Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Halowy Puchar Dolnego Śląska w Ujeżdżeniu Regionalne i Towarzyskie Halowe Zawody w Ujeżdżeniu Pełen ekran
2019-04-06 - 2019-04-07
Liczba przyjętych koni: 46
Liczba przyjętych zawodników: 42
Komunikaty organizatora
1. Uwaga Zawodnicy, prosimy parkować pojazdy wyłącznie przy stajni namiotowej na Starym Parkurze (Przy stajni namiotowej Cartrans)
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Tamara Aleksiuń
Bpk
Idol (31) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Półfinał HPA-DZJ, KATEGORIA AMATORZY (kuce), 2019-04-06
19 - L-2, Zawody Towarzyskie, Finał HPA-DZJ, KATEGORIA AMATORZY (kuce), 2019-04-07
2 Julia Bazan
Klub Jeździecki Picador
Zizi (23) Przyjete 2 - L-1, Zawody Towarzyskie, Półfinał HPA-DZJ, KATEGORIA AMATORZY (duże konie), 2019-04-06
21 - L-2 konkurs otwarty, Zawody Regionalne, 2019-04-07
3 Agnieszka Bienert
Klub Jeździecki Partynice
Dębik (9) Przyjete 11 - P-3, Zawody Regionalne, Półfinał HPA-DZJ, RUNDA P BURSZTYNOWA (bez kategorii wiekowej), 2019-04-06
29 - P-4, Zawody Regionalne, Finał HPA-DZJ, RUNDA P BURSZTYNOWA (bez kategorii wiekowej), 2019-04-07
4 Aleksandra Błachno
Stowarzyszenie 4You Klub Jeździecki Wrocław
Deisi (7) Przyjete 9 - D-1, Zawody Regionalne, Półfinał HPA-DZJ, JUNIORZY MŁODSI – zawodnicy w wieku 12-15 lat (duże konie), 2019-04-06
27 - D-2, Zawody Regionalne, Finał HPA-DZJ, JUNIORZY MŁODSI – zawodnicy w wieku 12-15 lat (duże konie), 2019-04-07
5 Iwona Bohdanowicz
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Lila (8) Przyjete 17 - CC-4, Zawody Regionalne, Półfinał HPA-DZJ Puchar DZJ RUNDA CC DIAMENTOWA (bez kategorii wiekowej), 2019-04-06
35 - CC-5, Zawody Regionalne, Finał HPA-DZJ Puchar DZJ RUNDA CC DIAMENTOWA (bez kategorii wiekowej) 2019-04-07
6 Małgorzata Brodziak
Klub Jeździecki Picador
Garton (19) Przyjete 15 - C-1, Zawody Regionalne, Półfinał HPA-DZJ RUNDA C ZŁOTA (bez kategorii wiekowej) o nagrodę Centrum Zdrowia REWITAL Opole, 2019-04-06
33 - C-2, Zawody Regionalne, Finał HPA-DZJ RUNDA C ZŁOTA (bez kategorii wiekowej) o nagrodę Centrum Zdrowia REWITAL Opole, 2019-04-07
7 Aleksandra Chmielewska
Bpk
Gordion (40) Odrzucone 2 - L-1, Zawody Towarzyskie, Półfinał HPA-DZJ, KATEGORIA AMATORZY (duże konie), 2019-04-06
8 - P-3 konkurs otwarty, Zawody Regionalne, 2019-04-06
8 Adrianna Dowha
Klub Jeździecki DERA
Aneli (41) Przyjete 7 - P-3, Zawody Regionalne, Półfinał HPA-DZJ, JUNIORZY MŁODSI – zawodnicy w wieku 12-15 lat (kuce), 2019-04-06
25 - P-6, Zawody Regionalne, Finał HPA-DZJ, KATEGORIA JUNIORZY MŁODSI- zawodnicy w wieku 12-15 lat (kuce), 2019-04-07
9 Monika Drobyszewska
Klub Jeździecki Picador
Lexi (20) Przyjete 2 - L-1, Zawody Towarzyskie, Półfinał HPA-DZJ, KATEGORIA AMATORZY (duże konie), 2019-04-06
21 - L-2 konkurs otwarty, Zawody Regionalne, 2019-04-07
10 Ewelina Gos
Stadnina Koni Dębno
Gold Quaterback (4) Przyjete 15 - C-1, Zawody Regionalne, Półfinał HPA-DZJ RUNDA C ZŁOTA (bez kategorii wiekowej) o nagrodę Centrum Zdrowia REWITAL Opole, 2019-04-06
33 - C-2, Zawody Regionalne, Finał HPA-DZJ RUNDA C ZŁOTA (bez kategorii wiekowej) o nagrodę Centrum Zdrowia REWITAL Opole, 2019-04-07
11 Ewelina Gos
Stadnina Koni Dębno
Gretton Woods (3) Przyjete 3 - L-1 konkurs otwarty, Zawody Regionalne, 2019-04-06
11 - P-3, Zawody Regionalne, Półfinał HPA-DZJ, RUNDA P BURSZTYNOWA (bez kategorii wiekowej), 2019-04-06
21 - L-2 konkurs otwarty, Zawody Regionalne, 2019-04-07
29 - P-4, Zawody Regionalne, Finał HPA-DZJ, RUNDA P BURSZTYNOWA (bez kategorii wiekowej), 2019-04-07
12 Weronika Guszpil
Klub Jeździecki Jaroszówka
Aventador L (49) Przyjete 3 - L-1 konkurs otwarty, Zawody Regionalne, 2019-04-06
13 Karolina Jatkowska
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Saruman GT (45) Przyjete 15 - C-1, Zawody Regionalne, Półfinał HPA-DZJ RUNDA C ZŁOTA (bez kategorii wiekowej) o nagrodę Centrum Zdrowia REWITAL Opole, 2019-04-06
33 - C-2, Zawody Regionalne, Finał HPA-DZJ RUNDA C ZŁOTA (bez kategorii wiekowej) o nagrodę Centrum Zdrowia REWITAL Opole, 2019-04-07
14 Julia Jeleń
Bpk
Midas (30) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Półfinał HPA-DZJ, KATEGORIA AMATORZY (kuce), 2019-04-06
19 - L-2, Zawody Towarzyskie, Finał HPA-DZJ, KATEGORIA AMATORZY (kuce), 2019-04-07
15 Justyna Jeleń
Bpk
Raxa (35) Przyjete 2 - L-1, Zawody Towarzyskie, Półfinał HPA-DZJ, KATEGORIA AMATORZY (duże konie), 2019-04-06
16 Weronika Kaczmarek
Klub Jeździecki DERA
Dar (43) Przyjete 30 - P-4 konkurs otwarty, Zawody Regionalne, 2019-04-07
17 Aleksandra Kalińska
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
Pegaz (28) Przyjete 2 - L-1, Zawody Towarzyskie, Półfinał HPA-DZJ, KATEGORIA AMATORZY (duże konie), 2019-04-06
21 - L-2 konkurs otwarty, Zawody Regionalne, 2019-04-07
18 Magdalena Kamaszko
Bpk
Milenium (12) Przyjete 2 - L-1, Zawody Towarzyskie, Półfinał HPA-DZJ, KATEGORIA AMATORZY (duże konie), 2019-04-06
20 - L-2, Zawody Towarzyskie, Finał HPA-DZJ, KATEGORIA AMATORZY (duże konie), 2019-04-07
19 Katarzyna Komar
Bpk
Inola (32) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Półfinał HPA-DZJ, KATEGORIA AMATORZY (kuce), 2019-04-06
20 Magdalena Komar
Bpk
Legolas (33) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Półfinał HPA-DZJ, KATEGORIA AMATORZY (kuce), 2019-04-06
21 Magdalena Komorowska
Bpk
Kwarterline (46) Przyjete 2 - L-1, Zawody Towarzyskie, Półfinał HPA-DZJ, KATEGORIA AMATORZY (duże konie), 2019-04-06
22 Zofia Koszewicz
Klub Jeździecki Picador
Achilles (22) Przyjete 13 - N-5, Zawody Regionalne, Półfinał HPA-DZJ, RUNDA N SREBRNA (bez kategorii wiekowej), 2019-04-06
31 - N-6, Zawody Regionalne, Finał HPA-DZJ, RUNDA N SREBRNA (bez kategorii wiekowej), 2019-04-07
23 Justyna Kroc
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Equestro Sp. z o.o
Luksus (38) Przyjete 16 - C-1 konkurs otwarty, Zawody Regionalne, 2019-04-06
34 - C-2 konkurs otwarty, Zawody Regionalne, 2019-04-07
24 Justyna Kroc
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Equestro Sp. z o.o
Sir Rohdi (37) Przyjete 3 - L-1 konkurs otwarty, Zawody Regionalne, 2019-04-06
12 - P-3 konkurs otwarty, Zawody Regionalne, 2019-04-06
21 - L-2 konkurs otwarty, Zawody Regionalne, 2019-04-07
30 - P-4 konkurs otwarty, Zawody Regionalne, 2019-04-07
25 Justyna Kròwka
Karkonoski Kj
Haichi (48) Odrzucone 15 - C-1, Zawody Regionalne, Półfinał HPA-DZJ RUNDA C ZŁOTA (bez kategorii wiekowej) o nagrodę Centrum Zdrowia REWITAL Opole, 2019-04-06
16 - C-1 konkurs otwarty, Zawody Regionalne, 2019-04-06
33 - C-2, Zawody Regionalne, Finał HPA-DZJ RUNDA C ZŁOTA (bez kategorii wiekowej) o nagrodę Centrum Zdrowia REWITAL Opole, 2019-04-07
34 - C-2 konkurs otwarty, Zawody Regionalne, 2019-04-07
26 Martyna Kucharska
Klub Jeździecki Jaroszówka
Ascan (16) Przyjete 13 - N-5, Zawody Regionalne, Półfinał HPA-DZJ, RUNDA N SREBRNA (bez kategorii wiekowej), 2019-04-06
31 - N-6, Zawody Regionalne, Finał HPA-DZJ, RUNDA N SREBRNA (bez kategorii wiekowej), 2019-04-07
27 Doreen Lange
Bez Przynależności Klubowej M A Z
First Light 3 (1) Przyjete 17 - CC-4, Zawody Regionalne, Półfinał HPA-DZJ Puchar DZJ RUNDA CC DIAMENTOWA (bez kategorii wiekowej), 2019-04-06
35 - CC-5, Zawody Regionalne, Finał HPA-DZJ Puchar DZJ RUNDA CC DIAMENTOWA (bez kategorii wiekowej) 2019-04-07
28 Sara Lewkowicz
Stadnina Koni Dębno
Equiles Frederik (6) Przyjete 7 - P-3, Zawody Regionalne, Półfinał HPA-DZJ, JUNIORZY MŁODSI – zawodnicy w wieku 12-15 lat (kuce), 2019-04-06
25 - P-6, Zawody Regionalne, Finał HPA-DZJ, KATEGORIA JUNIORZY MŁODSI- zawodnicy w wieku 12-15 lat (kuce), 2019-04-07
29 Olga Mieszczak
Klub Jeździecki Michałów
Bacardi (13) Przyjete 15 - C-1, Zawody Regionalne, Półfinał HPA-DZJ RUNDA C ZŁOTA (bez kategorii wiekowej) o nagrodę Centrum Zdrowia REWITAL Opole, 2019-04-06
33 - C-2, Zawody Regionalne, Finał HPA-DZJ RUNDA C ZŁOTA (bez kategorii wiekowej) o nagrodę Centrum Zdrowia REWITAL Opole, 2019-04-07
30 Olga Mieszczak
Klub Jeździecki Michałów
Bolonia (14) Przyjete 11 - P-3, Zawody Regionalne, Półfinał HPA-DZJ, RUNDA P BURSZTYNOWA (bez kategorii wiekowej), 2019-04-06
29 - P-4, Zawody Regionalne, Finał HPA-DZJ, RUNDA P BURSZTYNOWA (bez kategorii wiekowej), 2019-04-07
31 Martyna Mikiewicz
Stadnina Koni Dębno
Gama hit (5) Przyjete 3 - L-1 konkurs otwarty, Zawody Regionalne, 2019-04-06
11 - P-3, Zawody Regionalne, Półfinał HPA-DZJ, RUNDA P BURSZTYNOWA (bez kategorii wiekowej), 2019-04-06
21 - L-2 konkurs otwarty, Zawody Regionalne, 2019-04-07
29 - P-4, Zawody Regionalne, Finał HPA-DZJ, RUNDA P BURSZTYNOWA (bez kategorii wiekowej), 2019-04-07
32 Lena Pacan
BPK
Urlop (29) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Półfinał HPA-DZJ, KATEGORIA AMATORZY (kuce), 2019-04-06
19 - L-2, Zawody Towarzyskie, Finał HPA-DZJ, KATEGORIA AMATORZY (kuce), 2019-04-07
33 Magdalena Pachołek
Klub Sportowy Small Cherry
Genie KN (27) Przyjete 15 - C-1, Zawody Regionalne, Półfinał HPA-DZJ RUNDA C ZŁOTA (bez kategorii wiekowej) o nagrodę Centrum Zdrowia REWITAL Opole, 2019-04-06
33 - C-2, Zawody Regionalne, Finał HPA-DZJ RUNDA C ZŁOTA (bez kategorii wiekowej) o nagrodę Centrum Zdrowia REWITAL Opole, 2019-04-07
34 Kinga Paszkiewicz
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Presja (17) Przyjete 18 - CC-4 konkurs otwarty, Zawody Regionalne, 2019-04-06
35 Michalina Reszka
BPK
Nigeria (47) Przyjete 2 - L-1, Zawody Towarzyskie, Półfinał HPA-DZJ, KATEGORIA AMATORZY (duże konie), 2019-04-06
36 Justyna Ruda
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
TANGO (11) Przyjete 3 - L-1 konkurs otwarty, Zawody Regionalne, 2019-04-06
21 - L-2 konkurs otwarty, Zawody Regionalne, 2019-04-07
37 Paulina Salwińska
Stowarzyszenie 4You Klub Jeździecki Wrocław
Diament (10) Przyjete 13 - N-5, Zawody Regionalne, Półfinał HPA-DZJ, RUNDA N SREBRNA (bez kategorii wiekowej), 2019-04-06
31 - N-6, Zawody Regionalne, Finał HPA-DZJ, RUNDA N SREBRNA (bez kategorii wiekowej), 2019-04-07
38 Paulina Salwińska
Stowarzyszenie 4You Klub Jeździecki Wrocław
Jak Qumball (25) Przyjete 15 - C-1, Zawody Regionalne, Półfinał HPA-DZJ RUNDA C ZŁOTA (bez kategorii wiekowej) o nagrodę Centrum Zdrowia REWITAL Opole, 2019-04-06
33 - C-2, Zawody Regionalne, Finał HPA-DZJ RUNDA C ZŁOTA (bez kategorii wiekowej) o nagrodę Centrum Zdrowia REWITAL Opole, 2019-04-07
39 Katarzyna Sicińska
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
Tifany (2) Przyjete 13 - N-5, Zawody Regionalne, Półfinał HPA-DZJ, RUNDA N SREBRNA (bez kategorii wiekowej), 2019-04-06
40 Anna Skrzypek
Stowarzyszenie 4You Klub Jeździecki Wrocław
Fantazja (44) Przyjete 11 - P-3, Zawody Regionalne, Półfinał HPA-DZJ, RUNDA P BURSZTYNOWA (bez kategorii wiekowej), 2019-04-06
29 - P-4, Zawody Regionalne, Finał HPA-DZJ, RUNDA P BURSZTYNOWA (bez kategorii wiekowej), 2019-04-07
41 Malwina Słowikowska
Klub Jeździecki Picador
Mark (21) Przyjete 3 - L-1 konkurs otwarty, Zawody Regionalne, 2019-04-06
10 - D-1 konkurs otwarty, Zawody Regionalne, 2019-04-06
21 - L-2 konkurs otwarty, Zawody Regionalne, 2019-04-07
42 Aleksandra Sobkiewicz
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Nobody is Perfekt 3 (24) Przyjete 15 - C-1, Zawody Regionalne, Półfinał HPA-DZJ RUNDA C ZŁOTA (bez kategorii wiekowej) o nagrodę Centrum Zdrowia REWITAL Opole, 2019-04-06
33 - C-2, Zawody Regionalne, Finał HPA-DZJ RUNDA C ZŁOTA (bez kategorii wiekowej) o nagrodę Centrum Zdrowia REWITAL Opole, 2019-04-07
43 Natalia Stodoła
Klub Jeździecki DERA
Dar (43) Przyjete 28 - D-2 konkurs otwarty, Zawody Regionalne, 2019-04-07
44 Natalia Stodoła
Klub Jeździecki DERA
Drakar (42) Przyjete 18 - CC-4 konkurs otwarty, Zawody Regionalne, 2019-04-06
45 Karolina Szut
Kj Picador
Korsyka (50) Przyjete 16 - C-1 konkurs otwarty, Zawody Regionalne, 2019-04-06
46 Dorota Taras
LKJ Platan Wrocław
Predazzo (39) Przyjete 16 - C-1 konkurs otwarty, Zawody Regionalne, 2019-04-06
47 Patrycja Walasiak
Klub Jeździecki Michałów
Jegra (15) Przyjete 9 - D-1, Zawody Regionalne, Półfinał HPA-DZJ, JUNIORZY MŁODSI – zawodnicy w wieku 12-15 lat (duże konie), 2019-04-06
27 - D-2, Zawody Regionalne, Finał HPA-DZJ, JUNIORZY MŁODSI – zawodnicy w wieku 12-15 lat (duże konie), 2019-04-07
48 Dominika Wojewoda
BPK
Ensajo (34) Przyjete 2 - L-1, Zawody Towarzyskie, Półfinał HPA-DZJ, KATEGORIA AMATORZY (duże konie), 2019-04-06
49 Natalia Zabagło - Pawłowicz
Klub Jeździecki "Podkówka Team"
Nomey (36) Przyjete 15 - C-1, Zawody Regionalne, Półfinał HPA-DZJ RUNDA C ZŁOTA (bez kategorii wiekowej) o nagrodę Centrum Zdrowia REWITAL Opole, 2019-04-06
33 - C-2, Zawody Regionalne, Finał HPA-DZJ RUNDA C ZŁOTA (bez kategorii wiekowej) o nagrodę Centrum Zdrowia REWITAL Opole, 2019-04-07
2
Klub Jeździecki Picador
3
Klub Jeździecki Partynice
4
Stowarzyszenie 4You Klub Jeździecki Wrocław
5
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
12
Klub Jeździecki Jaroszówka
13
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
17
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
23
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Equestro Sp. z o.o
24
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Equestro Sp. z o.o
26
Klub Jeździecki Jaroszówka
27
Bez Przynależności Klubowej M A Z
29
Klub Jeździecki Michałów
30
Klub Jeździecki Michałów
34
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
36
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
37
Stowarzyszenie 4You Klub Jeździecki Wrocław
38
Stowarzyszenie 4You Klub Jeździecki Wrocław
39
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
40
Stowarzyszenie 4You Klub Jeździecki Wrocław
42
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
47
Klub Jeździecki Michałów
49
Klub Jeździecki "Podkówka Team"

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl