Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Jan Kowalczyk Spring Tour Zawody Regionalne i Towarzyskie w Skokach Przeszkody Pełen ekran
2019-06-01 - 2019-06-02
Liczba przyjętych koni: 163
Liczba przyjętych zawodników: 141
Komunikaty organizatora
1. Szanowni Państwo, opublikowaliśmy listy startowe na sobotę, Wszelkie zmiany wprowadzane będą za zmianą sędziego głównego oraz po wniesieniu opłaty zgodnej z propozycjami - 20 zł
2. Kontakt w sprawie zgłoszeń - mail: pomoc@equita.pl Kontakt do Dyrektora Zawodów - tel. 510 636 705
3. Godziny konkursów mogą ulec zmianie +/- 15 minut
4. Użytkowanie placu konkursowego dziś w godzinach 15:00 -18:00, użytkowanie hali 13:00-19:00. W pozostałych godzinach możliwość jazdy na placu za stodołą
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Agata Arendt
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Bafusaini (43) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
2 Agata Arendt
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Super Hero (42) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
3 Agata Arendt
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
TBI Dusseldorf (41) Odrzucone 5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
4 Aleksandra Babczyńska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Marco (172) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
5 Małgorzata Babczyńska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Jagienka (171) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
6 Kamelia Babicka
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Libia (32) Przyjete 11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
7 Anna Badura
Klub Jeździecki Lando
Della Rosa (130) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
8 Klaudia Bażan
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Lusi (70) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
9 Angelika Benigni-Szydłowska
PLKJ Plessówka
Gepard (62) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
10 Maja Bertoldi
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lord Eduard (7) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
11 Natalia Bęcała
Bpk
Atut (214) Przyjete 8 - 55 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
8 - 55 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
12 Nadia Bierska
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Coffee (89) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
13 Paulina Biskup
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Sisi Sza (1) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
14 Agata Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cabora (98) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
15 Agata Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gemini 2 (99) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
13 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.5), 2019-06-02
16 Aleksandra Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ksena (100) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
8 - 55 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
17 Maja Bromboszcz
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Madam " W " (12) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
18 Katarzyna Bula
Klub Jeździecki Lando
Erazm (129) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
19 Szymon Bula
Klub Jeździecki Lando
Marcepan (131) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
20 Tomasz Burzyński
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Cargo (132) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
21 Barbara Chlipała
Klub Jazdy Konnej Romico
Caryca (2) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
22 Iga Chojowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Maroko (175) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
8 - 55 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
23 Piotr Ciołczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Cafete (168) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
7 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
13 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.5), 2019-06-02
14 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.5), 2019-06-02
24 Agnieszka Ciurzyńska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Aquador (109) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
13 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.5), 2019-06-02
25 Łukasz Cywiński
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Kiler (185) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
26 Maja Dreger
Klub Jazdy Konnej Solka
K-Nico (86) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
27 Julia Dziędziel
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Hyrda (80) Przyjete 10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
28 Tadeusz Fajkis
BPK
Alladyn (187) Odrzucone 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
29 Klaudia Fiołek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gold Marke (5) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
30 Roxana Gajdzik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Gadia (68) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
31 Roxana Gajdzik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Valea (76) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
32 Julia Ganiek
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Melady (186) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
33 Julia Gawałek
Klub Jazdy Konnej Elizar
Casalita Elizar (192) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
34 Julia Gawałek
Klub Jazdy Konnej Elizar
Shirocco Des Chaines (191) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
13 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.5), 2019-06-02
35 Klara Gierek
Vanto Jumping Team
J'T'Adore van de Zuidhoek (177) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
36 Kinga Górny
Bez Przynależności Klubowej S L A
Mors (121) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
37 Martyna Grobelny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
El-Willow Michael (52) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
38 Martyna Grobelny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Frida (51) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
8 - 55 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
8 - 55 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
39 Lena Gruca
Bez Przynależności Klubowej S L A
Concord F (148) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
13 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.5), 2019-06-02
40 Martyna Gruszczyk
Kj Szarża Bolęcin
Moorland-MG (145) Odrzucone 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
41 Jarosław Grycz
Klub Jazdy Konnej Elizar
Dobrosza (190) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
42 Anna Hernik
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Madryt-p (198) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
43 Zofia Ivelijć
LKJ Ochaby
Don Karlos (23) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
44 Dobrosława Janasik
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Laufer (200) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
45 Dawid Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Bushido (104) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
13 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.5), 2019-06-02
46 Dawid Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Chantilly (103) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
47 Dawid Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Chaplain (107) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
13 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.5), 2019-06-02
48 Dawid Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Cisco 241 (101) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
13 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.5), 2019-06-02
49 Dawid Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Kaiser Progress (106) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
50 Dawid Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Kosina Progres (105) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
51 Dawid Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Quinda-Quando (102) Przyjete 7 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
13 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.5), 2019-06-02
52 Jakub Jędruch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (125) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
53 Alicja Jóźwiak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Werter (4) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
54 Diana Jurczyk
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Horpyna II (39) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
55 Weronika Kachel
Klub Jazdy Konnej Romico
Korgan (111) Przyjete 10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
56 Weronika Kachel
Klub Jazdy Konnej Romico
Malaquando (110) Przyjete 10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
57 Zuzanna Kamińska
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Hipis (119) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
58 Maria Kanior-Schott
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Sahara (137) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
59 Wioletta Karpińska
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
FLINSTONE UTOPIA (143) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
13 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.5), 2019-06-02
60 Patrycja Kasprzyk
Bpk
Pascal (55) Przyjete 8 - 55 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
8 - 55 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
61 Adam Kaźmierczak
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Camillo Song (96) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
62 Adam Kaźmierczak
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Cassal V (92) Przyjete 11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
63 Adam Kaźmierczak
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Hankee Doodle (95) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
7 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
14 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.5), 2019-06-02
64 Adam Kaźmierczak
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Kon'Amie (93) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
13 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.5), 2019-06-02
65 Klaudia Koj
Bez Przynależności Klubowej S L A
Estela (60) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
66 Amelia Koło
BPK
Cassino Gold (203) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
67 Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lordon (216) Przyjete 12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
13 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.5), 2019-06-02
68 Aleksandra Kośnik
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Brodway (28) Odrzucone 5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
13 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.5), 2019-06-02
14 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.5), 2019-06-02
69 Aleksandra Kośnik
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Leszczyk (27) Odrzucone 6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
7 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
13 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.5), 2019-06-02
14 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.5), 2019-06-02
70 Aleksandra Kośnik
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Reflex (29) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
13 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.5), 2019-06-02
14 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.5), 2019-06-02
71 Aleksandra Kośnik
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Toffi (30) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
13 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.5), 2019-06-02
14 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.5), 2019-06-02
72 Elżbieta Koziak
Tran (208) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
8 - 55 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
73 Julia Kremer
Bez Przynależności Klubowej S L A
Stollberg (202) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
74 Angelika Kucias
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Lucky M (163) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
75 Angelika Kucias
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Scarto (162) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
13 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.5), 2019-06-02
76 Patrycja Kulpa
Klub Jazdy Konnej Solka
Koral (88) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
77 Anna Laszczak
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Contessa (204) Przyjete 9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
78 Karolina Leda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
DOMARE G (170) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
79 Dorota Lenik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
La Costa (144) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
80 Oliwia Lentowicz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Baster (66) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
81 Nadia Leśniak
Ludowy Klub Jezdziecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Brego (25) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
8 - 55 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
82 Jennifer Lewandowska
Klub Jazdy Konnej Elizar
Free Star (194) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
13 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.5), 2019-06-02
83 Jakub Lis
Klub Jazdy Konnej Elizar
Jacobson L (211) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
84 Jakub Lubszczyk
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Duchin (112) Przyjete 12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
13 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.5), 2019-06-02
85 Amelia Lund
BPK
Santiago (82) Przyjete 8 - 55 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
86 Julia Lund
BPK
Hyrda (81) Przyjete 9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
87 Ewa Łukasik
BPK
Casino Royal (155) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
88 Marcelina Łukaszek
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Hiki (120) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
89 Julia Maciejewska
Bez Przynależności Klubowej
Plebiscyt (207) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
90 Malwina Marekwia
Bez Przynależności Klubowej S L A
Czakram (218) Przyjete 11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
91 Malwina Marekwia
Bez Przynależności Klubowej S L A
Holandia (215) Przyjete 11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
92 Magdalena Meller
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Chalandra (33) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
93 Ludwik Michalski
Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Dywizja (179) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
8 - 55 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
94 Colleen Moore
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Eter (47) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
95 Paulina Musiał
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Leda Naja - W (11) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
13 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.5), 2019-06-02
96 Zuzanna Nabagło
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Koral (88) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
97 Pola Nardelli
BPK
Arizona Rd (85) Przyjete 8 - 55 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
98 Natalia Nosal
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Grentina Gold (140) Przyjete 9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
99 Anna Nowak
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Nefra (77) Przyjete 11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
100 Julia Oleszczuk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mirabela (114) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
101 Paulina Orlicka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Horyłka (78) Przyjete 9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
102 Julia Ożóg
Bpk
Dalia (217) Przyjete 8 - 55 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
8 - 55 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
103 Nikola Pal
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Jackpot (209) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
104 Sylwia Papkala
Bez Przynależności Klubowej S L A
Heroina (166) Przyjete 10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
105 Mariam Pervez
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Cassinia (181) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
13 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.5), 2019-06-02
106 Mariam Pervez
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Haker (210) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
107 Anna Pęciak
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
Lavina 45 (146) Odrzucone 13 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.5), 2019-06-02
14 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.5), 2019-06-02
108 Anna Pęciak
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
Ledanaja II "W" (147) Odrzucone 12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
13 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.5), 2019-06-02
109 Magdalena Pękała
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Ekstaza (14) Przyjete 9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
110 Monika Piech
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Sepia (69) Przyjete 11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
111 Wiesław Piecha
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Basalino FS (18) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
112 Angelika Pilch
Klub Sportowy Bór
Remington (199) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
113 Magdalena Pinocy
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Awangarda "W" (10) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
13 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.5), 2019-06-02
114 Dominika Poliwoda
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Kasafi (91) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
115 Weronika Poliwoda
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Akbar Angel (90) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
13 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.5), 2019-06-02
116 Agata Przybyło
BPK
Sarmata (84) Przyjete 9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
117 Kamil Pszowski
Klub Jazdy Konnej Elizar
Dux (151) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
118 Kamil Pszowski
Klub Jazdy Konnej Elizar
Luissome D'espoire (193) Odrzucone 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
119 Kamil Pszowski
Klub Jazdy Konnej Elizar
Sonny Boy "M" (152) Odrzucone 5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
120 Kevin Pszowski
Bez Przynależności Klubowej O P O
Boni (154) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
121 Kevin Pszowski
Bez Przynależności Klubowej O P O
Legionista (153) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
122 Julia Pudło
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Lorento (141) Przyjete 9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
123 Julia Pypłacz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Dolar (180) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
124 Julia Radwańska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dhalila (167) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
125 Julia Radwańska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Watra (13) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
126 Marlena Rogosz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (136) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
127 Anna Rosińska
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Claas (19) Odrzucone 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
128 Martyna Rostek
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (173) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
129 Mirella Ruczka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Czumiz (64) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
130 Mirella Ruczka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Quattro 16 (63) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
131 Mirella Ruczka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Roxy (65) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
13 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.5), 2019-06-02
132 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Ewerton (150) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
133 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Paloma (212) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
7 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
134 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Samiro (138) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
7 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
135 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Saragoss (139) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
136 Marta Rzepa
BPK
Amelka (169) Przyjete 8 - 55 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
137 Monika Rzepka
Bez Przynależności Klubowej S L A
HARNAŚ (44) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
138 Joanna Sajkowska
Stajnia Via Vitae
Gierda (188) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
8 - 55 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
139 Katarzyna Sajkowska
Stajnia Via Vitae
Funstrom (189) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
140 Nikola Samborska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Rugia (176) Odrzucone 8 - 55 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
141 Paulina Sawecka
BPK
Sarmata (83) Przyjete 8 - 55 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
142 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ambasador (160) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
7 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
13 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.5), 2019-06-02
14 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.5), 2019-06-02
143 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Drako (161) Przyjete 6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
7 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
14 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.5), 2019-06-02
144 Weronika Sobczyk
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Dunka (142) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
145 Natalia Sobolewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
H-Cataa (113) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
146 Julia Sojka
Bpk
Horka (213) Przyjete 8 - 55 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
8 - 55 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
147 Paulina Sowa
Bez Przynależności Klubowej S L A
Morgoth (135) Przyjete 11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
148 Piotr Spendel
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lady Lima (157) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
149 Anna Standura
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Kortina (195) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
150 Zofia Standura
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Korsyka (196) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
151 Amelia Suwała
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Liberator (159) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
152 Sylwia Synowiec
Klub Jazdy Konnej Solka
Bamako Paboma (87) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
153 Emilia Sznurkowska
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Skadena (45) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
8 - 55 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
154 Dominika Szotek
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Oskar Blue (174) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
155 Leszek Szotek
Coffee 23 (182) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
156 Zuzanna Sztangret
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Iriane (17) Przyjete 9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
157 Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Granulka (149) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
158 Martyna Tuleja
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Lacosta (40) Przyjete 11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
159 Bartłomiej Urban
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Kapitan Kane (31) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
160 Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Cover Boy (117) Odrzucone 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
161 Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Daily Qui (116) Odrzucone 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
162 Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
ETER (115) Odrzucone 6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
7 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
163 Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Inida (118) Odrzucone 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
164 Agrypina Walaszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Cuerly Sue (58) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
13 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.5), 2019-06-02
165 Agrypina Walaszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Polonia (49) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
166 Wiktoria Walczysko
Lkj Ochaby
April (46) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
8 - 55 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
167 Julia Wieczorek
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Belveder (134) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
168 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Vi-Vi Zagorka (164) Przyjete 9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
9 - 75 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
169 Wacław Wiesner
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lucardia (123) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
170 Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (197) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
13 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.5), 2019-06-02
171 Milena Wiśniewska
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Saszika (35) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
172 Martyna Witoszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Havana (158) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
173 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Cornet MW (184) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
174 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (183) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
175 Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Opium W (15) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
13 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.5), 2019-06-02
176 Nikola Wolny
Bez Przynależności Klubowej S L A
Bockman's Looping (26) Odrzucone 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
10 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
177 Kinga Wolska
Bpk
R-Lubicz (205) Przyjete 8 - 55 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
8 - 55 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
178 Katarzyna Wójcik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Księżniczka (67) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
8 - 55 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
8 - 55 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
179 Martyna Zaporowska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Cortes (6) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
180 Zuzanna Zejer
Bez Przynależności Klubowej S L A
Levisionn Contanga E.W.P. (8) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
181 Ewa Zimny
Klub Jazdy Konnej Elizar
Maximus (21) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
13 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.5), 2019-06-02
182 Małgorzata Zoń
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Bajkał (156) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
1
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
3
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
4
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
5
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
6
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
8
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
10
Bez Przynależności Klubowej S L A
12
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
13
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
14
Klub Jeździecki Zbrosławice
15
Klub Jeździecki Zbrosławice
16
Klub Jeździecki Zbrosławice
17
Jeździecki Klub Sportowy Desant
20
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
21
Klub Jazdy Konnej Romico
22
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
23
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
24
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
25
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
26
Klub Jazdy Konnej Solka
27
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
29
Bez Przynależności Klubowej S L A
30
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
31
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
32
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
36
Bez Przynależności Klubowej S L A
37
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
38
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
39
Bez Przynależności Klubowej S L A
42
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
44
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
45
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
46
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
47
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
48
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
49
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
50
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
51
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
52
Klub Jeździecki Zbrosławice
53
Bez Przynależności Klubowej S L A
54
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
55
Klub Jazdy Konnej Romico
57
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
58
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
59
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
61
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
62
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
63
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
64
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
65
Bez Przynależności Klubowej S L A
67
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
68
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
69
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
70
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
71
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
73
Bez Przynależności Klubowej S L A
74
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
75
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
76
Klub Jazdy Konnej Solka
77
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
78
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
79
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
80
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
81
Ludowy Klub Jezdziecki przy Stadninie Koni w Ochabach
83
Klub Jazdy Konnej Elizar
84
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
88
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
89
Bez Przynależności Klubowej
90
Bez Przynależności Klubowej S L A
91
Bez Przynależności Klubowej S L A
92
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
93
Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
94
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
95
Jeździecki Klub Sportowy Desant
96
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
98
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
99
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
100
Klub Jeździecki Zbrosławice
101
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
103
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
104
Bez Przynależności Klubowej S L A
105
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
106
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
107
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
108
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
109
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
110
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
111
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
113
Jeździecki Klub Sportowy Desant
114
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
115
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
117
Klub Jazdy Konnej Elizar
120
Bez Przynależności Klubowej O P O
121
Bez Przynależności Klubowej O P O
122
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
123
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
124
Bez Przynależności Klubowej S L A
125
Bez Przynależności Klubowej S L A
126
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
127
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
128
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
129
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
130
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
131
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
132
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
133
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
134
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
135
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
137
Bez Przynależności Klubowej S L A
140
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
142
Klub Jeździecki Zbrosławice
143
Klub Jeździecki Zbrosławice
144
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
145
Bez Przynależności Klubowej S L A
147
Bez Przynależności Klubowej S L A
148
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
149
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
150
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
151
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
153
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
154
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
156
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
157
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
158
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
159
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
160
Bez Przynależności Klubowej S L A
161
Bez Przynależności Klubowej S L A
162
Bez Przynależności Klubowej S L A
163
Bez Przynależności Klubowej S L A
164
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
165
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
167
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
169
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
170
Bez Przynależności Klubowej S L A
171
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
172
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
173
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
174
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
175
Jeździecki Klub Sportowy Desant
176
Bez Przynależności Klubowej S L A
178
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
179
Bez Przynależności Klubowej S L A
180
Bez Przynależności Klubowej S L A
181
Klub Jazdy Konnej Elizar
182
Jeździecki Klub Sportowy Czanki

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl