Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

ZT-A KJ Amigo Pełen ekran
2017-05-13 - 2017-05-13
Nr Zawodnik Klub Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Agata Wójcik BPK Karino (30) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
2 Agnieszka Krupińska BPK Dezerter (15) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
3 Agnieszka Żokowska Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Molia L (49) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
4 Aleksandra Panek KJ Amigo Tenor (6) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
5 Amelia Feruś BPK Komedia (14) Odrzucone 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
6 Andżelika Markwa Klub Jeździecki Paint Horse B-Libia (50) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
7 Anna Korek KJ Zbrosławice Waćpan-o (68) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
2 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
8 Antonina Wieczorek Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki "Plessówka" Bols (55) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
2 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
9 Barbara Drzazga BPK Per sempre (38) Odrzucone 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
2 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
10 Bernadeta Musialik BPK Harad (17) Odrzucone 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
11 Celina Maciaś BPK Soundtrack 4 (8) Odrzucone 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
12 Dagmara Rodek BPK Alians (60) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
2 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
13 Dagmara Żyła BPK Magnus (12) Odrzucone 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
2 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
14 Daria Pardela BPK Włodek (27) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
15 Daria Wróblewska JKS Czanki Rakija (66) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
16 Eliza Mardyło Kj Szarża Wrotycz (70) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
2 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
17 Elżbieta Juroszek BPK Mentor (42) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
18 Ewa Majchrzak BPK Ferdinand (16) Odrzucone 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
19 Hanna Doroz-tomasik BPK Brema (24) Odrzucone 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
20 Iga Żelazkiewicz KJ Amigo Alan (75) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
21 Irena Grzesik BPK Brema (9) Odrzucone 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
22 Jagna Żuchowicz KJ AMIGO Simon (11) Odrzucone 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
23 Jagoda Wokulska BPK Jarisa (39) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
24 Jakub Śmieja BPK Alberjim (51) Odrzucone 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
25 Joanna Nowak Bez Przynależności Klubowej S L A Bonanza (25) Odrzucone 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
26 Joanna Siwiec Sportowy KJ OMEGA Bona (41) Przyjete 2 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
27 Julia Kuzak Bez Przynależności Klubowej S L A Epril (45) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
2 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
28 Julia Sztaba KJ Amigo Miodunka (31) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
29 Julia Zymela BPK Amber (7) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
30 Justyna Kopczyńska-kosiń BPK Kaszmir (69) Przyjete 2 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
31 Karolina Nawrot BPK Juka (23) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
32 Katarzyna Piętak BPK Gawrosz (5) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
33 Kinga Abelec-janiszewska Stajnia Trot Ganimedes (36) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
34 Klaudia Bernad BPK Dukat (64) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
35 Klaudia Molik BPK Imbir (10) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
2 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
36 Magdalena Guzy BPK Arlet (62) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
2 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
37 Magdalena Hasek Klub Jeździecki Zbrosławice Pola (61) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
38 Magdalena Hasek Klub Jeździecki Zbrosławice Prezydent (59) Przyjete 2 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
3 - N-1 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
39 Magdalena Morawska Drama Zbrosławice Deniro (57) Przyjete 3 - N-1 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
3 - N-1 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
40 Marcin Kłos BPK Figar (47) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
2 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
41 Maria Knap Stajnia Trot Ganimedes (37) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
42 Martyna Barczyk ORiTK FANTAZJA Kroczyce Werbel (73) Odrzucone 2 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
3 - N-1 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
43 Martyna Paliga brak Amaretto dream (56) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
44 Matylda Dudziak BPK Dukat (48) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
45 Małgorzata Filipiak BPK Wengrand (40) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
46 Monika Zalega KJ Amigo Dezerter (29) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
47 Monika Zalega KJ Amigo Gloksynia (20) Odrzucone 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
48 Monika Zalega Klub Jeździecki Amigo Test (77) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
49 Natalia Demska BPK Wibracja (65) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
50 Natalia Kozłowska BPK Komedia (13) Odrzucone 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
51 Natalia Tarkowska Wiktoria (74) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
52 Natalia Uryga BPK Dreamer (71) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
53 Oliwia Ruszkowska BPK Tequila (63) Odrzucone 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
54 Paulina Piegza BPK Blef (32) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
55 Paulina Sowa KJ Amigo Mała mi (19) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
56 Rozalia Mroczek KJ Amigo Beza (76) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
57 Weronika Janoszek Dreamer (71) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
58 Weronika Supernak BPK Antharo (28) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
59 Wiktoria Adamska BPK Justar (54) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
2 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
60 Wiktoria Dróżdż brak Dezire (4) Odrzucone 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
2 - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
61 Wiktoria Molenda KJ Amigo Normandia (33) Odrzucone 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
62 Wojciech Wróblewski BPK Konieczny Doping (67) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
63 Zuzanna Rogacz KJ Amigo K-rewita (18) Przyjete 1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 13 05 2017
1. Agata Wójcik
BPK
Karino (30)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
2. Agnieszka Krupińska
BPK
Dezerter (15)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
3. Agnieszka Żokowska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Molia L (49)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
4. Aleksandra Panek
KJ Amigo
Tenor (6)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
5. Amelia Feruś
BPK
Komedia (14)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
6. Andżelika Markwa
Klub Jeździecki Paint Horse
B-Libia (50)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
7. Anna Korek
KJ Zbrosławice
Waćpan-o (68)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
2 - P-1 - Ujeżdżeniowy
8. Antonina Wieczorek
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki "Plessówka"
Bols (55)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
2 - P-1 - Ujeżdżeniowy
9. Barbara Drzazga
BPK
Per sempre (38)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
2 - P-1 - Ujeżdżeniowy
10. Bernadeta Musialik
BPK
Harad (17)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
11. Celina Maciaś
BPK
Soundtrack 4 (8)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
12. Dagmara Rodek
BPK
Alians (60)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
2 - P-1 - Ujeżdżeniowy
13. Dagmara Żyła
BPK
Magnus (12)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
2 - P-1 - Ujeżdżeniowy
14. Daria Pardela
BPK
Włodek (27)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
15. Daria Wróblewska
JKS Czanki
Rakija (66)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
16. Eliza Mardyło
Kj Szarża
Wrotycz (70)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
2 - P-1 - Ujeżdżeniowy
17. Elżbieta Juroszek
BPK
Mentor (42)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
18. Ewa Majchrzak
BPK
Ferdinand (16)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
19. Hanna Doroz-tomasik
BPK
Brema (24)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
20. Iga Żelazkiewicz
KJ Amigo
Alan (75)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
21. Irena Grzesik
BPK
Brema (9)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
22. Jagna Żuchowicz
KJ AMIGO
Simon (11)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
23. Jagoda Wokulska
BPK
Jarisa (39)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
24. Jakub Śmieja
BPK
Alberjim (51)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
25. Joanna Nowak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Bonanza (25)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
26. Joanna Siwiec
Sportowy KJ OMEGA
Bona (41)
2 - P-1 - Ujeżdżeniowy
27. Julia Kuzak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Epril (45)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
2 - P-1 - Ujeżdżeniowy
28. Julia Sztaba
KJ Amigo
Miodunka (31)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
29. Julia Zymela
BPK
Amber (7)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
30. Justyna Kopczyńska-kosiń
BPK
Kaszmir (69)
2 - P-1 - Ujeżdżeniowy
31. Karolina Nawrot
BPK
Juka (23)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
32. Katarzyna Piętak
BPK
Gawrosz (5)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
33. Kinga Abelec-janiszewska
Stajnia Trot
Ganimedes (36)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
34. Klaudia Bernad
BPK
Dukat (64)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
35. Klaudia Molik
BPK
Imbir (10)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
2 - P-1 - Ujeżdżeniowy
36. Magdalena Guzy
BPK
Arlet (62)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
2 - P-1 - Ujeżdżeniowy
37. Magdalena Hasek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Pola (61)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
38. Magdalena Hasek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Prezydent (59)
2 - P-1 - Ujeżdżeniowy
3 - N-1 - Ujeżdżeniowy
39. Magdalena Morawska
Drama Zbrosławice
Deniro (57)
3 - N-1 - Ujeżdżeniowy
3 - N-1 - Ujeżdżeniowy
40. Marcin Kłos
BPK
Figar (47)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
2 - P-1 - Ujeżdżeniowy
41. Maria Knap
Stajnia Trot
Ganimedes (37)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
42. Martyna Barczyk
ORiTK FANTAZJA Kroczyce
Werbel (73)
2 - P-1 - Ujeżdżeniowy
3 - N-1 - Ujeżdżeniowy
43. Martyna Paliga
brak
Amaretto dream (56)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
44. Matylda Dudziak
BPK
Dukat (48)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
45. Małgorzata Filipiak
BPK
Wengrand (40)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
46. Monika Zalega
KJ Amigo
Dezerter (29)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
47. Monika Zalega
KJ Amigo
Gloksynia (20)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
48. Monika Zalega
Klub Jeździecki Amigo
Test (77)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
49. Natalia Demska
BPK
Wibracja (65)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
50. Natalia Kozłowska
BPK
Komedia (13)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
51. Natalia Tarkowska
Wiktoria (74)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
52. Natalia Uryga
BPK
Dreamer (71)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
53. Oliwia Ruszkowska
BPK
Tequila (63)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
54. Paulina Piegza
BPK
Blef (32)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
55. Paulina Sowa
KJ Amigo
Mała mi (19)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
56. Rozalia Mroczek
KJ Amigo
Beza (76)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
57. Weronika Janoszek
Dreamer (71)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
58. Weronika Supernak
BPK
Antharo (28)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
59. Wiktoria Adamska
BPK
Justar (54)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
2 - P-1 - Ujeżdżeniowy
60. Wiktoria Dróżdż
brak
Dezire (4)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
2 - P-1 - Ujeżdżeniowy
61. Wiktoria Molenda
KJ Amigo
Normandia (33)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
62. Wojciech Wróblewski
BPK
Konieczny Doping (67)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
63. Zuzanna Rogacz
KJ Amigo
K-rewita (18)
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy
1 - L-4 - Ujeżdżeniowy

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877
tel: +48 533 453 305

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2017 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl