Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Grand Tour 2019 etap I Pełen ekran
2019-05-11 - 2019-05-11
Liczba przyjętych koni: 57
Liczba przyjętych zawodników: 59
Komunikaty organizatora
1. Dostępne jest jeszcze 5 boksów - opłata 50 zł za dzień
2. !!! LOTERIA !!! Podczas finałowego etapu zawodów Grand Tour 2019 (w Rancho Zrębice) zostanie przeprowadzone losowanie. - Wygrać można siodło (sponsor specjalny - Volvo Car Częstochowa) oraz ogłowie (sponsor specjalny - Bremfero Horses) - Losować będzie osoba z publiczności - Nagrodę mogą wylosować tylko zawodnicy, którzy wezmą udział we wszystkich czterech etapach Grand Tour 2019
3. PRZYPOMINAM, ŻE MAKSYMALNA LICZBA PRZEJAZDÓW NA KONIA W TRAKCIE ZAWODÓW GRAND TOUR 2019 TO 3 NA DZIEŃ, 2 NA JEDEN KONKURS. Uprzejmie proszę o analizę swoich zgłoszeń i dokonanie wyboru. Pozostałe przejazdy zostaną potraktowane jako treningowe.
4. Proszę o przeczytanie dokumentów dodanych w wydarzeniu, znajdują się tam oświadczenia dla osób małoletnich oraz oświadczenia RODO. Prosimy o wypełnienie i okazanie podczas sprawdzania dokumentów. (Dokumenty można znaleźć w zakładce Listy startowe/Wyniki)
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Aleksandra Bałut
Bpk
Shanti (27) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-11
2 Oliwia Bednarska
Kj Apollo
Fenrir (70) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
3 Natalia Bekus
Laredo
Figa (8) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
4 Anita Bogus
Krs Tkkf "pegaz" Częstochowa
Plejada (23) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-11
5 Carla Brescianini
Klub Jeździecki Rancho Zrębice
Pasat (55) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) dla zawodników do lat 12, 2019-05-11
6 Julia Burzyńska
Stajnia Pasat Wielki-Bór
Plamka (80) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) dla zawodników do lat 12, 2019-05-11
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) dla zawodników do lat 12, 2019-05-11
7 Maja Cichoń
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Askara (47) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-11
8 Lena Czajkowska
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
K-Mundial-W (65) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) dla zawodników do lat 12, 2019-05-11
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
9 Lena Czajkowska
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Sandra De Finibus Terrae (64) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-11
10 Julia Dawidowicz
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Mag (53) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
11 Natalia Dębogórska
Stajnia Pasat Wielki-Bór
Isubr (4) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-11
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-11
5 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-11
12 Laura Drabczyk
Stajnia Diablo
Dakota (59) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
13 Dawid Eljasz
Stajnia Pasat Wielki-Bór
Heyda (81) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) dla zawodników do lat 12, 2019-05-11
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) dla zawodników do lat 12, 2019-05-11
14 Wiktoria Folwarska
Stajnia Diablo
Oliwka (61) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
15 Wioletta Frania
Brak
Betula (18) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-11
5 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-11
16 Karina Gajda
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Piacza (60) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
17 Roksana Gawron
Stajnia Biały Borek
Sanae (37) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
18 Zuzanna Grabowska
Stajnia Pasat Wielki-Bór
Malta (78) Przyjete 5 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-11
19 Zuzanna Grabowska
Stajnia Pasat Wielki-Bór
Nataly (79) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-11
20 Zuzanna Grabowska
Stajnia Pasat Wielki-Bór
Plamka (80) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
21 Anna Gruszka
BPK
Bijou (71) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
22 Agata Hubner
Klub Jeździecki Laredo
Jasyr (31) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-11
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-11
5 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-11
23 Katarzyna Jankowska
Klub Jeździecki Rancho Zrębice
Bakszysz (56) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-11
5 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-11
5 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-11
24 Weronika Klabisz
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Geronimo (41) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
25 Weronika Klabisz
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Notis (19) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-11
5 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-11
26 Jagoda Knysak
Stajnia Biały Borek
Finezja (38) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
27 Oliwia Koćwin
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Aero (48) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) dla zawodników do lat 12, 2019-05-11
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) dla zawodników do lat 12, 2019-05-11
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
28 Łukasz Kot
Klub Jeździecki Laredo
Awantaż (51) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-11
29 Łukasz Kot
Klub Jeździecki Laredo
Salamon Don Darco (52) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-11
30 Maksymilian Kucharski
Stajnia Biały Borek
Horn (36) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) dla zawodników do lat 12, 2019-05-11
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
31 Agnieszka Lorentz
Stajnia Bajka
Mała Felicja (21) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
32 Maja Łazarska
Róża Team
Cardea (76) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
33 Monika Małek
SK Folwark Chudów
Horest (10) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
34 Laila Mansoor
KJ Apollo
Fenrir (73) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
35 Aleksandra Organ
KJ Apollo
Christmas Boy-g (77) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-11
5 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-11
5 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-11
36 Rozalia Pająk
Stajnia bajka
Ciekawy (22) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
37 Anna Paździor
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Oskar (62) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
38 Oliwia Perdek
Stajnia Nad Wart
Tiktak (68) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
39 Jagoda Piłat
Klub Jeździecki Rancho Zrębice
Pasat (55) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) dla zawodników do lat 12, 2019-05-11
40 Wiktoria Piotrowska
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Nikol (67) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-11
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-11
41 Laura Podsiedlik
Stajnia Biały Borek
Finezja (30) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
42 Antonina Rozpondek
Stajnia Pasjonata
MEBORA (39) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) dla zawodników do lat 12, 2019-05-11
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
43 Marzena Rozpondek
Stajnia Pasjonata
Tennessee (69) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
44 Roksana Saternus
Stajnia Laredo
Ayrin (7) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
45 Julia Sikora
BPK
Tabaka (43) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
46 Sandra Skrobek
Stajnia Pasat Wielki-Bór
Radość (9) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) dla zawodników do lat 12, 2019-05-11
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) dla zawodników do lat 12, 2019-05-11
47 Magdalena Sławicka
Stajnia Diablo
Kornet Ewita (58) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
48 Joanna Sławik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Kaliope (46) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-11
5 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-11
49 Paulina Sowa
Bez Przynależności Klubowej S L A
Morgoth (32) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-11
5 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-11
50 Eryk Stachowicz
Bpk
Dumny (14) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-11
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-11
51 Zuzanna Stempor
Klub Jeździecki Rancho Zrębice
Corsarz (57) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
52 Marysia Strogulska
Klub rekreacyjno-sportowy TKKF "Pegaz"
Plejada (13) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
53 Aleksandra Strzelczyk
Stajnia Pasat Wielki-Bór
Malta (78) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-11
54 Magdalena Studzińska
Stajnia Nad Wartą
Lena (66) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
55 Magdalena Studzińska
Bpk
Lena (63) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
56 Karolina Szpak
Kj Apollo
DUMKA (72) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) dla zawodników do lat 12, 2019-05-11
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
57 Emilia Szyja
BPK
Peggy (35) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-11
5 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-11
5 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-11
58 Agata Szymonik
Stajnia Pasat Wielki-Bór
Nataly (82) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
59 Aleksandra Tokarek
Stajnia Pasat Wielki-Bór
Dekorator (75) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
60 Aleksandra Walaszczyk
Róża Team
Cardea (74) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-11
61 Marcelina Wochal
Bpk
Leon (12) Odrzucone 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
62 Magdalena Wójcik
BPK
Burza (24) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
63 Eliza Xerxa
Stajnia Don Camillo
Cezar (50) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) dla zawodników do lat 12, 2019-05-11
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) dla zawodników do lat 12, 2019-05-11
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
64 Martyna Zgorzelska
Stajnia Pasat Wielki-Bór
Heyda (83) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-11
65 Zofia Zjawiona
Stajnia Laredo
Dance (44) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) dla zawodników do lat 12, 2019-05-11
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) dla zawodników do lat 12, 2019-05-11
4
Krs Tkkf "pegaz" Częstochowa
5
Klub Jeździecki Rancho Zrębice
6
Stajnia Pasat Wielki-Bór
7
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
8
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
10
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
11
Stajnia Pasat Wielki-Bór
13
Stajnia Pasat Wielki-Bór
16
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
18
Stajnia Pasat Wielki-Bór
19
Stajnia Pasat Wielki-Bór
20
Stajnia Pasat Wielki-Bór
22
Klub Jeździecki Laredo
23
Klub Jeździecki Rancho Zrębice
24
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
25
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
27
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
28
Klub Jeździecki Laredo
37
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
39
Klub Jeździecki Rancho Zrębice
40
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
46
Stajnia Pasat Wielki-Bór
48
Bez Przynależności Klubowej S L A
49
Bez Przynależności Klubowej S L A
51
Klub Jeździecki Rancho Zrębice
52
Klub rekreacyjno-sportowy TKKF "Pegaz"
58
Stajnia Pasat Wielki-Bór
64
Stajnia Pasat Wielki-Bór

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl