Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

II Eliminacje Halowego Pucharu Śląska w Skokach i HZRiT Pełen ekran
2019-03-09 - 2019-03-10
Liczba przyjętych koni: 117
Liczba przyjętych zawodników: 101
Komunikaty organizatora
1. Wspólne oglądanie parkuru dla konkursów 11, 12, 13a i 13b, 14 i 15, 16 oraz 18,19
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Anna Baca
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
SALVADOR (35) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
2 Katarzyna Bembenek
BPK
Coco MK (48) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
3 Martyna Biadacz - Binkowska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Milan (14) Przyjete 3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
4 Adrianna Bieniek
JD APOLLO
Korsarz (33) Przyjete 13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
5 Katarzyna Bober
Bez Przynależności Klubowej S L A
Sonet G-T (52) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
9 - N, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-09
17 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-10
18 - N, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
6 Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
LIBERIA (92) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
8 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
17 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-10
7 Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sweet Silvia (22) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
8 Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (32) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
8 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
17 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-10
9 Oliwer Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
C Bas (79) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-09
10 - C, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-09
18 - N, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
19 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
10 Oliwer Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
East Wood (80) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
9 - N, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-09
17 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-10
18 - N, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
11 Paulina Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Dominacja (82) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
8 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
16 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
17 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-10
12 Ewa Burzyńska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cargo (39) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-10
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-10
13 Agata Chmiel
Klub Jeździecki Zbrosławice
BREGO (34) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
14 Milena Cieśla
Bpk
Hrabina (116) Przyjete 3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
15 Katarzyna Cieślińska
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sabra (23) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-10
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
16 Kaja Cot
BPK
Sugestia (107) Przyjete 3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
17 Magdalena Cymbryłowicz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Milord (88) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-10
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
18 Lena Czajkowska
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Sandra De Finibus Terrae (44) Przyjete 13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-10
19 Maciej Czarnik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Fioyaline (108) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
20 Maciej Czarnik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Nikita (106) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
8 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
17 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-10
21 Jakub Danis
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Arsen PonySport (100) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-10
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-10
22 Maja Deska
Klub Jeździecki Rancho Zrębice
Nergal (119) Odrzucone 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
23 Kinga Drewniany
Uczniowski Klub Jeździecki WIDOK-KĘTY
Epsilon (53) Przyjete 3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
24 Wiktoria Dymer
Bpk
Lancero V (99) Odrzucone 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
25 Daria Feliks
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
My Little Pony PonySport (83) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
26 Daria Feliks
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Szalony Chicco (93) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
27 Kaja Fiedeń
Bez Przynależności Klubowej O P O
Deryk (29) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
28 Małgorzata Flis
OSK Michalscy
Wito (5) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-09
18 - N, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
29 Kinga Gdynia
Klub Jeździecki Zbrosławice
Karino (47) Przyjete 3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
30 Jagna Ginko
BPK
Blue Lady (37) Przyjete 3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
31 Marta Grzyśka
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Easy to love (51) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-10
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-10
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
32 Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire LG (49) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
8 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
33 Wiktoria Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Galaktyka GB (50) Odrzucone 2 - 80 cm, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
2 - 80 cm, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
34 Jakub Jędruch
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Rowitto (123) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
8 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
35 Maria Jońca
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Niespodzianka (125) Przyjete 3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
36 Zuzanna Kaczmarzyk
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Soprano Hippica (94) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
9 - N, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-09
17 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-10
18 - N, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
37 Maria Kaczyna
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lord of Fame (27) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
8 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
17 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-10
38 Oliwia Kempa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bławatek (61) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
2 - 80 cm, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
39 Jakub Klekot
Klub Jeździecki Zbrosławice
Robin Hood-LS (120) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
8 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
17 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-10
40 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (24) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
8 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
16 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
17 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-10
41 Amanda Kolińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (4) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
8 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
16 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
17 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-10
42 Wojciech Korzeczek
KJ GLOBAL
Aktiw (12) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
6 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
16 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
43 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (6) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
44 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Freedom (7) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
1 - 50 cm, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
11 - 50 cm, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
11 - 50 cm, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
45 Oliwia Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Aperitif (8) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
8 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
17 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-10
46 Oliwia Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Fereusa (10) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
9 - N, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-09
17 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-10
18 - N, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
47 Oliwia Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Tritop 2 (9) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-09
10 - C, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-09
18 - N, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
48 Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Awantaż (62) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
9 - N, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-09
17 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-10
18 - N, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
49 Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Salamon Don Darco (63) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
9 - N, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-09
17 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-10
18 - N, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
50 Paulina Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Driada Zk (129) Przyjete 17 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-10
51 Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ritus (87) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
8 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
17 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-10
52 Julia Kremer
Bez Przynależności Klubowej S L A
Stollberg (105) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-10
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-10
53 Liwia Król
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Cytat (13) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
17 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-10
54 Maja Krygier
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
CILENA (17) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
1 - 50 cm, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
11 - 50 cm, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
11 - 50 cm, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
55 Barbara Krywult
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
DUKAT (103) Przyjete 17 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-10
18 - N, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
56 Patrycja Ksiądz
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Heidi (25) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
57 Hanna Kuc
Klub Jeździecki Zbrosławice
Koekoekshof Rosalyn (46) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
1 - 50 cm, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
11 - 50 cm, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
11 - 50 cm, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
58 Dominika Kunicka
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (101) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-10
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-10
59 Amelia Kupczyk
Klub Jeździecki PonySport
Monito (124) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
17 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-10
60 Sandra Kuśka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Chanel (104) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-10
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
61 Katarzyna Kuśnierz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jigo (60) Odrzucone 17 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-10
62 Aleksandra Kwiatkowska
Klub Jeździecki LAMBADA Częstochowa
Greta (45) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
63 Marta Kwiecińska
Klub Jeździecki Zbrosławice
LA BELLE (112) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
64 Beata Majer
Klub Jeździecki Global
Heart Lightning (70) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-03-09
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-03-09
65 Aleksandra Makuch
Klub Jeździecki Rancho Zrębice
Corsarz (38) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
66 Patryk Mike
Klub Jeździecki Global
Chalandra (66) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
67 Magdalena Mirska
LZJ Drama Zbrosławice
Etna (77) Przyjete 3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
68 Alicja Musiał
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
My Little Pony PonySport (15) Przyjete 3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
69 Julia Oleszczuk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mirabela (57) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
70 Małgorzata Oswald
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Bentley (3) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
71 Agata Paczyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
K-Figa (71) Przyjete 3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
72 Agata Paczyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sokrates (74) Przyjete 3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
73 Monika Piech
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Sepia (36) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
8 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
74 Oliwia Pielewska
BPK
Afera (98) Przyjete 3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
75 Natalia Pierz
LZJ Drama Zbrosławice
Markiza (73) Przyjete 3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
76 Wktoria Pinkawa
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Quasi Una Fantasia (102) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-10
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
77 Milena Płaza
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Zina (18) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
2 - 80 cm, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
78 Dorota Potrzebka
Bez Przynależności Klubowej S L A
PABLO (26) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
79 Anna Prażuch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Nequima (109) Odrzucone 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-03-09
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-03-09
80 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Argentik 2 (11) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
9 - N, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-09
17 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-10
18 - N, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
81 Klaudia Rajtar-Wojciechowska
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Bajadera (111) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
8 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
17 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-10
82 Karolina Rutkowska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (72) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-10
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-10
83 Robert Sczendzina
Bpk
Jemen (118) Przyjete 3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
84 Paulina Selega
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (113) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
8 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
17 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-10
85 Julia Sitarek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (68) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-10
86 Joanna Sławik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Kaliope (30) Przyjete 14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-10
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-10
87 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Claire LG (49) Przyjete 15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
88 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
DRAGO (65) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
9 - N, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-09
18 - N, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
89 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Enjoy Me Z (84) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
90 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Euforia (31) Przyjete 15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
91 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Marcepan (128) Przyjete 17 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-10
92 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Panamera 13 (127) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
9 - N, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-09
17 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-10
18 - N, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
93 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Quicky B Z (89) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-09
18 - N, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
94 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Utopia BS (86) Przyjete 17 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-10
95 Natalia Słoniec
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Con Chira (126) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
96 Paulina Słoniec
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Wendy (55) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
1 - 50 cm, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
11 - 50 cm, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
11 - 50 cm, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
97 Katarzyna Spinczyk
SKJ OMEGA
Larysa (54) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
98 Gabriela Stachowiak
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Ines (115) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
8 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
17 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-10
99 Tomasz Stachowiak
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Arabika (114) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
8 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
100 Aleksandra Stanek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (64) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
101 Katarzyna Staniczek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Hippica (95) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-10
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-10
102 Marta Starzec
Bez Przynależności Klubowej S L A
Czumiz (67) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-03-09
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-03-09
103 Oliwia Stolarska
Katowicki Klub Jeździecki
Dolce Vita (122) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-10
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
104 Oliwia Stolarska
Katowicki Klub Jeździecki
Vista Ponysport (121) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
2 - 80 cm, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-10
105 Natalia Strzelczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Focus MK (78) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
106 Marta Styperek
LZJ Drama Zbrosławice
Emma (75) Przyjete 3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
107 Martyna Szczypa
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Mario (110) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
10 - C, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-09
17 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-10
19 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
108 Julia Ślązak
Politechnika Śląska w Gliwicach
Casani (42) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
8 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
17 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-10
109 Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Ganges (41) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
8 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
16 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
17 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-10
110 Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Tores-P (40) Odrzucone 16 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
17 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-10
111 Nicolas Ślęzak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Night Lady (16) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
112 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Checkpoint (69) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
8 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
17 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-10
113 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Miss Agent (20) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-10
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-10
114 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Etna (76) Przyjete 3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
115 Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (31) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-10
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-10
116 Roksana Walczuch
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Ataman (59) Przyjete 13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-10
117 Roksana Walczuch
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
DANTE (58) Przyjete 15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
118 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mirage (96) Przyjete 2 - 80 cm, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
2 - 80 cm, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
12 - 80 cm, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
119 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Lavalette (91) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
120 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Vivi Zagorka (90) Przyjete 3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
121 Joanna Włodarz
Bez Przynależności Klubowej O P O
HERON (28) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-10
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
122 Grzegorz Wypchlak
BPK
Notis (43) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
8 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
17 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-10
123 Michalina Zacharz
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Nektar (21) Przyjete 3A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
13A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
124 Natalia Zdybska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Fioyaline (108) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-03-09
5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-10
125 Zuzanna Zejer
Bez Przynależności Klubowej S L A
Levisionn Contanga E.W.P. (2) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-03-09
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-03-09
126 Pola Żyglicka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (97) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-09
17 - P, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów), Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-10
1
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
3
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
5
Bez Przynależności Klubowej S L A
6
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
7
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
8
Bez Przynależności Klubowej S L A
9
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
10
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
11
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
12
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
13
Klub Jeździecki Zbrosławice
15
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
17
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
19
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
20
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
21
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
22
Klub Jeździecki Rancho Zrębice
23
Uczniowski Klub Jeździecki WIDOK-KĘTY
25
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
26
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
27
Bez Przynależności Klubowej O P O
29
Klub Jeździecki Zbrosławice
31
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
32
Klub Jeździecki Zbrosławice
34
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
35
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
36
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
37
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
38
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
39
Klub Jeździecki Zbrosławice
40
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
41
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
43
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
44
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
45
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
46
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
47
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
48
Bez Przynależności Klubowej S L A
49
Bez Przynależności Klubowej S L A
50
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
51
Klub Jeździecki Zbrosławice
52
Bez Przynależności Klubowej S L A
53
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
54
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
55
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
56
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
57
Klub Jeździecki Zbrosławice
58
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
59
Klub Jeździecki PonySport
60
Bez Przynależności Klubowej S L A
61
Bez Przynależności Klubowej S L A
62
Klub Jeździecki LAMBADA Częstochowa
63
Klub Jeździecki Zbrosławice
65
Klub Jeździecki Rancho Zrębice
66
Klub Jeździecki Global
68
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
69
Klub Jeździecki Zbrosławice
70
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
71
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
72
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
73
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
77
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
78
Bez Przynależności Klubowej S L A
79
Klub Jeździecki Zbrosławice
80
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
82
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
84
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
85
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
86
Bez Przynależności Klubowej S L A
87
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
88
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
89
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
90
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
91
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
92
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
93
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
94
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
95
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
96
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
98
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
99
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
100
Klub Jeździecki Zbrosławice
101
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
102
Bez Przynależności Klubowej S L A
103
Katowicki Klub Jeździecki
105
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
106
LZJ Drama Zbrosławice
107
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
108
Politechnika Śląska w Gliwicach
109
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
110
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
111
Bez Przynależności Klubowej S L A
112
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
113
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
114
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
115
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
116
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
117
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
118
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
121
Bez Przynależności Klubowej O P O
123
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
124
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
125
Bez Przynależności Klubowej S L A
126
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl