Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Grand Tour 2019 etap II Pełen ekran
2019-05-25 - 2019-05-25
Liczba przyjętych koni: 52
Liczba przyjętych zawodników: 54
Komunikaty organizatora
1. !!! LOTERIA !!! Podczas finałowego etapu zawodów Grand Tour 2019 (w Rancho Zrębice) zostanie przeprowadzone losowanie. - Wygrać można siodło (sponsor specjalny - Volvo Car Częstochowa) oraz ogłowie (sponsor specjalny - Bremfero Horses) - Losować będzie osoba z publiczności - Nagrodę mogą wylosować tylko zawodnicy, którzy wezmą udział we wszystkich czterech etapach Grand Tour 2019
2. Proszę o przeczytanie dokumentów dodanych w wydarzeniu, znajdują się tam oświadczenia dla osób małoletnich oraz oświadczenia RODO. Prosimy o wypełnienie i okazanie podczas sprawdzania dokumentów. (Dokumenty można znaleźć w zakładce Listy startowe/Wyniki)
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Ewa Balicka
Leśny Konik
Fuks (57) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
2 Oliwia Bednarska
Kj Apollo
Fenrir (33) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
3 Natalia Bekus
Laredo
Figa (10) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
4 Anita Bogus
Krs Tkkf "pegaz" Częstochowa
Sarna (30) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
5 Carla Brescianini
Klub Jeździecki Rancho Zrębice
Pasat (25) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
6 Maja Cichoń
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Askara (47) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-25
7 Lena Czajkowska
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
K-Mundial-W (66) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
8 Lena Czajkowska
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Sandra De Finibus Terrae (46) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-25
9 Olga Dacz
Klub Rekreacyjno-sportowy Tkkf Pegaz
Plejada (15) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
10 Julia Dawidowicz
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Mag (49) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
11 Natalia Dębogórska
Stajnia Pasat Wielki-Bór
Isubr (36) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-25
5 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-25
12 Mateusz Dorywała
Klub Rekreacyjno-sportowy Tkkf Pegaz
Plejada (22) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
13 Katarzyna Filipecka
Bpk
Suri (3) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-25
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-25
5 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-25
14 Roksana Gawron
Stajnia Biały Borek
Sanae (60) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
15 Zuzanna Grabowska
Stajnia Pasat Wielki-Bór
Malta (71) Przyjete 5 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-25
16 Agata Hubner
BPK
Jasyr (39) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-25
5 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-25
17 Katarzyna Jankowska
Klub Jeździecki Rancho Zrębice
Bakszysz (23) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-25
5 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-25
18 Weronika Klabisz
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Geronimo (19) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
19 Weronika Klabisz
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Notis (20) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-25
5 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-25
20 Jagoda Knysak
Stajnia Biały Borek
Finezja (54) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
21 Oliwia Koćwin
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Aero (63) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
22 Ewa Kowalik
Stajnia Don Camillo
Czandor (65) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
23 Rafał Kozieł
Cubus (68) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-25
5 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-25
24 Maksymilian Kucharski
Stajnia Biały Borek
Horn (59) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
25 Agnieszka Lorentz
Stajnia Bajka
Mała Felicja (43) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
26 Maja Łazarska
Róża Team
Cardea (13) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
27 Laila Mansoor
KJ Apollo
Fenrir (32) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
28 Zuzanna Niska
Stajnia Don Camillo
Pan Nemo (58) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
29 Aleksandra Organ
KJ Apollo
Christmas Boy-g (53) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-25
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-25
5 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-25
30 Oliwia Perdek
Stajnia Nad Wartą
Tiktak (64) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
31 Emilia Pietrzyk
Klub Jeździecki Laredo
Tara (40) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
32 Jagoda Piłat
Klub Jeździecki Rancho Zrębice
Pasat (25) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
33 Zuzanna Piotrowicz
KJ Lambada
Boston (69) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-25
5 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-25
34 Laura Podsiedlik
Stajnia Biały Borek
Finezja (28) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
35 Antonina Rozpondek
Stajnia Pasjonata
MEBORA (16) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
36 Roksana Saternus
Stajnia Laredo
Ayrin (5) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
37 Julia Sikora
BPK
Tabaka (11) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-25
38 Oliwia Simińska
Klub Rekreacyjno-sportowy Tkkf 'pegaz'
Plejada (27) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
39 Sandra Skrobek
Stajnia Pasat Wielki-Bór
Radość (70) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
40 Joanna Sławik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Kaliope (55) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-25
5 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-25
41 Aleksandra Sowińska
Stajnia Laredo
Peggy (48) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
42 Zuzanna Stempor
Klub Jeździecki Rancho Zrębice
Corsarz (24) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
43 Marcel Stochel
Kj Apollo
Jaskolka (61) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
44 Marysia Strogulska
Klub rekreacyjno-sportowy TKKF "Pegaz"
Tytoń (29) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
45 Aleksandra Strzelczyk
Stajnia Pasat Wielki-Bór
Malta (26) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-25
46 Magdalena Studzińska
Stajnia Nad Wartą
Lena (50) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
47 Nadia Synoradzka
Klub Jeździecki Rancho Zrębice
Corsarz (24) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
48 Karolina Szpak
Kj Apollo
DUMKA (51) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
49 Karolina Szpak
Kj Apollo
Radetzky (52) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
50 Emilia Szyja
BPK
Peggy (48) Przyjete 5 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-25
51 Agata Szymonik
Stajnia Pasat Wielki-Bór
Nataly (35) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
52 Hanna Szyszka
Leśny Koniki
Emperatris (56) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
53 Aleksandra Tokarek
Stajnia Pasat Wielki-Bór
Dekorator (37) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-25
54 Aleksandra Walaszczyk
Róża Team
Cardea (14) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-05-25
55 Marcelina Wochal
Bpk
Leon (7) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
56 Eliza Xerxa
Stajnia Don Camillo
Cezar (62) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
57 Martyna Zgorzelska
Stajnia Pasat Wielki-Bór
Heyda (45) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
4
Krs Tkkf "pegaz" Częstochowa
5
Klub Jeździecki Rancho Zrębice
6
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
7
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
9
Klub Rekreacyjno-sportowy Tkkf Pegaz
10
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
12
Klub Rekreacyjno-sportowy Tkkf Pegaz
15
Stajnia Pasat Wielki-Bór
17
Klub Jeździecki Rancho Zrębice
18
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
19
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
21
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
31
Klub Jeździecki Laredo
32
Klub Jeździecki Rancho Zrębice
38
Klub Rekreacyjno-sportowy Tkkf 'pegaz'
39
Stajnia Pasat Wielki-Bór
40
Bez Przynależności Klubowej S L A
42
Klub Jeździecki Rancho Zrębice
44
Klub rekreacyjno-sportowy TKKF "Pegaz"
47
Klub Jeździecki Rancho Zrębice
51
Stajnia Pasat Wielki-Bór
57
Stajnia Pasat Wielki-Bór

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl