawska
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Deniro (51)
5 - C-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
14 - C-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
42. Marta Niedźwiedź
Bez Przynależności Klubowej S L A
Maja (46)
3 - P-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
12 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
43. Jagoda Nowicz
BPK
H-pasadena (67)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, 2018-12-08
10 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2018-12-09
44. Aleksandra Ordon
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
Don Glory (48)
15 - CC-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
45. Alicja Pachulska
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Bentamo 2 (69)
6 - CC-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
15 - CC-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
46. Aneta Pacut
Bez Przynależności Klubowej M A L
Mila (66)
3 - P-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
12 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
47. Patrycja Pieńkos
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-Rubin (9)
2 - L-3, Zawody Regionalne, 2018-12-08
3 - P-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
12 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
48. Kamil Puliński
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Ginger (90)
3 - P-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
12 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
49. Kamil Puliński
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Jackson (72)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, 2018-12-08
10 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2018-12-09
50. Kamil Puliński
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Joker (61)
2 - L-3, Zawody Regionalne, 2018-12-08
11 - L-4, Zawody Regionalne, 2018-12-09
51. Kamil Puliński
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Zadar (60)
5 - C-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
14 - C-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
52. Sandra Rogacka
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Delicia G (24)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, 2018-12-08
10 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2018-12-09
53. Sandra Rogacka
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Hubertin (23)
6 - CC-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
15 - CC-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
54. Emilia Rupka
Klub Jeździecki Zbrosławice
Waćpan-O (65)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, 2018-12-08
10 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2018-12-09
55. Paulina Rutkowska
Bpk
Dreamdancer 5 (50)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, 2018-12-08
10 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2018-12-09
56. Milena Ryśnik
Bez Przynależności Klubowej L U L
Nutella (83)
3 - P-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
12 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
57. Marta Sitek
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
Aplauz (41)
9 - D-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
3 - P-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
18 - D-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
12 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
58. Aleksandra Sobik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Rosa (73)
3 - P-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
4 - N-4, Zawody Regionalne, 2018-12-08
59. Natalia Stodoła
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
Drakar (3)
6 - CC-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
15 - CC-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
60. Małgorzata Szczugiel
BPK (Stajnia Sandro-Hero)
Enfild (6)
11 - L-4, Zawody Regionalne, 2018-12-09
18 - D-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
61. Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Checkpoint (87)
9 - D-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
62. Anna Tupko
Bez Przynależności Klubowej S L A
Flaming (10)
3 - P-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
12 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
63. Karol Walas
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Brezil (20)
2 - L-3, Zawody Regionalne, 2018-12-08
11 - L-4, Zawody Regionalne, 2018-12-09
64. Aleksandra Walenta
BPK
Gucci KG (47)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, 2018-12-08
10 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2018-12-09
65. Weronika Wiącek
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
Finezja (31)
2 - L-3, Zawody Regionalne, 2018-12-08
9 - D-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
11 - L-4, Zawody Regionalne, 2018-12-09
18 - D-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
66. Magdalena Wojda
JKS Czanki
Milagross (62)
2 - L-3, Zawody Regionalne, 2018-12-08
3 - P-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
11 - L-4, Zawody Regionalne, 2018-12-09
12 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
67. Magdalena Wojda
JKS Czanki
Ringo (63)
2 - L-3, Zawody Regionalne, 2018-12-08
3 - P-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
11 - L-4, Zawody Regionalne, 2018-12-09
12 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
68. Justyna Wojsz
Bez Przynależności Klubowej L O D
Jamal's Twinkeling (55)
5 - C-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
69. Marcelina Wojsz
Bez Przynależności Klubowej L O D
I'Mara (5)
3 - P-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
12 - P-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
70. Wiktor Wojtarowicz
Bez Przynależności Klubowej M A L
Abandonado Cca (75)
9 - D-1, Zawody Regionalne, 2018-12-08
18 - D-2, Zawody Regionalne, 2018-12-09
71. Justyna Wójcik
Bpk
Erotyka (78)
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, 2018-12-08
10 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2018-12-09

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl