Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

ZOB** i ZR-B w Ośrodku Jeździeckim Lando Pełen ekran
2019-08-02 - 2019-08-04
Liczba przyjętych koni: 180
Liczba przyjętych zawodników: 119
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Barbara Adamietz
Klub Jeździecki Metpol
Champarelle (26) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
2 Barbara Adamietz
Klub Jeździecki Metpol
Fly Away Van Het Haverhof (68) Przyjete 2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
3 - Runda Złota (Duża) - 140 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
3 Maria Adamietz
Klub Jeździecki Metpol
Drobinka (25) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
4 łukasz Appel
Tkj Garbówek
Casanova (65) Przyjete 2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
5 łukasz Appel
Tkj Garbówek
Cool De Revel (128) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 łukasz Appel
Tkj Garbówek
International (22) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 łukasz Appel
Tkj Garbówek
Janneman (127) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
8 łukasz Appel
Tkj Garbówek
Oak Grove’s Cco (126) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
9 łukasz Appel
Tkj Garbówek
V- Star D’ive Z (125) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
10 Anna Baca
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
SALVADOR (6) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
11 Anna Badura
Klub Jeździecki Lando
Della Rosa (121) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
12 Marta Barczak
BPK
Dukat (152) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
13 Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Melody (175) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
14 Zuzanna Bernaś
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
BALANDO (115) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
15 Paulina Biskup
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Sisi Sza (4) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
16 Katarzyna Bomba
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ryoko (155) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
17 Agata Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gemini 2 (44) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
4 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
7 - Finał Rundy Brązowej - 125 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-04
18 Elżbieta Bujna
Klub Jeździecki Zbrosławice
Numeris One (102) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
19 Katarzyna Bula
Klub Jeździecki Lando
Erazm (119) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
20 Szymon Bula
Klub Jeździecki Lando
Marcepan (120) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
21 Oliwer Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
C Bas (53) Przyjete 2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
22 Oliwer Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
East Wood (52) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
23 Paulina Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Dominacja (41) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
24 Barbara Chlipała
Klub Jazdy Konnej Romico
Caryca (15) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
4 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
7 - Finał Rundy Brązowej - 125 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-04
25 Agnieszka Ciurzyńska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
BRENDI S (137) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
26 Kamila Czyż
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Kastor Van De Noordheuvel (116) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
27 Julia Dąbrowska
KJK Szary Michałowice
Desand (98) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
28 Klaudia Fiołek
Bpk
Gold Marke (18) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
4 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
29 Roxana Gajdzik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Gadia (37) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
4 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
7 - Finał Rundy Brązowej - 125 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-04
30 Ida Gajewska
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gardenia (9) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
31 Julia Gawałek
Klub Jazdy Konnej Elizar
Shelby Evrard Z (13) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
32 Julia Gawałek
Klub Jazdy Konnej Elizar
Shirocco Des Chaines (14) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
33 Julia Gaweł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (103) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
34 Klara Gierek
Vanto Jumping Team
J'T'Adore van de Zuidhoek (109) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
35 Katarzyna Gola
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Kingston Hippica (39) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
36 Katarzyna Gola
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Soly Jeas (38) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
37 Olga Graboś
KJ Lando
Pozew (149) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
38 Marta Grela
Klub Jeździecki Zbrosławice
Delta I (79) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
39 Lena Gruca
Bez Przynależności Klubowej S L A
Concord F (56) Przyjete 2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
5 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-03
9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
8 - Finał Rundy Srebrnej - 135 cm,, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2019-08-04
40 Julia Jaglarz
Vanto Jumping Team
Groenaannemer vd Lentamel (60) Przyjete 2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
3 - Runda Złota (Duża) - 140 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
41 Karolina Jakubczyk
Klub Jeździecki Impuls
Hipnoza (99) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
42 Dobrosława Janasik
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cargo (135) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
43 Dobrosława Janasik
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Laufer (136) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
44 Katarzyna Jankowska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Messi S (161) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
45 Zuzanna Kaczmarzyk
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Soprano Hippica (35) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
46 Magda Kamińska
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Brandy (27) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
47 Magda Kamińska
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Dreamy M (40) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
48 Magda Kamińska
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Que Serando (55) Przyjete 2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
3 - Runda Złota (Duża) - 140 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
49 Magda Kamińska
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Wodka-polka (59) Przyjete 2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
50 Patrycja Kamińska
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Lucky (95) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
51 Patrycja Kamińska
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Malibu (96) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
52 Maria Kaprzyk
Vanto Jumping Team
Comet 240 (110) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
53 Michaela Karpisz
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Briance (10) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
54 Izabella Kisielowska
Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
Fokus (2) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
55 Jakub Klekot
Klub Jeździecki Zbrosławice
Robin Hood-LS (176) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
56 Małgorzata Kluba
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Carmen-n (105) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
57 Natalia Kluska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Cantanis (163) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
58 Natalia Kluska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Junisza (162) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
59 Amanda Kolińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (28) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
4 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
7 - Finał Rundy Brązowej - 125 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-04
60 Oliwia Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Aperitif (92) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
61 Oliwia Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Fereusa (43) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
62 Oliwia Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Tritop 2 (42) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
63 Aleksandra Kośnik
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Leszczyk (75) Przyjete 3 - Runda Złota (Duża) - 140 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
6 - Runda Złota (Duża) - 140 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
8 - Finał Rundy Srebrnej - 135 cm,, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2019-08-04
9 - Finał Rundy Złotej - 145 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2019-08-04
64 Aleksandra Kośnik
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Reflex (64) Przyjete 2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
3 - Runda Złota (Duża) - 140 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
5 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-03
6 - Runda Złota (Duża) - 140 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
9 - Finał Rundy Złotej - 145 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2019-08-04
65 Aleksandra Kośnik
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Toffi (21) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
4 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
5 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-03
7 - Finał Rundy Brązowej - 125 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-04
66 Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Awantaż (106) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
67 Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Salamon Don Darco (107) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
68 Nikola Kozłowska
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cassawa (101) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
69 Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ritus (158) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
70 Agnieszka Krupińska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ramino (93) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
71 Barbara Krywult
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Colandro (45) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
72 Patrycja Ksiądz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Heidi (167) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
4 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
73 Angelika Kucias
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Lucky M (144) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
74 Angelika Kucias
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Panamera 13 (145) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
75 Anna Kulawik
ASK Świerklaniec
Niwar (154) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
76 Tomasz Kumorek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gostera (54) Przyjete 2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
3 - Runda Złota (Duża) - 140 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
77 Zuzanna Kumorek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Salvator "M" (5) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
4 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
7 - Finał Rundy Brązowej - 125 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-04
78 Jagoda Kuszka
Klub Jeździecki Zbrosławice
Eskobar (113) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
79 Dorota Lenik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
LA COSTA (3) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
80 Aleksandra Leszczyńska
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Carate L (1) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
81 Krzysztof Ludwiczak
Klub Jeździecki HEAA
Casalita (34) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
82 Krzysztof Ludwiczak
Klub Jeździecki HEAA
Catokina (33) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
83 Krzysztof Ludwiczak
Klub Jeździecki HEAA
Costacalvo (74) Przyjete 3 - Runda Złota (Duża) - 140 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
84 Krzysztof Ludwiczak
Klub Jeździecki HEAA
Diaroubet (63) Przyjete 2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
3 - Runda Złota (Duża) - 140 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
85 Krzysztof Ludwiczak
Klub Jeździecki HEAA
Sandra Blue (73) Przyjete 3 - Runda Złota (Duża) - 140 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
86 Beata Majer
Klub Jeździecki Global
Heart Lightning (177) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
7 - Finał Rundy Brązowej - 125 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-04
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
87 Vanessa Martinez
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lider (150) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
88 Eliza Masny
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cherokee (164) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
89 Emilia Mazur
Bez Przynależności Klubowej S L A
Bingo (104) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
90 Magdalena Meller
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Chalandra (87) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
91 Katja Miąso
SKJ Omega
DRAGON (153) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
92 Angelika Michalik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Calida R (108) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
93 Patryk Mike
KLUB JEŹDZIECKI GLOBAL
Tiore (86) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
94 Kinga Nosalik
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
Awangarda (94) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
95 Julia Oleszczuk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Mirabela (160) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
96 Sarah Omari
Team Austria
Baloufino (7) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
4 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
7 - Finał Rundy Brązowej - 125 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-04
97 Sarah Omari
Team Austria
Quinn Van De Heffinck (8) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
4 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
7 - Finał Rundy Brązowej - 125 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-04
98 Anna Pęciak
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
Bentos (173) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
99 Anna Pęciak
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
Ledanaja II "W" (172) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
100 Maria Pietrusińska
SKF Klub Sportowy Master Film
A'luminar Master Film (69) Przyjete 2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
3 - Runda Złota (Duża) - 140 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
101 Maria Pietrusińska
SKF Klub Sportowy Master Film
Cząber Master Film (70) Przyjete 2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
3 - Runda Złota (Duża) - 140 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
102 Emilia Pietrzak
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Lizak (151) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
103 Emilia Pietrzak
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Love Parade (58) Przyjete 2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
104 Emilia Pietrzak
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Sephora MZ (57) Przyjete 2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
3 - Runda Złota (Duża) - 140 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
105 Emilia Pietrzak
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Testarossa (47) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
106 Magdalena Piksa
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Honneur van de Bernsehoeve (117) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
107 Magdalena Piksa
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Kokaina (118) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
108 Anna Prażuch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Nequima (166) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
109 Oliwia Przybył
KJ Jumping Team Brynica
Sandra Diamond S (157) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
110 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Argentik 2 (50) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
4 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
111 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
First Lad BH (83) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
112 Marlena Rogosz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (129) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
113 Martyna Rostek
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (114) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
114 Mirella Ruczka
Klub Jeździecki Zbrosławice
Czumiz (84) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
115 Mirella Ruczka
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quattro 16 (80) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
116 Mirella Ruczka
Klub Jeździecki Zbrosławice
Roxi (85) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
117 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Ewerton (147) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
118 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (130) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
119 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Samiro (131) Przyjete 4 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
5 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-03
120 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Saragoss (132) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
121 Paulina Selega
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (171) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
122 Andrei Shalohin
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
Askaria (184) Przyjete 2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
3 - Runda Złota (Duża) - 140 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
123 Andrei Shalohin
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
Farley (180) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
124 Andrei Shalohin
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
Illouchin NH (183) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
125 Andrei Shalohin
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
Iowa (182) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
126 Andrei Shalohin
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
Isco (181) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
127 Kinga Sikorska
Klub Jeździecki Zbrosławice
H'Baccard (123) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
128 Aleksandra Skąpska
Klub Jeździecki Picador
Grogory (89) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
129 Wiktoria Skorupa
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Cokablanca (100) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
130 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ambasador (66) Przyjete 2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
3 - Runda Złota (Duża) - 140 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
131 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Bajadera (142) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
132 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
C-belle Lune J (24) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
133 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire LG (159) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
134 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Drako (67) Przyjete 2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
3 - Runda Złota (Duża) - 140 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
135 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quicky B Z (141) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
136 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rossa (23) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
137 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (16) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
138 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sztorm (143) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
139 Weronika Sobczyk
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Dunka (20) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
4 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
7 - Finał Rundy Brązowej - 125 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-04
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
140 Karolina Sołtys
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cosima (174) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
141 Olga Sorokina
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
Bolgheri ZK (178) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
142 Olga Sorokina
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
Happy Boy M (179) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
143 Oliwia Stolarska
Katowicki Klub Jeździecki
VISTA PONYSPORT (91) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
144 Maciej Stopa
Klub Jeździecki Impuls
De Niro (97) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
145 Maciej Stopa
Klub Jeździecki Impuls
Jamboree (46) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
146 Sara Szczot
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Volstrupgaard's Comet (90) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
147 Aniela Szlufik
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
Helia van de Heihoek (51) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
5 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-03
148 Emilia Szojda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Campino Burme (36) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
149 Dominika Szotek
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Oskar Blue Oczekuję na przyjęcie po edycji 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
150 Monika Śmiały
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Hidalgo (138) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
151 Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Surinam (165) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
152 Olga Tomanek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Turbud IQ (19) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
4 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
7 - Finał Rundy Brązowej - 125 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-04
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
153 Olga Tomanek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Winnie (170) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
154 Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Granulka (124) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
155 Marika Uchwat
Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze"
El Nino (30) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
156 Sławomir Uchwat
Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze"
Casiquiare (29) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
3 - Runda Złota (Duża) - 140 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
157 Sławomir Uchwat
Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze"
Charlie S 15 (62) Przyjete 2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
158 Sławomir Uchwat
Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze"
Haston Nita (61) Przyjete 2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
159 Sławomir Uchwat
Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze"
Meskalina (72) Przyjete 3 - Runda Złota (Duża) - 140 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
160 Bartłomiej Urban
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Kapitan Kane (140) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
161 Justyna Wacławek
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Cover Boy (76) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
162 Justyna Wacławek
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Daily Qui (49) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
4 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
5 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-03
7 - Finał Rundy Brązowej - 125 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-04
163 Justyna Wacławek
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Espresso (77) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
164 Justyna Wacławek
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
ETER (48) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
2 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
4 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
5 - Runda Srebrna (Średnia) - 130 cm, Zawody Ogólnopolskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-03
165 Agrypina Walaszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Cuerly Sue (11) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
166 Agrypina Walaszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Polonia (12) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
167 Alicja Węgrzyn
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
Kia (111) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
168 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Don Bijou II ZW (133) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
169 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Julius (134) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-02
170 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Kosmiczny Przypadek (156) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
171 Wacław Wiesner
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lucardia (168) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
172 Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (78) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
173 Martyna Witoszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Havana (148) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
174 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Cornet MW (82) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
175 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (81) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
176 Marcelina Wolny
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Paco (139) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
177 Aneta Woźniak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Erissa (146) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-04
178 Eliza Zawadzka
Klub Jeździecki Golden Dream
Dooleys B (32) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
179 Eliza Zawadzka
Klub Jeździecki Golden Dream
Escalona (31) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
180 Ewa Zimny
Klub Jazdy Konnej Elizar
Maximus (17) Przyjete 1 - Runda Brązowa (Mała) - 120 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
181 Patrycja Żachowska
Klub Jeździecki Global
Karmel (122) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
182 Patrycja Żachowska
Klub Jeździecki Global
Titan 12 (71) Przyjete 3 - Runda Złota (Duża) - 140 cm, Zawody Ogólnopolskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-02
10
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
13
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
14
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
15
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
16
Klub Jeździecki Zbrosławice
17
Klub Jeździecki Zbrosławice
18
Klub Jeździecki Zbrosławice
21
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
22
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
23
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
25
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
29
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
30
Klub Jeździecki Zbrosławice
33
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
35
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
36
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
38
Klub Jeździecki Zbrosławice
39
Bez Przynależności Klubowej S L A
42
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
43
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
44
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
45
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
46
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
47
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
48
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
49
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
50
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
51
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
53
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
54
Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
55
Klub Jeździecki Zbrosławice
56
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
57
Bez Przynależności Klubowej S L A
58
Bez Przynależności Klubowej S L A
59
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
60
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
61
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
62
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
63
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
64
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
65
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
66
Bez Przynależności Klubowej S L A
67
Bez Przynależności Klubowej S L A
68
Klub Jeździecki Zbrosławice
69
Klub Jeździecki Zbrosławice
70
Bez Przynależności Klubowej S L A
71
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
72
Bez Przynależności Klubowej S L A
73
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
74
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
76
Klub Jeździecki Zbrosławice
77
Klub Jeździecki Zbrosławice
78
Klub Jeździecki Zbrosławice
79
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
80
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
87
Klub Jeździecki Zbrosławice
88
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
89
Bez Przynależności Klubowej S L A
90
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
92
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
93
KLUB JEŹDZIECKI GLOBAL
94
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
95
Bez Przynależności Klubowej S L A
98
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
99
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
102
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
103
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
104
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
105
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
107
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
108
Klub Jeździecki Zbrosławice
110
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
111
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
112
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
113
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
114
Klub Jeździecki Zbrosławice
115
Klub Jeździecki Zbrosławice
116
Klub Jeździecki Zbrosławice
117
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
118
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
119
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
120
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
121
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
122
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
123
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
124
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
125
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
126
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
127
Klub Jeździecki Zbrosławice
129
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
130
Klub Jeździecki Zbrosławice
131
Klub Jeździecki Zbrosławice
132
Klub Jeździecki Zbrosławice
133
Klub Jeździecki Zbrosławice
134
Klub Jeździecki Zbrosławice
135
Klub Jeździecki Zbrosławice
136
Klub Jeździecki Zbrosławice
137
Klub Jeździecki Zbrosławice
138
Klub Jeździecki Zbrosławice
139
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
140
Klub Jeździecki Zbrosławice
141
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
142
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
144
Klub Jeździecki Impuls
145
Klub Jeździecki Impuls
146
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
147
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
148
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
150
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
151
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
152
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
153
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
154
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
155
Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze"
156
Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze"
157
Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze"
158
Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze"
159
Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze"
160
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
161
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
162
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
163
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
164
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
165
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
166
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
167
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
169
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
171
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
172
Bez Przynależności Klubowej S L A
173
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
174
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
175
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
176
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
177
Bez Przynależności Klubowej S L A
178
Klub Jeździecki Golden Dream
179
Klub Jeździecki Golden Dream
180
Klub Jazdy Konnej Elizar

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl