Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Cichoń Dresage Pro Cup 2019 Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu Pełen ekran
2019-04-13 - 2019-04-14
Liczba przyjętych koni: 46
Liczba przyjętych zawodników: 49
Komunikaty organizatora
1. Decyzją Sędziego Głównego, zawody odbędą się w hali ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne.
2. W przypadku dwóch startów konia w tym samym konkursie, drugi przejazd jest przejazdem treningowym poza klasyfikacją Zgodnie z Art. 2.9 Reg A 2019
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Martyna Barczyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Werbel (15) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, 2019-04-13
5 - N-1, Zawody Regionalne, 2019-04-13
10 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-04-14
12 - N-2, Zawody Regionalne, 2019-04-14
2 Inga Bartosz
Kj Szary Michałowice
Joker (56) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2019-04-13
3 Daria Bebłot
Bpk
Rinus (29) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2019-04-13
8 - L-3, Zawody Towarzyskie, 2019-04-14
4 Małgorzata Belicka
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Warsowia (19) Przyjete 2 - L-3, Zawody Regionalne, 2019-04-13
9 - L-4, Zawody Regionalne, 2019-04-14
5 Martyna Biadacz - Binkowska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Milan (60) Odrzucone 3 - P-1, Zawody Regionalne, 2019-04-13
4 - D-2, Zawody Regionalne, 2019-04-13
11 - D-3, Zawody Regionalne, 2019-04-14
10 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-04-14
6 Ada Bryszewska
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Wiera (33) Przyjete 6 - C-1, Zawody Regionalne, 2019-04-13
13 - C-2, Zawody Regionalne, 2019-04-14
7 Nadia Cinal
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
KADR PONYSPORT (20) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, 2019-04-13
10 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-04-14
8 Matylda Dudziak - Kłos
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Dolar-Bis (26) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, 2019-04-13
10 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-04-14
9 Natalia Godela
KJ Zbrosławice
Life Dream (24) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2019-04-13
2 - L-3, Zawody Regionalne, 2019-04-13
9 - L-4, Zawody Regionalne, 2019-04-14
8 - L-3, Zawody Towarzyskie, 2019-04-14
10 Magdalena Hasek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Crazy Dream (51) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, 2019-04-13
10 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-04-14
11 Emilia Jeziorska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lukier (6) Przyjete 5 - N-1, Zawody Regionalne, 2019-04-13
12 - N-2, Zawody Regionalne, 2019-04-14
12 Alicja Kistowska
Klub Jeździecki Lando
Pyrus (1) Przyjete 4 - D-2, Zawody Regionalne, 2019-04-13
11 - D-3, Zawody Regionalne, 2019-04-14
13 Marcin Kłos
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Dolar-Bis (26) Przyjete 2 - L-3, Zawody Regionalne, 2019-04-13
9 - L-4, Zawody Regionalne, 2019-04-14
14 Anna Korek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mila (18) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, 2019-04-13
4 - D-2, Zawody Regionalne, 2019-04-13
11 - D-3, Zawody Regionalne, 2019-04-14
10 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-04-14
15 Anna Korek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Waćpan-O (17) Przyjete 4 - D-2, Zawody Regionalne, 2019-04-13
11 - D-3, Zawody Regionalne, 2019-04-14
16 Karolina Kot
BPK
Sindia (5) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2019-04-13
8 - L-3, Zawody Towarzyskie, 2019-04-14
17 Marta Kraska
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Wadi Chan (25) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, 2019-04-13
10 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-04-14
18 Katarzyna Kściuk
BPK
Syria M (40) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2019-04-13
8 - L-3, Zawody Towarzyskie, 2019-04-14
19 Maja Kubara
Bpk
Listopad (30) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2019-04-13
8 - L-3, Zawody Towarzyskie, 2019-04-14
20 Marcin Kural
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Dafne M. (4) Przyjete 7 - CC-1, Zawody Regionalne, 2019-04-13
14 - CC-2, Zawody Regionalne, 2019-04-14
21 Wiktoria Loska
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
KADR PONYSPORT (20) Przyjete 5 - N-1, Zawody Regionalne, 2019-04-13
12 - N-2, Zawody Regionalne, 2019-04-14
22 Aleksandra Marcol-Majewska
BPK
Isa Van't Speyksbosch (35) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2019-04-13
8 - L-3, Zawody Towarzyskie, 2019-04-14
23 Monika Materlik
Katowicki Klub Jeździecki
S-Rubin (39) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, 2019-04-13
10 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-04-14
24 Małgorzata Merta
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Ataman (47) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2019-04-13
2 - L-3, Zawody Regionalne, 2019-04-13
9 - L-4, Zawody Regionalne, 2019-04-14
8 - L-3, Zawody Towarzyskie, 2019-04-14
25 Katja Miąso
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
DRAGON (44) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, 2019-04-13
4 - D-2, Zawody Regionalne, 2019-04-13
26 Hanna Moczkowska
Bpk
Lora- Wik (57) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2019-04-13
27 Klaudia Molik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Imbir (37) Odrzucone 3 - P-1, Zawody Regionalne, 2019-04-13
2 - L-3, Zawody Regionalne, 2019-04-13
9 - L-4, Zawody Regionalne, 2019-04-14
10 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-04-14
28 Marta Niedźwiedź
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Maja (14) Przyjete 5 - N-1, Zawody Regionalne, 2019-04-13
12 - N-2, Zawody Regionalne, 2019-04-14
29 Weronika Noszczyk
BPK
Wilma Klaske (45) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2019-04-13
8 - L-3, Zawody Towarzyskie, 2019-04-14
30 Liwia Olczyk
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
Ladyfy (52) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, 2019-04-13
6 - C-1, Zawody Regionalne, 2019-04-13
13 - C-2, Zawody Regionalne, 2019-04-14
31 Patrycja Pieńkos
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-Rubin (39) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, 2019-04-13
10 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-04-14
32 Olivia Ribol
Klub Jeździecki Dera
Dar (32) Przyjete 10 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-04-14
33 Emilia Rupka
Klub Jeździecki Zbrosławice
Waćpan-O (17) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2019-04-13
8 - L-3, Zawody Towarzyskie, 2019-04-14
34 Paulina Rutkowska
Bpk
Dreamdancer 5 (38) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2019-04-13
8 - L-3, Zawody Towarzyskie, 2019-04-14
35 Marta Rzepa
BPK
Amelka (46) Przyjete 8 - L-3, Zawody Towarzyskie, 2019-04-14
8 - L-3, Zawody Towarzyskie, 2019-04-14
36 Eliza Skowerska
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
Lorendo (23) Przyjete 6 - C-1, Zawody Regionalne, 2019-04-13
13 - C-2, Zawody Regionalne, 2019-04-14
37 Roxana Słomiany
KJ Lider
Deniro (12) Przyjete 14 - CC-2, Zawody Regionalne, 2019-04-14
38 Roxana Słomiany
KJ Lider
Masumi (11) Odrzucone 7 - CC-1, Zawody Regionalne, 2019-04-13
14 - CC-2, Zawody Regionalne, 2019-04-14
39 Aleksandra Sobik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Rosa (54) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, 2019-04-13
10 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-04-14
40 Natalia Stodoła
Klub Jeździecki DERA
Aneli (61) Przyjete 10 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-04-14
41 Katarzyna Strumidło
Klub Jeździecki Zbrosławice
Leviton de la B (34) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, 2019-04-13
10 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-04-14
42 Julia Ślązak
Politechnika Śląska w Gliwicach
Ganges (50) Przyjete 6 - C-1, Zawody Regionalne, 2019-04-13
13 - C-2, Zawody Regionalne, 2019-04-14
43 Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Casani (49) Przyjete 4 - D-2, Zawody Regionalne, 2019-04-13
11 - D-3, Zawody Regionalne, 2019-04-14
44 Justyna Śródecka
Klub Jeździecki Amigo
Elaja (63) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, 2019-04-13
10 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-04-14
45 Justyna Śródecka
Klub Jeździecki Amigo
Sylvester (62) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, 2019-04-13
10 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-04-14
46 Anna Tupko
Bez Przynależności Klubowej S L A
Flaming (53) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, 2019-04-13
5 - N-1, Zawody Regionalne, 2019-04-13
10 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-04-14
47 Katarzyna Waniczek
Politechnika Śląska w Gliwicach
Calimero (43) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2019-04-13
8 - L-3, Zawody Towarzyskie, 2019-04-14
48 Maria Wiórek
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Heliopolis (58) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, 2019-04-13
10 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-04-14
49 Marek Wojciechowski
Bpk
Rosa (54) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2019-04-13
8 - L-3, Zawody Towarzyskie, 2019-04-14
50 Wiktor Wojtarowicz
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Zadar (31) Przyjete 4 - D-2, Zawody Regionalne, 2019-04-13
11 - D-3, Zawody Regionalne, 2019-04-14
51 Anna Wołczew
Bpk
Malster-Ł (59) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2019-04-13
8 - L-3, Zawody Towarzyskie, 2019-04-14
52 Daria Wróblewska
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Rakija (42) Przyjete 4 - D-2, Zawody Regionalne, 2019-04-13
11 - D-3, Zawody Regionalne, 2019-04-14
53 Wojciech Wróblewski
BPK
Konieczny Doping (41) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2019-04-13
8 - L-3, Zawody Towarzyskie, 2019-04-14
54 Aleksandra Żmuda
BPK
KALISTO (48) Przyjete 9 - L-4, Zawody Regionalne, 2019-04-14
8 - L-3, Zawody Towarzyskie, 2019-04-14
1
Bez Przynależności Klubowej S L A
4
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
5
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
6
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
7
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
8
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
10
Klub Jeździecki Zbrosławice
11
Bez Przynależności Klubowej S L A
13
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
14
Klub Jeździecki Zbrosławice
15
Klub Jeździecki Zbrosławice
17
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
20
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
21
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
23
Katowicki Klub Jeździecki
24
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
25
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
27
Bez Przynależności Klubowej S L A
28
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
30
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
31
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
32
Klub Jeździecki Dera
33
Klub Jeździecki Zbrosławice
36
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
39
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
42
Politechnika Śląska w Gliwicach
43
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
46
Bez Przynależności Klubowej S L A
47
Politechnika Śląska w Gliwicach
48
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
50
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
52
Jeździecki Klub Sportowy Czanki

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl