Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Majówka w Lando - Zawody Regionalne i Towarzyskie w Skokach przez Przeszkody Pełen ekran
2019-05-01 - 2019-05-02
Liczba przyjętych koni: 196
Liczba przyjętych zawodników: 186
Komunikaty organizatora
1. Decyzją Sędziego Głównego na podstawie Regulaminu (Wersja 2019 v.1.7.1 z 28.02.2019 Obowiązuje od 19.02.2019) konkurs 90 cm zostanie rozegrany na zasadach konkursu Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1)
2. Godziny kolejnych konkursów uległy zmianę, prosimy o śledzenie komunikatów, wstępnie konkursy rozpoczną się o 30 min wcześniej od podanych rano godzin. Będziemy Państwa informować przed konkursami
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Agata Arendt
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Don Karlos (250) Przyjete 11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
2 Anna Badura
Klub Jeździecki Lando
Della Rosa (100) Odrzucone 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
3 Matylda Badura
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Isabella (195) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-05-02
4 Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lord Argentinus (131) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
5 Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Szarotka (130) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
6 Natalia Bartosik
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Sawant (30) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
7 Monika Beberok
BPK
Pipi (241) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
8 Julia Bednarek
BPK
Finezja (51) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
9 Natalia Bekus
Laredo
Figa (25) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
10 Angelika Benigni-Szydłowska
PLKJ Plessówka
Gepard (88) Odrzucone 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 Paulina Biskup
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Sisi Sza (42) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
12 Agata Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cabora (256) Przyjete 14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
13 Aleksandra Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ksena (257) Przyjete 9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
14 Wiktoria Bożek
Kj Amigo
Ron (148) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
15 Maja Bromboszcz
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Madam " W " (271) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
16 Ewa Brożyna
Bpk
Parys (158) Odrzucone 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
17 Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
LIBERIA (61) Odrzucone 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
18 Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (174) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
19 Elżbieta Bujna
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lupimaxi (184) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
20 Katarzyna Bula
Klub Jeździecki Lando
Erazm (99) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
21 Szymon Bula
Klub Jeździecki Lando
Marcepan (101) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
22 Tomasz Burzyński
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Cargo (209) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
23 Barbara Chlipała
Klub Jazdy Konnej Romico
Caryca (38) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
24 Wiktoria Chmura
BPK
Eros (221) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
25 Maja Chruszcz
Klub Jeździecki Volta
Wissa (203) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-01
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-05-02
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-05-02
26 Maja Chwastek
BPK
Finezja (51) Przyjete 10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
27 Maja Chwastek
BPK
Sabir (52) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
28 Maja Chwastek
BPK
Salsa (50) Przyjete 10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
29 Katarzyna Cieślińska
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Sabra (59) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
30 Agnieszka Ciurzyńska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Aquador (87) Odrzucone 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
31 Agnieszka Ciurzyńska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
BRENDI S (86) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
32 Kamila Czyż
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Kastor Van De Noordheuvel (8) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
33 Iwona Domin
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Fajna Sunshine Z (6) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
34 Iwona Domin
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Hamilton F (7) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
35 Emilia Dratwińska
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Hamada (113) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
36 Monika Duda
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Embassy Bassy (222) Przyjete 14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
37 Wiktoria Dymer
Bpk
Lancero V (216) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
38 Julia Dziędziel
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Hyrda (64) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
39 Daria Feliks
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Szalony Chicco (107) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
40 Magdalena Ferdyn
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Cantanis (266) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-01
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
16 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-02
41 Magdalena Ferdyn
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
De Cameron (110) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-01
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
42 Klaudia Fiołek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gold Marke (36) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
43 Wioletta Frania
Bpk
Betula (265) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
44 Roxana Gajdzik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Gadia (121) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-01
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
45 Marta Galas
HiPPo Sports Team
Fantazja (200) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
46 Dominika Glück
Bez Przynależności Klubowej O P O
Cynara (157) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
47 Anna Gołda
Bpk
Roxa (226) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
48 Paulina Gonera
Stajnia Bastion
Bianco (228) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
49 Paulina Gonera
Stajnia Bastion
Rumian (227) Odrzucone 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
50 Anna Gotowiecka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Silvano (248) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
51 Olga Graboś
Bpk
Pozew (145) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
52 Paulina Grąbczewska
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Mistrela (177) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
53 Marta Grela
Klub Jeździecki Zbrosławice
Delta I (215) Przyjete 11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
54 Lena Gruca
Bez Przynależności Klubowej S L A
Concord F (17) Przyjete 14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
55 Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire LG (156) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
56 Wiktoria Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Galaktyka G B (155) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
57 Inez Hordyczko
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jigo (4) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
58 Agata Hubner
Klub Jeździecki Laredo
Jasyr (232) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
59 Zofia Ivelijć
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Don Karlos (250) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
60 Klaudia Jasnos
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dakota II (84) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
61 Klaudia Jasnos
Bez Przynależności Klubowej S L A
Łoszak (85) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
62 Jakub Jędruch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (187) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
63 Zofia Jędrzejczyk
Bpk
M-pyza (230) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
64 Maria Jońca
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Niespodzianka (183) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
65 Alicja Jóźwiak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Werter (46) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
66 Wioletta Karpińska
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
FLINSTONE UTOPIA (188) Odrzucone 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
67 Oliwia Kempa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bławatek (75) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
68 Weronika Klabisz
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Notis (268) Przyjete 12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
69 Zuzanna Klak
ASK Świerklaniec
Roller Coaster (109) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
70 Jakub Klekot
Klub Jeździecki Zbrosławice
Robin Hood-LS (178) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-01
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
71 Maja Kliś
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Klara (171) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
72 Karolina Kobylec
Bez Przynależności Klubowej S L A
Garus (258) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
73 Klaudia Koj
Bez Przynależności Klubowej S L A
Estela (89) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
74 Amanda Kolińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (3) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-01
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
75 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Betina (126) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
76 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (124) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
77 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Freedom (125) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
78 Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Awantaż (34) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-01
79 Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Salamon Don Darco (35) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-01
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
80 Daria Kotarska
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Eroika (111) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
81 Nikola Kozłowska
KJ Zbrosławice
Cassawa (185) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
82 Hanna Kozołup
Bez Przynależności Klubowej S L A
Borówka (176) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
83 Lena Kraka
BPK
Donna Dorada (211) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
84 Julia Kremer
Bez Przynależności Klubowej S L A
Stollberg (175) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
85 Liwia Król
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Cytat (251) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
86 Natalia Kruczkowska
Klub Jeździecki Royal
Folklore 13 (182) Odrzucone 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-01
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
87 Agnieszka Krupińska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ramino (146) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
88 Agnieszka Krupińska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ron (16) Przyjete 10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
89 Agnieszka Krupińska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Shivvy's Girl (147) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
90 Maja Krygier
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
CILENA (214) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
91 Barbara Krywult
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Colandro (264) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
92 Barbara Krywult
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
DUKAT (263) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
93 Natalia Kubik
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cocorrado (93) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-01
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
94 Amelia Kula
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Normandia (132) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-05-02
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-05-02
95 Anna Kulawik
ASK Świerklaniec
Niwar (108) Odrzucone 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-01
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
96 Aleksandra Kułaga
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Nirwana (242) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
97 Zuzanna Kumorek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Salvator "m" (18) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-01
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
98 Dominika Kunicka
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (60) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
99 Amelia Kupczyk
Klub Jeździecki PonySport
Arsen (275) Przyjete 11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
100 Amelia Kupczyk
Klub Jeździecki PonySport
Monito (238) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
101 Dominika Kurasz
Katowicki Klub Jeździecki
Grys (210) Przyjete 10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
102 Marta Kusiak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Likura (82) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
103 Monika Kusiak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Clintus (83) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
104 Jagoda Kuszka
Klub Jeździecki Zbrosławice
Samiro "KA" (114) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-05-02
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-05-02
105 Katarzyna Kuśnierz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jigo (4) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
106 Aleksandra Kwiatkowska
ASK Świerklaniec
Bajarz (166) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
107 Oliwia Kwiatkowska
ASK Świerklaniec
Bajarz (166) Przyjete 9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
108 Oliwia Lampart
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lucy (168) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
109 Anna Lazar
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Bacardia (98) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
110 Dorota Lenik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
LA COSTA (142) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-01
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
111 Oliwia Lentowicz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Baster (105) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-01
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
112 Joanna Lisewska
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Cytrus (79) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
113 Joanna Lisewska
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Iga (77) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
114 Joanna Lisewska
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Nosferatu (78) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
115 Bianka Łakomiec
Klub Jeździecki Volta
Cumbria (205) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
116 Maja Łazarska
Róża Team
Cardea (15) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
117 Vanessa Martinez
Politechnika Śląska w Gliwicach
Lider (58) Odrzucone 5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
118 Paulina Matuszczyk
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Ewerton (192) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
119 Angelika Michalik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Calida R (104) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
120 Patryk Mike
Klub Jeździecki Global
Chalandra (259) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
121 Anna Miśkiewicz
Klub Jeździecki Volta
Dragonia F (206) Odrzucone 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
122 Ewa Mniszek
Bpk
Magia-P (273) Przyjete 9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
123 Michalina Musiolik
Bpk
Dobra Pani (260) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
124 Katarzyna Nagrodzka
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
Ikra (141) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
125 Oliwia Nepora
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Hahi'Ya (144) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
126 Natalia Nosal
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Grentina Gold (62) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
127 Anna Nowak
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Nefra (63) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
128 Emilia Nowak
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Chamante (119) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
129 Ewa Nowak
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Mateo (120) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
130 Jagoda Nowicz
BPK
H-pasadena (180) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
131 Julia Oleszczuk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mirabela (194) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
132 Marcin Olszowski
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Orion (169) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
133 Marcin Olszowski
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Powiew (170) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
134 Paulina Orlicka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Grentina Gold (62) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
135 Paulina Orlicka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Horyłka (160) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
136 Martyna Osior
BPK
Horyłka (161) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
137 Martyna Osior
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Hyrda (65) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
138 Agata Paczyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sokrates (76) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
139 Nikola Pal
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Jackpot (167) Odrzucone 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
140 Aleksandra Panek
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Kosmiczny Przypadek (73) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-01
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-05-02
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-05-02
141 Magdalena Pękała
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Ekstaza (181) Przyjete 10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
142 Emilia Piasek
Bpk
Tellur (261) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
143 Patrycja Pieńkos
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-Rubin (186) Przyjete 12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
144 Aleksandra Pietryszyn
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Amanita (123) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-01
8 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-01
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
16 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-02
145 Magdalena Piksa
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Honneur van de Bernsehoeve (5) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
146 Magdalena Pinocy
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Awangarda "W" (272) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
147 Milena Płaza
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Zina (213) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
148 Weronika Polaczek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Furtiva (27) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
149 Elżbieta Pośpiech
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lady Lima (39) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
150 Emilia Puch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gaucho S (67) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
151 Olga Puch
BPK
W-CORINA (68) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
152 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Wigonia M (255) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
153 Julia Radwańska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Watra (37) Odrzucone 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-05-02
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-05-02
154 Monika Respondek
Klub Jeździecki Zbrosławice
DRAGO (133) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
155 Marlena Rogosz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (189) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
156 Martyna Rostek
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (127) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
157 Julia Rozpondek
Bez Przynależności Klubowej S L A
MEBORA (90) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
158 Agata Russin
Klub Jeździecki Trachy Sosnicowice
Wamar (69) Przyjete 11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
159 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Saragoss (249) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
160 Monika Rzepka
Bez Przynależności Klubowej S L A
HARNAŚ (41) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-05-02
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-05-02
161 Roksana Saternus
Stajnia Laredo
Ayrin (26) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
162 Paulina Selega
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (236) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
163 Julia Siedlicka
Bpk
Humor (262) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
164 Emilia Skorek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Endo (172) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
165 Wiktoria Skorupa
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Cokablanca (128) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
166 Joanna Sławik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Kaliope (234) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
167 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Surinam (252) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
168 Natalia Słoniec
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Con Chira (44) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
169 Paulina Słoniec
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Wendy (43) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
170 Maja Słowikowska
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Sztaluga (9) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
171 Oliwia Smykała
HiPPo Sports Team, Stajnia "Z Kopyta"
Wafel Blue Mount (201) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
172 Nina Sokalska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cuppers Monty (207) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
173 Paulina Sowa
Bez Przynależności Klubowej S L A
Morgoth (153) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
174 Gabriela Stachowiak
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Ines (237) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
175 Oliwia Stolarska
Katowicki Klub Jeździecki
Dolce Vita (151) Odrzucone 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
176 Oliwia Stolarska
Katowicki Klub Jeździecki
VISTA PONYSPORT (150) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-01
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-05-02
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-05-02
177 Magdalena Swaczyna
BPK
Margot (154) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
178 Sara Szczot
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Volstrupgaard's Comet (243) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-01
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
179 Matylda Szczypka
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Don Bijou ZW (233) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
180 Wiktoria Szebysty
Klub Jeździecki Volta
Sweet star (204) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-01
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-05-02
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-05-02
181 Emilia Szojda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Campino Burme (118) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-01
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
182 Aleksandra Szpryngiel
Uniwersytet Opolski
Brenda (196) Przyjete 12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
183 Julia Sztaba
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Vi-Vi Zagorka (14) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
184 Zuzanna Sztangret
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Iriane (10) Odrzucone 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
185 Emilia Szyja
BPK
Peggy (239) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
186 Julia Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Casani (254) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
187 Wiktoria Śliwka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jamal (116) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
188 Kinga Śliż
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Kebir (122) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
189 Justyna Śródecka
Klub Jeździecki Amigo
Elaja (129) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
190 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Checkpoint (274) Przyjete 14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
191 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Miss Agent (269) Przyjete 11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
192 Olga Tomanek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Turbud IQ (245) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-01
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
193 Olga Tomanek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Winnie (244) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
194 Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Granulka (235) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
195 Martyna Tuleja
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Lacosta (229) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
196 Magdalena Twardoch
ASK ŚWIERKLANIEC
Koperek (270) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
197 Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Cover Boy (22) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
198 Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Daily Qui (21) Odrzucone 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
199 Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
ETER (20) Odrzucone 7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-01
8 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-01
200 Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Inida (23) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
201 Aleksandra Walaszczyk
Róża Team
Cardea (13) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
202 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mirage (74) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
203 Julia Warot
BPK
Sabir (52) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
204 Julia Wieczorek
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Belveder (72) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
205 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Don Bijou II ZW (40) Odrzucone 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
206 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Julius (11) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
207 Wacław Wiesner
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lucardia (224) Przyjete 12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
208 Milena Wiśniewska
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Saszika (225) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
209 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Cornet MW (53) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
210 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (54) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
211 Joanna Wojtarowicz
Bpk
Nonius Z-4sk/grace (208) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
212 Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Opium W (246) Przyjete 12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
213 Paulina Wolf
Klub Sportowy Faruk
Demolka (66) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
214 Aneta Woźniak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Erissa (152) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
215 Katarzyna Wójcik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Księżniczka (106) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
216 Weronika Zaczek
BPK
Finezja (51) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
217 Anna Zakałużna-Żerebecka
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gerson (247) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
218 Anna Zakałużna-Żerebecka
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rubens (223) Przyjete 9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
219 Martyna Zaporowska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Cortes (193) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
220 Emilia Zawadzka
BPK
Artemida Bh (212) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
221 Klara Zegar
Bez Przynależności Klubowej S L A
Sabir (52) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
222 Klara Zegar
Bez Przynależności Klubowej S L A
Salsa (50) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
223 Zuzanna Zejer
Bez Przynależności Klubowej S L A
Levisionn Contanga E.W.P. (2) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
224 Natalia Zielant
Klub Jeździecki Volta
Bretania (202) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
225 Małgorzata Zoń
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Bajkał (29) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-01
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
226 Iga Żelazkiewicz
Kj Amigo
K- Rewita (149) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
227 Kaja Żerdzińska
Bpk
Rubens (223) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-01
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
1
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
3
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
4
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
5
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
6
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
11
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
12
Klub Jeździecki Zbrosławice
13
Klub Jeździecki Zbrosławice
15
Jeździecki Klub Sportowy Desant
17
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
18
Bez Przynależności Klubowej S L A
19
Klub Jeździecki Zbrosławice
20
Klub Jeździecki Lando
22
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
25
Klub Jeździecki Volta
29
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
30
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
31
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
33
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
34
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
35
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
36
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
38
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
39
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
40
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
41
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
42
Bez Przynależności Klubowej S L A
44
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
46
Bez Przynależności Klubowej O P O
50
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
52
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
53
Klub Jeździecki Zbrosławice
54
Bez Przynależności Klubowej S L A
55
Klub Jeździecki Zbrosławice
57
Bez Przynależności Klubowej S L A
58
Klub Jeździecki Laredo
59
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
60
Bez Przynależności Klubowej S L A
61
Bez Przynależności Klubowej S L A
62
Klub Jeździecki Zbrosławice
64
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
65
Bez Przynależności Klubowej S L A
66
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
67
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
68
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
70
Klub Jeździecki Zbrosławice
71
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
72
Bez Przynależności Klubowej S L A
73
Bez Przynależności Klubowej S L A
74
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
75
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
76
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
77
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
78
Bez Przynależności Klubowej S L A
79
Bez Przynależności Klubowej S L A
80
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
82
Bez Przynależności Klubowej S L A
84
Bez Przynależności Klubowej S L A
85
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
87
Bez Przynależności Klubowej S L A
88
Bez Przynależności Klubowej S L A
89
Bez Przynależności Klubowej S L A
90
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
91
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
92
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
93
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
94
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
96
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
97
Klub Jeździecki Zbrosławice
98
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
99
Klub Jeździecki PonySport
100
Klub Jeździecki PonySport
101
Katowicki Klub Jeździecki
102
Bez Przynależności Klubowej S L A
103
Bez Przynależności Klubowej S L A
104
Klub Jeździecki Zbrosławice
105
Bez Przynależności Klubowej S L A
108
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
109
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
110
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
111
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
112
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
113
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
114
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
117
Politechnika Śląska w Gliwicach
118
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
119
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
120
Klub Jeździecki Global
124
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
125
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
126
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
127
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
128
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
129
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
131
Klub Jeździecki Zbrosławice
132
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
133
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
134
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
135
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
137
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
138
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
139
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
141
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
143
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
144
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
146
Jeździecki Klub Sportowy Desant
147
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
148
Klub Jeździecki Zbrosławice
149
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
150
Klub Jeździecki Zbrosławice
152
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
153
Bez Przynależności Klubowej S L A
154
Klub Jeździecki Zbrosławice
155
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
156
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
157
Bez Przynależności Klubowej S L A
158
Klub Jeździecki Trachy Sosnicowice
159
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
160
Bez Przynależności Klubowej S L A
162
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
164
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
165
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
166
Bez Przynależności Klubowej S L A
167
Klub Jeździecki Zbrosławice
168
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
169
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
170
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
171
HiPPo Sports Team, Stajnia "Z Kopyta"
172
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
173
Bez Przynależności Klubowej S L A
174
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
178
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
179
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
181
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
183
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
184
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
186
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
187
Bez Przynależności Klubowej S L A
188
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
190
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
191
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
192
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
193
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
194
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
195
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
197
Bez Przynależności Klubowej S L A
198
Bez Przynależności Klubowej S L A
199
Bez Przynależności Klubowej S L A
200
Bez Przynależności Klubowej S L A
202
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
204
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
206
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
207
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
208
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
209
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
210
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
212
Jeździecki Klub Sportowy Desant
214
Bez Przynależności Klubowej S L A
215
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
219
Bez Przynależności Klubowej S L A
221
Bez Przynależności Klubowej S L A
222
Bez Przynależności Klubowej S L A
223
Bez Przynależności Klubowej S L A
225
Jeździecki Klub Sportowy Czanki

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl