Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Memoriał Doroty Niestrawskiej - regionalne i towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody Pełen ekran
2019-04-27 - 2019-04-28
Liczba przyjętych koni: 103
Liczba przyjętych zawodników: 89
Komunikaty organizatora
1. UWAGA ! GDYBY WYSTĄPIŁY NIEPRAWIDŁOWOŚCI NA LISTACH STARTOWYCH W KONKURSACH KLASY L REGIONALNE, P- TALENT WIELKOPOLSKI ORAZ P- MEMORIAŁ PROSZĘ ZGŁASZAĆ NA MAIL : kasia.cie6@gmail.com 2. Zapisy do konkursów w niedzielę 28-04-2019 prosimy dokonywać przez panel EQUITA. 3. Braki w dokumentach proszę uzupełnić przed rozpoczęciem konkursów
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Julia Aleksiun
Kj Liljówka Stęszewko
Wielki Orion (82) Przyjete 3 - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat do 60cm, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-04-27
4 - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat do 60cm, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-04-27
2 Konstancja Andrzejewska
KJ Jeziorki - Osieczna
Cynamona (25) Przyjete 3T - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
3 Nina Andrzejewska
Bpk
Anika (55) Przyjete 7T - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
4 Natalia Bagińska
Bpk
Vectra (106) Przyjete 6T - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
7T - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
5 Julia Bohdan
Klub Jeździecki Liljówka
Garcia (80) Przyjete 5 - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 13-16 lat do 80cm, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-04-27
6 - Wielkopolska Liga Kuców młodzież 13-16 lat do 80cm , Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-04-27
6 Szymon Brodziak
Bpk
Decyma (37) Przyjete 6T - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
7T - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
7 Zofia Budzyńska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
Fabia (2) Przyjete 7 - Talent Wielkopolski, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-04-27
7 - Talent Wielkopolski, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-04-27
8 Weronika Chłapowska
Brak
Golfant (31) Przyjete 6T - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
6T - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
9 Maria Chwałczyńska
Klub Jeździecki Liljówka
Monique (83) Przyjete 3 - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat do 60cm, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-04-27
4 - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat do 60cm, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-04-27
10 Katarzyna Cieśla
Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
Estrada (3) Przyjete 4T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
4T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
1 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
11 Anna Cugier
KJ Jeziorki Osieczna
Alba (76) Przyjete 8T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
8T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
12 Anna Cugier
KJ Jeziorki Osieczna
Orawa (75) Przyjete 11 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-04-28
11 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-04-28
13 Bartosz Czaprański
Kj Agro-handel Srem
Cezar (49) Przyjete 3T - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
4T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
14 Bartosz Czaprański
Kj Agro-handel Srem
Kensington (50) Przyjete 3T - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
4T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
15 Martyna Derengowska
UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
Terminator (95) Przyjete 3T - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
4T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
16 Charlotte Desailly-Markowska
Erkan (6) Przyjete 2T - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
17 Charlotte Desailly-markowska
Bpk
Wento (4) Przyjete 3T - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
7T - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
18 Agnieszka Durowicz
KJ Jeziorki - Osieczna
Blussa (44) Przyjete 1T - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
19 Zofia Epting
JSK Gold Team Świątniki
Chili (58) Przyjete 3 - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat do 60cm, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-04-27
4 - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat do 60cm, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-04-27
20 Kalina Figura
K.J.Jeziorki Osieczna
Berenika (69) Przyjete 7T - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
8T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
8T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
21 Julia Ganowska
KJ Ranczo Kołata
Nandina (14) Przyjete 3T - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
4T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
22 Maciej Głuszek
Uczniowski Klub Jeździecki Leśny Dwór Pakówka
Collien (100) Przyjete 8 - P - I NAWRÓT MEMORIAŁU DOROTY NIESTRAWSKIEJ , Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-04-27
23 Maciej Głuszek
Uczniowski Klub Jeździecki Leśny Dwór Pakówka
Eldunari (101) Przyjete 1T - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
2T - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
24 Maciej Głuszek
Uczniowski Klub Jeździecki Leśny Dwór Pakówka
Misi (99) Przyjete 1 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
8 - P - I NAWRÓT MEMORIAŁU DOROTY NIESTRAWSKIEJ , Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-04-27
25 Maciej Głuszek
Uczniowski Klub Jeździecki Leśny Dwór Pakówka
Toffi (98) Przyjete 1 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
26 Aleksandra Grabara
KJ Jeziorki Osieczna
Marilyn Monroe (23) Przyjete 1 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
1 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
27 Zuzanna Grygier
Stowarzyszenie Klub Sportowy „ Jumping Events”
Emica (54) Przyjete 7 - Talent Wielkopolski, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-04-27
7 - Talent Wielkopolski, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-04-27
7T - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
8T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
28 Zuzanna Grygier
Stowarzyszenie Klub Sportowy „ Jumping Events”
Innocenty (110) Przyjete 5 - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 13-16 lat do 80cm, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-04-27
5 - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 13-16 lat do 80cm, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-04-27
6 - Wielkopolska Liga Kuców młodzież 13-16 lat do 80cm , Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-04-27
6 - Wielkopolska Liga Kuców młodzież 13-16 lat do 80cm , Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-04-27
29 Julia Halladin
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
July (93) Przyjete 1 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
1 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
30 Julia Halladin
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
Malaga (92) Przyjete 2 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-04-27
2 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-04-27
31 Zuzanna Hądzlik
UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
Lary (97) Przyjete 5 - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 13-16 lat do 80cm, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-04-27
6 - Wielkopolska Liga Kuców młodzież 13-16 lat do 80cm , Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-04-27
32 Monika Hojna
Klub Jeździecki Agro-Handel
Konor (41) Przyjete 8 - P - I NAWRÓT MEMORIAŁU DOROTY NIESTRAWSKIEJ , Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-04-27
12 - P - FINAŁ MEMORIAŁU DOROTY NIESTRAWSKIEJ , Zawody Regionalne, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2019-04-28
33 Laura Jankowiak
Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
Flattery (22) Przyjete 7 - Talent Wielkopolski, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-04-27
7 - Talent Wielkopolski, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-04-27
8 - P - I NAWRÓT MEMORIAŁU DOROTY NIESTRAWSKIEJ , Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-04-27
34 Anna Jazdończyk
Stajnia Siemowo
Navaro (102) Przyjete 6T - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
7T - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
35 Maja Jazdończyk
Stajnia Siemowo
Whisky (103) Przyjete 5T - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
6T - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
36 Agata Kamińska
Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
Casandra (8) Przyjete 8 - P - I NAWRÓT MEMORIAŁU DOROTY NIESTRAWSKIEJ , Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-04-27
9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-04-27
37 Agata Kamińska
Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
Czingis Chan (7) Przyjete 7 - Talent Wielkopolski, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-04-27
7 - Talent Wielkopolski, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-04-27
9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-04-27
38 Martyna Kamińska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
Forest (34) Przyjete 3 - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat do 60cm, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-04-27
4 - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat do 60cm, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-04-27
39 Sara Kicinska
Brak
Grecja (5) Przyjete 1T - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
5T - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
40 Maja Kowalska
Bpk
Maja I (20) Przyjete 1T - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
1T - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
5T - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
5T - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
41 Dominika Kozak
Royal (70) Przyjete 3T - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
4T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
42 Tomasz Kozak
Baklawa (74) Przyjete 4T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
4T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
43 Damian Krajewski
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
Czudyno De Rem Z (88) Przyjete 8 - P - I NAWRÓT MEMORIAŁU DOROTY NIESTRAWSKIEJ , Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-04-27
9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-04-27
44 Damian Krajewski
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
Uccella Z (87) Przyjete 8 - P - I NAWRÓT MEMORIAŁU DOROTY NIESTRAWSKIEJ , Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-04-27
10 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
45 Rafał Krajewski
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
Irma (84) Przyjete 8 - P - I NAWRÓT MEMORIAŁU DOROTY NIESTRAWSKIEJ , Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-04-27
9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-04-27
46 Rafał Krajewski
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
My Name is Nobody (81) Przyjete 8 - P - I NAWRÓT MEMORIAŁU DOROTY NIESTRAWSKIEJ , Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-04-27
9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-04-27
47 Rafał Krajewski
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
Otello (85) Przyjete 8 - P - I NAWRÓT MEMORIAŁU DOROTY NIESTRAWSKIEJ , Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-04-27
9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-04-27
48 Laura Krzewińska
LKS Cwał Poznań
Jintera R (19) Przyjete 2 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-04-27
2 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-04-27
49 Piotr Kukawka
UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
Mistrall (96) Przyjete 3T - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
4T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
50 Alicja Kurpisz
Błysk (71) Przyjete 4T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
4T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
51 Natalia Lukaszewska
Brak
Erkan (6) Przyjete 5T - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
6T - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
52 Alicja Maciejewska
Klub Sportowy Centaurus
Isco Rjt (26) Przyjete 6 - Wielkopolska Liga Kuców młodzież 13-16 lat do 80cm , Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-04-27
6 - Wielkopolska Liga Kuców młodzież 13-16 lat do 80cm , Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-04-27
53 Martyna Maciejuk
Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
Akademia (13) Przyjete 2 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-04-27
2 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-04-27
54 Otylia Marcinek
Bpk
Anika (56) Przyjete 7T - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
55 Julita Marciniak
Bpk
Eragon (17) Przyjete 4T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
4T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
56 Zuzanna Michalak
Bpk
Anika (57) Przyjete 5T - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
57 Alicja Michalska
Klub Jeździecki Raduszyn
Kimberly (11) Przyjete 3T - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
3T - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
4T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
58 Alicja Michalska
Klub Jeździecki Raduszyn
Portos (12) Przyjete 4T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
1 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
59 Zuzanna Musielak
KJ Jeziorki - Osieczna
Bródka (45) Przyjete 5T - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
60 Vanessa Muszyńska
KJ Jeziorki - Osieczna
Bródka (45) Przyjete 5T - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
61 Wiktoria Muszyńska
KJ Jeziorki - Osieczna
Cynamona (46) Przyjete 6T - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
62 Kamil Niestrawski
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Alvarez (65) Przyjete 4T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
4T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
63 Kamil Niestrawski
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Bacardi (62) Przyjete 1 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
8T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
8T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
64 Kamil Niestrawski
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Germania (68) Przyjete 1 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
1 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
65 Kamil Niestrawski
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Gverdi (66) Przyjete 4T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
4T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
66 Kamil Niestrawski
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Joy (63) Przyjete 1 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
1 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
67 Kamil Niestrawski
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Piroman (64) Przyjete 8 - P - I NAWRÓT MEMORIAŁU DOROTY NIESTRAWSKIEJ , Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-04-27
9 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-04-27
68 Kamil Niestrawski
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Salladyn (67) Przyjete 4T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
4T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
69 Laura Pacholczak
Cwał Poznań
Róża (27) Przyjete 4 - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat do 60cm, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-04-27
4 - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat do 60cm, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-04-27
70 Olga Patecka
Ludowy Klub Sportowy Cwał
Snoopy (29) Przyjete 4 - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat do 60cm, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-04-27
4 - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat do 60cm, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-04-27
71 Laura Pawlikiewicz
KJ Jeziorki - Osieczna
Imbir (42) Przyjete 1T - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
72 Daria Piechowka
JKS Gold Team Rogalinek
Hołek (59) Przyjete 3 - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat do 60cm, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-04-27
4 - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat do 60cm, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-04-27
73 Oliwia Pleśnierowicz
Ludowy Klub Sportowy Cwał
Pasja (28) Przyjete 6 - Wielkopolska Liga Kuców młodzież 13-16 lat do 80cm , Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-04-27
6 - Wielkopolska Liga Kuców młodzież 13-16 lat do 80cm , Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-04-27
74 Katarzyna Prętkowska
Kj Jeziorki Osieczna
Bolero (53) Przyjete 2T - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
3T - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
7T - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
8T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
75 Agnieszka Radziemska
KJ Jeziorki - Osieczna
Blussa (44) Przyjete 7T - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
76 Patryk Ruciński
Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
Miss Lady (18) Przyjete 4T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
4T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
10 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
8T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
77 Julia Rzepka
Bpk
Haber (30) Przyjete 7T - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
8T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
78 Zofia Sakowicz
BPK
Epsom (16) Przyjete 1T - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
1T - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
5T - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
5T - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
79 Paulina Sawicka
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
Milunia (10) Przyjete 3 - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat do 60cm, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-04-27
4 - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat do 60cm, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-04-27
80 Julia Siejak
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
Calinka (91) Przyjete 1 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
8 - P - I NAWRÓT MEMORIAŁU DOROTY NIESTRAWSKIEJ , Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-04-27
81 Monika Skorupińska
KJ Jeziorki - Osieczna
Imbir (43) Przyjete 1T - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
82 Klaudia Skrzypczak
Bpk
Scott (61) Przyjete 7T - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
8T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
83 Kornelia Smura
Stowarzyszenie Klub Sportowy „ Jumping Events”
Grupo Prom Viox W (39) Przyjete 12 - P - FINAŁ MEMORIAŁU DOROTY NIESTRAWSKIEJ , Zawody Regionalne, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2019-04-28
13 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-04-28
84 Zuzanna Sobczak
JSK Gold Team Świątniki
Bobi (60) Przyjete 5 - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 13-16 lat do 80cm, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-04-27
6 - Wielkopolska Liga Kuców młodzież 13-16 lat do 80cm , Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-04-27
85 Anna Staniewska
Jeziorki
Orzeszek (32) Przyjete 1T - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
1T - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
86 Magdalena Stanisławska
Bpk
Nirga (40) Przyjete 1T - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
2T - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
2T - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
5T - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
6T - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
6T - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
87 Nadia Stanisławska
Carthago
Mad Max (24) Przyjete 2T - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
2T - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
3T - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
6T - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
6T - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
7T - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
88 Marianna Stawicka
Kj Kapada Wiry
Marit (9) Przyjete 5 - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 13-16 lat do 80cm, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-04-27
6 - Wielkopolska Liga Kuców młodzież 13-16 lat do 80cm , Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-04-27
89 Amelia Stawińska
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
Bulwar (35) Przyjete 8 - P - I NAWRÓT MEMORIAŁU DOROTY NIESTRAWSKIEJ , Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-04-27
90 Amelia Stawińska
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
Quintus 67 (36) Przyjete 8 - P - I NAWRÓT MEMORIAŁU DOROTY NIESTRAWSKIEJ , Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-04-27
91 Natalia Stróżyńska
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
Stanislaw -star (105) Przyjete 1 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
1 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
92 Zuzanna Stróżyńska
Stajnia Siemowo
Nantine (104) Przyjete 5T - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
5T - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
93 Jakub Stróżyński
Kj Centrum Hipiki Jaszkowo
Hester (107) Przyjete 1 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
1 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
94 Jan Stróżyński
Stajnia Siemowo
Klara (108) Przyjete 4T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
4T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
95 Natalia Sydow
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
Raszka (33) Przyjete 8 - P - I NAWRÓT MEMORIAŁU DOROTY NIESTRAWSKIEJ , Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-04-27
96 Julia Szwałek
Erudito (72) Przyjete 4T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
4T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
97 Julia Szwałek
Iskierka (73) Przyjete 4T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
4T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
98 Julita Szyszka
Kj Jeziorki Osieczna
Blusa (86) Przyjete 2T - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
99 Julita Szyszka
Kj Jeziorki Osieczna
Cynamona (89) Przyjete 3T - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
100 Oliwia Szyszka
Kj Jeziorki Osieczna
Imbir (90) Przyjete 2T - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
101 Zuzanna Szyszka
KJ Jeziorki - Osieczna
Blussa (44) Przyjete 5T - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
102 Natalia Terakowska
Kj Jeziorki-osieczna
Mak (111) Przyjete 3 - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat do 60cm, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-04-27
4 - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat do 60cm, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-04-27
103 Paulina Wachowiak
Klub Jeździecki Agro-Handel
Lucy (78) Przyjete 1 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
8 - P - I NAWRÓT MEMORIAŁU DOROTY NIESTRAWSKIEJ , Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-04-27
10 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
104 Paulina Wachowiak
Klub Jeździecki Agro-Handel
Werona (79) Przyjete 1 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
1 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
105 Julia Waldmajer
KJ Jeziorki - Osieczna
Kaldera (47) Przyjete 5T - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
106 Gabriela Werwińska
Klub Jeździecki Kalumet
Dasmina - L (21) Przyjete 10 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
10 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-28
107 Karina Wesołowska
UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
Adagio LD (94) Przyjete 4T - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
2 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-04-27
108 Vesna Wojtaszek
Stowarzyszenie Klub Sportowy „ Jumping Events”
Orawa (75) Przyjete 7 - Talent Wielkopolski, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-04-27
7 - Talent Wielkopolski, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-04-27
109 Nina Wysoczańska
Klub Jeździecki Michałówka
Grand (51) Przyjete 3 - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat do 60cm, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-04-27
110 Filip Wysoczański
Klub Jeździecki Michałówka
Knockma Mario (52) Przyjete 5 - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 13-16 lat do 80cm, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-04-27
6 - Wielkopolska Liga Kuców młodzież 13-16 lat do 80cm , Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-04-27
111 Aleksandra Zielińska
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Patagonia WN (48) Przyjete 1 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
1 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-04-27
5
Klub Jeździecki Liljówka
7
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
10
Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
11
KJ Jeziorki Osieczna
12
KJ Jeziorki Osieczna
19
JSK Gold Team Świątniki
22
Uczniowski Klub Jeździecki Leśny Dwór Pakówka
23
Uczniowski Klub Jeździecki Leśny Dwór Pakówka
24
Uczniowski Klub Jeździecki Leśny Dwór Pakówka
25
Uczniowski Klub Jeździecki Leśny Dwór Pakówka
27
Stowarzyszenie Klub Sportowy „ Jumping Events”
28
Stowarzyszenie Klub Sportowy „ Jumping Events”
29
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
30
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
31
UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
32
Klub Jeździecki Agro-Handel
33
Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
36
Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
37
Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
38
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
43
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
44
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
45
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
46
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
47
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
49
UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
53
Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
57
Klub Jeździecki Raduszyn
58
Klub Jeździecki Raduszyn
62
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
63
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
64
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
65
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
66
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
67
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
68
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
70
Ludowy Klub Sportowy Cwał
72
JKS Gold Team Rogalinek
76
Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
79
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
80
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
83
Stowarzyszenie Klub Sportowy „ Jumping Events”
84
JSK Gold Team Świątniki
89
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
90
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
91
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
95
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
101
KJ Jeziorki - Osieczna
103
Klub Jeździecki Agro-Handel
104
Klub Jeździecki Agro-Handel
107
UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
108
Stowarzyszenie Klub Sportowy „ Jumping Events”
109
Klub Jeździecki Michałówka
110
Klub Jeździecki Michałówka
111
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl