Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Skokach - Romico Winter CUP Pełen ekran
2019-03-23 - 2019-03-24
Liczba przyjętych koni: 54
Liczba przyjętych zawodników: 46
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Agata Arendt
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Super Hero (21) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY KIDS, 2019-03-23
3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY AMATOR – punktowany finał, 2019-03-24
11B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
2 Agata Arendt
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
TBI Dusseldorf (71) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY OPEN, 2019-03-23
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY PROFI, 2019-03-23
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY PROFI, 2019-03-23
13 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY OPEN – punktowany finał, 2019-03-24
15 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY PROFI – punktowany finał, 2019-03-24
3 Aleksandra Bąk
BPK
Cortes (5) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY KIDS, 2019-03-23
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY KIDS, 2019-03-23
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY KIDS, 2019-03-23
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY KIDS – punktowany finał, 2019-03-24
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY AMATOR – punktowany finał, 2019-03-24
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY AMATOR – punktowany finał, 2019-03-24
4 Barbara Chlipała
Klub Jazdy Konnej Romico
Caryca (3) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY OPEN, 2019-03-23
13 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY OPEN – punktowany finał, 2019-03-24
14 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
5 Piotr Ciołczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Cafete (68) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY OPEN, 2019-03-23
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY PROFI, 2019-03-23
13 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY OPEN – punktowany finał, 2019-03-24
15 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY PROFI – punktowany finał, 2019-03-24
6 Agnieszka Ciurzyńska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Buschido (61) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY OPEN, 2019-03-23
7 Agnieszka Ciurzyńska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Conflikt (62) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY OPEN, 2019-03-23
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
8 Maja Dreger
Klub Jazdy Konnej Solka
K-Nico (67) Przyjete 12B - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-03-24
12B - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-03-24
9 Monika Duda
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Embassy Bassy (54) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY OPEN, 2019-03-23
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
10 Klaudia Fiołek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gold Marke (4) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY OPEN, 2019-03-23
12A - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
13 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY OPEN – punktowany finał, 2019-03-24
11 Zofia Ivelijć
LKJ Ochaby
Don Karlos (25) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY KIDS, 2019-03-23
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY KIDS, 2019-03-23
3A - LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY AMATOR, 2019-03-23
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY AMATOR – punktowany finał, 2019-03-24
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY AMATOR – punktowany finał, 2019-03-24
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY AMATOR – punktowany finał, 2019-03-24
11A - LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
12 Dawid Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Aquador (50) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY OPEN, 2019-03-23
12A - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
13 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY OPEN – punktowany finał, 2019-03-24
13 Dawid Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Chacorneto (49) Przyjete 3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
11B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
11B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
14 Dawid Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Grasshopper (52) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY OPEN, 2019-03-23
13 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY OPEN – punktowany finał, 2019-03-24
15 Dawid Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Quinda-Quando (51) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
14 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
16 Natalia Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Chaplain (17) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY OPEN, 2019-03-23
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY OPEN, 2019-03-23
13 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY OPEN – punktowany finał, 2019-03-24
17 Patrycja Jeziorska
KJK Romico
Eksplozja (48) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY KIDS, 2019-03-23
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY KIDS, 2019-03-23
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY AMATOR – punktowany finał, 2019-03-24
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY AMATOR – punktowany finał, 2019-03-24
18 Alicja Jóźwiak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Werter (2) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY KIDS, 2019-03-23
3A - LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY AMATOR, 2019-03-23
3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY AMATOR – punktowany finał, 2019-03-24
11A - LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
11A - LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
19 Patrycja Kamińska
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Lucky (45) Przyjete 12A - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
13 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY OPEN – punktowany finał, 2019-03-24
20 Zuzanna Kamińska
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Hipis (40) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY KIDS, 2019-03-23
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY KIDS, 2019-03-23
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY AMATOR – punktowany finał, 2019-03-24
21 Wioletta Karpińska
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
FLINSTONE UTOPIA (65) Przyjete 3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
12A - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
13 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY OPEN – punktowany finał, 2019-03-24
22 Michaela Karpisz
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Briance (22) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY OPEN, 2019-03-23
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
14 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
15 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY PROFI – punktowany finał, 2019-03-24
23 Aleksandra Kawa
Klub Jazdy Konnej Romico
Indi (27) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
12A - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
12A - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
24 Marta Kawa
KJK Romico
Grappa (26) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY KIDS – punktowany finał, 2019-03-24
9 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY KIDS – punktowany finał, 2019-03-24
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY AMATOR – punktowany finał, 2019-03-24
25 Karolina Kobylec
Bez Przynależności Klubowej S L A
Garus (55) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
12A - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
12A - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
26 Klaudia Koj
Bez Przynależności Klubowej S L A
Estela (35) Przyjete 12B - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-03-24
12B - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-03-24
27 Paulina Koza
Bez Przynależności Klubowej S L A
ULANA"S" (16) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
12A - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
12A - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
28 Amelia Kula
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Normandia (15) Przyjete 3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
11B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
12B - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-03-24
12B - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-03-24
29 Anna Kulawik
ASK Świerklaniec
Niwar (70) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY OPEN, 2019-03-23
12A - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
13 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY OPEN – punktowany finał, 2019-03-24
30 Patrycja Kulpa
Klub Jazdy Konnej Solka
Koral (66) Przyjete 12B - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-03-24
12B - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-03-24
31 Katarzyna Kuśnierz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jigo (34) Przyjete 3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
32 Kaja Langer
Klub Jazdy Konnej Romico
Oriana (29) Przyjete 7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY PROFI, 2019-03-23
33 Ewa Łukasik
BPK
Casino Royal (63) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY KIDS, 2019-03-23
34 Marcelina Łukaszek
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Hiki (41) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY KIDS, 2019-03-23
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY KIDS, 2019-03-23
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY AMATOR – punktowany finał, 2019-03-24
35 Eliza Masny
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cherokee (23) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY OPEN, 2019-03-23
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
13 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY OPEN – punktowany finał, 2019-03-24
14 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
36 Colleen Moore
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Eter (44) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY KIDS, 2019-03-23
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY KIDS, 2019-03-23
3A - LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY AMATOR, 2019-03-23
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY AMATOR – punktowany finał, 2019-03-24
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY AMATOR – punktowany finał, 2019-03-24
11A - LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
11A - LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
37 Marcin Olszowski
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Orion (42) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY OPEN, 2019-03-23
12A - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
12A - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
13 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY OPEN – punktowany finał, 2019-03-24
38 Marcin Olszowski
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Powiew (43) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY OPEN, 2019-03-23
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
13 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY OPEN – punktowany finał, 2019-03-24
39 Albert Ornat
Klub Jazdy Konnej Romico
Copy (31) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY KIDS, 2019-03-23
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY KIDS, 2019-03-23
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY AMATOR – punktowany finał, 2019-03-24
40 Albert Ornat
Klub Jazdy Konnej Romico
Julius (33) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY KIDS, 2019-03-23
3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
11B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
11B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
41 Mariam Pervez
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Cassinia (69) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY OPEN, 2019-03-23
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
13 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY OPEN – punktowany finał, 2019-03-24
14 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
42 Anna Pęciak
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
Bentos (20) Przyjete 3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
11B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
11B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
12A - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
12A - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
43 Anna Pęciak
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
Lavina 45 (19) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY OPEN, 2019-03-23
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
14 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
15 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY PROFI – punktowany finał, 2019-03-24
44 Anna Pęciak
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
Ledanaja II "W" (18) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY PROFI, 2019-03-23
14 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
15 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY PROFI – punktowany finał, 2019-03-24
45 Kaja Pietraszko
Klub Jazdy Konnej Romico
Quirora (28) Przyjete 3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
11B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
12A - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
46 Maja Pluta
Bez Przynależności Klubowej S L A
Brawada (1) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY KIDS, 2019-03-23
3A - LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY AMATOR, 2019-03-23
3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY AMATOR – punktowany finał, 2019-03-24
11A - LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
11A - LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
47 Amelia Suwala
Bpk
Liberator (58) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY KIDS, 2019-03-23
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY KIDS, 2019-03-23
3A - LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY AMATOR, 2019-03-23
48 Alicja Sypek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Pallas (24) Przyjete 3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
11B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
12A - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
12A - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
49 Julia Sztaba
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Vi-Vi Zagorka (11) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY KIDS, 2019-03-23
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY AMATOR – punktowany finał, 2019-03-24
50 Julia Szydłowska
Klub Jazdy Konnej Romico
Varadero "R" (30) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
12A - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
12A - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
51 Krzysztof Widzyk
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Kenzo (39) Przyjete 7 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY PROFI, 2019-03-23
15 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY PROFI – punktowany finał, 2019-03-24
52 Wacław Wiesner
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lucardia (53) Przyjete 3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
53 Milena Wiśniewska
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Saszika (37) Przyjete 3A - LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY AMATOR, 2019-03-23
3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-23
11B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
11B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
12A - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
12A - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-24
54 Martyna Witoszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Havana (14) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY KIDS, 2019-03-23
3A - LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY AMATOR, 2019-03-23
3A - LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), RWC kwalifikacja do RUNDY AMATOR, 2019-03-23
1
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
5
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
6
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
7
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
8
Klub Jazdy Konnej Solka
9
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
10
Bez Przynależności Klubowej S L A
12
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
13
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
14
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
15
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
16
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
18
Bez Przynależności Klubowej S L A
19
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
20
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
21
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
22
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
23
Klub Jazdy Konnej Romico
25
Bez Przynależności Klubowej S L A
26
Bez Przynależności Klubowej S L A
27
Bez Przynależności Klubowej S L A
28
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
30
Klub Jazdy Konnej Solka
31
Bez Przynależności Klubowej S L A
32
Klub Jazdy Konnej Romico
34
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
35
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
36
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
37
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
38
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
39
Klub Jazdy Konnej Romico
40
Klub Jazdy Konnej Romico
41
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
42
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
43
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
44
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
45
Klub Jazdy Konnej Romico
46
Bez Przynależności Klubowej S L A
48
Bez Przynależności Klubowej S L A
49
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
51
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
52
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
53
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
54
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl