Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

I Eliminacje Halowego Pucharu Śląska w Skokach i HZRiT Pełen ekran
2019-02-23 - 2019-02-24
Liczba przyjętych koni: 139
Liczba przyjętych zawodników: 120
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Matylda Badura
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Isabella (102) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
2 Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Szarotka (67) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
3 Natalie Beckova
Blesk (137) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
4 Katarzyna Bober
Bez Przynależności Klubowej S L A
Sonet G-T (83) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
8 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
16 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
17 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-24
5 Agata Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cabora (111) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
6 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
6 Agata Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gemini 2 (112) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
7 Aleksandra Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ksena (113) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
8 Kristina Brezoviakova
Frizie (136) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
9 Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (52) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
8 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
16 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
17 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-24
10 Oliwer Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
C Bas (115) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-23
10 - C, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-23
18 - N, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
19 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
11 Oliwer Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
East Wood (116) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
9 - N, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-23
17 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-24
18 - N, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
12 Paulina Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Dominacja (118) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
8 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
16 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
17 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-24
13 Paulina Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Huan Twang R (117) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
8 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
16 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
17 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-24
14 Julia Burzyńska
Stajnia Pasat Wielki-Bór
Malta (167) Przyjete 13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
15 Tomasz Burzyński
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Cargo (20) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-24
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-24
16 Milena Cieśla
Bpk
Hrabina (144) Przyjete 3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
17 Katarzyna Cieślińska
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Sabra (17) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
18 Kaja Cot
BPK
Sugestia (156) Przyjete 3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
19 Magdalena Cymbryłowicz
Bez Przynależności Klubowej S L A
MILORD (79) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-24
15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
20 Lena Czajkowska
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Sandra De Finibus Terrae (133) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-24
21 Jakub Danis
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Arsen PonySport (154) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-24
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-24
22 Natalia Dębogórska
Stajnia Pasat Wielki-Bór
Heyda (129) Przyjete 13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
23 Kinga Drewniany
Uczniowski Klub Jeździecki WIDOK-KĘTY
Epsilon (14) Przyjete 3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
24 Wiktoria Dymer
Bpk
Lancero V (13) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
25 Daria Feliks
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
My Little Pony PonySport (134) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
26 Daria Feliks
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Szalony Chicco (27) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
6 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-24
15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
27 Małgorzata Flis
OSK Michalscy
Wito (4) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-23
18 - N, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
28 Roxana Gajdzik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Gadia (130) Odrzucone 8 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
9 - N, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-23
29 Kinga Gdynia
Klub Jeździecki Zbrosławice
Karino (97) Przyjete 3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
30 Klara Gierek
Vanto Jumping Team
J'T'Adore van de Zuidhoek (90) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
6 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
31 Hanna Gocyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cevita (51) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
32 Katarzyna Gola
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Soly Jeans (94) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
9 - N, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-23
17 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-24
18 - N, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
33 Lena Gruca
Bez Przynależności Klubowej S L A
Concord F (45) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
8 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
16 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
17 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-24
34 Marta Grzyśka
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Easy to love (29) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
35 Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire LG (69) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
8 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
17 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-24
36 Wiktoria Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Galaktyka G B (81) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
37 Maciej Handzlik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lucilla (8) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
6 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
16 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
16 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
38 Maciej Handzlik
Bez Przynależności Klubowej S L A
PIGMENT (7) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
6 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
16 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
16 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
39 Julia Jaglarz
Vanto Jumping Team
Groenaannemer vd Lentamel (106) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
9 - N, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-23
40 Dominika Jędrzejczak
Bpk
Timor (66) Przyjete 3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
41 Weronika Kachel
Klub Jazdy Konnej Romico
Korgan (151) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
42 Zuzanna Kaczmarzyk
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Soprano Hippica (125) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
9 - N, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-23
18 - N, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
19 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
43 Liwia Kamińska
Cytra (80) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
44 Maria Kaprzyk
Vanto Jumping Team
Comet 240 (126) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
45 Patrycja Kasprzyk
Bpk
Pascal (23) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
46 Oliwia Kempa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bławatek (35) Przyjete 3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
47 Weronika Klabisz
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Notis (138) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
8 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
48 Zuzanna Klak
ASK Świerklaniec
Roller Coaster (85) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
49 Maja Kliś
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Klara (124) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
11 - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
11 - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
50 Natalia Kluska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Junisza (48) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
6 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
16 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
16 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
51 Emilia Kolaniak
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
Hakuna Ma Tata (92) Przyjete 13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-24
15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
52 Amanda Kolińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (2) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
8 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
16 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
17 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-24
53 Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lordon (161) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
8 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
54 Gabriela Koprivova
Kiara (135) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
55 Wojciech Korzeczek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Aktiw (68) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
6 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
16 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
56 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (43) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
57 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Freedom (44) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
11 - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
11 - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
58 Oliwia Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Fereusa (42) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
17 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-24
18 - N, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
59 Oliwia Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Tritop 2 (39) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-23
10 - C, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-23
18 - N, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
19 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
60 Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Awantaż (88) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
9 - N, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-23
17 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-24
18 - N, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
61 Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Salamon Don Darco (89) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
9 - N, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-23
17 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-24
18 - N, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
62 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Imiro VDH (162) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
8 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
17 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-24
63 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Laufer (159) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-24
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-24
64 Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Driada ZK (105) Odrzucone 5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
65 Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ritus (104) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
8 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
17 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-24
66 Julia Kremer
Bez Przynależności Klubowej S L A
Stollberg (56) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-24
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-24
67 Natalia Kroczek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Quabrel de L'Etape (54) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
68 Liwia Król
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Cytat (15) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
17 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-24
69 Maja Krygier
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
CILENA (26) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
11 - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
11 - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
70 Barbara Krywult
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Argento (160) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
8 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
17 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-24
18 - N, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
71 Barbara Krywult
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
DUKAT (18) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
17 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-24
72 Julia Krzemień
Jeździecki Klub Sportow A-Prim
Atrakcyjna Olimpia (5) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-24
15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
73 Patrycja Ksiądz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Heidi (49) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
74 Hanna Kuc
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Koekoekshof Rosalyn (47) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
11 - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
11 - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
75 Angelika Kucias
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Scarto (114) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
76 Anna Kulawik
ASK Świerklaniec
Niwar (70) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
6 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
16 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
16 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
77 Aleksandra Kwiatkowska
Klub Jeździecki LAMBADA Częstochowa
Greta (93) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
78 Marta Kwiecińska
Klub Jeździecki Zbrosławice
LA BELLE (146) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
79 Oliwia Lampart
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lucy (36) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
8 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
16 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
80 Beata Majer
Klub Jeździecki Global
Heart Lightning (158) Przyjete 15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
81 Vanessa Martinez
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lider (127) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
17 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-24
82 Weronika Matejczyk
Bpk
Ametys (74) Przyjete 3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
83 Angelika Michalik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Calida R (9) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-02-23
16 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
16 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
84 Patryk Mike
KLUB JEŹDZIECKI GLOBAL
Chalandra (50) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
85 Magdalena Mirska
LZJ Drama Zbrosławice
Etna (152) Przyjete 3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
86 Oliwia Nepora
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Hahi'Ya (46) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-24
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-24
87 Emilia Nowak
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Chamante (33) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
88 Ewa Nowak
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Mateo (34) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
89 Julia Oleszczuk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Mirabela (131) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
90 Agata Paczyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
K-Figa (61) Przyjete 3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
91 Agata Paczyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sokrates (62) Przyjete 3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
92 Mariam Pervez
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Cassinia (147) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-02-23
15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
93 Natalia Pierz
Bpk
Markiza (139) Przyjete 3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
94 Aleksandra Pietryszyn
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Amanita (3) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
9 - N, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-23
17 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-24
18 - N, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
95 Sylwia Piwoń
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Elipsa (16) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
96 Milena Płaza
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Zina (25) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
97 Barbara Połap
Vanto Jumping Team
Arkada (91) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
98 Elżbieta Pośpiech
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lady Lima (21) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
99 Anna Prażuch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Nequima (87) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-24
15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
100 Natalia Pschionko
Vanto Jumping Team
Dorado (82) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
101 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Argentik 2 (40) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
8 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
17 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-24
18 - N, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
102 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Wigonia M (41) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
103 Oliwia Roter
BPK
Markiza (65) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
104 Anna Rumin
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Larios Hero (57) Przyjete 14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-24
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-24
105 Robert Sczędzina
Bpk
Sukcesja (142) Przyjete 3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
106 Paulina Selega
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (148) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
8 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
17 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-24
107 Julia Sitarek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (55) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-24
108 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Aperitif (99) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-23
109 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
DRAGO (86) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
8 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
17 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-24
110 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Enjoy Me Z (166) Przyjete 15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
111 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Marcepan (164) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
8 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
112 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Panamera 13 (163) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
17 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-24
113 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quicky B Z (100) Przyjete 18 - N, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
114 Julia Sobiecka
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
Bonus Cannabis (141) Przyjete 13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-24
115 Nina Sokalska
BPK
Cuppers Monty (119) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
11 - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
11 - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
116 Nina Sokalska
BPK
Wirus (123) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
11 - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
117 Katarzyna Spinczyk
SKJ OMEGA
Larysa (155) Odrzucone 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
118 Tomasz Stachowiak
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Arabika (149) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
8 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
17 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-24
119 Aleksandra Stanek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (78) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
120 Katarzyna Staniczek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Hippica (28) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
121 Oliwia Stolarska
Katowicki Klub Jeździecki
Dolce Vita (64) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-24
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-24
15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
122 Oliwia Stolarska
Katowicki Klub Jeździecki
VISTA PONYSPORT (63) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
123 Aleksandra Strzelczyk
Stajnia Pasat
Malta (128) Odrzucone 13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
124 Natalia Strzelczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Focus MK (108) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-24
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-24
125 Marta Styperek
LZJ Drama Zbrosławice
Emma (38) Przyjete 3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
126 Martyna Szczypa
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Mario (121) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-23
10 - C, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-23
17 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-24
19 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
127 Emilia Szojda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Campino Burme (53) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
9 - N, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-23
17 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-24
18 - N, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
128 Nikola Szweda
BPK
BREGO (96) Przyjete 13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
129 Julia Ślązak
Politechnika Śląska w Gliwicach
Casani (75) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
8 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
130 Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Ganges (77) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
8 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
16 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
17 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-24
131 Nicolas Ślęzak
BPK
Night Lady (84) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
132 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Checkpoint (73) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
8 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
17 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-24
133 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Miss Agent (72) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
134 Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (32) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-24
135 Martyna Tomalik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (145) Odrzucone 5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-02-23
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-02-23
136 Olga Tomanek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Turbud IQ (59) Przyjete 15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
17 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-24
137 Olga Tomanek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Winnie (58) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
138 Victoria Urbańczyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emundo (6) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
139 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mirage (98) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
140 Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (140) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
5 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-24
15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
141 Milena Wiśniewska
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
TBI Dusseldorf (103) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-02-23
15 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-24
16 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
16 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
142 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Cornet MW (31) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
143 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (30) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
2 - 80 cm, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-02-23
16 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
17 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-02-24
144 Małgorzata Wojs
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
Bonus Cannabis (95) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
145 Adrianna Zwolińska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Waterlo (157) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-23
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-24
1
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
4
Bez Przynależności Klubowej S L A
5
Klub Jeździecki Zbrosławice
6
Klub Jeździecki Zbrosławice
7
Klub Jeździecki Zbrosławice
9
Bez Przynależności Klubowej S L A
10
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
11
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
12
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
13
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
14
Stajnia Pasat Wielki-Bór
15
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
17
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
19
Bez Przynależności Klubowej S L A
21
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
23
Uczniowski Klub Jeździecki WIDOK-KĘTY
25
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
26
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
28
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
29
Klub Jeździecki Zbrosławice
31
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
32
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
33
Bez Przynależności Klubowej S L A
34
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
35
Klub Jeździecki Zbrosławice
37
Bez Przynależności Klubowej S L A
38
Bez Przynależności Klubowej S L A
41
Klub Jazdy Konnej Romico
42
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
46
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
47
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
49
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
50
Bez Przynależności Klubowej S L A
51
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
52
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
53
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
55
Bez Przynależności Klubowej S L A
56
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
57
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
58
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
59
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
60
Bez Przynależności Klubowej S L A
61
Bez Przynależności Klubowej S L A
62
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
63
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
64
Klub Jeździecki Zbrosławice
65
Klub Jeździecki Zbrosławice
66
Bez Przynależności Klubowej S L A
67
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
68
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
69
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
70
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
71
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
72
Jeździecki Klub Sportow A-Prim
73
Bez Przynależności Klubowej S L A
74
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
75
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
77
Klub Jeździecki LAMBADA Częstochowa
78
Klub Jeździecki Zbrosławice
79
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
81
Klub Jeździecki Zbrosławice
83
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
84
KLUB JEŹDZIECKI GLOBAL
86
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
87
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
88
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
89
Bez Przynależności Klubowej S L A
90
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
91
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
92
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
94
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
95
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
96
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
98
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
99
Klub Jeździecki Zbrosławice
101
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
102
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
104
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
106
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
107
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
108
Klub Jeździecki Zbrosławice
109
Klub Jeździecki Zbrosławice
110
Klub Jeździecki Zbrosławice
111
Klub Jeździecki Zbrosławice
112
Klub Jeździecki Zbrosławice
113
Klub Jeździecki Zbrosławice
114
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
118
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
119
Klub Jeździecki Zbrosławice
120
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
121
Katowicki Klub Jeździecki
124
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
125
LZJ Drama Zbrosławice
126
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
127
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
129
Politechnika Śląska w Gliwicach
130
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
132
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
133
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
134
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
135
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
136
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
137
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
138
Bez Przynależności Klubowej S L A
139
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
140
Bez Przynależności Klubowej S L A
141
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
142
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
143
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
144
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
145
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl