Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

I Towarzyskie Zawody skokowe w Stajni "Pasat" Pełen ekran
2017-05-06 - 2017-05-06
Nr Zawodnik Klub Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Agata Russin Brak Wamar (18) Przyjete 1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
2 Agata Szymonik Stajnia Pasat Isubr (14) Przyjete 2 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
2 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
3 Aleksandra Bałut Stajnia Montes Shanti (26) Przyjete 2 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
4 Aleksandra Blachnicka JKS Barda Szwadron Jankowice Targowica (36) Przyjete 3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
4 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 06 05 2017
5 Aleksandra Organ KJ ,, Apollo ,, Karewicz (19) Przyjete 1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
6 Aleksandra Organ KJ ,, Apollo ,, Czakram (10) Przyjete 3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
7 Aleksandra Strzelczyk Stajnia Pasat Malta (7) Przyjete 1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
2 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
8 Aleksandra Zaborowska BPK Alians (24) Przyjete 1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
9 Dagmara Rodek BPK Arlet (23) Przyjete 1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
10 Dagmara Rodek BPK Alians (24) Przyjete 2 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
11 Ewelina Bugdal Stajnia Montes Tofik (27) Przyjete 1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
12 Joanna Woszczyna Kj Zbrosławice Diweno (17) Przyjete 2 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
2 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
13 Julia Badora KJ ,, Apollo ,, Mocarz (6) Przyjete 1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
2 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
2 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
14 Julia Gojny Stajnia Diablo Orzesze Dakota (32) Przyjete 1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
15 Karina Gajda Klub Jeżdziecki ,,Profit ,, Czador (31) Przyjete 2 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
16 Karolina Kałkusińska Stajnia ,, Patatajka ,, Aksel (15) Przyjete 1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
2 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
17 Karolina Kałkusińska Stajnia ,, Patatajka ,, Rowenta junior (16) Przyjete 1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
2 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
18 Kasia Jędrusik Stajnia Pasat Isubr (14) Przyjete 2 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
19 Klara Zegar BPK Sabir (34) Przyjete 1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
20 Laila ( lejla ) Mansoor Złote Kopytko Maciek (12) Przyjete 1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
21 Magdalena Guzy BPK Arlet (23) Przyjete 1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
22 Magdalena Guzy BPK Alians (24) Przyjete 2 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
23 Marcel Stochel Rancho Zrębice Bakszysz (30) Przyjete 2 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
2 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
24 Martyna Barczyk ORiTK FANTAZJA Kroczyce Salsa (33) Przyjete 2 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
25 Natalia Kot Bez Przynależności Klubowej S L A Awantaż (28) Przyjete 2 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
2 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
4 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 06 05 2017
26 Ola Walaszczyk Róża - Team Zommo .Stajnia Pasat Róża (2) Przyjete 2 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
4 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 06 05 2017
27 Oliwia Bednarska Złote kKopytko Ludwik (13) Przyjete 1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
28 Oliwia Kondys Rancho Zrębice Pasat (29) Przyjete 1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
29 Oliwia Kwiecień ORiTK FANTAZJA Kroczyce Posejdon (35) Przyjete 1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
30 Paweł Flak ORiTK FANTAZJA Kroczyce Sabir (34) Przyjete 1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
31 Weronika Klabisz Stajnia Don Camillo Cezar (20) Przyjete 3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
4 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 06 05 2017
32 Zuzanna Grabowska Stajnia Pasat Hejda (3) Przyjete 3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 05 2017
4 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 06 05 2017
1. Agata Russin
Brak
Wamar (18)
1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
2. Agata Szymonik
Stajnia Pasat
Isubr (14)
2 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
2 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
3. Aleksandra Bałut
Stajnia Montes
Shanti (26)
2 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
4. Aleksandra Blachnicka
JKS Barda Szwadron Jankowice
Targowica (36)
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1)
4 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5)
5. Aleksandra Organ
KJ ,, Apollo ,,
Karewicz (19)
1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
6. Aleksandra Organ
KJ ,, Apollo ,,
Czakram (10)
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1)
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1)
7. Aleksandra Strzelczyk
Stajnia Pasat
Malta (7)
1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
2 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
8. Aleksandra Zaborowska
BPK
Alians (24)
1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
9. Dagmara Rodek
BPK
Arlet (23)
1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
10. Dagmara Rodek
BPK
Alians (24)
2 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
11. Ewelina Bugdal
Stajnia Montes
Tofik (27)
1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
12. Joanna Woszczyna
Kj Zbrosławice
Diweno (17)
2 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
2 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1)
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1)
13. Julia Badora
KJ ,, Apollo ,,
Mocarz (6)
1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
2 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
2 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
14. Julia Gojny
Stajnia Diablo Orzesze
Dakota (32)
1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
15. Karina Gajda
Klub Jeżdziecki ,,Profit ,,
Czador (31)
2 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1)
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1)
16. Karolina Kałkusińska
Stajnia ,, Patatajka ,,
Aksel (15)
1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
2 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
17. Karolina Kałkusińska
Stajnia ,, Patatajka ,,
Rowenta junior (16)
1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
2 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
18. Kasia Jędrusik
Stajnia Pasat
Isubr (14)
2 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1)
19. Klara Zegar
BPK
Sabir (34)
1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
20. Laila ( lejla ) Mansoor
Złote Kopytko
Maciek (12)
1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
21. Magdalena Guzy
BPK
Arlet (23)
1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
22. Magdalena Guzy
BPK
Alians (24)
2 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
23. Marcel Stochel
Rancho Zrębice
Bakszysz (30)
2 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
2 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
24. Martyna Barczyk
ORiTK FANTAZJA Kroczyce
Salsa (33)
2 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1)
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1)
25. Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Awantaż (28)
2 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
2 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1)
4 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5)
26. Ola Walaszczyk
Róża - Team Zommo .Stajnia Pasat
Róża (2)
2 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1)
4 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5)
27. Oliwia Bednarska
Złote kKopytko
Ludwik (13)
1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
28. Oliwia Kondys
Rancho Zrębice
Pasat (29)
1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
29. Oliwia Kwiecień
ORiTK FANTAZJA Kroczyce
Posejdon (35)
1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
30. Paweł Flak
ORiTK FANTAZJA Kroczyce
Sabir (34)
1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
1 - mini LL - Zwykły (Art. 238.2.1)
31. Weronika Klabisz
Stajnia Don Camillo
Cezar (20)
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1)
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1)
4 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5)
32. Zuzanna Grabowska
Stajnia Pasat
Hejda (3)
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1)
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1)
4 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5)

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877
tel: +48 533 453 305

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2017 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl