Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

ZOB** i ZR-B w Ośrodku Jeździeckim Lando Pełen ekran
2019-08-02 - 2019-08-04
Liczba przyjętych koni: 174
Liczba przyjętych zawodników: 121
Komunikaty organizatora
1. UWAGA ZAWODNICY!!! W DNIU 4 SIERPNIA 2019 (NIEDZIELA) OKOŁO GODZINY 15:00 +/- 30 MINUT ZAPLANOWANY JEST PRZEJAZD KOLARZY TOUR THE POLOGNE. W TYM CZASIE DROGA PRZY OŚRODKU MOŻE BYĆ CZASOWO WYŁĄCZONA Z RUCHU. PROSIMY ZAPLANOWAĆ SOBIE PRZYJAZDY NA NIEDZIELNE KONKURSY Z UWZGLĘDNIENIEM TEGO UTRUDNIENIA.
2. UWAGA ZAWODNICY - ZABAWA Z DJ W SALI PLENEROWEJ (BUDYNEK GASTRONOMICZNY) ROZPOCZNIE SIĘ OD 20:30. BONY DLA ZAWODNIKÓW MOŻNA ODBIERAĆ OD RANA W BIURZE ZAWODÓW.
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Barbara Adamietz
Klub Jeździecki Metpol
Fly Away Van Het Haverhof (68) Przyjete 2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
3O - ZO - Złota-DR-140 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
6O - ZO - Złota-DR-140 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
8O - ZO - Srebrna-SR-135 cm - z rozgrywką (Art.238.2.2) - 04/08/2019 - finał
2 Maria Adamietz
Klub Jeździecki Metpol
Drobinka (25) Przyjete 5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
6R - ZR - N-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
9R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
3 Łukasz Appel
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
Casanova (65) Przyjete 2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
6O - ZO - Złota-DR-140 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
9O - ZO - Złota-DR-145 cm - z rozgrywką (Art.238.2.2) - 04/08/2019 - Grand Prix
4 Łukasz Appel
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
Cool De Revel (128) Odrzucone 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
5 Łukasz Appel
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
International (22) Przyjete 1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
6 Łukasz Appel
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
Janneman (127) Odrzucone 8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7 Łukasz Appel
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
Karel (273) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
10R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
8 Łukasz Appel
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
Oak Grove’s Cco (126) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
10R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
9 Łukasz Appel
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
V- Star D’ive Z (125) Przyjete 1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
10 Anna Baca
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
SALVADOR (6) Przyjete 5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
6R - ZR - N-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
9R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
12R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
11 Anna Badura
Klub Jeździecki Lando
Della Rosa (121) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
12 Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Melody (175) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
10R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
13 Paulina Biskup
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Sisi Sza (4) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
11R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
14 Bartosz Bomba
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
ILONA (194) Przyjete 10R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
15 Bartosz Bomba
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Prince (193) Przyjete 11R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
16 Maja Bromboszcz
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Awangarda W (202) Przyjete 7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
11R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
17 Katarzyna Bula
Klub Jeździecki Lando
Erazm (119) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
11R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
18 Katarzyna Bula
Klub Jeździecki Lando
Marcepan (120) Przyjete 7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
19 Szymon Bula
Klub Jeździecki Lando
Marcepan (120) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
11R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
20 Oliwer Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
C Bas (205) Przyjete 2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
3O - ZO - Złota-DR-140 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
6O - ZO - Złota-DR-140 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
8O - ZO - Srebrna-SR-135 cm - z rozgrywką (Art.238.2.2) - 04/08/2019 - finał
21 Oliwer Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
East Wood (264) Przyjete 1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8O - ZO - Srebrna-SR-135 cm - z rozgrywką (Art.238.2.2) - 04/08/2019 - finał
22 Paulina Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Dominacja (204) Przyjete 6R - ZR - N-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
9R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
23 Barbara Chlipała
Klub Jazdy Konnej Romico
Caryca (15) Odrzucone 5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
24 Agnieszka Ciurzyńska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
BRENDI S (137) Przyjete 8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
9R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
12R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
25 Izabela Czarnota
Bez Przynależności Klubowej S L A
LUKAS (263) Przyjete 7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
26 Kamila Czyż
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Kastor Van De Noordheuvel (116) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
11R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
27 Julia Dąbrowska
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Desand (207) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
9R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
12R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
28 Emilia Dratwińska
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Alibi (191) Przyjete 6R - ZR - N-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
29 Emilia Dratwińska
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Hamada (271) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
11R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
30 Klaudia Fiołek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gold Marke (18) Odrzucone 5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
12R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
31 Roxana Gajdzik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Gadia (37) Przyjete 5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
9R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
32 Ida Gajewska
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gardenia (9) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
11R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
33 Julia Gawałek
Klub Jazdy Konnej Elizar
Shelby Evrard Z (13) Przyjete 1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
34 Julia Gawałek
Klub Jazdy Konnej Elizar
Shirocco Des Chaines (14) Przyjete 1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8O - ZO - Srebrna-SR-135 cm - z rozgrywką (Art.238.2.2) - 04/08/2019 - finał
35 Julia Gaweł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (103) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
10R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
36 Klara Gierek
Vanto Jumping Team
J'T'Adore van de Zuidhoek (109) Przyjete 5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
6R - ZR - N-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
9R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
11R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
37 Katarzyna Gola
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Kingston Hippica (39) Przyjete 1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
38 Katarzyna Gola
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Soly Jeas (38) Przyjete 1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8O - ZO - Srebrna-SR-135 cm - z rozgrywką (Art.238.2.2) - 04/08/2019 - finał
39 Marta Grela
Klub Jeździecki Zbrosławice
Delta I (79) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
10R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
40 Lena Gruca
Bez Przynależności Klubowej S L A
Concord F (56) Przyjete 6R - ZR - N-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
9R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
41 Inez Hordyczko
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jigo (226) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
10R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
42 Julia Jaglarz
Vanto Jumping Team
Groenaannemer vd Lentamel (60) Przyjete 2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
3O - ZO - Złota-DR-140 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
6O - ZO - Złota-DR-140 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
9O - ZO - Złota-DR-145 cm - z rozgrywką (Art.238.2.2) - 04/08/2019 - Grand Prix
43 Karolina Jakubczyk
Klub Jeździecki Impuls
Hipnoza (209) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
11R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
44 Dobrosława Janasik
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cargo (135) Przyjete 5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
6R - ZR - N-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
9R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
11R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
45 Dobrosława Janasik
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Laufer (136) Przyjete 5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
6R - ZR - N-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
9R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
11R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
46 Katarzyna Jankowska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Messi S (161) Przyjete 5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
6R - ZR - N-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
9R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
47 Sonia Janus
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Balou Balou (227) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
9R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
11R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
48 Zuzanna Kaczmarzyk
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Soprano Hippica (35) Przyjete 1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
49 Magda Kamińska
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Brandy (27) Odrzucone 1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
50 Magda Kamińska
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Dreamy M (40) Przyjete 1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8O - ZO - Srebrna-SR-135 cm - z rozgrywką (Art.238.2.2) - 04/08/2019 - finał
51 Magda Kamińska
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Que Serando (55) Przyjete 2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
3O - ZO - Złota-DR-140 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
6O - ZO - Złota-DR-140 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
9O - ZO - Złota-DR-145 cm - z rozgrywką (Art.238.2.2) - 04/08/2019 - Grand Prix
52 Magda Kamińska
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Wodka-Polka (59) Przyjete 2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
53 Maria Kaprzyk
Vanto Jumping Team
Comet 240 (110) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
10R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
54 Izabella Kisielowska
Klub Jeździecki Impuls
Fokus (208) Przyjete 1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
12R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
55 Izabela Klaassen
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sfera S (269) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
10R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
56 Jakub Klekot
Klub Jeździecki Zbrosławice
Robin Hood-LS (238) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
9R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
12R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
57 Małgorzata Kluba
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Carmen-N (105) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
9R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
12R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
58 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cantanis (163) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
9R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
12R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
59 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (162) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
11R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
60 Amanda Kolińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (28) Przyjete 6R - ZR - N-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
9R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
61 Oliwia Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Aperitif (225) Przyjete 5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
6R - ZR - N-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
9R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
62 Oliwia Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Tritop 2 (224) Przyjete 1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8O - ZO - Srebrna-SR-135 cm - z rozgrywką (Art.238.2.2) - 04/08/2019 - finał
63 Zbigniew Kostrzewski
Klub Sportowy "Stadnina Koni Krzywopłoty"
California Hippica (260) Przyjete 5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
64 Zbigniew Kostrzewski
Klub Sportowy "Stadnina Koni Krzywopłoty"
Cathaleya Hippica (259) Przyjete 5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
65 Zbigniew Kostrzewski
Klub Sportowy "Stadnina Koni Krzywopłoty"
Kossak Hippica (261) Przyjete 5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
66 Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Awantaż (106) Przyjete 5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
6R - ZR - N-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
9R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
67 Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Salamon Don Darco (107) Przyjete 5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
6R - ZR - N-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
9R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
68 Paulina Koza
Bez Przynależności Klubowej S L A
ULANA"S" (203) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
10R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
69 Nikola Kozłowska
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cassawa (101) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
70 Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ritus (158) Przyjete 5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
6R - ZR - N-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
10R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
71 Barbara Krywult
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Colandro (45) Przyjete 6R - ZR - N-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
9R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
72 Patrycja Ksiądz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Heidi (167) Przyjete 5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
6R - ZR - N-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
9R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
12R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
73 Angelika Kucias
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Lucky M (144) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
74 Angelika Kucias
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Panamera 13 (145) Przyjete 8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
9R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
11R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
75 Tomasz Kumorek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gostera (54) Przyjete 2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8O - ZO - Srebrna-SR-135 cm - z rozgrywką (Art.238.2.2) - 04/08/2019 - finał
76 Zuzanna Kumorek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Salvator "M" (5) Przyjete 1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
77 Jagoda Kuszka
Klub Jeździecki Zbrosławice
Eskobar (113) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
10R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
78 Katarzyna Kuśnierz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jigo (226) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
79 Aleksandra Langer
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
Deli (186) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
80 Dorota Lenik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
La Costa (3) Przyjete 6R - ZR - N-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
9R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
12R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
81 Aleksandra Leszczyńska
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Carate L (1) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
10R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
82 Jennifer Lewandowska
Klub Jazdy Konnej Elizar
Free Star (197) Przyjete 1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
9R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
83 Jakub Lis
Klub Jazdy Konnej Elizar
Ice Ice Baby (257) Przyjete 1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
84 Krzysztof Ludwiczak
Klub Jeździecki HEAA
Casalita (244) Przyjete 5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
85 Krzysztof Ludwiczak
Klub Jeździecki HEAA
Catokina (243) Przyjete 5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
6R - ZR - N-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
9R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
86 Krzysztof Ludwiczak
Klub Jeździecki HEAA
Costacalvo (245) Przyjete 3O - ZO - Złota-DR-140 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
6O - ZO - Złota-DR-140 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
9O - ZO - Złota-DR-145 cm - z rozgrywką (Art.238.2.2) - 04/08/2019 - Grand Prix
87 Krzysztof Ludwiczak
Klub Jeździecki HEAA
Diaroubet (246) Przyjete 2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
6O - ZO - Złota-DR-140 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
8O - ZO - Srebrna-SR-135 cm - z rozgrywką (Art.238.2.2) - 04/08/2019 - finał
88 Krzysztof Ludwiczak
Klub Jeździecki HEAA
Sandra Blue (242) Przyjete 3O - ZO - Złota-DR-140 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
6O - ZO - Złota-DR-140 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
9O - ZO - Złota-DR-145 cm - z rozgrywką (Art.238.2.2) - 04/08/2019 - Grand Prix
89 Beata Majer
Klub Jeździecki Global
Heart Lightning (177) Przyjete 4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
90 Joanna Marciniak
Klub Jeździecki Metpol
Champerelle "M" (26) Przyjete 1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
91 Malwina Marekwia
Bez Przynależności Klubowej S L A
Holandia (262) Przyjete 8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
9R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
92 Vanessa Martinez
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lider (150) Odrzucone 5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
93 Eliza Masny
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cherokee (164) Przyjete 8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
9R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
94 Emilia Mazur
Bez Przynależności Klubowej S L A
Bingo (104) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
10R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
95 Magdalena Meller
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Chalandra (87) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
10R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
96 Angelika Michalik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Calida R (108) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
11R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
97 Patryk Mike
KLUB JEŹDZIECKI GLOBAL
Tiore (86) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
11R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
98 Kacper Mróz
Klub Jeździecki Galop w Kozienicach
Braconti (248) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
11R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
99 Kacper Mróz
Klub Jeździecki Galop w Kozienicach
Q de Revel (247) Przyjete 3O - ZO - Złota-DR-140 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
6O - ZO - Złota-DR-140 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
9O - ZO - Złota-DR-145 cm - z rozgrywką (Art.238.2.2) - 04/08/2019 - Grand Prix
100 Paulina Musiał
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Leda Naja - W (211) Przyjete 7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
11R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
101 Kinga Nosalik
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
Awangarda (94) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
10R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
102 Anna Nowak
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Nefra (220) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
103 Julia Oleszczuk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mirabela (160) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
11R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
104 Paulina Orlicka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Horyłka (221) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
105 Martyna Osior
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Hyrda (222) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
106 Emilia Pietrzak
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Love Parade (234) Przyjete 2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8O - ZO - Srebrna-SR-135 cm - z rozgrywką (Art.238.2.2) - 04/08/2019 - finał
107 Emilia Pietrzak
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Sephora MZ (233) Przyjete 3O - ZO - Złota-DR-140 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
6O - ZO - Złota-DR-140 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
8O - ZO - Srebrna-SR-135 cm - z rozgrywką (Art.238.2.2) - 04/08/2019 - finał
108 Emilia Pietrzak
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Testarossa (232) Przyjete 5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
6R - ZR - N-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
9R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
12R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
109 Magdalena Piksa
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Honneur van de Bernsehoeve (117) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
11R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
110 Magdalena Piksa
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Kokaina (118) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
11R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
111 Magdalena Pinocy
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Opium II (258) Przyjete 10R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
112 Artsion Piroh
Klub Jeździecki Okoły
Bel de Jour (213) Przyjete 2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
6O - ZO - Złota-DR-140 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
113 Artsion Piroh
Klub Jeździecki Okoły
Big Spender Z (214) Przyjete 1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
114 Magdalena Potysz
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Kostek (249) Przyjete 7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
115 Anna Prażuch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Nequima (166) Przyjete 7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
10R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
116 Oliwia Przybył
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Sandra Diamond S (201) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
10R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
117 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (272) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
11R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
118 Marlena Rogosz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (129) Przyjete 10R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
119 Martyna Rostek
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (210) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
11R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
120 Mirella Ruczka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Roxy (235) Przyjete 8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
9R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
121 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Ewerton (200) Przyjete 10R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
122 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (130) Przyjete 7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
123 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Samiro (131) Przyjete 1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
124 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Saragoss (132) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
11R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
125 Sonia Schwalbe
Klub Jeździecki DERA
Medyna (190) Przyjete 7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
126 Paulina Selega
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (171) Przyjete 7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
11R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
127 Andrei Shalohin
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
Askaria (184) Przyjete 2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
6O - ZO - Złota-DR-140 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
8O - ZO - Srebrna-SR-135 cm - z rozgrywką (Art.238.2.2) - 04/08/2019 - finał
128 Andrei Shalohin
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
Farley (180) Przyjete 5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
129 Andrei Shalohin
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
Illouchin NH (183) Przyjete 1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
130 Andrei Shalohin
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
Iowa (182) Przyjete 1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
131 Andrei Shalohin
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
Isco (181) Przyjete 1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
132 Kinga Sikorska
KJ Zbrosławice
H'Baccard (123) Odrzucone 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
10R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
10R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
133 Wiktoria Skorupa
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Cokablanca (100) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
11R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
134 Jarosław Skrzyczyński
Klub Jeździecki Agro-Handel
Calero Z (252) Przyjete 2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
6O - ZO - Złota-DR-140 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
8O - ZO - Srebrna-SR-135 cm - z rozgrywką (Art.238.2.2) - 04/08/2019 - finał
135 Jarosław Skrzyczyński
Klub Jeździecki Agro-Handel
Chablis (256) Przyjete 1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
136 Jarosław Skrzyczyński
Klub Jeździecki Agro-Handel
Diarado's Dream (251) Przyjete 2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8O - ZO - Srebrna-SR-135 cm - z rozgrywką (Art.238.2.2) - 04/08/2019 - finał
137 Jarosław Skrzyczyński
Klub Jeździecki Agro-Handel
Grasshopper (255) Przyjete 3O - ZO - Złota-DR-140 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
6O - ZO - Złota-DR-140 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
8O - ZO - Srebrna-SR-135 cm - z rozgrywką (Art.238.2.2) - 04/08/2019 - finał
138 Jarosław Skrzyczyński
Klub Jeździecki Agro-Handel
Greatest (250) Przyjete 3O - ZO - Złota-DR-140 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
9O - ZO - Złota-DR-145 cm - z rozgrywką (Art.238.2.2) - 04/08/2019 - Grand Prix
139 Jarosław Skrzyczyński
Klub Jeździecki Agro-Handel
Just Riding California BS (254) Przyjete 3O - ZO - Złota-DR-140 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
6O - ZO - Złota-DR-140 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
9O - ZO - Złota-DR-145 cm - z rozgrywką (Art.238.2.2) - 04/08/2019 - Grand Prix
140 Jarosław Skrzyczyński
Klub Jeździecki Agro-Handel
Quick Step (253) Przyjete 2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8O - ZO - Srebrna-SR-135 cm - z rozgrywką (Art.238.2.2) - 04/08/2019 - finał
141 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ambasador (66) Przyjete 2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
3O - ZO - Złota-DR-140 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
6O - ZO - Złota-DR-140 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
8O - ZO - Srebrna-SR-135 cm - z rozgrywką (Art.238.2.2) - 04/08/2019 - finał
142 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Bajadera (142) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
11R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
143 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
C-Belle Lune J (24) Przyjete 1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
144 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire LG (159) Przyjete 11R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
145 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
First Lad BH (83) Przyjete 11R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
146 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rossa (23) Przyjete 1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
147 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sztorm (143) Przyjete 5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
6R - ZR - N-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
9R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
12R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
148 Karolina Sołtys
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cosima (174) Odrzucone 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
10R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
149 Olga Sorokina
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
Bolgheri ZK (178) Przyjete 1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
150 Olga Sorokina
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
Happy Boy M (179) Przyjete 5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
151 Tomasz Stachowiak
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Ines (274) Przyjete 11R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
152 Maciej Stopa
Klub Jeździecki Impuls
De Niro (206) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
11R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
153 Maciej Stopa
Klub Jeździecki Impuls
Hipnoza (209) Przyjete 8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
9R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
154 Aniela Szlufik
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
Helia van de Heihoek (51) Przyjete 1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8O - ZO - Srebrna-SR-135 cm - z rozgrywką (Art.238.2.2) - 04/08/2019 - finał
155 Emilia Szojda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Campino Burme (36) Przyjete 1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
156 Dominika Szotek
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Oskar Blue (185) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
10R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
157 Aleksandra Szpryngiel
Klub jeździecki Royal Opole
Brenda (198) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
158 Mikołaj Szulakowski
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Ramirado 0002 (188) Przyjete 5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
6R - ZR - N-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
9R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
12R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
159 Monika Śmiały
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Hidalgo (138) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
10R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
160 Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Surinam (165) Przyjete 7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
10R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
161 Olga Tomanek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Turbud IQ (19) Przyjete 6R - ZR - N-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
9R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
12R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
162 Olga Tomanek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Winnie (170) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
11R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
163 Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Granulka (124) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
10R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
164 Mateusz Tyszko
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
Fidelio (240) Przyjete 2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
3O - ZO - Złota-DR-140 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
6O - ZO - Złota-DR-140 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
9O - ZO - Złota-DR-145 cm - z rozgrywką (Art.238.2.2) - 04/08/2019 - Grand Prix
165 Mateusz Tyszko
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
Forest (239) Przyjete 2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
3O - ZO - Złota-DR-140 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
9O - ZO - Złota-DR-145 cm - z rozgrywką (Art.238.2.2) - 04/08/2019 - Grand Prix
166 Mateusz Tyszko
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
Lyjaneiro Z (241) Przyjete 2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8O - ZO - Srebrna-SR-135 cm - z rozgrywką (Art.238.2.2) - 04/08/2019 - finał
167 Michał Tyszko
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
Big Mal Eh Z (270) Przyjete 2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8O - ZO - Srebrna-SR-135 cm - z rozgrywką (Art.238.2.2) - 04/08/2019 - finał
168 Michał Tyszko
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
Biqueen (228) Przyjete 2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
6O - ZO - Złota-DR-140 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
9O - ZO - Złota-DR-145 cm - z rozgrywką (Art.238.2.2) - 04/08/2019 - Grand Prix
169 Michał Tyszko
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
E-Cofertina (230) Przyjete 1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
170 Michał Tyszko
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
Treasure Queen Z (229) Przyjete 1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
171 Katarzyna Uchwat
Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze"
Jiroclavsco Fortuna (265) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
9R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
172 Marika Uchwat
Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze"
EL NINO (30) Przyjete 1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
173 Sławomir Uchwat
Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze"
Cosinns (266) Przyjete 2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
3O - ZO - Złota-DR-140 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8O - ZO - Srebrna-SR-135 cm - z rozgrywką (Art.238.2.2) - 04/08/2019 - finał
174 Sławomir Uchwat
Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze"
Guzzi-V (268) Przyjete 2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
3O - ZO - Złota-DR-140 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
6O - ZO - Złota-DR-140 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
9O - ZO - Złota-DR-145 cm - z rozgrywką (Art.238.2.2) - 04/08/2019 - Grand Prix
175 Sławomir Uchwat
Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze"
Icoon VDL (267) Przyjete 1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
176 Justyna Wacławek
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Cover Boy (76) Odrzucone 7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
10R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
10R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
11R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
177 Justyna Wacławek
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Daily Qui (49) Odrzucone 1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
178 Justyna Wacławek
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Espresso (77) Odrzucone 7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
10R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
10R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
11R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
179 Agrypina Walaszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Cuerly Sue (11) Przyjete 5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
9R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
12R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
180 Agrypina Walaszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Polonia (12) Przyjete 5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
6R - ZR - N-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
9R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
12R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
181 Alicja Węgrzyn
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
Kia (111) Odrzucone 5R - ZR - P-110 cm - zwykły Zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
6R - ZR - N-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
9R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
12R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
182 Wacław Wiesner
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lucardia (168) Przyjete 10R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
183 Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (78) Przyjete 7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
11R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
184 Martyna Witoszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Havana (212) Przyjete 7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
185 Aneta Woźniak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Erissa (189) Przyjete 7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
10R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
186 Eliza Zawadzka
Klub Jeździecki Golden Dream
Dooleys B (237) Przyjete 1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
187 Eliza Zawadzka
Klub Jeździecki Golden Dream
Escalona (236) Przyjete 1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8O - ZO - Srebrna-SR-135 cm - z rozgrywką (Art.238.2.2) - 04/08/2019 - finał
188 Ewa Zimny
Klub Jazdy Konnej Elizar
Maximus (17) Przyjete 6R - ZR - N-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
1O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
9R - ZR - N-120 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
4O - ZO - Brązowa-MR-120 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
7O - ZO - Brązowa-MR-125 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3)- 04/08/2019 - finał
189 Patrycja Żachowska
Klub Jeździecki Global
Karmel (122) Przyjete 4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
4R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
7R - ZR - L-100 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
8R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
11R - ZR - P-110 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 04/08/2019
190 Patrycja Żachowska
Klub Jeździecki Global
Titan 12 (71) Przyjete 2O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 02/08/2019
3O - ZO - Złota-DR-140 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 02/08/2019
5O - ZO - Srebrna-SR-130 cm - zwykły (Art. 238.2.1) - 03/08/2019
6O - ZO - Złota-DR-140 cm - dwufazowy (Art. 274.1.5.3) - 03/08/2019
8O - ZO - Srebrna-SR-135 cm - z rozgrywką (Art.238.2.2) - 04/08/2019 - finał
3
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
4
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
5
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
6
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
7
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
8
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
9
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
10
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
12
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
13
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
14
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
15
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
16
Jeździecki Klub Sportowy Desant
20
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
21
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
22
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
24
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
25
Bez Przynależności Klubowej S L A
27
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
28
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
29
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
30
Bez Przynależności Klubowej S L A
31
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
32
Klub Jeździecki Zbrosławice
35
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
37
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
38
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
39
Klub Jeździecki Zbrosławice
40
Bez Przynależności Klubowej S L A
41
Bez Przynależności Klubowej S L A
44
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
45
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
46
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
47
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
48
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
49
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
50
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
51
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
52
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
55
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
56
Klub Jeździecki Zbrosławice
57
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
58
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
59
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
60
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
61
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
62
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
63
Klub Sportowy "Stadnina Koni Krzywopłoty"
64
Klub Sportowy "Stadnina Koni Krzywopłoty"
65
Klub Sportowy "Stadnina Koni Krzywopłoty"
66
Bez Przynależności Klubowej S L A
67
Bez Przynależności Klubowej S L A
68
Bez Przynależności Klubowej S L A
69
Klub Jeździecki Zbrosławice
70
Klub Jeździecki Zbrosławice
71
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
72
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
73
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
74
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
75
Klub Jeździecki Zbrosławice
76
Klub Jeździecki Zbrosławice
77
Klub Jeździecki Zbrosławice
78
Bez Przynależności Klubowej S L A
79
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
80
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
81
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
83
Klub Jazdy Konnej Elizar
91
Bez Przynależności Klubowej S L A
92
Klub Jeździecki Zbrosławice
93
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
94
Bez Przynależności Klubowej S L A
95
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
96
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
97
KLUB JEŹDZIECKI GLOBAL
98
Klub Jeździecki Galop w Kozienicach
99
Klub Jeździecki Galop w Kozienicach
100
Jeździecki Klub Sportowy Desant
101
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
102
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
103
Klub Jeździecki Zbrosławice
104
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
105
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
106
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
107
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
108
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
110
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
111
Jeździecki Klub Sportowy Desant
114
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
115
Klub Jeździecki Zbrosławice
116
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
117
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
118
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
119
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
120
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
121
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
122
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
123
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
124
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
126
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
127
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
128
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
129
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
130
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
131
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
133
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
141
Klub Jeździecki Zbrosławice
142
Klub Jeździecki Zbrosławice
143
Klub Jeździecki Zbrosławice
144
Klub Jeździecki Zbrosławice
145
Klub Jeździecki Zbrosławice
146
Klub Jeździecki Zbrosławice
147
Klub Jeździecki Zbrosławice
148
Klub Jeździecki Zbrosławice
149
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
150
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
151
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
152
Klub Jeździecki Impuls
153
Klub Jeździecki Impuls
154
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
155
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
156
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
157
Klub jeździecki Royal Opole
158
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
159
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
160
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
161
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
162
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
163
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
164
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
165
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
166
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
167
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
168
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
169
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
170
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
171
Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze"
172
Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze"
173
Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze"
174
Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze"
175
Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze"
176
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
177
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
178
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
179
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
180
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
181
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
182
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
183
Bez Przynależności Klubowej S L A
184
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
185
Bez Przynależności Klubowej S L A
186
Klub Jeździecki Golden Dream
187
Klub Jeździecki Golden Dream
188
Klub Jazdy Konnej Elizar

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl